Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#34351) Sanya válasza Balesz1899 (#34320) üzenetére


Sanya
nagyúr

omg :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#34352) mtade


mtade
aktív tag

Nem vagyok pro, de örültem neki. Utolsó előtti csata volt a Tiger1 kifejlesztése előtt...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#34353) dfsz34 válasza dfsz34 (#34350) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez még mindig nem ász, kiakadok most már, mi a f... kell, hogy ezzel ászt szerezzek? 7k dmg, nagyrészt úgy, hogy láttam a célpontot.

Győzelem!
Map: Mines
Date: 2013.12.11. 19:27:36
Jármű Rhm.-Borsig Waffenträger
Szerzett tapasztalat 2 221 Szerzett kredit: 91 609
Csatában elért Achievement: Top Gun

[ Szerkesztve ]

(#34354) csapee


csapee
senior tag

Looool vissza jött az arany meg a free xp info de mindkettő kisebb mint volt:)
Karira gyűjtenek ;]
dfsz34 mindenki azt a szar tankot nyövi nem csodálkoznék ha bőven több kellene :P

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#34355) Vikthor válasza csapee (#34354) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nekem csak a goldom lett kisebb a free xp az okés 187k xp

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#34356) dfsz34 válasza csapee (#34354) üzenetére


dfsz34
őstag

Hát igen. Lehet az lesz, hogy nem adom még el ezt a tankot és majd előszedem pár hónap múlva újra, mert ezzel ászt csinálni nagyon nehéz most.

(#34357) Simulacrum válasza dfsz34 (#34350) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Emlékszem, mikor elkezdtem az Indiant, brutál esélytelen voltam vele az ászra, aztán szépen lecsengett és meglett. Az új ágak legjobb tankjainál nagyon nehéz mindig az ász.

(#34358) sith7 válasza Vikthor (#34355) üzenetére


sith7
nagyúr

ugye csak vicceltek :U

(#34359) csapee válasza sith7 (#34358) üzenetére


csapee
senior tag

Nem viccelek kicsit szomorú hogy ad-hoc megy a visszaállítás, de nem nagy különbségek vannak így nem reklamálok

Csapee

(#34360) Vikthor válasza sith7 (#34358) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nem vicceltem, a pénzem párszáz arannyal lett kevesebb de a freexp maradt. nálam legalábbis. Már csak 10k xp és WTFe100 jeeee :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#34361) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Skacok.
Az E75 nél a IX toronyhoz és a X ágyúhoz kell a működéshez a IX lánctalp? Gondolom igen, de azért megkérdezem, mert, ha esetleg nem kell akkor először csak az ágyút fejleszteném ki.)

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#34362) Vikthor válasza SSJmeszes (#34361) üzenetére


Vikthor
nagyúr

vagy kiváltod a lánctalpat a jobb rugózással persze ez csak egy ötlet.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#34363) sith7 válasza Vikthor (#34360) üzenetére


sith7
nagyúr

pénzem párszáz arannyal lett kevesebb

:Y ... én biztos szólnék :((

(#34364) scyllarus válasza Patrick76496 (#34311) üzenetére


scyllarus
veterán

Megnéztem a srác pár másik videóját. Megvilágosodtam!! Az MM ennek a kiskrampónak a klónjaiból szokott nekem 14-et sorsolni. Mindent értek már ebben a játékban.
Más: az ARL-t szerettem, 55% fölött volt vele a WR-em. Acélfalam is volt vele. Nem tartom rossz tanknak. Az utódját nem próbáltam, majd egyszer, talán.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#34365) joergie


joergie
őstag

Defeat
Battle: Abbey 2013. 12. 11. 20:58:57
Vehicle: Object 268
Experience received: 1 662
Credits received: 98 680
Battle Achievements: Sniper

A biztonság kedvéért, az örök vesztesek lementek csatornába meghalni tier9-el jpze100-akkal szembe.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#34366) KisApám


KisApám
addikt

Még mindig a kedvencem :DDD
Mondhatni alapszemélyzettel.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#34367) nihill


nihill
őstag

BrutálMetál :)
Szegények egész játék alatt még csak fel sem spotoltak ;]


(#34368) PR0JECTNR56 válasza nihill (#34367) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ha nem lennék én is E-25 tulajdonos azt mondanám, ez már OP. De az vagyok, szóval így csak annyit mondhatok, hogy az artykat meg a heavyket nerfelni kéne. ;]

(#34369) KisApám


KisApám
addikt

Erre meg semmi nem adott...

Alapcsapattal... most lett fejleszthető.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#34370) csapee válasza PR0JECTNR56 (#34368) üzenetére


csapee
senior tag

Jo az igy, egy szegeny E-25 ma egyloves volt a Gwpanthernek;]

Csapee

(#34371) PR0JECTNR56 válasza csapee (#34370) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Hát ez a baj, rohadt OP artyk. ;]

[ Szerkesztve ]

(#34372) Vikthor


Vikthor
nagyúr

na kifejlesztettem a waffentrager e100-at. kell még 2 misi credit azt mehetek vele.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#34373) nihill válasza PR0JECTNR56 (#34371) üzenetére


nihill
őstag

:C :DD :C

(#34374) Iratus bug


Iratus bug
tag

Nincsen sok TD a játékban, csak 9 volt az ellenfél oldalán.

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#34375) Sanya válasza Stigma.HC (#34346) üzenetére


Sanya
nagyúr

én elköltöttem az összes aranyam, csak 90 maradt :) az meg semmire sem elég :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#34376) KaLeun válasza Vikthor (#34372) üzenetére


KaLeun
senior tag

Azért ne legyél nagyon ideges amikor ilyen 1k+++ lövéseket kapsz az artytól...

Hétvégén leporoltam kicsit az E5-öt, most találkoztam személyesen először egy az egybe Foch 155-tel és WTF E-100-zal. Mikor egyedül megtisztítottam a kampinovkai hegyet, egyszer csak megjelent az egyik bokorból egy Foch 155 és bimm-bamm-bumm... A WTF meg Westfielden demateriálizálódott előttem, fullon voltam így egy lövést még eltudtam engedni...

Mondjuk arty nézetből láttam már mire képesek, de mégis meglepő volt így közelről. Igaz utána bosszút álltam artyval... ;] Pont láttam később egy 50B és egy WTF harcát, annak ellenére, hogy az 50B meglepte a WTF-ot mire az párat lőtt a WTF már ki is tárazott és ezzel vége is volt az franciának.

Cila

(#34377) Joe-T válasza KaLeun (#34376) üzenetére


Joe-T
tag

Én egyszer annak voltam tanuja amikor egy E-100 akaszkodott volna össze egy Waffentrager E-100-al. Rövid csörte volt, a Waffentrager gyakorlatilag bedarálta az E-100-at szemtől szembe!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#34378) Vikthor válasza Joe-T (#34377) üzenetére


Vikthor
nagyúr

pont emiatt grindoltam xp-t erre a mega über brutál TD-re. Tényleg mit raknátok rá töltésgyorsítót gondolom és célzásgyorsítót? A harmadik mi legyen, nem álcaháló mert nagy akkor coated optics?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#34379) Bingisz válasza Vikthor (#34378) üzenetére


Bingisz
addikt

Táras tank, úgyhogy nincsen rá töltésgyorsító.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34380) Angel1981 válasza dfsz34 (#34316) üzenetére


Angel1981
veterán

Így van, gyakorlatilag ezt írtam én is, nem igaz? :))
A lényeg, hogy szerintem alulértékelt vas!

A célzás / lövésmechanizmus meg valóban olyan, mint ahogy írod, de ez szerintem minden ágyúra igaz, lőttem én már a Holdba meg az orrom elé 80%-ig összeszűkült célkereszttel amerikai vassal is.
Igazából mindig arra törekszem, hogy teljesen beszűkülttel lőjek, mert tapasztalatom alapján a célzókör tényleg csak egy "visszaszámlálós időjelző", amíg nincs teljesen összeszűkülve, addig baromira nem azt mutatja, hogy hol várható a lövedéked becsapódása - persze RNG-vel időnként lehet mákja az embernek.

(#34381) Joe-T válasza Vikthor (#34378) üzenetére


Joe-T
tag

A töltés gyorsító az minden tanknál alap! A célzás gyorsítót nem tudom, mert nem ismerem ezt a szerkezetet és nem tudom mennyire gyorsan szűkül a célzóköre! A csigaszem az mindig jól jöhet!
Az álcaháló szerintem fölösleges, mert nagy hombár az egész járgány!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#34382) szbalogh válasza Vikthor (#34378) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem tudom van-e a másik tank a játékban ami ilyen gyorsan céloz, mint ez....

Nick: HE_Storm

(#34383) dfsz34 válasza Vikthor (#34378) üzenetére


dfsz34
őstag

Na pont erre nem igazán kell a célzásgyorsító, 1,5 sec a célzásideje alapból úgyhogy szinte nincs hatása és töltésgyorsítót meg tárasra nem lehet tenni.

Erre mehet a venti, a hosszú töltésidő miatt, függőleges stabilizátor, mert több ellenféllel és több célpontot is kell lőni vele gyorsan és optika vagy még inkább bino a nagy látótáv miatt. Szerintem legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#34384) Bingisz


Bingisz
addikt

De legalább néznétek utána, hogy mi a sz*rt lehet egyáltalán felrakni a hózentrógerre mielőtt ajánlgattok mindent: [link]

NEM MEGY RÁ: Töltésgyorsító, Venti, Vert.stab.

Amúgy szerintem kicsit olyan mint a nagyobbik bat arty. Egyszerűen nincs mit rátenni ami hasznos lenne.
Szóval marad a bionocu, álcaháló, töltésgyorsító.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34385) szbalogh válasza dfsz34 (#34383) üzenetére


szbalogh
őstag

Nincs hozzá vertikális stabilizátor. Periszkópot, álcahálót esetleg repeszpáncélt lehet érdemes rátenni.

Bingisz: töltésgyorsító sincs ;)

Amúgy mit akartok még rátenni? Nem elég jó magában ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#34386) csapee válasza Bingisz (#34384) üzenetére


csapee
senior tag

Nagyon megkavarodtal elobb irod nem megy fel ra, utana ajanlod. Amugy ventit nyitott cuccra max a Sandriveri kanikulaba latvanynak:))
Amugy ez a repeszpancel mit jelent neki mert volt olyan hogy Is8-al a Wafentroger tornyaba 2-t lottem HE-vel nem sebzett 100-nal tobbet osszesen (nem ertettem miert, biztos epic noob gondolat volt:) ).

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#34387) Bingisz válasza szbalogh (#34385) üzenetére


Bingisz
addikt

Tudom. Eddig csak kétszer írtam le, hogy nincs rá.

(#34386) csapee: Ez van ha telefonról írok. Kétszer írtam, hogy nem megy rá töltésgyorsító, egyszer hogy igen, úgyhogy a kettő üti az egyet. :P :B

Amúgy Célzásgyorsítóra gondoltam a hsz. végén :B ...

(#34388) Vikthor: Stabilizer és Venti továbbra sincsen rá.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34388) Vikthor válasza dfsz34 (#34383) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ok köszi a tippet, akkor ezeket rakom fel rá!

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#34389) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok! Tudna valaki segíteni, hogy hogyan tudok e-mailt válltani? Régen citromail-es címmel regisztráltam és mivel amúgy nem használom egy idő után törlik és ujra kell regisztrálnom ha akarok valamit az accomal! Tudom nem lehet e-mailt válltani de valami ticketet irni vagy valamit... supportnak irni valahogy ......csinált már valaki ilyet? Nagyon megköszönném ha tudna valaki segíteni!

Angollal vannak gondok ezért kérek segítséget tőletek!

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#34390) szbalogh


szbalogh
őstag

Nekem is kéne egy kis segítség. A laptopomban intel x3100-as grafikai egység van. A driver friss de nem tudom elindítani a wot tank modell nézegető programot, mert opengl 3.2 vagy frissebbet akar. Létezik-e valami nem hivatalos driver erre a hardverre vagy fel lehet telepíteni valahogy másképp is a friss opengl-t?
Köszi

Nick: HE_Storm

(#34391) Vikthor válasza szbalogh (#34390) üzenetére


Vikthor
nagyúr

dedikált VGA erősen ajánlott, rengeteg limitáció van az ilyen integrált hulladékokban.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#34392) TESCO-Zsömle válasza Bingisz (#34384) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én odatenném az álcahálót is a teljesen felesleges dolgok közé, a WTF100-nak ugyanis 0,4 a camo-ja álló helyzetben. Mozgás közben ez lemegy 0,23-ra, lövéskor pedig 0,08-ra.

Miheztartás végett a MAUS értékei: 1,43/0,71/0,23.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#34393) Bingisz válasza TESCO-Zsömle (#34392) üzenetére


Bingisz
addikt

De nincs más olyan amit rá lehetne rakni és értelme is lenne.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34394) TESCO-Zsömle válasza Bingisz (#34393) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Értem amit mondasz, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy annak sincs semmi értelme.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#34395) csapee válasza TESCO-Zsömle (#34394) üzenetére


csapee
senior tag

Az ugy op ahogy van kar tuningolni, ritka noob vki ha azzal nem sebez kb 4e-t.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#34396) dfsz34 válasza Vikthor (#34388) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha nincs rá függőleges stabilizátor, akkor mehet álcaháló vagy a célzásgyorsító.

A wiki álcahálót, binot és célzásgyorsítót ajánl.

A bino nem kérdés, kell rá.

Az viszont egy jó kérdés, hogy álcaháló vagy venti vagy célzásgyorsító, melyik kettőt a háromból. Szerintem a venti fontos lehet, ilyen hosszú töltésidő esetében már másodpercekben mérhető a hatása és javít egyébként a célzáson is, csak kevesebbet. A harmadik modul már fogósabb kérdés, mert ezek szerint nincs stabilizátor rá.

A Camo tábla alapján az álcaháló sokat nem javít egy eleve pocsék kamo értéken. A WTE nincs benne, de úgy tudom, hogy elég rossz a kamója, a jpze100-t lehet nézni, hát azon 25% sokat nem segít.

Mondjuk nem drága az álcaháló és levehető arany nélkül is. Érdemes először talán azt kipróbálni és ha úgy látod, hogy lősz és mégsem spotolnak olyan gyakran, akkor tartsd rajta azt. Olyan megfontolásból lehet értelme, hogy papír a tank, tehát ha spotolják szinte garantált a hp veszteség. Tehát ha el tudod kerülni a spotot, az fontos. A wiki szerint az ágyúja nagyon sérülékeny és csak 1 kis javítót lehet vinni, meg esetleg nagyot, de annak horror az ára.

Ha viszont úgy látod, hogy szinte mindig spotolnak, ha lősz, akkor nincs értelme álcahálót rajta hagyni, mehet a célzásgyorsító.

(#34397) diegho


diegho
nagyúr

Ma megint az agyhalottak ugatása című felvonás lesz úgy látom. Hellcat-el 8-as csatában engem cseszeget a halott tiger2, hogy miért nem spotolok. Spotoltam, csak senki nem lőtte őket, így eljöttem onnan, mellesleg spotolva volt folyamatosan 4 tank a tiger2 előtt, aki olyan helyen állt, ahová semmilyen körülmények között nem megyünk, hiszen semmit nem tudott lőni, de őt tudták... kb 3 percen át szidott. Csata után. Tiger2 sebzés 275, enyém 2031, tiger2 átlaga a tankjával 1137, enyém hellcat-el 1567. Miért nem maradt inkább csendben? Sokkal jobb lett volna neki. Soha nem értem, hogy azok a játékosok, akik még a jónak mondott zöld szintet sem közelítik meg, miért szidják a többit? Hiszen ők látszólag valamit nem csinálnak jól, de akkor miért akarják mégis okítani a többieket? Miért akarja egy rossz játékos megmagyarázni nekem, hogy hellcat-el hogyan kell játszani, amikor tudja, hogy ő rossz játékos, hiszen látja a saját eredményeit... Ezek olyan dolog, amiket felfogni nem tudok. Kb az a szint, mintha Baumgartner Zsoltika Sumakkernek akarta volna megmagyarázni, hogy apám nagyon szarul vezetsz... Ezek a játékosok tényleg ennyire nem tudnak gondolkodni? Vagy milyen fóbia ez? Valaki adjon már magyarázatot, mert rengetegszer van ez.

(#34398) Vikthor válasza dfsz34 (#34396) üzenetére


Vikthor
nagyúr

köszönöm ez jó komment volt, ma este kipróbálom ezzel a felállással, természetesen a 128-as ágyúval.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#34399) GaburroSan válasza szbalogh (#34385) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Néhány gondolat a WT E-100-al kapcsolatban!(van már vele több mint 100 csatám)
1. Campinovka! Minde1 melyik oldalon vagy azonnal tolass vagy a scout meglát és mindenki téged lő és mehetsz a garázsba 0 sebzéssel!(sajnos már kétszer előfordult velem! Ez a gép világít mint 1 fáklya! Messziről is kiszúrják és nem nagyon lőnek mellé!
2. ajánlott felszerelés: távcső, periszkóp, célzásgyorsító! mivel szinte minden bekapott lövésnél az ágyú megsérül ezért kis javítócsomag, nagy javító csomag, és elsősegély készlet!(100 csatából csak 1-2 gyújtottak fel akkor is arty volt, ezért nem kell tűzoltó készülék, ha 100-as oc. benzint adsz neki akkor azzal is csökken a kigyulladás esélye)
3. a lövésznek mindenképpen kell Armorer skill hogy sérült ágyúval is jól tüzeljen!
4, a JT ágyújának töltés ideje 56sec (lesz majd BIA-val) ezért amíg tárazol legyen közelben csapattárs vagy fedezék! Ha tudod szedd ki az ellent messziről! Az E-100 ágyúja felejtős még gold ammo is pattog és mivel lassabb ezért jóval elé kell célozni a gépeknek, és weak spotokra nem lehet vele lőni! HE az hatásos de minek sebeznél 300-400 lövésenként (4-et tud 44 másodperc tárazási idő mellett) amikor 500-700-at tudd a JT ágyújával és abból 6-ot . Volt már hogy gold ammoval ezzel is lepattantam 6//4-szer!
5. Repeszpáncél nem kell rá ugyan is mindenki a tetejét lövi ahol nincsen páncél, és 0x1,5= az továbbra is 0! Serb is is megerősítette, csak arra érdemes rá rakni aminek van is páncélja pl: T95, Maus, E-100, JP E-100, stb..
Ha lesz még valami akkor írok!

[ Szerkesztve ]

(#34400) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Jagdtiger

Végre ő is betévedt a garázsba. Azt tudni kell, hogy a Jagdpanther II felől közelítettem meg a célt, amiből mindenkinek lejön, hogy a mobilitást részesítem előnyben a páncélzattal szemben. Ennek ellenére stock állapotban is egészen jól mozog a Jagdtiger, várakozásaimat felülmúló módon gyorsul és ha kap egy kis lejtőt egy egyenessel egészen jól megy. Továbbá némi pszichológia terhet is ró az ellenfélre a meglepetésszerűen érkező, kb. 40km/h-s sebességet diktáló páncélvadász.
Viszont pályaismeret már nagyon fontos, az összességébe szerényebb mobilitási jellemzők miatt keményen büntet egy-egy elrontott taktikát, nem lehet a pálya egyik végéről a másikba átvágtázni, ha valami rosszul sikerül.
Az alap 12.8cm érdekes módon nekem itt jobban működik mint a Jagdpanther II esetében, kevesebb a bénázás, pedig lényegesen rosszabb a személyzet. A lövegkiteríthetőség egészen jó.
A páncélzat is mosolyra ad okot, végre ha kitolom a felépítményt a fedezés mögül (vigyázva persze az alsó frontlemezre) meghallgatok 3-4 gyenge lövést, aztán odasózok egyet és már gördülök is hátra újratölteni. :D Az is tetszik, hogy a nagy lánggal előtörő ellenséges heavy-k amint spotolják a jelenlétem valahogy máris is visszavesznek a tempóból és a fedezék mögött maradnak, visszatolatnak. Azért a Jagdpanther II ilyet nem tudott. :D
Ami nem jó az nyilván a mérete, egy kisebb lakóteleppel gördülni nekem új dolog és mindig figyelni kell, hogy ami a Jagpanther I/ II/ E-25 triónak jó útvonal vagy fedezék volt, az ennek nem lesz az.
A lövegpajzs elég vaskos darab, de néha azt átütve a löveg is hajlamos lesérülni, leégni még szerencsére nem sikerült vele. Érdekesség, hogy a krediteket lényegesen jobban hozza mint a Jagdpanther II még olyan csaták után is ahol elég meredek veszteségekre számítottam. Összességébe véve kellemes meglepetés az utolsó szériagyártásba került páncélvadász nagymacska, ajánlom mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.