Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#34551) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Ez a game szívat engem, tegnap 10-ből 9x 30százalék alatti eséllyel indultam csatába :) ebből 2x borult a papír forma.

e pluribus unum

(#34552) cifram válasza diegho (#34549) üzenetére


cifram
csendes tag

Gratula. És én még büszke voltam a tegnapi 1437 XP-s hellcates körömre. :B

WoT: NorHasso

(#34553) KisApám


KisApám
addikt

Akkor is:
ma végre 1000 feletti értéket mutatott az Eff-em a játékban, hála az itt tanultaknak...

AZÓTA (elmúlt 25 csata):
átl. max. 50% nyerési esélyű vagy bőven az alatti meccsek (olyan csapatokkal saját Tierben, ahol én vagyok a legjobb... röhögök magamon...)
80%-ban 2 Tierrel magasabbak közé besorolás.
Jóval több mellé repülő lövés alapos becélzás után.
Ha talál, legalább az 50%-a pattan, vagy láncol. :((( goldal is.
Olyan is történt ami előtte nem: 2 meccsen is saját csapatbéli lőtt meg. (Tudom, ez emberfüggő, nem WoT).

Szóval mindent összehozott nekem az MM, ami szem szájnak inegere.

De kitartok.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#34554) Angel1981 válasza KisApám (#34553) üzenetére


Angel1981
veterán

"De kitartok." Nagyon helyes! :R

Én is így tettem, amikor 1000-1400 csata környékén a legkedvetlenebb voltam, és nem bántam meg! ;)

[ Szerkesztve ]

(#34555) diegho


diegho
nagyúr

Mióta 12t-vel játszok nekem is folyamatosan csökken a win rate, hiszen ezzel nem lehet állandóan 3k-t sebezni, a top tankok pedig általában 500 alatt teljesítenek, de kit érdekel a win rate?

(#34556) KisApám válasza Angel1981 (#34554) üzenetére


KisApám
addikt

CSak magamon tudok nevetni, ahogy írtam...
ÉN vagyok a legjobb a csapatban... MIIIII???????? Éppen hogy 1000 eff-el?????

Legutóbb is 2x annyit sebeztem saját Tierben, mint az utánam következő.
De hatalmas szívatást kapok a WoT-tól ettől függetlenül...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#34557) csapee válasza KisApám (#34553) üzenetére


csapee
senior tag

Csak megsugom hogy Tier10-ben az E4 gold ammo (375mm!) is tud pattanni:) Ha rosszul celzol ez van:(

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#34558) K6000 válasza csapee (#34557) üzenetére


K6000
tag

Az orosz BL-10 meg BL-9 ágyúról meg már említést se tegyünk. Van olyan képen ahol (ESL csata) T1 Cunningham tankkal sebzés nélkül (lepattant) túléltem, hogy egy IS-3 rám lőtt :Y Az meg egyenesen botrány hogy az ISU-152 nagy BL-10 ágyúja ami papíron 286mm átütés milyen light tankok oldaláról képes lepattanni úgy, hogy gyakorlatilag alig vannak beforgatva. De már hozzászoktam, hogy ha a nagy random isten nem akarja, hogy kilőjem az adott tankot akkor nem is fogom.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#34559) iwu válasza KisApám (#34556) üzenetére


iwu
addikt

tegnap volt egy kör, full 8-as tankok, két 7es td és én a kv-1s-sel.
bukó kör, kaptam 690Xp-t rá:) második a csapatban a tigris 2 300xp-vel...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#34560) szallasi007 válasza diegho (#34549) üzenetére


szallasi007
őstag

Mondjuk számomra érthetetlen hogy nem volt 1 játékos a csapatban nálatok aki felfogta volna a spotodat (hosszú távon) és a hogy mit is játszol. Ha az IS (még ha piros is) kicsit jobban segít neked akkor kb fele ennyi idő alatt vége lett volna a körnek.

Egyébként ez a replay azt is jól szemlélteti, hogy gyakorlatilag a játékosok 90% nem ismeri a térképet vagy rá sem néz (amikor bementél 2 TD meg az enemy IS mögé akkor igazából nem hittem a szememnek :) )

Köszi a replayt :R

(#34561) Angel1981 válasza diegho (#34555) üzenetére


Angel1981
veterán

Őőőő... pl. engem. Noob vagyok? :B

Lehet, 40.000 csatával, és (ha esetleg elérem, akkor) unicum státusszal már ANNYIRA engem sem fog érdekelni, de addig kérlek, nézd el nekem ezen oktondi szemléletmódot..... :D

(#34562) KisApám válasza csapee (#34557) üzenetére


KisApám
addikt

Tudom. Minden Tierben tud pattanni. Csak ma egy kicsit sűrűbben fordult elő eddig.

Az zavar, hogy amikor bedob 2 Tierrel magasabbak közé, és talán sikerül is sebeznem GOLDdal, imát kell elmormognom mostanság. És mivel a sebzés is kicsit, az XP sincs sehol... fraglopásra kellene beállnom ilyenkor :P

Most 28 csata után kemény 35%-on állok, átlag 1,2 killel. WN6 és Eff 1100 körül.
És megint csak köszönni tudom a WoT-nak az MM-t... :((

Akkora lemingjáratokat régen láttam mint ma eddig.
No meg sok 7-15k csatás 45%-os 600 körülis camper "játékost".
Legalább királynak érezhetem közöttük magamat, Igeeeeennnnnnnn... ;]

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#34563) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

- 0.9.0 will bring HD graphic models, these HD models will be on standard graphic render too
- the levels of detail for HD client will be “normal” too, eg. you won’t have to buy a new computer from 0.9.0 (SS: if I understand it correctly, it will be possible to switch the HD models off by reducing your texture quality)
- 0.9.0 will come in 2014
- in next patch (0.9.0) following maps will be fixed: Malinovka, Erlenberg, Redshire, Highway, Sacred Valley, Northwest (SS: noooo don’t touch Malinovka :( )
- apparently Malinovka has imbalanced base winrate
- in next patch there will be tier 10 TD fixes (nerfs), they are already being tested, Storm states he will not tell what changes “so the New Year is peaceful :)” But it’s not a camo nerf, Storm states that camouflage changes will come later, as they require a lot of testing :W
- T57 Heavy will not be nerfed at all – Storm states its winrate actually dropped, he’s now 3rd worst on its tier.
- the FPS drops in test 1 were apparently fixed, Storm states that they were caused by “improperly assembled shader package during the assembly of the patch client, this was the reason for not only the FPS drops, but also the graphic artefacts and weird trees, this is why the supertesters have not caught it – the supertester version was assembled normally”
- in 0.8.10, the garage sometimes shows different crew skills than those, that are on the pop-up skill window, this is because there is a bug in the number rounding
- Storm states that to implement both colours for the Japanese tanks would be “expensive” (SS: or it could be interpreted as “requiring”), because it would increase the client size by 10-20 percent
- according to Storm, the Ferdinand size difference is insignificant

Ezzel a sok NERF-el azt érik el hogy szétkúrják a játékot és az lesz a következő hogy mindent vissza állítanak a 2 évvel korábbi szintre! :DDD :DDD

(#34564) Cseri0058 válasza GaburroSan (#34563) üzenetére


Cseri0058
őstag

ennél szarabb már nem lehet a game....

(#34565) LoLHunCsirke válasza GaburroSan (#34563) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

A td nerf miért kúrná szét a játékot? jelenleg a td-k kúrják szét a játékot..
az arty nerf óta, a td az új arty... Vagy lehet, hogy csak én nem tartom fantasztikusnak ha 8-9 td van oldalanként, és 15 percig campelnek, arty meg sehol.. mivel azt nerfeltetni kellet, szóval én alig látok belőlük 10es csatában, csak nekem hiányoznak inkább az artyk?..

TinkeringAboutYou!

(#34566) Diarmand válasza KisApám (#34562) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ne haragudj már, de nem unod még az állandó rívást? Mindig van egy olyan ember aki lépten-nyomon sír ezér-azér' s ha netán hosszabb-rövidebb időre csak read-only üzembe helyezni magát, akkor jön helyette másvalaki, telefolyatni nyúlós fikával a fórumot. F@szkivan.

(#34567) Zeratul válasza Iratus bug (#34508) üzenetére


Zeratul
addikt

Volt olyan az IS4 el szembekerültem egy JT-el úgy hogy upper hullját láttam ami 250 mm és enyhén döntött. Az IS4 kumulatívval se vitte át pedig annak alap átütése 289 mm és nincs távolsági faktora mivel robbanó lövedék, folyamatosan beadta a min pent az aranyra is. Amikor kidugta a lower hullt is az a sima páncéltörő is átvitte, persze min damot adva be. Ha a nagy WoT random MANITU úgy dönt hogy már pedig a te ágyú most szar akkor lőhetsz arannyal, max weakpontot lőve leszel csak eredményes.

(#34568) Iron Funeral válasza GaburroSan (#34563) üzenetére


Iron Funeral
őstag

2 éve jobb is volt mint most, nem azért...

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#34569) KisApám válasza Diarmand (#34566) üzenetére


KisApám
addikt

Már megint építő hozzászólásod van úgy látom.
Ahogy nézem az elmúlt napokat, hetet, ennyit tudsz. :F
Így tovább mester :P

És igen, sírok, mással is előfordul, és megint igen, nem mindenki sír.

De ha elolvasnád rendesen amit írtam, láthatnád a sorok között, hogy azt üzenem "lejtmenetkor" is, hogy NE ADD FEL, játssz tovább. :K

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#34570) diegho válasza Iron Funeral (#34568) üzenetére


diegho
nagyúr

Így van. Az artyt ki lehetett számolni. Tudtad hol van, hová tud lőni. A F155 FV183 WTF bárhol megjelenhet és véged. Az artyt nagyon egyszerű volt kijátszani, de egy TD-t már nem az. Arról nem is beszélve, hogy most a light tankok teljesen értelmüket vesztették, nincs mit spotolni, nem tudsz menni egy kört, mert a 8 TD-ből 1 tuti eltalál és meghaltál. Ennyi TD-vel egyszerűen szar játszani. Heavy tankkal, ami nem mozgékony kb lehetetlen normálisan tolni, hiszen a TD simán átüt, fordítva már nem így van. A heavy tank teljesen elvesztette a lényegét, nem tudsz vele sebzést felfogni, mert 1 tárból megölnek. Én nagyon egyszerűen oldanám meg a problémát.
1. Artyk száma limitálva 3-ra/csata
2. TD-k 10% hp nerf, 10% aim time nerf, 10% dmg nerf
3. Gold ammo-t kivenni randomból, csak CW-n, company-ban, team battle-ben és gyakorlóban lehet használni
4. E-100 15cm ágyú penetration buff 240-re

Ezzel megoldódna minden probléma. A TD még mindig nagyot sebezne, de lassan célozna és nem lenne 2000 hp felett egyik sem. Senki nem spamelné a goldot, lenne egy kis balance.

(#34571) GaburroSan válasza LoLHunCsirke (#34565) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Nem Nerfelni kellene mindig valamit!!!A megoldásra én már rég rájöttem!!! ;)
150% + HP minden tanknak!!!Lightnak+Mednek+Heavynek (hogy tényleg heavy legyen!!)!

(#34572) sith7 válasza diegho (#34570) üzenetére


sith7
nagyúr

3-as, 4-es pontot támogatom :K

(#34573) kepzavar


kepzavar
csendes tag

H.E.T.C Klán csak olyan tagokat vár akik megfelelnek az alábbi feltételeknek !
1, Ts3 megléte és aktív használata szakaszok és századok részvételénél !
2, Moderált viselkedés !
3, Fő accountodon legalább 3000 lejátszott csata !

[ Szerkesztve ]

(#34574) KisApám válasza diegho (#34570) üzenetére


KisApám
addikt

Ha kivesszük a goldot a randomból, akkor a 2 Tierrel magasabb csatába bedobált tankokkal (Tier V tank(ok) Tier VII-be berakva pl.) kellene valamit kezdeni, mert azok (rossz esetben) max egymást tudnák sebezni, ha egyáltalán elérnek addig, hogy találkozzanak a csatában. Gondolom régebbről van tapasztalatod, hogy ilyenkor mi volt gold nélkül. Kicsit nehezebb...

TD dmg nerf tiszta sor... sok durva dolgot látni tőlük...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#34575) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Valaki +tudja mondani hogy 1 álcafestés nélküli IS3 hogy a francba tud nyílt terepen láthatatlanul közlekedni?
M5-tel spottoltam a dombot 150-200m simán bevilágítottam a másik dombonlévő 2td-nek, 1x csak 40 méterre megjelent az IS3 full krafton jött nyílt terepen,
mozdulni sem volt időm :( és bumm.
Csak az a felfoghatatlan hogy jött oda.
Az + már nonszensz hogy 6os med full álca (festés, legénység, háló) benn állok a bokorban perszkóppal, és lőnek a semmiből, mert nemlátok senkit :'(

e pluribus unum

(#34576) dfsz34 válasza LoLHunCsirke (#34565) üzenetére


dfsz34
őstag

Azért a TD-ket nem lehet egy lapon említeni az artyval. Ráadásul sok TD forgatható tornyos vagy eleve úgy készült, hogy a nulla gun dep vagy a pontatlan ágyú miatt leginkább közelharcra alkalmasak. Ráadásul a TD mindig spotot kockáztat, minden egyes lövésével, nincs szabad lövés gyakorlatilag, a kockázat mindig ott van és a hatodik érzék sokszor már hiába jelez.

Hol van ehhez képest az, amit az artyk produkáltak korábban főleg magasabb tier-ben?

Ráadásul az egyedülálló TD-ket szépen meg lehet kerülni, csak sokan szembe támadják, ami legbutább dolog.

A kempelésről meg annyit, nézz körül kicsit, hogy mit csinálnak a top nehéz tankok, medek sőt scoutok is? Kempelnek ezerrel, miért pont a TD-ket nem szereted?

Ha a TD-k láthatóságán állítanak kicsit, akkor szerintem más nem kell. Az tényleg durva, amikor láthatatlan szellem tankok lövöldöznek. Itt azonban hozzáteszem, hogy sok tank hasonlóan működik, pl cromwell. Úgy lőtt, hogy nem is láttam és nem tudtam spotolni.

Az arty helyzet egy elfajult durva dolog volt, a TD-ket nem érzem annak. Ha nem TD-vel, akkor majd a nehéz tankkal fog kempelni ugyanaz a játékos. Ezzel nem tudsz mit csinálni, ilyen a stílusuk.

Pont most volt csatám, egy top tank, is, full hp-n! támadás módban ott lapult a szikla mögött és hagyta, hogy két ellenfél támadjon engem egyszerre és kilőjön. Csak utána jött elő, amikor már lesebeztem őket, de lejárt az idő. Sebzett 200 valamennyit, mint top tank. Végig a hegyen kempelt. Nekem kellett nagy nehezen kiszedni egy is-t (type58-al voltam), mert addig nem mozdult meg, amig az ott volt, csak sok hp-t vesztettem és a végén már nem volt semmi esélyem a két ellenféllel szemben.

Na pontosan ilyen játékosokat kapnál nehéz tankokban utána. Aztán mi lesz? Azért sírnál, hogy nerfeljék a nehéz tankot, mert mindenki kempel velük?

Lehet finoman állítgatni a játék egyensúlyt, de szerintem ez most egész jó, hogy nem terrorizál 4-5 arty minden csatában. A TD-kre meg számítok, tudom, hogy hol szoktak lenni és egészen jól ki lehet őket kerülni.

(#34577) Drenadar válasza KisApám (#34574) üzenetére


Drenadar
veterán

oké, légyszíves mondj egy tankot, amire nem tudunk mondani 2 tierrel kisebb tankot, ami gold nélkül megsebzi? plíííz

igen a +2 tier elég nagy előny, pl plusz hp... de nem a legalsónak kell a top tankot sebeznie...

[ Szerkesztve ]

(#34578) Re-Tech válasza diegho (#34570) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

5. Táras TDket kivenni. Akárki akármit mond, ez nem vicces hogy a WTF100 2 tankot lezúz 1 tárból és a 155 is kiszedi a tankok 97%át egy tárból 10 sec alatt.

Goldot ammot meg ugye üzletpolitikai okokból soha nem fogják kivenni :)

(#34579) munnergep


munnergep
senior tag

Jáccá' marha...

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#34580) foxymaxy válasza Drenadar (#34577) üzenetére


foxymaxy
senior tag

AT-2 saját tierjének is kemény dió :P
Viszont a hátránya hogy csiga és kicsi a sebzése.

e pluribus unum

(#34581) diegho válasza KisApám (#34574) üzenetére


diegho
nagyúr

Régen 4 tier volt a különbség felfelé és nem volt kreditért gold, mégsem volt semmi problémánk. Stock KV-val mentem az IS-4 ellen, stock SU100-al meg a Maus ellen.

Ezt a TD-ket ki lehet számítani dolgot meg ugye csak viccnek szánjátok? A F155 bárhol ott lehet ugyanakkor, mint egy med, ugyanez érvényes a 268-ra is. Mi a jobb? Az arty lő 30 másodpercenként pontatlanul és sebez átlagosan 500-at, vagy a TD lő átlagosan 850-et 15-18 másodpercenként? Az arty nem tud mindenhová odalőni, a TD mindenhová oda tud menni, jobb a páncélzata, mint a heavy-nek és majdnem ugyanannyi a hp-ja. Sokkal jobb volt a sok artys játék, mint a sok TD-s.

[ Szerkesztve ]

(#34582) KisApám válasza Drenadar (#34577) üzenetére


KisApám
addikt

Most úgy érted, hogy az a 2 Tierrel kisebb tank egy csatában a 2 Tierrel magasabb tank háta-oldala mögé-mellé lopózik, és így lövi meg? Úgy meg tudja lőni, világos.
Pl. El Hallufon, Malinovka, Prokhorovka, Sand River esetében egy még félig-meddig kezdő, éppen hogyan közepes játékosnak sok esély van rá... :F

(#34581) diegho
Értem. Hasonlóak voltak a mostanihoz a páncélvastagságok, penetration?

(#34583) Drenadar
Nem is a tank saját Tierjéről írtam itt fent.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#34583) Drenadar válasza foxymaxy (#34580) üzenetére


Drenadar
veterán

nem az volt a kérdés, hogy melyik tank nem képes megsebezni a saját tierjét sem, hanem hogy melyik tankot nem képes megsebezni egyik -2 tier sem...

aki ilyen szarokkal játszik, belekalkulálja... sajnos én is ezekkel játszom, de gyorsan le is mondtam, nagyon lassúak, semmilyen élményt nem adnak...

(#34582) KisApám : mit fogsz te kapni ezért Dieghotol :D
ki nem szarja le az egyéni skill baját a játékosnak? egy átlagos user is felméri az erőviszonyokat, azt ha még okos is akkor be is jön neki...
de az alap kérdés az volt, hogy mondj egy tankot, amit .... bla bla bla... sok tankot szemből is meg lehet lőni egy kisebbel, csak hát már célozni is kell vele... de oldalról hátulról meg tiszta sor... senki nem kényszerít senkit, hogy szemből facehugoljon egy maussal...

[ Szerkesztve ]

(#34584) SoulReaver válasza diegho (#34581) üzenetére


SoulReaver
veterán

Valamit az ilyen elosztások ellen is kellene eszközölni......

[ Szerkesztve ]

(#34585) foxymaxy válasza Drenadar (#34583) üzenetére


foxymaxy
senior tag

Nem jól értelmezted amit írtam, kíváncsi vagyok arra a tier 3 tankra amelyik sebezni tudja az AT-2 est, mert még a tier 5 is pattog róla rendesen ha az AT észnél van és nem áll mint f@sz a lakodalomban ;)

e pluribus unum

(#34586) diegho válasza KisApám (#34582) üzenetére


diegho
nagyúr

Pl az IS-4 frontja nem 140, hanem 160mm volt, a KV stock lövege ugyanaz volt, nem volt gold ammo kreditért és lehetett gondolkodni mit hogyan, így is összehoztam 6-700 átlagsebzést vele... Aki nem játszik az eleje óta el sem tudja képzelni milyen volt akkoriban, amikor KV-3al, ami 6-os volt olyan csatába mentem, ahol 4db tier10 volt oldalanként és még a tier9-es IS-4 páncélzata is erősebb volt, mint most tier10-ben, természetesen az akkori 8-as arty mellé lövéssel is maxról kiszedett, nem beszélve a T-54ről, amit nem volt egyszerű átlőni... sokkal több ész kellett akkor a játékhoz, de sokkal jobb is volt.

(#34587) KisApám válasza diegho (#34586) üzenetére


KisApám
addikt

Akkor ott igencsak gyorsan kellett fejlődni ügyességileg, tudásilag. Most bőven tudod kamatoztatni :K
Most tényleg nyugodtabb, ahhoz képest, ahogy leírtad, hogy volt.

(#34583) Drenadar
Értem. OK. Ilyenkor jön a jobb klikk... :P ... és célraáll... :U

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#34588) Bad Pritt válasza diegho (#34570) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Foch 155 speed nerfet kihagytad.
Mines dombra előbb vagy kb akkor ér fel, mint egy T-62A, elég meleg :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#34589) joergie válasza Bad Pritt (#34588) üzenetére


joergie
őstag

Az addig oké, de nem tölt be addig :DDD

(#34586) diegho válasza KisApám (#34582) üzenetére

Akkor még nem voltak 8as artyk... gwtiger volt a legerősebb. nem mintha sokkal gyengébb lenne a gwe100nál

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#34590) Drenadar válasza foxymaxy (#34585) üzenetére


Drenadar
veterán

szemből elég kevés 3-as tank sebzi meg, nem igazán játszottam 3-as tankkal sokat...

de akkor itt van egy: marderII :)
no meg az összes howitzeres tank... :)

de én 3-as tankkal nem egy AT-vel szenvednék az biztos... :)

[ Szerkesztve ]

(#34591) Bad Pritt válasza joergie (#34589) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Elég ha felmegy. Nem mellesleg nagyobb, nehezebb, mint a T-62, gyorsan is forog, szal ott le tud magáról hámozni úgy, hogy utána fájjon. Senkinek nincs kedve utána menni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#34592) foxymaxy válasza Drenadar (#34590) üzenetére


foxymaxy
senior tag

Talán a howitzernek van esélye talán!
Sajna valahogy fejlődni kell :(((
gondolom te se tier8-cal kezdted ;)
hacsak nem vagy prémium fann :P...

e pluribus unum

(#34593) emre válasza diegho (#34586) üzenetére


emre
veterán

Teszek be egy screen-t hogy lássák kb. miről volt szó. [link]
Ha jól emlékszek ez az utolsó bétás csaták egyike volt.

amikor még oly egyszerű volt minden :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34594) Angel1981 válasza diegho (#34570) üzenetére


Angel1981
veterán

1. ---> tejesen támogatva
2. ---> én a HP helyett a camo faktort csökkenteném kicsit
3. egyrészt nem értek egyet, másrészt a WG szemszögéből nézve is ez az a javaslat, aminél leginkább "bilibe lóg a kéz"
4. ---> 235-ről 240-re? Talán 250 vagy 260-at akartál írni, nem? :)

(#34595) Drenadar válasza foxymaxy (#34592) üzenetére


Drenadar
veterán

fejlődni kell, de sztem nem túl általános ez kis tierbe, illetve a kezdő fel sem fogja hogy az egy AT2, annyira nem ismeri még a tankokat... és igen én nem sokat szórakoztam kis tierben... kivéve a tetrarch... :)

(#34596) Antonius1978 válasza sith7 (#34572) üzenetére


Antonius1978
addikt

En szinten.Kesz rohej, hogy 2x oldalba lovom az E100at arannyal - merolegesen voltam neki - es 0 sebzes.
Most pl arannyal lottem az aljat, nem vitte at. Betoltottem a panceltorot, es ugyanott meglove kilottem.
Es biza az a +5 atutes amit Diegho ajanl, az is jolesne, viszont a JPZ 100 felso lemezet nem tudom atloni a 240 atutessel, arannyal meg atviszi.

Amugy meg lenne 1 + otletem.Magas szinten meg azert elvezhetetlen a jatek, mert a tankok nagyon sokat sebeznek, pl bekapsz 3 talalatot, es veged - es ha mar 2-t bekaptal egy lassu nehez tankkal, akkor megy az udules, mert nem akarsz a 3ik talalattol kifingani.
Pl minden urmeretet - most pl legyen az FV 183mm-es lovegerol szo, a mm-t szoroznam pl 5-el, es osztanam mondjuk 2,5-el, vagy 2-vel. Szoval 183*5/2,5=366, ennyit sebezne.Egy 75mm-es loveg meg 75*5/2.5=150.
Es akkor vigabban lehetne elorenyomulni, mert nem pusztulsz meg 3 lovestol, lehetne csikicsukizni - gyozzon az ugyesebb, stb.Egy 210mm-es tuzersegi loveg sebzese meg 420 lenne a keplet alapjan.Tehat egy Mausba kellene vagy 7-8 loves, csak tuzersegtol hogy kinyiffanjon.Ugy erzem, ezzel kicsit felporogne a jatek, es a kezdok is jobban elveznek, hogy tovabb tudnak lovoldozni, mert nem halnak meg olyan hamar...

[ Szerkesztve ]

(#34597) diegho válasza Angel1981 (#34594) üzenetére


diegho
nagyúr

régen nem volt gold ammo mégis jó volt, miért kell most lennie? lehetnének más dolgok, amikre lehet kreditet szórni
240 már elég lenne hidd el, nagyon max 242, több nem kell, azzal már be lehet lőni mindent

Egy újabb 12t replay, most patrol duty-val, utálom hogy oldalra nem megy se le se fel a cső... a végén látszik mennyire gáz
Victory
El Halluf 2013.12.13. 19:19:51
AMX 12 t
Experience received: 2 497
Credits received 79 503
Battle Achievements Patrol Duty

replay

Nem tudom mitől megyek ilyen köröket ezzel, igazából csak teszem a dolgom, spotolok, zavart keltek.

[ Szerkesztve ]

(#34598) Bingisz válasza Angel1981 (#34594) üzenetére


Bingisz
addikt

248 körül körül van a többi tier 10 heavy átütése. Annyi meg nem lehet, mert akkor nagyon unnbalanced lenne már.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34599) Antonius1978 válasza Bingisz (#34598) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor csokkentsek a TD-k atuteset is...ugy lenne ertelme legalabb a pancelzatnak...

(#34600) Angel1981 válasza Bingisz (#34598) üzenetére


Angel1981
veterán

Így jönnek (OK, igazából vegyes, úgy emlékeztem, csak 1-2 kivétel van, aminek nem 258)
Akkor már a Maus penjét elérhetné.

FV215b: 259 mm
T57: 258 mm
IS-4: 258 mm
AMX 50 B: 257 mm
IS-7: 250 mm
113: 249 mm
Maus: 246 mm
E-100: 235 mm

diegho: ok, elhiszem! ;) (bár +/- 25% esetén szerintem az az 5 mm nem sok, de nincs tapasztalatom T10-ben)
Az ősidőkben tényleg nem volt gold ammo? Ez nekem új, ma is tanultam valamit!
Hányas patchben jött be?
(De kár, hogy nem 2 évvel ezelőtt "találtam" meg ezt a game-et, úgy ott lettem volna a kezdetektől... :O)

BTW.
Csak hétvégenként van időm játszani, vasárnap óta csak most mentem fel, nekem is hiányzik némi arany - GG WG! :P

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.