Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#34851) Chris0321 válasza csapee (#34850) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért lövik HE-vel mert papír.

(#34852) robogo81 válasza csapee (#34850) üzenetére


robogo81
aktív tag

Gondolom a pár milis vastagságú torony miatt,a repesznek elméletileg át kellene ütnie és ott durván sebeznie mindent, ami a környéken van a hp-van együtt.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#34853) echterion válasza vhw (#34727) üzenetére


echterion
nagyúr

Most akkor a prémium is fog számítani?

**********

(#34854) bullseye válasza echterion (#34853) üzenetére


bullseye
addikt

Az első 10-ben kell lenni (az AFK ellen), ott a normál, alap számít.
A 100k-hoz már minden más is, prémium, 2x, bármi egyéb extra...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#34855) diegho válasza echterion (#34853) üzenetére


diegho
nagyúr

Komolyan miért kell ezt?

Ki írta azt, hogy nem fog számítani? A hírben is ott van teljesen egyértelműen, hogy minden bónusz számít... ez már tényleg kezd egyre fájóbb lenni.

(#34856) vhw válasza echterion (#34853) üzenetére


vhw
addikt

Ha az alap xp szerint benne vagy az első 10-ben, akkor a 100k-ba már beleszámítja minden bonusszal együtt.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#34857) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok.replayt hogy tudok feltölteni?nem láttam helpet az összefoglalóban de még nem töltöttem fel videót . :( e

WoT:jimmbo

(#34858) echterion válasza diegho (#34855) üzenetére


echterion
nagyúr

Senki. Ha nem tetszik, akkor sírás helyett ne olvasd el a hozzászólásom... :P

Mellesleg inkább kihagyom ezt az eventet, kevesebb, mint egy napi túlóra alatt megvan az ára, nem ér annyit az egész...

[ Szerkesztve ]

**********

(#34859) bullseye


bullseye
addikt

Megnyugtató látni, hogy ennyi embernek 1 nap meló a 12000 arany. Dübörgünk!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#34860) TESCO-Zsömle válasza diegho (#34847) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szórakozásból.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#34861) echterion válasza bullseye (#34859) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát igen, 12 órás műszakban, kissé nyugatabbra a Tiszától azért nem olyan ritka ez. Persze a keleti régióban ez nem így megy, tudom, mert ott éltem 28 évig.

**********

(#34862) diegho válasza TESCO-Zsömle (#34860) üzenetére


diegho
nagyúr

Hogyan lehet szórakoztató olyant csinálni, amihez az ég világon semmi közöd (nem rólad van szó) és nem is érdekel? Itt most pont erről van szó. Létezik olyan ember, akinek szórakoztató egy olyan dolog, amit nem ért, nem tud mit kezdeni vele, nincs fogalma az egészről, nem tudja használni stb? Lehet, hogy mondjuk 1-2 órán át elnézegeti, de nem heteken, hónapokon, vagy éveken át.

echterion sírás lenne az, ha azt írom gondolkodj?! Folyamatosan azt hangoztatom, hogy a játékban csak gondolkodni kell, de egyre kevésbé látom értelmét leírni, hiszen már a játékon kívül sem történik ez meg.

[ Szerkesztve ]

(#34863) virkir válasza bullseye (#34859) üzenetére


virkir
veterán

Mi ebben a csoda?
Alap droidmeló jobb helyeken lazán súrolja a bruttó 1k-s órabért azt duplázd meg egy hétvégi túlórával még marad is a nettóból egy kevés.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#34864) Drenadar válasza diegho (#34862) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem vannak sokan akik nem a statokat nézegetve lesznek boldogok, illetve az is eredmény nekik ha lőnek kettőt a játékba... attól hogy neked ez nehezen érthető másnak lehet szórakozás is.

gondolom te soha semmit nem csináltál szórakozásból amit ne maximalistaként tettél volna...

elképzelem hogy valaki egy rubikkockával játszik, kiveszed a kezéből, hogy ebből mit élvezel? hátad mögé teszed és kirakod 20 másodperc alatt :D

(#34865) KisApám


KisApám
addikt

T-28 - az örök kedvenc :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#34866) diegho válasza Drenadar (#34864) üzenetére


diegho
nagyúr

Lehet bennem van a hiba, de nem tudok semmit úgy csinálni, hogy nem a tökéletességre törekedjek. A munkámban sem tudok semmit csak úgy otthagyni, hogy majd holnap befejezem, inkább tovább maradok, hiába nem kell, hogy kész legyen. Nem tudom azt elképzelni, hogy mondjuk vegyek bármit is anélkül, hogy biztosan a legjobbat vegyem a rászánt összegből, legyen ez műszaki cikk, cipő, kosárlabda, autó, bármi.

Ezért van az, hogy a játékban is mindig arra törekszem, hogy a maximumot hozzam ki a a csatákból.

[ Szerkesztve ]

(#34867) Drenadar válasza diegho (#34866) üzenetére


Drenadar
veterán

persze ezt nem is támadásként írtam... te maximalista beállítottságú vagy, de attól még nem kell mindenkinek az lennie :) hiába az lenne a logikus...

(#34868) bullseye válasza virkir (#34863) üzenetére


bullseye
addikt

tegnapig szinte mindig csak nettó 80-120-akról olvastam itt fórumon... olyan helyről meg, ahol kifizetik a túlórát, szinte soha :)
Azért jó látni, hogy a minimálbér, és a CEO fizetés között még vannak átmenetek, manapság is.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#34869) TESCO-Zsömle válasza diegho (#34862) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Úgy, hogy leülsz, és csinálod, közben meg fülig ér a szád. Ennyi. Mehetsz jobbnál jobb tankokkal, és lődözhetsz. Van, akinek ez már elég a boldogsághoz, mert egy átdolgozott nap után nem agyalni akar, csak kikapcsolni és játszani.

(#34866) diegho: Nincs benned semmi hiba, de vannak dolgok, amik nem azért születtek, hogy tökéletesek legyenek. A játékok speciel ezen dolgok csoportjába tartoznak. Nem az a lényeg, hogy minél jobb legyél benne, hanem hogy örömödet leld.

Volt nekem egy hobbim... A kezdetekkor csak saját magam szórakozására csináltam, de aztán elkezdtem körbenézni és törekedni a tökéletességre. No, a lényeg, hogy 5 éve annyira törekszem a tökéletességre, hogy semmit nem csináltam, mert már tervezéskor látom, hogy nem lehet tökéletes, sz*rt meg nem csinálok.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#34870) diegho válasza TESCO-Zsömle (#34869) üzenetére


diegho
nagyúr

Még mindig azt tudom felhozni, hogy próbaképpen haveromnak feltettem a játékot. Ő tipikusan csak játszik meló után és 833WN-ig jutott magától. Soha semmi fórumot nem olvasott, nem is érdeklik a tankok, csak játszik. A WASD gombokról fogalma sem volt, hogy mit kell velük csinálni, célozni sem tudott egérrel, de mégis eljutott egy olyan szintre, amivel azért már tud néha valamit kezdeni. Nála rosszabb játékost még sosem láttam élőben, pedig rengeteg rosszabb van nála.

[ Szerkesztve ]

(#34871) joergie


joergie
őstag

valaki árulja el hogy a f*xopo kis valentine miért light?!?!?!?! folyamatosan tier6be vág be a kibeb*xott 24 topspeedjével

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#34872) vhw válasza joergie (#34871) üzenetére


vhw
addikt

Örülj neki, hogy csak oda és nem T8-ig :U

Egybéként a tankok kategorizálása még mindig csak azt határozza meg, hogy van-e mozgás közben full camod, vagy se (ebből a szempontból még jól is járt a Valentine). Na meg a legénységet mennyi buktával képezheted át a következő kiszemelt tankra.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#34873) Petyus87 válasza TESCO-Zsömle (#34860) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Akkor ezek szerint, ezért verek rá hetek óta az effidre több mint 300-at a WN7-edre meg 200-at. :P
No de viccet félretéve... Teljesen igaza van! Randomban úgy "szórakozol" és azt csinálsz amit akarsz, de ha szakaszba/csapatba/századba mész, a minimum az kéne, hogy legyen, hogy a maximumot adod ki magadból a társaidért és a győzelemért. Ez egy játék, persze, de attól még komolyan kell venni. Velem speckó ezért szeretnek a tényleg jó játékosok játszani, mert kellően komolyan veszem, irányítható vagyok és inkább "zöld" akarok lenni, mint "sárga"...

[ Szerkesztve ]

(#34874) dfsz34


dfsz34
őstag

A japán küldetést készre állították és adtak 3 nap prémet is. Vagy hiba vagy fogjuk fel, mint ajándék.

(#34875) jano_77 válasza Simulacrum (#34758) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mivel nekem a garázsban áll az IS-6, és se francia, se angol tankom nincs egy darab se, nem is fogom fájdítani a fejem eme akció miatt. Megyek majd a német, orosz, amerikai és kínai T6-os tankokkal és igyekszem ezekkel összeszedni a 100K XP-t. Ha sikerül, örülök, ha nem, akkor sem fogok a kardomba dőlni.
Azt hiszem sokkal inkább fogok ráfeküdni a T44-ből T54 kihúzására és megkísérlem az M46 Pattonből az M48 Pattont kíhúzni. Ha sikerül, meg is veszem mindkettőt míg akciós.

Amúgy az IS-6 tényleg nem olyan nagy szám....nem rossz vele a statom, de szerintem az IS-3 sokszorosan jobb nála.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#34876) olcsii válasza jano_77 (#34875) üzenetére


olcsii
aktív tag

janóóóóóóóó:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#34877) Tomi0703 válasza dfsz34 (#34874) üzenetére


Tomi0703
őstag

Micsoda? Adtak 3 nap premet?

(#34878) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

XVM guruktól kérdezném, hogy azt szeretném beállítani, hogy TAB-ra a statisztikáknál lássam, azt a számot is, hogy a játékosok adott tankkal mennyit mentek. Ez elvileg a t_battles, de nekem erre 1 számot ír ki és utána egy h betűt. Lehet ezt valahogy simán úgy állítani, hogy a konkrét menetek számát lássam?

(#34879) [HUN]Dani válasza dfsz34 (#34874) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Remélem inkább ajándék. :D

(#34877) Tomi0703: Yep.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#34880) sith7 válasza [HUN]Dani (#34879) üzenetére


sith7
nagyúr

akkor viszont, ha ez nem hiba, akkor csak 2000 Xp kell naponta minden tankkal ... ez így tényleg ajándék lenne ... :))

(#34881) munnergep


munnergep
senior tag

Tegnap, tegnap előtt mentem kb. 30 csatát, kemény 300 effel fejeztem be a szórakozást. Kezdés után 1-2 perccel jön egy akkora lag spike, hogy állok fél percig, aztán kilőve találom magam.
Most 2 csata és nem változott. Viszont most a lag jelző is villog megállás nélkül. Tracert szerint a legmagasabb ping 40 ms. Mindenféle ping tesztek szerint is jó a kapcsolat, csomagvesztés sincs. Router, modem újra indítva, stb.

Mit lehet még csinálni?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#34882) olcsii válasza munnergep (#34881) üzenetére


olcsii
aktív tag

nekem tegnap volt egy olyan malőr:D
hogy a foch 155 el mentem, alig hogy elkezdődőtt a csata beálltam egyenesbe az uton, rendesen jobbra soroltam:P erre kilép a játék:D a szakasz társak meg kommentálták hogy fogy a hpm:D
free frag voltam az ellen arcába ment a kis foch:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#34883) Simulacrum válasza Simulacrum (#34878) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A kérdés tárgytalan, rossz fájlt írtam át.

(#34884) sith7 válasza sith7 (#34880) üzenetére


sith7
nagyúr

ja, nem .... akkor is 3333 xp kell , csak nem 7 tankkal, hanem csak 6 - tal :B

(#34885) Cseri0058 válasza [HUN]Dani (#34879) üzenetére


Cseri0058
őstag

hát én nem kaptam meg... :(((

(#34886) olcsii válasza sith7 (#34884) üzenetére


olcsii
aktív tag

az nagyon kemény, szerintem nem sok embernek fog sikerülni.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#34887) Tomi0703 válasza [HUN]Dani (#34879) üzenetére


Tomi0703
őstag

Koszi. :D Remelem tenyleg ajandek, vagy ha eliras akkor majd du. 4 korul vegyek eszre, hogy en is reszesuljek benne. :DDD

(#34888) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Tegnap vettem meg a KV-1-et, de eddig nem sok örömöm leltem benne. :( A stock löveg baromira pontatlan, szemből szinte semmit nem visz át, flankelni meg a sebessége miatt esélytelen. A saját tierjében is alig tudok vele sebezni (T6-7-ről nem is szólva), így meg nagyon lassan gyűlik az XP. Tudtok valami életképes taktikát vele, amivel addig is használható lesz amíg fel nem tudom rá rakni a 85-ös ágyút?

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#34889) diegho válasza Tuco Ramirez (#34888) üzenetére


diegho
nagyúr

57-es löveggel használom, tegnap vettem meg 920 átlagsebzésem van vele, lehet rá se teszem a 85-ös löveget.

(#34890) sith7 válasza olcsii (#34886) üzenetére


sith7
nagyúr

ez most komoly ? :F

(#34891) Bad Pritt válasza Cseri0058 (#34885) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Énsem. Mi ez a nácizmus? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#34892) sith7


sith7
nagyúr

Nekem sincs meg, de a munkatársamnak megvan, DE ő ment egy kört reggel a Hellcat - tel !!!
Lehet először menni kell egy kört egy 6 - ossal, és utána adja meg ... :U

Aki játékközelben van, az tesztelje az elméletemet , please :R

szerk.:

Most nézem [HUN]Dani képét, ő is ment egy kört a KV-1S -sel ... :K

[ Szerkesztve ]

(#34893) Bad Pritt válasza diegho (#34889) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor nem csak én voltam ilyen elborult :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#34894) olcsii válasza sith7 (#34890) üzenetére


olcsii
aktív tag

nem egy csatában kell annyit elérni? félre értettem valamit?

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#34895) Iratus bug


Iratus bug
tag

Reggel mentem egy kört a t5 M4-el, kilőtem 2 orosz tankot és én is megkaptam a japán küldetésért járó 3 nap prémet... nem értem...

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#34896) Angel1981 válasza Drenadar (#34766) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de hogy jött ki ez a 6 milla?

(#34897) Tuco Ramirez válasza diegho (#34889) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Akkor én is ráteszem az 57-est. Köszi a tippet! :R

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#34898) Chris0321 válasza sith7 (#34892) üzenetére


Chris0321
addikt

A wotinfó oldalán írták, hogy mentek egy kört tetszőleges tankkal, mindegy, hogy nyertek vagy vesztettek és megadta a japán ágat és a 3 nap prémiumot.

(#34899) emre válasza Angel1981 (#34896) üzenetére


emre
veterán

Jaj, te, hát neki 3db lesz belőle.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34900) Drenadar válasza Angel1981 (#34896) üzenetére


Drenadar
veterán

már nem tudom... néztem és valóban csak 2 milla... mintha a prémium tankok jóval többet érnének, de lehet csak részeg voltam... lol soha nem voltam még :|

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.