Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#34401) csapee válasza diegho (#34397) üzenetére


csapee
senior tag

Nem tudom de mindig a Hellcatet akarjak kuldeni spotolni, az egy dolog ha belendul akkor gyors de azert nem egy Elc a fordulasa meg hat kicsi se. Mas: Multkor a Panther/M10-el engem kuldtek spotolni El-hallufon a zaszlofoglalot, en hulye meg lementem mert eleg sokan voltak meg tamogatni. Lerongyolok nyomok egy resetet es kijon mit sem zavartatva fentrol egy T69 belemtaraz es visszatolat (senki nem lotte meg). Soha nem eri meg hallgatni a tobbire.

Csapee

(#34402) Bingisz válasza dfsz34 (#34396) üzenetére


Bingisz
addikt

Venti sincsen rá, mert van egy "kis" nyílás a hátulján.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34403) Angel1981 válasza PR0JECTNR56 (#34368) üzenetére


Angel1981
veterán

Egyetértek! :D ;]

(#34404) #43783936 válasza diegho (#34397) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tegnap egy olyan csatában, ahol a mezőny fele 10-es volt, valami kultúrlény behozott szakaszban egy hallcatet. Én tortoise-al toltam, írtam neki, hogy legalább spottoljon, mert a hátam mögött állva nehezen fog xp-t keresni. Elrohant egy gyors kanyarra, és spottolt egy hatalmasat.
Mivel kevés (nálam nagyobb) világtalan volt a csapatban, kihasználtuk a helyzetet, a végén a harmadik legtöbb xp-t kapta a csatában.
A poén az, hogy még egy sebzést is be tudott vinni. :D

És még mondja valaki, hogy nem univerzális a hellcat.

[ Szerkesztve ]

(#34405) KaLeun válasza Bingisz (#34384) üzenetére


KaLeun
senior tag

BC 155 58-on a venti elvételével tényleg csak az álcaháló, EGLD maradt. Harmadiknak a fejlesztett felfüggesztést választottam a periszkóp helyett, ha egyedül maradok akkor szerintem az hasznosabb, mert sokkal nehezebben lövik le a láncom.

Cila

(#34406) Chris0321 válasza Joe-T (#34381) üzenetére


Chris0321
addikt

Táras tankhoz nincs töltésgyorsító. Célzásgyorsítót lehet felrakni rá, stabilizátort szintén nem.

(#34407) diegho válasza #43783936 (#34404) üzenetére


diegho
nagyúr

Az a baj, hogy nem érted amit írtad... és ez bizony sajnálatos.

(#34408) GaburroSan válasza GaburroSan (#34399) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Ha ügyi vagy ilyen meccsek várnak rád!(amíg nem kap nerfet!! :DDD )

(#34409) Chris0321 válasza PR0JECTNR56 (#34400) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem lassan meg lesz rá a nagyobbik ágyú, én raktam rá automata tűzoltókészüléket. Egyszer kétszer kigyulladtam és a wotinfo-n is ajánlották mert a tűz esélyét is csökkenti. Töltésgyorsítót érdemes rárakni szerintem majd ha meg lesz hozzá a láncod.

(#34410) PR0JECTNR56 válasza Chris0321 (#34409) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A töltésgyorsító már meg van véve, most ugye a láncra gyűjtök és akkor lesz motor is szerelve mellé. Automata tűzoltót akkor veszek is, köszönöm a tippet. :R

(#34411) Angel1981 válasza Bingisz (#34384) üzenetére


Angel1981
veterán

"Egyszerűen nincs mit rátenni ami hasznos lenne."
Ez fogalmazódott meg bennem is - bár fényévekre vagyok tőle. :)

Hiába no, veszettül OP! :P

(#34412) Angel1981 válasza dfsz34 (#34396) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, lejárt a modidő!

"Az viszont egy jó kérdés, hogy álcaháló vagy venti vagy célzásgyorsító, melyik kettőt a háromból. Szerintem a venti fontos lehet, ilyen hosszú töltésidő esetében már másodpercekben mérhető a hatása és javít egyébként a célzáson is, csak kevesebbet."

még mindig a WTF-ről beszélünk, nem? Mert az továbbra is nyitott! :))

(#34413) Zeratul válasza csapee (#34401) üzenetére


Zeratul
addikt

Mert TDként az álcája se utolsó, valamint jó kemény tornya van, ha tud hulldownban maradni akkor kilőni és észrevenni is nehéz.

(#34414) Angel1981 válasza GaburroSan (#34399) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, már megint lejárt! :U

"ha 100-as oc. benzint adsz neki akkor azzal is csökken a kigyulladás esélye"
Bocs, de ez nekem új, ez biztos? :F

Nem lehet, hogy a wot wiki ezen sora zavart meg?
" 100-octane Gasoline can be used, since everyone will shoot your turret so you won't burn anytime "
Mert ez arra céloz, hogy mivel mindenki a tornyodat lövi, nem fogsz gyulladni, ergo a poroltó helyett mehet a 100-as benzin. :)

[ Szerkesztve ]

(#34415) #43783936 válasza diegho (#34407) üzenetére


#43783936
törölt tag

Fölösleges a pofázó nyomik miatt idegeled magad, erre már rég rájöhettél volna.
Az hogy te brillírozol, amúgy se érdekli őket, csak az, hogy te felháborító módon még élsz, és nem követed vakon a csodálatos kinyilatkoztatásaikat.
Elvégre tudnia kell mindenkinek, hogy a nap is az ő fenekükből süt. :)

(#34416) csapee válasza Zeratul (#34413) üzenetére


csapee
senior tag

Jah olyan kemeny a tornya hogy a Kv1s keresztbelovi, ez nem T29 hogy mutogasd a kupakot akar Tier9-ig. Max arra jo hogy az elejen odarohanj egy kulcspontra ahol imel amal tartod a helyed mig meg nem jon az erosites de jobb ha dugdosod ez ellen elol.

Csapee

(#34417) GaburroSan válasza Angel1981 (#34414) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

elképzelhető, de én még nem gyulladtam ki mert az ágyút el lőtték! :) viszont nincsen neki hely mert én a fenti kombóval használom!

[ Szerkesztve ]

(#34418) szbalogh válasza TESCO-Zsömle (#34394) üzenetére


szbalogh
őstag

Az álcaháló segít rajta a legtöbbet, pont azért, mert nem az alapértékből számolt %-ot ad az álcájához hozzá hanem fix értéket :DDD

Vikthor: hmmm köszi

GaburroSan: a repeszpáncél az arty-k splash sebzése ellen is nagyon jó. Serb nem ért hozzá ;)

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#34419) diegho válasza #43783936 (#34415) üzenetére


diegho
nagyúr

Tényleg nem érted... Én nem idegelem magam. Én röhögök rajtuk, mély szánalmat érzek és egyszerűen nem értem, hogy ha valaki ennyire buta, hogyan sikerült megtanulnia levegőt venni.

(#34420) Kean_Sorbo válasza #43783936 (#34415) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Mivel már túl nyugodtan játszottam, ezért úgy gondoltam elkezdem a francia TD ágat, mert egy 155-ös mégiscsak kell a garázsba. No azóta megint sokszor elkap az idegbaj. :D

A beszólogatós fajtából így kijutott nekem is múltkor. Az UE 57-es pirickával szaladgálok, összelőttem kb. 1500-at. Nehéz volt, mert 75 a sebzése. Utolsónak maradtam, az ellenfél elkezdte foglalni a bázisunkat, én a pálya másik végén jártam már. Egy nagypofájú döglött hetzeres meg írogat a 340 sebzésével, hogy milyen noob vagyok, mert arty-val elől próbálkozok. Írtam neki,jobb ha kussol mert aki összetéveszt egy TD-t egy artyval, az inkább legóval játsszon. No többet nem is írt.

Annyira felbosszantott, hogy szabad XP-ből beültettem magam az ARL-be. Remélem itt már kevesebb retardált lesz. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#34421) diegho válasza Kean_Sorbo (#34420) üzenetére


diegho
nagyúr

Tier10-ben van a legtöbb retardált, mert azt hiszik, ha ők tier10-ben játszanak, az valamiféle rang és ők ettől jó játékosok. Amikor 111 1-4-el kilőttem egy E-100-at 1v1 maxról csata után nyihogott nekem, hogy mennyire noob vagyok, még tier10 tankom sincs. Az nem érdekelte, hogy én 9-es tankkal is megölöm őt 10-esben, sőt két és félszer több átlagsebzésem van a 9-es tankkal, mint neki a 10-essel. Ezek mind lényegtelenek. Nincs 10-es tankom noob vagyok. Ezek az életben is ennyire buták lehetnek? Ez az eszik iszik játszik szarik típus, vagy mi?

(#34422) psycroptic válasza diegho (#34421) üzenetére


psycroptic
őstag

Szerintem igen az életben is ennyire. :K Miért/mitől lenne okosabb?

PSNID: Tomy83PS

(#34423) Angel1981 válasza GaburroSan (#34417) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát pont ez az! :))
Mindenki a tornyodat lövi, vagyis nem fogsz találatot kapni olyan helyen, ahol gyúlékony modul található (motor, váltó, üzemanyagtartály), ergo a poroltó "felesleges", vihetsz 100-as benzint helyette - erre céloz a wiki.
Persze, hogy attól nem gyullad ki a tank, hogy az ágyút használhatatlanra lövik.
(És a spéci üzemanyag nem befolyásolja a gyulladást.)

(#34424) Kean_Sorbo válasza diegho (#34421) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ebben igazad van. Nagyon hosszú ideje nem játszom csak 8-9-10-es tankvadászokkal. Így sajnos bőven megvan tapasztalatom a "felső" kategóriában, ott már megtanultam elviselni a bolondokat. A win ráta sem érdekel túlzottan, mert TD-vel nem tudom megváltani a világot. Bár a mozgékonyabb fajtával ISU, Obj. jobban beletudok szólni a játékmenetbe, talán azokon látszik is (magasabb a nyerési százalékom). Csak az ennyire nulla emberektől akartam gyorsan megszabadulni, remélem sikerült.

És a kérdésedre a válasz igen. Ennyire buták.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#34425) diegho


diegho
nagyúr

Még egy érdekes dolog. 12t-vel játszok most. 10 lövésből 8 gold ammo, amit kapok. Miért? Nem táras tankok lőnek azzal, hanem minden. Cromwell, Tiger1-2, IS-6, KV-1S bármi, ami meglő 80%, hogy gold ammo-t használ.

(#34426) Simulacrum válasza diegho (#34421) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Összességében mi a véleményed a kínai 9-esről. Máshol azt olvastam emiatt éri meg csak a kínai ág, a 10-es felejtős. Tényleg jó a 9-es?
Az E-75-öm imádom, örök helye van a garázsban. Nagyon tetszik a brit 9-es, most az a célom. Van ezek mellé értelme a kínainak?

Nagyon elterjedt már a gold mióta kreditért vehető sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#34427) Drenadar válasza diegho (#34425) üzenetére


Drenadar
veterán

bocsi a noob észrevételért, de tuti golddal lőnek?

Én is pont ugyanezt éreztem mikor a wz132-vel mentem, ami kevésbé pattogós mint egy 12t, és a csodamodom azt jelezte hogy mindenki golddal lő... aztán mentem egy két 9-es kört a centurionnal, lövök és nézem hogy miért pazarlom én a goldot? és hát látom hogy nem is a goldot lőttem....

Szerintem az összes ilyen gold detektoros mod egy megbízhatatlan szar...

(#34428) Angel1981 válasza szbalogh (#34418) üzenetére


Angel1981
veterán

"Az álcaháló segít rajta a legtöbbet, pont azért, mert nem az alapértékből számolt %-ot ad az álcájához hozzá hanem fix értéket "

Bocs, de ez szerintem egész egyszerűen nem így van.
Bárminemű álcabónusz, akár legénységi, akár festés, akár háló a járgány saját álcabónuszát módosítja.
Ha az nagyon rossz, akkor alig ad hozzá, ha nagyon jó, akkor valóban sokat számít.

[ Szerkesztve ]

(#34429) diegho válasza Simulacrum (#34426) üzenetére


diegho
nagyúr

Melyik 9-es? Mindkettő szuper amúgy.

Honnan tudom, hogy goldot lőnek? Kiírja, hogy ki lő és milyen lőszerrel, sőt ha golddal lőnek sárgán villan a kép a bekapott találathoz, nem pirosan. Ez biztos, hogy megbízható, ha nem lenne az nem használnám.

[ Szerkesztve ]

(#34430) Bingisz válasza Drenadar (#34427) üzenetére


Bingisz
addikt

Az újabb 9-es és a legtöbb 10-es medeknél az alap lőszer APCR. A legelső goldammo modok még nem tudták megkülönböztetni ezeket a goldammotol, de az új verziók már rendesen működnek.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34431) Angel1981 válasza Bingisz (#34430) üzenetére


Angel1981
veterán

Áhááá! Értem, tök logikus, köszi az infót! :R
(Egyébként nem használok ilyen modot.)

(#34432) szbalogh válasza Angel1981 (#34428) üzenetére


szbalogh
őstag

Íme a bűvös képlet:
camoFactor = baseCamo * (0.00375 * camoSkill + 0.5) * camoAtShot + camoPattern + camoNet + environmentCamo
Tehát a háló és a festés fix érték minden tankon.

Egy megoldás van gold ammo ellen..... T95 :DDD néha csak úgy sistereg a sok kumulatív mintha hegesztenék

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#34433) Drenadar válasza szbalogh (#34432) üzenetére


Drenadar
veterán

és mennyit? +50% ot.
Van még kérdés?

(#34434) Angel1981 válasza szbalogh (#34432) üzenetére


Angel1981
veterán

"This is the camouflage bonus provided by Camouflage Net equipment, if installed and active (you must have been standing without moving your hull for at least 3 seconds). It provides a bonus based on vehicle type, biggest is for tank destroyers. "

ok, egyikünk sem tudta jól, tanktípus függő, megjegyeztem! ;)

(#34435) Kean_Sorbo válasza Drenadar (#34427) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igen golddal lőnek. Egyik csatában a Jagdpanzer-ral átértem a ellen bázisához (ami ritka), igaz én akkor top voltam. Gyakorlatilag ment előttem három heavy, én mentem mögöttük és mindig befejeztem amit elkezdtek. Ez akkor tényleg jó csapat volt. Aprítottam kifelé a 8-9-es akadályokat. Lőttek azok mindent ami a játékban megtalálható. Gold, Supergold, atombomba, csak alaplőszert nem. A kedvencem egy IS-3 volt aki 40 HP-kat csipegetett rólam, miután nem jött be neki az aranyos lőszer. A végén egy Tiger II kempelt 0 sebzéssel, na az tudott belém lőni egyet mert elakartam mellette menni, gondoltam nem pazarlom rá a lőszert majd a többiek kilövik, nekem marad az IS-7. Látom hogy az is goldot lő. Ezt már nem úszhatta meg, egyébként még biztos tudott volna legalább egyet sebezni.

A múltkori 28 elszenvedett találatomból, amit felraktam ide, legalább a fele gold volt X-es csatában, abból talán 3 sebzett. Azt sem tudja mindenki használni, de legalább drága.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#34436) dfsz34 válasza szbalogh (#34432) üzenetére


dfsz34
őstag

Fix érték, persze, mint például az álcafestés, ami ad 5%-t, a kamo háló ad fix 25%-t.

Amit próbálnak többen magyarázni, látszólag sikertelenül, hogy egy rossz kamo értéknél ez a 25% ide vagy oda, de nem sokat számít, pár méter észlelés

Ha elolvasnád lejjebb is, akkor ír a hatásról is egyékbént: " It provides a bonus based on vehicle type, biggest is for tank destroyers. "

Angel1981: megelőztél :)

[ Szerkesztve ]

(#34437) Angel1981 válasza dfsz34 (#34436) üzenetére


Angel1981
veterán

:)

No! Meg is van!
Aktív álcaháló esetén ennyi bónuszt kapnak fixen a teljes álcaértékhez az alábbi tanktípusok:

Light tank: 10%
Medium tank: 10%
Heavy tank: 5%
Tank Destroyer: 15%
SPG: 5%

[ Szerkesztve ]

(#34438) szbalogh válasza Drenadar (#34433) üzenetére


szbalogh
őstag

Valóban igazatok van, ezt rosszul tudtam. Ennek fényében tényleg nem érdemes hálót se tenni rá.

Nick: HE_Storm

(#34439) Angel1981 válasza Angel1981 (#34437) üzenetére


Angel1981
veterán

Mondjuk akkor nem értem, milyen 25%-ról beszél a wiki meg a program az álcaháló kapcsán...

BTW.
Ha elsütöd az ágyút, a tank 15 méteres körzetében minden tereptárgy által biztosított álca megszűnik.
Ha közvetlenül melletted tüzel egy csapattárs, míg te nyugton vagy, akkor is vonatkozik ez rád?

szbalogh: mivel fixen ad 15%-ot a teljesre, lehet létjogosultsága.
Így 0.4 helyett 15.4 álló helyzetben, vagyis 400 méter helyett csak kb. 338-ról spottolnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#34440) dfsz34 válasza Angel1981 (#34439) üzenetére


dfsz34
őstag

Bizony, csak ugye te mozdulatlannak számítasz, tehát nem spotolnak olyan könnyen, mint az éppen lövést leadott társadat, de például a bokor hatása mexünik és az veszélyes lehet :)

Kaptam már párszor spotot ilyen miatt, amikor a siemka befurakodott mellém és lőtt ész nélkül, mert az az ő bokra és én meg nem figyeltem a távolságra.

T71-el szoktak szórakozni, ha kitolnak a bokorból a nagyfejűek és látom, hogy belebújik utána a bokorba, az Ő bokrába, értsem meg. Jól van na, visszamegyek és ha látom, hogy van közelben ellenség, akkor leadok egy sorozatot és röhögök utána a nagyfejűn. Csak figyelni kell, mert arty is oda szokott pörkölni, ezért csak olyankor csinálom, ha van a közelben jó fedezékem.

(#34441) Gyuri27 válasza Angel1981 (#34439) üzenetére


Gyuri27
félisten

+ festék, + venti, + bia.

Amd - Radeon - Ryzen

(#34442) Kean_Sorbo válasza dfsz34 (#34440) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Volt itt bemutató videó ahol hallottam erről a 15 méteres dologról. Azóta mindig jóval a bokor előtt állok meg, ami elég hatásos még a JgdPz-nél is. Viszont nem értettem, hogy a múltkor hogyan soroztak le, hát akkor ezek szerint így. Most akkor ha beáll elém valaki, sürgősen tolatni kell, mert ezt a bádogdobozt az űrből is látni.
Már lassan egy lexikont kell megtanulni a játékhoz. :)

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#34443) g85j válasza diegho (#34425) üzenetére


g85j
tag

Nekem is összejön néha, hogy betöltöm a goldot a nagyobb ellen, aztán pont előttem forgolódik 1 med vagy olyan tank amihez egyáltalán nem kellene gold, vagy tiszta célpont, stb....mind1. De lőni meg ugye kell, úgyhogy fájdalmasan, de belelövöm, mert mire betöltöm a sima lőszert, addigra már messze jár(na)...

A másik, tegnap a hülyegyerek a chatben csata előtt a JPII-ben ülve, hogy mekkora szar játék ez a wot, meg sok f*sz aki játszik vele. És, hogy a BF4 mekkora állat. Meg mennyivel jobb.....

Senki nem reagált, nekem meg nem hagyta lelkiismeretem, főleg annak tudatában, hogy 23k csatája volt 500 egynéhány WN6-al.......és csak a statját írtam le....onnantól kussolt.
Természetesen sebzés nélkül elhalt T8 csatában, védekezésben....

Maónika Te kiez? De komolyan, ezek miért játszanak?

(#34444) Angel1981 válasza dfsz34 (#34440) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi! :R
Nekem is ez tűnt logikusnak.

Gyuri27: okok, persze, de itt most csak az álcaháló működési mechanizmusával kapcsolatban ment a diskurzus. :)

Kean_Sorbo: "Már lassan egy lexikont kell megtanulni a játékhoz." Lehet, de ez pont hogy előny, mert fel lehet használni azok ellen, akik ezt nem tudják! :)

g85j: ha ennyire sz@r, miért játszik vele? Magát is f@sznak tartja? :D

[ Szerkesztve ]

(#34445) Drenadar válasza g85j (#34443) üzenetére


Drenadar
veterán

itt nem arról van szó, hogy mondjuk egy betöltött goldot nem kezdesz újra tölteni, hanem amikor már a második sőt harmadik lövés is gold egy olyan tankra, amit még egy tetrarch is átlőne...

Az ilyen mitől fél? hogy egyszer csak odateleportál egy maus ő és a célpontja közé?
Vagy annyira el van eresztve credittel, hogy csak goldot töltött be?
Diegho példájánál maradva mondjuk egy comet? aminek azért nem olyan rossz átütése van...

(#34446) Bingisz válasza Drenadar (#34445) üzenetére


Bingisz
addikt

El vannak eresztve credittel, mert hónapok óta tömött mindenkit a WG...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34447) diegho


diegho
nagyúr

Itt arról van szó, hogy nem is visz magával mást csak gold ammo-t. Előbb is T-54 platoon csak heat. Hiába ölök 7-et, a csapatom retardált ST-I tagja beáll a cap-be és bebújik a ház mögé ahelyett, hogy hátba lőné a rám rontó T57 + 2xT54 platoon-t... Ha csak 1 lövést lead nyerünk, de nem, ő 11k csata tapasztalatával áll a körben és bújik...

(#34448) Angel1981 válasza Bingisz (#34446) üzenetére


Angel1981
veterán

És augusztus óta legalább háromszor volt prémammo leárazás...

Az elsőnek még örültem, a másodikat már furcsálltam (mármint hogy ilyen rövid idő alatt ismét van), a harmadiknál meg már fintorogtam, mert elsősorban olyan vasakkal szeretek játszani, amik a védettséget alapvetően a páncéljukból nyerik, nem a mozgékonyságukból.

Tudom, tudom, minden ilyen leárazásból én is nyerek, de én azért megválogatom, hogy mikor használok goldot, nekem egy évben kétszer elég lenne az ilyen akció.
A kevésbé jó játékosok így meg tényleg lépten-nyomon azt lövöldözhetnek.

Igazából szerintem ugyanott vagyunk a lőszernerf óta, mert hiába kisebb a prémlőszer átütése, és kerül alapból több pénzbe, ha egyszer ennyi az bevételnövelő akció, és a leárazás....
(Ez most nem sírás, csak megállapítás!)

(#34449) diegho


diegho
nagyúr

Már tényleg én szégyenlem magam az ilyen körök végén... már nem tudtam mit csinálni, nem volt lőszerem, ezek meg csak szimplán meghaltak...

(#34450) Simulacrum válasza diegho (#34429) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A nehéztank érdekelne. A med nem nekem való, jobban szeretem a több kicsi lövést, mint az egy nagyot.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.