Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#34951) Zeratul válasza Kean_Sorbo (#34949) üzenetére


Zeratul
addikt

Miért nyomod folyamatosan a gombot? Tüzelni úgyse fog hamarabb mint hogy betöltene, de az automata célzásmódosítást inaktiválod.

(#34952) Zeratul válasza SoulReaver (#34950) üzenetére


Zeratul
addikt

Most melyik auto aimra gondolsz? A fullra mikor jobb klick és rajta tartja célkeresztet vagy a célzásmódosítóra amikor csak ráhúzod a célra és módosítja a röppályát?

(#34953) SoulReaver válasza Zeratul (#34952) üzenetére


SoulReaver
veterán

Első.

(#34954) Zeratul válasza SoulReaver (#34953) üzenetére


Zeratul
addikt

A modell közepére céloz, ha az nem weak point vagy tereptárgy van előtte akkor simán csak lőszerpocséklás.

(#34955) Kean_Sorbo válasza Zeratul (#34952) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nem követi a célt, hanem fixen tartja a szerver oldali célkeresztet. Ha már nincs felspotolva az ellenfél, akkor is ugyanoda céloz.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#34956) SoulReaver válasza Zeratul (#34954) üzenetére


SoulReaver
veterán

HA pont az oldalát mutatja a tank és nem rád figyel, akkor elég kényelmes vele lövöldözni...

(#34957) Bingisz válasza SoulReaver (#34956) üzenetére


Bingisz
addikt

OMG van ember aki az autoaimot használja?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34958) diegho válasza Bingisz (#34957) üzenetére


diegho
nagyúr

Jelen!

(#34959) #35692544 válasza Bingisz (#34957) üzenetére


#35692544
törölt tag

ha egy gyors meddel vagy light tankkal körözök egy tank körül akkor igen én is használom, heavyket szemből autó aimmal lőni hülyeség

[ Szerkesztve ]

(#34960) Zeratul válasza Bingisz (#34957) üzenetére


Zeratul
addikt

Gyors med vagy light esetén közelről flankeléskor szvsz jól jön.

Okos67: ott a pontos labda.

[ Szerkesztve ]

(#34961) munnergep válasza #35692544 (#34959) üzenetére


munnergep
senior tag

Pontosan. Ha lighttal vagyok és egy másik lighttal körtáncot járunk, akkor autoaim azonnal bekapcsol.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#34962) Bingisz


Bingisz
addikt

Hmm. Light tankra nem is gondoltam. Mondjuk a 13-90 az egyetlen komolyabb lightom, azzal meg valahogy sose használtam. De ha ennyire ajánljátok akkor kipróbálom én is.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34963) sith7 válasza Chris0321 (#34942) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi :R , a japán ágtól nagyon félek, mind médium ... az meg nekem nem nagyon megy :(

(#34964) Enzolord válasza sith7 (#34963) üzenetére


Enzolord
addikt

Kipróbáltam teszt szerveren a nyolcas japán vasat, nekem egész kellemesnek tűnik...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34965) sith7 válasza Enzolord (#34964) üzenetére


sith7
nagyúr

engem csak tier 6 - ig érdekel ... :B

(#34966) Bad Pritt válasza Bingisz (#34957) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pl tegnap t6 században aranyat töltöttem Cromwellbe, hátrálnom kellett, arra felé néztem amerre mentem és folyamatosan pötyögtem a Hellcatet. Az összes átment úgy, hogy oda se néztem...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#34967) Enzolord válasza sith7 (#34965) üzenetére


Enzolord
addikt

Ja, a küldetésre gyúrsz?
Tesztszerveren próbáld ki őket.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34968) g85j válasza Bingisz (#34962) üzenetére


g85j
tag

Még én sem próbáltam vele, pedig így belegondolva.....
Hogy megy neked egyébként a 13 90-el?
Nekem az elején tűrhető, aztán egy nagy holdpont, mostanában pedig darálok vele.....Az utóbbi időben ritka, hogy 1000xp alatt hozzak le vele 1 kört, prém nélkül. Le is kopogom gyorsan....
Kíváncsi leszek a Lorra, hogy lesz-e olyan jó?

(#34969) Bingisz válasza g85j (#34968) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát én leginkább ESL-re meg team battlere viszem. Tegnap például volt olyan köröm 7v7-en ahol 2500 dmg + 5 killel sikerült kihúznom döntetlenre a csatát, aztán másodszorra el is vertük őket. A random csatákban nem vagyok vele annyira ügyes, mondjuk 70% win rate van rajta. A lóri már régóta ki van fejlesztve, de csak mostanában fogom elkezdeni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34970) Enzolord


Enzolord
addikt

Aki tolja a tesztszerveren is, az tapasztalta e azt, hogy ott sokkal simábban fut a játék?
Optimalizálnak valamit 8.10be, vagy csak azért van ez, mert 15k játékos van a szerveren, nem pedig 100k..?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34971) Bad Pritt válasza Enzolord (#34970) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mindenkitől ezt hallom, szebb is, több fps is van.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#34972) odrif


odrif
MODERÁTOR

IS-3-al a lelkem.:[link]

20 éve a Prohardveren

(#34973) Kakumix válasza Enzolord (#34970) üzenetére


Kakumix
senior tag

Én a test1-re léptem he kétszer, de 15fps és 300+ ping volt a normál 50+ fps és 50 alatti ping helyett. De régi a gépem és lehet jött ki újabb verzió is azóta.

Legyen szép napod!

(#34974) Angel1981 válasza Bingisz (#34969) üzenetére


Angel1981
veterán

Még nincs tapasztalatom a 7v7-ben, de egy videóban úgy tűnt, hogy csökkentett XP és pénz jár az ott nyújtott teljesítményért.
Jól láttam, vagy benéztem?

(#34975) Enzolord válasza Kakumix (#34973) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem sem mai darab, és mégis klasszisokkal szebben futott ma, mint a rendes szerver..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34976) Bad Pritt válasza Angel1981 (#34974) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

December végégi a győzelemért pont, hogy 20%-al több jár pénzből és xp-ből is. Klánból is többen 7v7-es meccseken húzogatták a tankjaikat, mert eléggé megérte. Gyorsabbak a meccsek, mint században és mégis temérdek lóvét hoznak.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#34977) Looserke


Looserke
őstag

Sziasztok!

Szükségem lenne olyan modra ami chatbe beírja F8 lenyomására, hogy mennyi idő van vissza mire betölt az ágyú (artyknál meg táras tankoknál). Mod packok nem érdekelnek, csak erre a modra lenne szükségem.

Köszi!

(#34978) sith7 válasza Enzolord (#34967) üzenetére


sith7
nagyúr

igen, lehet teszek egy próbát

(#34979) Fel válasza Enzolord (#34970) üzenetére


Fel
addikt

Valamit mókoltak rajta..

"Graphics and UI

For improved graphics setting:
Reworked lighting on all maps: re-set density, colours, brightness; changed location of light sources
Fully re-worked the fog effect
Added dynamic shadows from clouds
Added possibility to select a full-screen filter from a predefined list, which varies by density, colours, brightness settings
Reworked 'Bloom' effect
Added light rays effects and lenses on the sun
Added 'Motion blur' effect during movement
"

(Patch notes-ból elég sok mindenre választ lehet kapni.)

A teszt első verziójában még nagyon ratyi volt (konkrétan játszhatatlanul lassú, tele árnyék bugokkal, stb..), de tegnap megnéztem a teszt 2-t és az már valóban jobb, gyorsabb. (Ma meg már kiadták a harmadik verziót is).

Van, ami nekem nem tetszik.. A tankok texturája kapott valami film grain szerű effektet, ami az egészet olyanná teszi, mintha ez a réteg külön életet élne a tankon. Nekem zavarja, bántja a szemem..
Talán ezen a képen látszik:

Arra a sávos, szemcsés, szürkés maszlagra gondolok a roncs texturáján.

Külön Film Grain opciót nem láttam a grafikai beállítások között, de remélem a post process. alacsonyabbra vételével megszüntethető (ezt nem próbáltam).

(#34980) zozyk


zozyk
addikt

Hol a hiba? :DDD

(vagy csak szerintem aránytalan a két oldalra induló tankok száma?)

[ Szerkesztve ]

(#34981) dfsz34


dfsz34
őstag

Nem lesz egyszerű az is6-t mexerezni.

T150-el akartam, de ez valami brutális, amilyen csatákba bedobál így stock állapotban. Félhülye idióták hordái és én meg a kis ágyúval igazából csipegetni tudok csak, de nincs mit, mert a csapattársaim egy szempillantás alatt meghalnak. A 85mm-esre beruháztam szabad xp-ből, de azzal is inkább csak arannyal lehet biztosan sebezni. Flankoláshoz lassú a tank. Ez egy kínszenvedés lesz a nagyágyút kihúzni, mert ugye gyorsan kell, nincs idő szöszmötölni. Nem adják könnyen az IS6-t :)

(#34982) LoLHunCsirke válasza zozyk (#34980) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

A térkép az mérete aránytalan , ugye ez a hiba? ;]
hogy tudtok ilyen szénné moddolt mizével játszani :D

TinkeringAboutYou!

(#34983) Dictator^


Dictator^
veterán

Srácok, van ez a 7 mission Jan.16.-ig , viszont az utolsó mission, a Chi-To tankkal 100k XP, de a játékba bent sincs a tank.. (nem játszottam elég régóta, szóval ne kövezzetek meg)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#34984) Chris0321 válasza Dictator^ (#34983) üzenetére


Chris0321
addikt

Majd a következő pach-ben fogják berakni a játékba a japán tankokat. Lehet jövő héten jön ki.

(#34985) Dictator^ válasza Chris0321 (#34984) üzenetére


Dictator^
veterán

Ja, értem akkor viszont még az utolsó missiont nem lehet megcsinálni...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#34986) Chris0321 válasza Dictator^ (#34985) üzenetére


Chris0321
addikt

Addig lehet gyűjtögetni a többi nemzetnél. 100.000 xp nem pár nap.

(#34987) Chris0321


Chris0321
addikt

Jobb ha felkészültök az ilyen csatákra. Természetesen lemmingek és sec perc alatt meghaltak. Egyedül mentem az egyik oldalra, 3-at tudtam lőni 1 nem sebzett. Az előző csatámban a 30 játékosból 17 volt vérpiros.

(#34988) emre válasza Bingisz (#34962) üzenetére


emre
veterán

Nem csak light tank esetében.

Majd ha egy célpontra teljesen befókuszált célkeresztnél a második lövésed megy mellé vagy pattan le akkor próbáld ki így is. Ráadásul auto aimmal gyorsabban szűkül a célkereszt is. (nekem legalább is úgy tűnik)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34989) mefistofeles

Most lehet mondani, hogy sirdogálni jövök csak ide de ez már gusztustalan! Nem túlzok, az elmúlt 100 meccsemből talán 6-8 alkalommal nem voltam low tieres a csatában. Ez már nem egy peches sorozat. Vagy ha igen akkor az MM nem szimplán szar, hanem direkt ilyen pocsék! Hozzáteszem, se light se medium se arty harckocsim nincs. Csak TD és heavy. Persze most a pro harcosok majd mondják, hogy így is tudni kell jászani -és gondolom ők tudnak is- de egy a játékot most tanuló 2K csatás noobnak nem hiszem, hogy megkönnyíti az életét ha 3x akkora HP-vel, tűzerővel és páncélzattal ellátott gépek ellen szop. 10 csatában elmegy, de több mint három napja? Nem túl vicces a KV-1S ellenfélnek ha én egy IV-es TD vel nyomorgok.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#34990) Snooker


Snooker
senior tag

Az egy hetes prémiumfiók az mindig is 680gold-ba került?

(#34991) emre válasza Snooker (#34990) üzenetére


emre
veterán

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34992) L4mie


L4mie
veterán

azért az emberi patkányságnak is van netovábbja...amikor kitol a foglalókörből, hogy több pontot kapjon..... az milyen már...

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#34993) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Én nem tudom mi van ezzel a játékkal, de napról napra szarabb.... ha nem 14:1 re nyerünk akkor 1:14 re bukunk... Hiába van 1-2 unicum platoon a csapatunkba, az ellenség a sima 2k-s játékosaival lerohannak mindenkit és bukunk... 10%-ot esett a winratem 2 nap alatt... azért nem semmi... Nem tartom magam szar játékosnak, de még is szarnak érzem magam, mert nem tudok tenni a nyerésért... most is 20 buktám van és 9 nyerő... egyik sem rajtam múlt... Tök felesleges ezt is leírnom ,mert csak siránkozásnak látszik és nem tud vele mit kezdeni senki sem, de már mind1, leírtam...

(#34994) Cseri0058 válasza SoulReaver (#34993) üzenetére


Cseri0058
őstag

xD
az utolsó mondat mindent visz! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34995) SoulReaver válasza Cseri0058 (#34994) üzenetére


SoulReaver
veterán

:((

(#34996) Chris0321 válasza mefistofeles (#34989) üzenetére


Chris0321
addikt

Régen 3 tier különbség volt a normál, én az alatt húztam ki több tankot. Régi szép idők mikor IS-el mehettem tier 10-es csatába. Meg Tigrissel amit azóta 2x buffoltak. Atrykról ne is beszéljünk, Hummellel ami akkor még 5-ö szintű volt szintű volt, tier 10 ellen. A csapattársaim nyomták ezerrel a helpet és a támogatást kérünk az E-100 ellen én meg sebeztem rajta 100 hp-kat. Szóval most nagyon is jó ez a normál esetben 2 tiernyi különbség,

(#34997) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!
Nem tudjátok teszt szerón miért nincs arany?
Szerk:Nekem most behalt a rendes játék is :((( (a szerver IP meghatározása a DNS-en keresztül nem lehetséges) WTF? vki?

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#34998) emre válasza SoulReaver (#34993) üzenetére


emre
veterán

okos, mostantól elég lesz ctrl c ctrl v minden nap

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34999) mefistofeles válasza Chris0321 (#34996) üzenetére

Vártam már ezt a "bezzeg az én időmben" szöveget.
Lehet, hogy 3 tier különbség volt a normál, csak azt ne mond, hogy akkoriban lenyomtál 20 meccset zsinórban -3 tieresként.........
egy szóval se mondtam, hogy túlzónak tartom a 2 tieres különbséget. Ha 20 csatából 6 ban lennék top, 6 ban low a többiben meg köztes akkor semmit sem szólnék....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#35000) Chris0321 válasza mefistofeles (#34999) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerinted ez a sokszor vagyok a csapatban a legkisebb dolog új keletű? Régen is sokszor előfordult, mégis sikerült fejlődni. Egyébként ha szeretnéd minden nap bemásolom az előző hozzászólásomat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.