Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#34701) Bingisz válasza Drenadar (#34700) üzenetére


Bingisz
addikt

[link]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34702) Stigma.HC válasza Bingisz (#34693) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

:C
Szépen lassan, de fejlődik. Jó lesz ez, persze ha a gépeinket erőforrását ki is használja rendesen :)

700k xp és is-6 jár érte, valahogy nem hoz lázba

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#34703) GaburroSan válasza Drenadar (#34700) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

This mission is a global mission conducted not only in Korea, but all servers to celebrate the 1st anniversity of WoT KR and New Years 2014

(#34704) wanted5 válasza GaburroSan (#34699) üzenetére


wanted5
őstag

még ha igaz is, ki az a hülye, meg fanatikus aki megcsinálja, főleg decemberben..
ha annyira is6-ot akarok akkor inkább megveszem goldért

(#34705) GaburroSan válasza wanted5 (#34704) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

10-20 évesek szól akiknek nincs fizetésük stb... és ott tudnak ülni a gép elött 10 órákat 700k xp lebontava napi 23k xp-t kell gyűjteni vele! ez nem lehetetlen! ;) Többen a klánomból is írták hogy megpróbálják!

(#34706) Drenadar válasza wanted5 (#34704) üzenetére


Drenadar
veterán

engem érdekelne ez ára... mert gondolom akinek megvan az az árát kapja meg aranyban...
persze ha pont emiatt még le is akciózzák hogy kevesebbet érjen, akkor pont leszarom...

(#34707) odrif


odrif
MODERÁTOR

Miért csak ilyen csapatársakat kapok?:[link]

20 éve a Prohardveren

(#34708) GaburroSan válasza Drenadar (#34706) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

12000 gold körül van!Ha akciózzák is akkor is kapsz 10k goldot!

(#34709) Angel1981 válasza diegho (#34659) üzenetére


Angel1981
veterán

"nos ez kb akkora nagy ökörség, mintha azt mondanád, hogy spotoljon T95-el."

Miért is? ;] :D

(#34710) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Nagyon szeretem ezt a játékot, minden hibájával együtt, de az ilyen csaták után azért még mindig elmosolyodom és megállapítom, hogy igen, mindig tud még jobb érzést adni egy-egy ilyen meccsel időnként.

IS-3 T10-ben replay

Írtam egy kis összefoglalót is, hogyha videóznék, kb. hogyan kommentálnám:
Jaj, jaj T10-es meccs, most mi lesz?
Csapatösszeállítások elemzése (diegho mestertől tanulva), nocsak med túlsúly.
XVM elemzése. A medjeink jó játékosok, platoonban is vannak, biztosan hegyre mennek és tarolás.
Saját stratégia. Az IS-3 gyors tank megyek velük.
Két eset van.
Nem lesz ellenállás, akkor ott maradok és lövöldözgetek felülről lentre, ha lehet. Csak egy arty van, csak nem egy IS-3-ra fog lövöldözni remélhetőleg.
Az ellenfél full ereje odajön, hátha megfogja a med rohamot. Ebben az esetben megnézzük kik jönnek és vagy csipegetünk vagy irány vissza és más útvonal választása.
Csata indul.
Felérünk, felérünk, indulnék lefelé nézelődni, de hopp lesz ellenállás. Két IS-3, na ezeket tudom lőni, sőt a T57-et is, segítünk az Object 140-esnek.
Nagyon jó mienk a hegy, jó játékosok, tehát biztos lerohanjuk a két T10-es nehezet, én lövöm a T57-et, mert az puhább.
Becélzom másodszorra is a T57-et, már lőnék, amikor a célkereszt elugrik, földbelövök. Mi a...? Nem normális E-100, köszönöm...
Toronylövés a T110-re, sajnos nem jött be, irány a tárazó T57.
Lejőve a hegyről nagyon fontos figyelni arra, hogy jobbra tartsunk, mert akkor nem kapunk ilyen durva balhorgot, mint a med mellettünk. Amúgy ott tényleg mindig várni fognak ránk, ha akad néhány jó játékos TD-vel az ellennél.
Oké, T10 TD ellen esélyünk sincs szemből, irány jobbra, ott könnyű falatok lesznek.
Tiger II egy lövés, AT-15 egy lövés, de hopp még húsosabb falat JPZE100. T10, tehát több XP és a feneke a mienk, arra kell menni.
Hopsz, máskor nem rammolunk óriásokat. Egy kis tapizás után elkaptuk.
Irány vissza, hátha marad még valami az T110E4-ből nekünk is.
Igen, tudom, hogy rám fog nézni, de hátha nem hiszi majd el, hogy van olyan hülye valaki IS3-ban, hogy kijön elé. Megpróbálom, hátha bejön és benyeli az oldalam.
Megvan, a löveg nyelte be. Nem javítom, majd megjavul, innen már nehéz hibázni. És még a frag is az enyém.
Patent csata. T10-ben top XP és sebzés. Megettük a kötelességünket.

u.i.: IS-3 és E-75, ez a két tank örök garázstartozék. Szinte hülyebiztos tankok és élvezet fullosan, jó legénységgel a játék velük.

[ Szerkesztve ]

(#34711) mefistofeles

Miért jár 1 nap prém? ....mert most kaptam meg......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#34712) #43783936 válasza mefistofeles (#34711) üzenetére


#43783936
törölt tag

A ma elért 50000 sebzésre jár.

(#34713) mefistofeles válasza #43783936 (#34712) üzenetére

Kizárt, hogy ma (pályafutásom egyik leg szopósabb napja) volt 50000 sebzésem......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#34714) Bingisz válasza mefistofeles (#34713) üzenetére


Bingisz
addikt

125 csatát kellett megnyerni január 1.-ig.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34715) mefistofeles válasza Bingisz (#34714) üzenetére

hmmmm... akkor nem tudom.... Pont egy (imét) vesztes meccs után kaptam. Na mindegy öröm és bódottág :DDD
...lehet, hogy volt 50K sebzésem.... :F :Y

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#34716) v!ct0y válasza mefistofeles (#34715) üzenetére


v!ct0y
veterán

Miért nem nézed meg ? Bal felső sarok: küldetések...

(#34717) mefistofeles válasza v!ct0y (#34716) üzenetére

Most már én is kiváncsi voltam....
a 125 győzelem lett meg.... valamikor....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#34718) Simulacrum válasza emre (#34625) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Hihetetlen, ilyen stratégiát még nem láttam ezen a térképen, mint amit az ellenfél nyomott. Csak úgy tudom elképzelni, hogy az ellen oldalon valaki elkiáltotta magát, hogy északon áttörünk és megindult mindenki. :) Szó szerint meg sem kellett mozdulnod a fragekért.

(#34719) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

No még 1szer!! Most már tuti!!
- apparently the “free IS-6″ event is confirmed, there will be a video on that in a few days

u.i.: the info on “free IS-6″ and other events will come tomorrow for all regions

[ Szerkesztve ]

(#34720) Balage76


Balage76
senior tag

:))

(#34721) dfsz34 válasza GaburroSan (#34719) üzenetére


dfsz34
őstag

Akkor lehet gondolkodni, hogy melyik hatos tank nincs még kifejlesztve és mehet az akció alatt a játék velük. Pár nemzetnél gondban leszek, mert amit akartam, azt már kifejlesztettem. Ott esetleg azt lehet megnézni, hogy melyik tanknak nincs még meg az ász.

Meglátjuk a részleteket. 100k xp per nemzet nem kevés, de megoldható ha a duplák meg az egyéb akciók beleszámítanak majd.

(#34722) diegho válasza csapee (#34681) üzenetére


diegho
nagyúr

Camo.

(#34723) diegho válasza Cseri0058 (#34696) üzenetére


diegho
nagyúr

Bizonyos pályákon... Hányszor is kerülsz ugyanarra a pályára...? De megnyugtatlak téged biztos nem tudnálak túlsebezni vele, csak a nálad jobbakat.

(#34724) Drenadar válasza dfsz34 (#34721) üzenetére


Drenadar
veterán

rengeteg hallcat, kv-1s, t12, type58 stb fog rohangálni, és persze azonnal rendelkezni kellene a japán 6-ossal is akármi is az...

(#34725) diegho válasza Angel1981 (#34709) üzenetére


diegho
nagyúr

Azt ugye tudod, hogy ha csak 1 homo sapiens van az ellenfélnél, a mező közepe előtt meghal? Mutass még pár száz ilyet, ha nincs, akkor maradunk az eredeti kijelentésnél.

(#34726) KisApám


KisApám
addikt

És igen, tudom, szoktam siránkozni a WoT MM miatt,
DE azt is mondtam, hogy NEM adom fel :DDD

(Azért ma is volt sikeres búvár tank, legalábbis pár másodpercig...)

A kezdet:

Az eredmény:

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#34727) vhw válasza dfsz34 (#34721) üzenetére


vhw
addikt

Nemzetenként ~3333 xp/nap... Premiummal ez csemege. (ha a duplázó, adott esetben 3x csaták is számítanak... akkor még egyszerűbb - ha meg nemzetenként több 6os is van, akkor naponta még többször el lehet ezeket lőni)

Végülis így nem tűnik vészesnek... csakhát legyen minden nemzetnél megfelelő szintű tank.
De akkor ez egy rendszeres elfoglaltság lesz egy ideig :)

Na most akinek van IS-6, az kapja goldban az árát?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#34728) dfsz34 válasza vhw (#34727) üzenetére


dfsz34
őstag

"Na most akinek van IS-6, az kapja goldban az árát?"

Erősen kétlem, de lenne benne logika természetesen.

(#34729) jimmy74


jimmy74
őstag


majdnem 10000 dmg :)

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#34730) Amfiton


Amfiton
tag

Az e100al totálisan értelmetlen már játszani,a sidescape sem működik. A k...szott 300as átütésü td-k ott lövik szét ahol akarják.Nagyon lehangoló vele a játék. Nektek mi a véleményetek? Más: két napja vettem meg a Leopard 1,ez egy op tank srácok!

(#34731) #35692544


#35692544
törölt tag

gratulálok wargaming :C

5 tier előny
8 vs 6 tier 10
2 vs1 arty

a legnagyobb csaló a wg
tegnap tudtam 60% wr-t csinálni ma 5-bő 5 bukó és mind 15-5 csata

[ Szerkesztve ]

(#34732) sebijani1982 válasza jimmy74 (#34729) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Grat! :R :R :R :R

Replay nincs esetleg?

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#34733) Simulacrum válasza Amfiton (#34730) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Mennyire mások vagyunk.

Én még csak teszten próbáltam mindkét tankot, de E-100-al hihetetlen jó játszani, pedig teszten aztán tényleg mindenki golddal lő. A poén, hogy még a goldot is lehet pattintani vele, nem is kevésszer. Szerintem az E-100 jó kezekben nagyon jó tank még gold használat nélkül is.

Beültem a Leopardba is, mert rettentő kíváncsi voltam rá, hogy megéri-e leváltani az M48-at. Hát majd minden csatában 2 lövésből kiszedtek, mert annyira puha az a tank. Egyértelműen nem spotra való, hátul sunnyogni egy meddel meg nekem nagyon nem szimpatikus. Jól fordul, jó a lövege is, nem vitatom, de nagyon nem feküdt nekem. Biztos menne vele sok kör után a játék, de számomra sem az amerikai, sem az orosz medeket nem közelíti meg játékélményben.

(#34734) Angel1981 válasza Bingisz (#34693) üzenetére


Angel1981
veterán

Klassz kis videó, köszi! :R

Én is, főleg optimalizáció terén!

(#34735) Bingisz válasza Amfiton (#34730) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem ez a véleményem:

Így már érthető, hogy miért nem játszok a KV5-el.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34736) #43783936 válasza GaburroSan (#34719) üzenetére


#43783936
törölt tag

Minden nemzet 6-os nehéztankjával kell csinálni?
Valaki mutasson nekem egy kínai hatos heavyt! :)

(#34737) Bingisz válasza #43783936 (#34736) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem heavyvel. Csak simán minden nemzet tier 6 tankjával.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34738) mefistofeles

Mai első csatám...
full zöldfülü személyzettel, a kis marderrel.... :DD

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#34739) #43783936 válasza Bingisz (#34737) üzenetére


#43783936
törölt tag

Így más, bár akkor is nagyon sok idő kell hozzá..

(#34740) Angel1981


Angel1981
veterán

Év égi bónuszok:

IS-6 Anyone?

March of Nations

End of the Year Festivities

Nem panaszkodhatunk! :R

[ Szerkesztve ]

(#34741) emre válasza vhw (#34727) üzenetére


emre
veterán

Azért mire 59-16-al meg type 58-al összeszeded azt a 100k xp megizzadsz rendesen. [link]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34742) Bingisz válasza Angel1981 (#34740) üzenetére


Bingisz
addikt

Ezekkel a kombókkal simán meglehet az IS6.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34743) #43783936 válasza Angel1981 (#34740) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szuper!

:W :W :W Tegnapelőtt vettem négy darab nyolcas tankot. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#34744) diegho válasza emre (#34741) üzenetére


diegho
nagyúr

Én biztosan megcsinálom. Szerintem még idén meglesz :)) 12t-vel nem is játszok ma, ha ezt tudom, akkor nem húzom, hiszen kb pont 100k kellett hozzá, mire fullos lett. Igazából 3 tankot kell kihúznom, de neki is állok már ma. Azért free is6 nem rossz dolog.

(#34745) Drenadar válasza diegho (#34744) üzenetére


Drenadar
veterán

ez komoly? holnaptól kezdődik? miért kellett beletenni a karácsonyt is? :|

7 tank... kell vagy 5 garázshely biztos...

és azt olvastátok hogy csak a natur xpt számolja? se mission bónusz, se duplázást, se prémiumot nem számolja bele a 100K xpbe. vagy valamit kurvára félre értettem...

(#34746) Bingisz válasza diegho (#34744) üzenetére


Bingisz
addikt

Szorzókkal nagyon hamar meglehet a 100k xp. Főleg ha betárazok több tankból egy nemzetnél...

Ja meg lesznek olyan napok, ahol minden csata XP-je meg lesz duplázva.

Drenadar: "The experience points added to your mission’s XP gauge WILL INCLUDE any and all additional XP modifiers. That’s right - first victory of the day and other missions’ bonuses, as well as additional experience provided by premium account status will be counted towards the goal of 100,000 XP as long as the mission conditions are met"!

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34747) sith7 válasza diegho (#34744) üzenetére


sith7
nagyúr

bér IS6 húzást nem vállalsz ? :D ... némi gold - ért pl. :B

(#34748) diegho válasza sith7 (#34747) üzenetére


diegho
nagyúr

előbb az enyém legyen meg.

német oldalon melyik jó 6-os most? mióta variáltak velük nem játszottam azokkal.

(#34749) Cseri0058 válasza Bingisz (#34735) üzenetére


Cseri0058
őstag

Üdv a HUNS-ban! :)

(#34750) myckey válasza diegho (#34748) üzenetére


myckey
veterán

a VK36 még mindig frankó gép.
de ott a tr6 td a Nashorn.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.