Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#34801) Gyuri27 válasza joergie (#34799) üzenetére


Gyuri27
félisten

Bemegyek +1 napot melózni és kész. Veszek azt amit akarok. Ennyi.
Nem idegesítem magam a szobanövények miatt kb 40-60 órát.

Amd - Radeon - Ryzen

(#34802) Bingisz válasza Gyuri27 (#34801) üzenetére


Bingisz
addikt

Akkor ne tedd.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34803) dfsz34 válasza Bingisz (#34798) üzenetére


dfsz34
őstag

Arra gondol, hogy lehetnek olyanok, akiknek már megvolt a reggeli dupla,tripla és olyanok, akiknek nem. Meg a kismilló egyéb küldetés hatása is ott van.

Azt kell megnézni, hogy a csata végi összesítésben a csapat eredménynél legyen a top10-ben az ember, ami nem egy nehéz dolog és a botokat így kíszűrik. Jól teszik.

A 100k-ba meg minden beleszámít, küldetés, napi dupla, tripla,ötszörös, minden.

A kínai ághoz egy jó tanács, hogy a type 58-al érdemes megcsinálni, mert az 59-16 nekem egy elég gyenge tanknak tűnik, pedig szeretek könnyű tankokkal menni. Az ágyúja valami félelmetesen gyenge, sebezni alig lehet, spotolni meg ugye.... az arty nerf óta a félhülye csapattársaknak sok értelme nincs spotolni. Nem sírom vissza az artykat, de a hatás egyértelmű. A siemkák csak a sokáig mozdulatlan ellenfelet képesek eltalálni, de a sebzéshez az is kell, hogy ne legyen az ellenfél beforgatva vagy szerencse. Spotoljon ezeknek, aki akar. Van pár pálya, ahol lehet trükközni, pl siegfried, ha védekezek, akkor egy gyors kör balra, jobbra és vissza és általában már kapom is az őrjárat plecsnit és még túl is szoktam élni, meg hasonlók, de az 59-16-al kínszenvedés minden csata nekem, annyira kevés dolgot lehet vele értelmesen csinálni a nagyon gyenge ágyú miatt. Ok, egyik scoutnak sincs nagyon erős ágyúja, de azért az ellenfél oldaláról, hátáról egy chaffee sem nagyon pattog, ez igen. Még az artykról is, ami azért durva. Egy tárral nem mindig tudom az artyt kiszedni és utána lehet kétségbeesve trükközni, amíg betölt újra.

A type58 sokkal jobb és 100k kell is, sőt, hogy mindkét ágat kihúzza az ember.

(#34804) vJokka


vJokka
aktív tag

Megelőztek, szóval "(#34800) vhw " +1 :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#34805) Snooker


Snooker
senior tag

A 8.9-ből még csak teszt volt? Direkt letöltöttem a game-t azt hittem, hogy már élesben is benne vannak a japók, erre....

(#34806) Bingisz válasza Snooker (#34805) üzenetére


Bingisz
addikt

8.10-ben jönnek a japók.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34807) vJokka válasza dfsz34 (#34803) üzenetére


vJokka
aktív tag

59-16-ot a stock löveggel használtam, jóval nagyobb pen és gyorsabb-pontosabb kicsivel, csak a sebzése kisebb. Régen a T-50-2-n is az 57 miliset tettem fel, nem a 76-ost.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#34808) LZs?! válasza Gyuri27 (#34801) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Igen, nagyjából ezért nincs varázsa...

Ez azoknak lehet hasznos, akik egyébként is sok időt töltenek a játékkal, legyenek bár pro-k vagy "lelkesek"; az előbbieknek val'sz'eg meglesz gond nélkül, az utóbbiaknak pedig jó motiváció. De ők enélkül is folyton online vannak...

Mindenki másnak egyszerűbb ha megveszi vagy ad abszurdum ezt kéri karácsonyra...

Részemről egy előnyt látok: akinek T6-os prémium tankja van, az a sok grindelő miatt többet fog BT6-os csatát látni.

Nevermind...

(#34809) myckey válasza LZs?! (#34808) üzenetére


myckey
veterán

vagy aki rh...nincs idehaza,és pont ez idő alatt tölti a szünetet
mint én ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#34810) SSJmeszes válasza Eagle16 (#34797) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Pedig túl sokat nem voltam kint.. Ezek szerint pont rosszkor mentem ki, mert ott tarthatta a célkeresztet..
Csak ugye épp nem volt be spottolva.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#34811) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ha már le van árazva, megvettem a t29-et, 10 meccs alatt 2 Kolobanov medál...beteg ez a tank :Y

You are not prepared.

(#34812) SSJmeszes válasza DaveNo1 (#34811) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Valahol ki szokták írni, milyen tank van akciósan?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#34813) Chris0321 válasza SSJmeszes (#34812) üzenetére


Chris0321
addikt

(#34814) DaveNo1 válasza SSJmeszes (#34812) üzenetére


DaveNo1
veterán

Heavy Steel Weekend

You are not prepared.

(#34815) mefistofeles

Nem, nem és nem!
Azzal együtt is, hogy tisztában vagyok a hiányosságaimmal, egyszerűen lehetetlen milyen csapatokat kapok ma. Pedig magamhoz képest nagyon jól megy. Sokat sebzek, gyakorlatilag nincs meccsem kill nélkül, mindezt úgy, hogy alapból 1-2 tierre vagyok a meccs toptankjaitól....
A heavyk állnak, vagy szimplán elbújnak egy sarokban, de ha véletlenül megindulnak akkor biztos rosszkor, rossz irányba. A kicsik és a TD-k küldetésüknek érzik, hogy hősi halált haljanak 90XP sebzést produkálva. Az artyk általában csak vannak és várják, hogy valaki kivégezze őket.
Imádom a játékot és ha nem is turbó ütemben de folyamatosan fejlődök, de az efféle napok nagyon lelombozzák a kedvemet. ...pedig már megszoktam az MM anomáliáit is......

emre: mit tartalmaz a modpackod?

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#34816) dfsz34 válasza mefistofeles (#34815) üzenetére


dfsz34
őstag

Sajnos ezt mindenki megszenvedi, hogy persze állítólag minden véletlen, aztán mégis vannak ilyen napok. Nekem is nagyon szenvedős ma, valami elképesztő, milyen nehezen tudok sebezni. Állandóan nulla sebzésű kritikált kapok vagy nemes egyszerűséggel mellé megy. Közvetlen közelről meg állandóan lepattanókat lő. Véletlen? Lehet, de hogy tényleg szinte egész nap, nem tudom, de ez nagyon bűzlik. Vannak napok, mikor elég ránéznem az ellenfélre és sebzek, vannak normálisnak tekinthető napok, amikor ha jól helyezem, akkor sebez és vannak ilyenek, mint ma, hogy talán minden harmadik lövésem sebez és folyamatosan ez van, minden tankommal.

A véletlen helyett én sokkal inkább el tudok képzelni egyfajta algoritmust, ami a sok siemka idiótát sikerélményhez juttatja, még olyan áron is, hogy aki éppen ellenük van, az egész nap de legalábbis hosszú ideig ezt tapasztalja.

A bélát nem bírom letripázni emiatt egészen egyszerűen és ami furcsa a csapattársaim is ugyanerre panaszkodnak a chatben. Rengeteg kritikál és nulla sebzés meg közvetlen közelről mellé megy. Érdekes mindenesetre.

A csapat összetételére már nem is panaszkodok, mert ez most már a normális, szokásos úgy látszik.

[ Szerkesztve ]

(#34817) emre válasza mefistofeles (#34815) üzenetére


emre
veterán

[link]

Ez még az első verzió, ebben még a régi xvm van azt nem ártana frissíteni.

Azóta tettem bele bohóc skint, történelmi hang mod-ot és J1mbo célkeresztet, de ezt a mérete miatt nem töltöm fel.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34818) csapee


csapee
senior tag

Ez az xp mennyiség most mire? Nem spotoltam sokat (549) és még sebezni (955) se nagyon tudtam:(

Kínai ágon mi használható átlagosan jobban?

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#34819) Simulacrum válasza mefistofeles (#34815) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A vasárnap az ilyen. Aki régóta játszik már tudja. Én pontosan tudom, hogy ilyenkor csökkenni fog a győzelmi arányom.

(#34820) dfsz34


dfsz34
őstag

Na ilyen, amikor megáll a negatív széria és ha gyenge pontra célzok közvetlen közelről, akkor a legtöbb lövés talál és ennek kéne a normálisnak lenni. Azt sajnálom, hogy egy camper E75 nem hagyta, hogy elérjem az 5e sebzést, pedig nagyon közel voltam, úgyhogy a küldetést úgy néz ki nem fogom teljesíteni, mert most jutottam a legközelebb hozzá. még a béla van nagy nehéz tankom aktív per pillanat, de azzal szinte lehetetlen 5e sebzést csinálni.

Azt hiszem az elméleti maximum bázisvédelmi pontot kaptam, 110-t. Már úgy értem, hogy egy foglaló esetében. Utolsó másodpercben vagy közvetlen azelőtt, he-t töltöttem természetesen, ahogy ilyenkor kell. Volt visítás az ellenfél részéről a chatben, de ez tényleg egy jó csata volt a végén, ők is mondták és ilyenkor megbocsátom a játéknak a korábbi negatív szériát. Talán a hatodik vagy hetedik csatám volt ez ma a géppel.

Győzelem!
Map: Sand River
Date: 2013.12.15. 16:22:04
Jármű M103
Szerzett tapasztalat 6 039 (x3 minden nap az első csatáért) Szerzett kredit: 66 766
Csatában elért Achievement: Védő, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

Nem kell feladni, a negatív széria is megáll valamikor.

(#34821) Simulacrum válasza dfsz34 (#34820) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Elég láncot lőni egy foglaló esetén és több száz bázisvédelmi pontot össze lehet szedni, ha annyira gyenge az ellenfél.

(#34822) wanted5 válasza dfsz34 (#34820) üzenetére


wanted5
őstag

lehetletlen? ;] :D

(#34823) dfsz34 válasza wanted5 (#34822) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez szép kör, de akkor mondjam úgy, hogy a számomra lehetetlen, legalábbis ma.

Azért nem véletlen, hogy a béla előkelő helyen van a használhatatlan tankok listáján. Persze minden szubjektív, de nehéz vele. Forgatni kell, amennyire lehet, de ami nekem döbbenet volt ma, hogy a tornyát szinte mindenki meglőtte, alig pattintott. Ez azért nem szokott így lenni.

Városi harcban meg a sidescrap (nem tom magyarul) nagyon komoly gyakorlatot igényel és annyi csatám még nincs vele. Folyton belövik, olyan szögből is, hogy el se hiszem de valamennyire meg szögben kell álljon, mert nekem is lőnöm kéne a sarkon az épület mellett.

Remélem azért az ászt valahogy összehozom a bélával, de nem egy szerethető tank. Nekem legalábbis, biztos van olyan, aki imádja, de ők a szavazás alapján is elég kevesen vannak.

(#34821) Simulacrum Azt én is tudom, hogy többet is össze lehet szedni, de egyetlen foglaló egyetlen foglalása esetén is? Azért nem tudom pontosan, hogy 99 vagy 100 volt, mert ugye kétszer lőttem bele, először he-vel és utána simával kiszedtem a JT-t, a második lövésre is adott pár védelmi pontot. Az biztos, hogy én sem hittem el, hogy sikerült a reset. Vártam, hogy vége a játéknak és amikor újraindult a foglalás számláló, akkor tudatosult bennem, hogy biza sikerült. Megnézem majd a visszajátszásban, de max 1-2 másodperc lehetett hátra, talán még annyi sem.

[ Szerkesztve ]

(#34824) Jolet válasza dfsz34 (#34823) üzenetére


Jolet
őstag

én imádtam... és nem olyan nehéz vele a tankász

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#34825) Simulacrum válasza dfsz34 (#34823) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Persze. 90%-nál meglövöd és kezdődik elölről a számolás, megint meglövöd 90%-nál és máris 180 pontnál tartasz, persze ehhez kell a gyenge ellenfél, aki nem javít láncot, nem forgolódik, csak tűri, hogy lődd.

(#34826) bullseye


bullseye
addikt

IS6 akció mellesleg 7x3 nap prémiumot is ad, gondoltam szólok :)
Mondjuk japán ággal elég durva lehet az utolsó héten kihúzni... de legalább próbálják az AFK grindelőket kizárni, ezt én hatalmas előrelépésnek érzem!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#34827) 04ahgy válasza SSJmeszes (#34791) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Igen, és? A FULLOS, Full HP-s E75-öt is kiszedi egyetlen lövésből, ha jól találja el és beadja neki a gép... Láttam már nem egyszer. És?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#34828) dfsz34 válasza Simulacrum (#34825) üzenetére


dfsz34
őstag

Gyenge ellenfél? Ja az. Egy JT nagy ágyúval :)

Nem akarod megérteni, amit mondok. Többször is lehet resetleni, persze, de resetelj úgy, hogy 1 másodperc van hátra. Nem gyakran fordul elő.

[ Szerkesztve ]

(#34829) X2N


X2N
senior tag

Jobbnál jobb pályák, jobbnál jobb csapatokkal. Már csak 10eXP kellene a wz-120-hoz.

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#34830) SSJmeszes válasza 04ahgy (#34827) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Miért kell így fellépni most itt?
Miért kell itt ÉS ezni? Mit akarsz ezzel most elérni, normálisan nem lehet beszélgetni?
Nem vagyok pro, nem vagyok kocka, csak akkor játszok, ha kedvem van, sőőt nem is néztem utána, hogy egyes tankok mire képesek, és hol kell eltalálni, és nem ismerek minden tankot kívül/belül.. Elnézést!

Rohadjak meg, ha még egy sort beírok ebbe a topikba.. Itt állandóan megtalálja valaki a másikat..
Na kösz..

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#34831) Bingisz


Bingisz
addikt

Hmm ismét ékes bizonyítékot találtam arra, hogy ezt a játékot nem csak emberek játsszák:

WaffentragerE100+15cm gun+HE.... :W :W :O

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34832) Drenadar válasza Bingisz (#34831) üzenetére


Drenadar
veterán

miért? szerintem is HE-vel kell lőni... a wtf gunt :)

(#34833) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Még egy. :)

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#34834) dfsz34 válasza SSJmeszes (#34830) üzenetére


dfsz34
őstag

Vannak dolgok, amikhez hozzá kell szokni.

Ha a mondatod egy fél szavába bele lehet kötni, akkor bele is fognak, hiszen mindenki überokos.

Más:
Igazából holnapra tartogatom a kis VK-t, kell a 100k xp-hez, de mondom ha már úgyis lekerült a rontás rólam, akkor megyek vele egy kört, erre adja ezt :)
Egy olyan csatában, ahol egy idióta szakaszunk két csapattársamat is megölte. Mindegy, kaptak egy győzelmet ajándékba.

Győzelem!
Map: Északnyugat
Date: 2013.12.15. 18:11:55
Jármű VK 30.01 (D)
Szerzett tapasztalat 5 637 (x3 minden nap az első csatáért) Szerzett kredit: 40 390
Csatában elért Achievement: Top Gun

(#34835) sith7 válasza Bingisz (#34831) üzenetére


sith7
nagyúr

Obj 704 - gyel voltam, és egy T54 is HE - t lőtt rám, sebzett 2 - t ... :D

(#34836) Simulacrum válasza dfsz34 (#34828) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Okés, értem. Amúgy olyan biztosan van, hogy ha csak egy ellenfél él már és már a felkiáltójel is ott van a mondat végén, azaz végig ment a százalék és már nincs is kiírva, nos ha akkor sikerülni kiszedni, akkor még is nyertek.

(#34837) diegho válasza SSJmeszes (#34830) üzenetére


diegho
nagyúr

Sokan itt azt nem értjük, hogy mi ez a nagy kérdezgetés. Játszol, történik valami, ami a számokkal kapcsolatos... alt+tab, elindítod a böngészőt, beírod, hogy prohardver.hu, fórumra katt, belépsz, belépsz a topikba, beírod... ahelyett, hogy megnéznéd 5 másodperc alatt a tank sebzését a játékban... ez bizony no comment...

(#34838) emre válasza emre (#34817) üzenetére


emre
veterán

Kifiléztem a modpackot, nincs benne hang, meg bohóc skin. LETÖLTÉS

Viszont a legfrissebb xvm van benne, meg célkereszt mod, és winter skin meg mittudomén.
A többi cucc asszem megegyezik.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34839) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Áhh.. tök jól ment ma... :) :W :W

(#34840) Angel1981 válasza diegho (#34725) üzenetére


Angel1981
veterán

Őőőőőő...... irónia? Mond valamit? :U
Lazítanod kéne már egy kicsit, attól nem fogunk rosszabb játékosnak tartani....

Olvastam archív fórumbejegyzéseket, anno még tele volt "élettel" egy-egy hozzászólásod, most olyan vagy mint egy robot - aki persze szarkasztikus mindenkivel szemben...

[ Szerkesztve ]

(#34841) emre válasza diegho (#34837) üzenetére


emre
veterán

Számomra inkább az az érdekes, hogy hogyan lehet így eljutni az E75-ig, hogy nem is érdekel mi mennyit sebez.

Ja, ez is látta a QB videót.
10k potenciális sebzés, a többire nem emlékszek

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34842) odrif


odrif
MODERÁTOR

És mindig van lejjebb: [link] :Y
T26E4-el volt az illető és persze hogy az én csapatomban.

20 éve a Prohardveren

(#34843) Cseri0058 válasza SoulReaver (#34839) üzenetére


Cseri0058
őstag

T34 ből hogyan lett sp?

(#34844) SoulReaver válasza Cseri0058 (#34843) üzenetére


SoulReaver
veterán

eladtam, mert nem bírtam vele.... Ezt meg azért vettem, h legyen egy farm jószágom... de nincs szerencsém a prém tankokkal.. :D

(#34845) diegho válasza Angel1981 (#34840) üzenetére


diegho
nagyúr

irónia?

Én leszarom ki milyen játékosnak tart, abszolút nem érdekel. De miért baj az, ha valakik mernek szólni, hogy ember, ha kicsit használnád a fejedben lévő dolgokat, akkor sokkal egyszerűbb lenne minden?! 9-es tankban ülve fogalma sincs, hogy mennyit sebeznek a tankok, amik körülveszik. Ezt én el sem tudom képzelni, hogy egy lépcsőfokra a legjobb elérhető valamitől bármiben, életben, vagy játékban, ne legyek tisztában az alapvető dolgokkal. Persze a fórum arra van, hogy kérdezzen, aki kezdő, de könyörgöm már, nem szégyen gondolkodni egy észjátékban!

(#34846) #43783936 válasza odrif (#34842) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ő az ideális fizetőjátékos. :C :C
Gyanítom, hogy még prémtankkal is deficites, ezért kell a prém előfizu is.
Arra is van egy tippem hogy sűrűn lő aranyat, akkor pedig már kreditet is vennie kell.
Ezek tartják el a játékot.
Mellesleg ideális célpontok, persze csak akkor ha megtaláljuk őket a pálya sarkában. :))

Diegho-t ne csesztessétek!
Szegény egy picit sok dr. House-t nézett. :D

[ Szerkesztve ]

(#34847) diegho válasza #43783936 (#34846) üzenetére


diegho
nagyúr

Egyetlen házas doki epizódot sem láttam, de tényleg nem tudom felfogni, hogyan lehet valamit úgy csinálni, hogy nem törődsz semmivel.

(#34848) SoulReaver válasza diegho (#34847) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én hiába törődök bármivel is, nincs olyan tier ahol ne lenne jelen a sok agyhalott barom...
1ik eset...
E-4 el lő mint az állat, de egy is-7et nem tudott sebezni 0 méterről... 800 as wn7 el hozzáteszem...
Sok retardált végig nézi, hogy kilövik a másikat, nem mer odamenni segíteni... Mit hisznek ezek? Nem tudom a wg minek reklámozza a játékot... Vagyis tudom, csak abba nem gondol bele a kapzsi formájával, hogy ezzel csak még több hülyét vonz be a játékba...
Lassan tényleg nem lesz értelme az egész játéknak... Legalábbis a random csatáknak...

(#34849) Preda


Preda
aktív tag

Már vagy 3 hete nem játszottam mondom megyek már párat.

(#34850) csapee


csapee
senior tag

Amúgy ezt az új német td ágat miért éri meg HE-vel sebezni? Nekem (St1, IS4, E4), mindig átlag alatt sebzi, és modulokat se üt ki, Ap-val sokkal stabilabban cincálja.

Csapee

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.