Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#34451) diegho válasza Simulacrum (#34450) üzenetére


diegho
nagyúr

Most ezt nem értem.

(#34452) g85j válasza Angel1981 (#34444) üzenetére


g85j
tag

De ezek engem annyira durván felidegesítenek, hogy egyszerűen már nem tudok koncentrálni a csatára, s figyelgetem, hogy hol helyezkedik, mit bambáskodik....s onnantól az én játékomnak is lőttek, mert nem azt csinálom amit kellene.
Pedig rám fér az odafigyelés, mert még bőven van hová fejlődnöm....
Amúgy meg a BF4 és a szerveri.....hát nem a legkiforrottabbak. Nem hiába akarják állítólag visszafizetni a játék árát....

(#34447) diegho: Még jó hogy nem bújik ki, mert akkor lehet őt is meglövik! Szegény biztos félt, gyerekkorában biztos két T54-esnek öltözött alak megtámadta egy utcasarkon, és feltörtek a rossz emlékei....Az ilyet fel kellene rúgni!

[ Szerkesztve ]

(#34453) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A nap képe:

Elképesztő mennyi idiotizmus történik ebben a játékban, az nem zaklat fel már igazán, hogy a Jagdtiger-el folyamatosan kikapok, mert a csapat a másodperc törtrésze alatt elhal és engem is ledarálnak, hanem ez a mélységes ostobaság, amit egyesek képesek előtérbe helyezni, lásd 2. szakasz.

(#34454) sith7 válasza diegho (#34449) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez nagyon komoly ... egy amx12t többet pumpál, mint egy heavy :(

(#34455) Angel1981 válasza g85j (#34452) üzenetére


Angel1981
veterán

Különbözőek vagyunk, nekem az ilyen megjegyzések mindig is az "egyik fülemen be, a másikon ki" kategóriát képviselték.
Én azon tudom felhúzni magam, amikor megalázó módon kikap a csapat, vagy engem kilőnek valami lehetetlen, esélytelen helyzetben, az ellenből valaki meg erre fel chatben hergelni kezd. Pl. múlt hétvégén volt egy 15:2-es verség (azért az egyik frag az enyém volt :D) és a legvégén; "GG". No, ez elég nagy köcsögség!

De vannak "vicces" esetek is, pl. amikor még számlál vissza az óra, és angolul:
-Üdv mindenkinek! Ne feledjétek! Az összes vallásfajta hülyeség, és az iszlám a legrosszabb!
vagy
-Üdv! Tudjátok miért jók a láb nélküli csajok?............................Mert lehet velük helikoptereset játszani, míg a farkatokon vannak! - Ez volt a legbetegebb eddig, annyira megdöbbentem, hogy screenshotot sem csináltam, már bánom! :D :(((

(#34456) dfsz34 válasza Angel1981 (#34448) üzenetére


dfsz34
őstag

A mostani plusz 15e kredit akció is nagyon keményen adja játékban a kreditet. Nem minden csatában nyílván, de vannak jól menő tankjaim, azokkal sokszor bekerülök az első háromba és akkor dől a kredit.

(#34457) Simulacrum válasza diegho (#34451) üzenetére


Simulacrum
senior tag

[link]

Erre írtad, hogy melyik 9-es kínait kérdezem és erre válaszoltam, hogy a 9-es kínai nehézről érdekelne a fentebbi hozzászólásom függvényében a véleményed.

(#34458) diegho válasza Simulacrum (#34457) üzenetére


diegho
nagyúr

De a heavy érdekel és mégis szeretsz gyorsan lőni kicsit sebezni. Ezért nem értem...

(#34459) csapee válasza diegho (#34458) üzenetére


csapee
senior tag

Jajj miert nem irtad oda hogy jo az E100, majd csak kihamozza belole;]

Csapee

(#34460) Angel1981 válasza csapee (#34459) üzenetére


Angel1981
veterán

:DD :DD :DD

(#34461) Bingisz


Bingisz
addikt

A Matilda IV-et érdemes megvenni?
Tudna valaki nyilatkozni róla? (Nem tudom mire elverni az ESL goldot... :B )

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34462) ako001


ako001
aktív tag

A kis élősködő T49 :((

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#34463) bullseye válasza g85j (#34452) üzenetére


bullseye
addikt

Viccölsz, viccölsz, de néha úgy érzem, annyira empatikus némelyik játékos, hogy nem akarja veszélybe sodorni a tankja személyzetét, azért nem megy harcolni top heavy-ként. Vagy csak a javítási költségtől fél... Egyetlen elégtétel, hogy mennyire kiborulhatnak, amikor a végén gangbangelik őket.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#34464) diegho


diegho
nagyúr

9-esben is lehet sebezni... a végén az ST kimákolt 452hp-ról sajnos.

(#34465) Angel1981 válasza Bingisz (#34461) üzenetére


Angel1981
veterán

Én csak annyit, hogy bár nincs meg, de ezzel a pennel az adott tierekben biztos a hajamat tépném - ráadásul a prémlőszer is gyenge.
Bár a noobmeter szerint jók az értékei.

(#34466) nihill válasza diegho (#34464) üzenetére


nihill
őstag

Kérhetnék erről replayt? Én nagyon nem boldogulok ezzel a szekérrel, hátha ragadna rám valami...

(#34467) diegho válasza nihill (#34466) üzenetére


diegho
nagyúr

replay a vége szar, az eleje meg eléggé akciós. Azért kíváncsi vagyok milyen lesz ez 100% legénységgel, mert még csak 96% legénység skillek nélkül van.

(#34468) Iron Funeral válasza Bingisz (#34461) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Vegyél belőle Superpershinget, 100% elverés :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#34469) Bingisz válasza Iron Funeral (#34468) üzenetére


Bingisz
addikt

:))
Ez még meg se fordult a fejemben. De akkor inkább veszek az összesből csokit+kólát... :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34470) Angel1981


Angel1981
veterán

Hétvége

Természetesen nem mondom, hogy rossz, de a calendar alapján ("enjoy one of the most appreciated specials of 2013") én azért többet vártam...

[ Szerkesztve ]

(#34471) Enzolord válasza diegho (#34425) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem a legdurvább élményem az volt, mikor a PZ1C lőtt engem golddal...
Ha vannak replay-k az amx 12ről, akkor azokat megnézném, gondolom a 3 light tárassal hasonlóan kell játszani, de nekem nem megy...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34472) diegho válasza Enzolord (#34471) üzenetére


diegho
nagyúr

Light tárassal csak az játsszon, aki jó játékos, mert csak szopni fog, hiszen ezekhez kell a legtöbb tudás. Igazából 1800WN alatt nyugodtan el lehet felejteni őket.

(#34473) Antonius1978 válasza Angel1981 (#34470) üzenetére


Antonius1978
addikt

Subidubidu, 6 tankom van ami beleesik ebbe az akcioba...ma megint lesz premem, degeszre fogom magam keresni :C

(#34474) Enzolord válasza diegho (#34472) üzenetére


Enzolord
addikt

Freeből meg nem akarom átugrálni őket a Bat-ig...
Akkor marad a szenvedés...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34475) diegho válasza Enzolord (#34474) üzenetére


diegho
nagyúr

Mennyire vagy jó játékos? Ha nem vagy legalább a good player kategóriában, akkor most felejtsd el a Bat-et, sőt... A Bat-hez kell a legtöbb tudás a játékban, messze a legtöbb...

(#34476) szbalogh


szbalogh
őstag

Megjött a Jézuska (sógorom) :
Receipt.
Date: 2013.12.12. 14:09:54
Vehicles added: Type 3 Chi-Nu Kai
Slots added: 1

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#34477) diegho


diegho
nagyúr

Ez mekkora epic fail:
Lt_McTarrega (18:44:48) Do you think gold is needed for a e5?
Lt_McTarrega (18:44:49) lol
Lt_McTarrega (18:44:57) gg even so
W00ha (18:44:58) i shot AP retard...
W00ha (18:45:05) and you all shot gold
W00ha (18:45:08) the bat,
W00ha (18:45:09) you
W00ha (18:45:11) 2 is7
W00ha (18:45:13) e100
Lt_McTarrega (18:45:15) I didn't shoot gold at all
Lt_McTarrega (18:45:18) want replay?
W00ha (18:45:36) sure pls
Lt_McTarrega (18:45:39) Or you will shut ur mouth before?
Lt_McTarrega (18:45:41) Ok
Lt_McTarrega (18:45:43) Just a sec

és felrakott ignore-ra. Csak goldot lőtt az egész csatában O140-el és még ő ír rám, hogy engem cseszegessen és letagadja, pedig végig csak HEAT ammo-t lőtt és van pofája rám írni és letagadni!!!!

(#34478) szbalogh válasza diegho (#34477) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem is tudom miért kell ilyenekkel foglalkozni. Az a noob aki ma már nem használ goldot ha kell...

Nick: HE_Storm

(#34479) diegho válasza szbalogh (#34478) üzenetére


diegho
nagyúr

[link]

Ott a replay, megnézheted. Szerinted az E5-öt hátulról nem lövi át az Object140 AP-val? Ja hogy nem volt nála AP, csak gold ammo? És még így is egy szar játékos? Bizony-bizony...

(#34480) emre válasza diegho (#34479) üzenetére


emre
veterán

Azért ilyen dolgok miatt néha még te is átfáradhatnál az off topikba.
Vagy most te is nekiállsz siránkozni hogy mennyi mekkora meg milyen színű noob van a játékban?
Szerintem mindenki tudja, ja és most még én is ingame vagyok.

mod:

(#34477) igazából erre akartam választ

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34481) diegho válasza emre (#34480) üzenetére


diegho
nagyúr

Megmondom őszintén elfelejtettem, hogy van olyan :B kit érdekel, ha valaki noob? Az a gáz, hogy HAZUDIK!!!

[ Szerkesztve ]

(#34482) emre válasza diegho (#34481) üzenetére


emre
veterán

Nekem ilyenkor eszembe jut egy mondás:
Ha valakinek problémája van veled az tulajdonképp az ő problémája.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34483) Simulacrum válasza diegho (#34458) üzenetére


Simulacrum
senior tag

:)
Na akkor nekifutok még egyszer. A kínai med ág azért nem érdekel, mert szeretek kicsit többször sebezni.
A heavy az más tészta, ott már más dolgok dominálnak, ezért gondoltam, hogy ha kínai tankot szeretnék, az csak nehéz lenne. És akkor így jött a kérdés, hogy nyújt-e bármi érdekeset egy E-75, illetve majd egy brit 9-es nehéz mellett a kínai 9-es nehéz tank. Van-e ezek mellé még valamiért kifejleszteni?

(#34484) diegho válasza Simulacrum (#34483) üzenetére


diegho
nagyúr

A 111-1-4 mozgékony, jól páncélozott, szerintem élvezetes tank.

(#34485) Simulacrum válasza diegho (#34484) üzenetére


Simulacrum
senior tag

:R

(#34486) Jo33by


Jo33by
tag

Még mondják hogy nincs irányítva szopóág. Highway délről T30-al harmadjára soroz be oda stock tankkal. Mi ez ha nem irányított dolog? Ez nem lehet véletlen, ezt a programot emberek írták és a program utasítása szerint sorol be. Zsinórban 3 csata Higwayra, ott is délre, a rosszabb helyre. Egyszer váltottam szervert de ugyanoda rakott be a másik szerveren is.

[ Szerkesztve ]

(#34487) Simulacrum válasza diegho (#34479) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nagyon tetszett ez a kör és ahogy kezeled az E5-öt, engem a többi nem érdekel. :)
Érdemes megnézni, lehet belőle tanulni.

(#34488) emre válasza Simulacrum (#34483) üzenetére


emre
veterán

És a wz-120-ig lesz is rá alkalmad, de ennek a gépnek 6 lövés /perc jutott ami az egyik legalacsonyabb a medek között.

A 111-1-4-nek a nagy lövegje nálam 11,81 alatt tölt. (180% legénység, venti, bia nélkül) Tehát ez sem gyorstüzelő. Persze fel lehet rá tenni a 110 lövegét ami jóval gyorsabb, na de minek?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34489) diegho válasza emre (#34488) üzenetére


diegho
nagyúr

És mégis a legjobb tier9 med lett belőle ezzel a szar lövés/perc-el is.

Simulacrum hát igen az E5 egy szemét tank, az IS-7-eknek esélye sem volt, igazából a foch-on ment el, ha enged beállni a T57 elé, hogy felfogjam a lövéseket nyerünk.

[ Szerkesztve ]

(#34490) Simulacrum válasza Simulacrum (#34487) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Helyesbítek, érdemes megnézni a két light körét is dieghónak.

Az Amx 12t azért, mert az IS-2 elintézése az elején haláli. :))

Az ELC-s kört pedig azért, mert én ugyan soha nem ültem benne, de abszolút érezhető, hogy ebben a tankban óriási potenciál van. diegho kezében meg meg is mutatkozik. Sok játékos fut vele egy kört és meghal, pedig hihetetlenül jól ki lehetne használni a gyorsaságát és alacsonyságát. Pontosan látszik miért a light tankokhoz kell a legtöbb tudás az igazán jó használatukhoz.

diegho: Két dolgot vettem csak észre a körben, amit én máshogy csináltam volna. Az egyik a három IS-7 elintézése után jövő E-100-nak nem hasát, hanem első görgőjét is lőhetted volna, illetve a Bat első feltűnésekor biztos vártam volna még fél másodpercet az átfutásakor a lövésig és akkor egy találattal ott előrébb vagy, bár a végkifejlet tényleg azon múlt, amit írtál.

(#34491) diegho válasza Simulacrum (#34490) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért nem a görgőt lőttem az E-100-on, mert gyújtani akartam, hogy előbb meghaljon. A Bat-nél írni akartam a foch-nak, hogy húzzon már vissza mögém, így lekéstem róla. A végén a 140-et pedig görgőn akartam lőni, hogy hátha bead egy ammoracket.

(#34492) Angel1981 válasza diegho (#34479) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem frankón a végén már annyira féltek Tőled, hogy ledarálod az egész bagázst, hogy biztosra akartak menni. :D

A csatabeli teljesítményed szokás szerint fantasztikus, köszönjük, hogy megosztottad, igyekszem tanulni belőle, DE!

Egy olyan tudású, és tapasztalatú játékos esetében, mint amilyen Te vagy, szerintem ciki "gold noob"-ozni.
Tudomásul kell venni, hogy semmi sem tiltja, használják, és kész.
Biztos gyakran vannak mínuszban, és vagy aránylag keveset vannak magas szinten, vagy veszik a booster pakkokat, de az ő dolguk.
Te amúgy is igyekszel magadat úgy beállítani, hogy kizárólag a kristálytiszta logika alapján gondolkodó, érzelemmentes játékos vagy, akit már nem húz fel semmi, és vagy tudásban, vagy mentálisan, de szinte mindig mindenki felé kerekedsz.
Ez a gold ammo noobozás nem illik ehhez a képhez. (Azt ne mond, hogy az égvilágon semmifajta negatív érzelmet nem váltott ki belőled az eset, mert különben írásra se méltattad volna!)

De köszönjük még 1x és PEACE! :R

(#34493) diegho válasza Angel1981 (#34492) üzenetére


diegho
nagyúr

Alapvetően a gold noob-ot a batnek szántam, hiszen odajött és dobálta a trackem a gold ammo-t, hiszen HEAT-el a tracket nem lehet olyan könnyen átütni, de magára vette a T62 és teljesen érthetetlen módon pm-et írt. Ha valaki gold ammo-t lő rám és rosszabb helyzetben megölöm mindig beírom, hogy "next time use less gold and more skill" vagy "next time buy less gold, more skill" stb. Hogy miért írom ezt? Mert a gold ammo rosszabb játékossá tesz!!! Honnan veszem ezt? Saját magamon tapasztaltam.

(#34494) Vikthor


Vikthor
nagyúr

ez a waffentrager iszonyatosan brutál egy td... én mint tök átlagos player csatánként simán hozok 3-4 killt, ez már döfi. :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#34495) Angel1981 válasza diegho (#34493) üzenetére


Angel1981
veterán

"Mert a gold ammo rosszabb játékossá tesz!!! Honnan veszem ezt? Saját magamon tapasztaltam."

Elhiszem, de tényleg mit zavar, hogy más ettől rosszabb lesz? :)
Mindenki hozzon ki magából annyit, amennyit tud, "és amikor eléri a korlátait, az vegye tudomásul, még ha nehéz is" - ez Tőled van. ;)

Egyébként igazad van, kezdetek kezdetén én is goldot goldra halmoztam, aztán amikor rájöttem, hogy így még annál is többe kerül a játék, mint amennyit megér, leszoktam róla. :D
Kitanultam a gyenge pontokat, stb. stb.

Nem tagadom, párszor már én is szájkaratéztam arcokkal "csatachatben" (mondjuk max. 10 alkalom) de gold miatt tényleg nem anyáztam soha. Én is döntöttem el már párbajt golddal, és engem is intéztek már el úgy, hogy 99%-ig biztos voltam benne, hogy ez gold volt, és emiatt maradtam alul, de tudomásul vettem, tényleg soha nem írtam ezzel kapcsolatban semmit. (Ez most nem felvágás, csak nem akarom, hogy az a vád érjen, hogy bort iszom, vizet prédikálok).

PEACE ismét, és jó éjt mindenkinek!

(#34496) dfsz34 válasza Vikthor (#34494) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, és ahogy elnézem lassan annyi lesz belőle, mint a nyű és akkor egymást lehet irtani. Remélem még a nagy tömeg előtt elérem a 10-es szintet én is.

(#34497) diegho válasza Angel1981 (#34495) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért szeretném, hogy jobbak legyenek, mert:
1. kevésbé érezném magam ufo-nak
2. ha az én oldalamon vannak is a hasznukat veszem
3. nem 15-3 lenne a csaták zöme, hanem élvezetes, izgalmas

(#34498) #43783936 válasza diegho (#34493) üzenetére


#43783936
törölt tag

Vannak játékosok, akik nem vérre menően játszanak, hanem szórakozásból.
Sőt! Ők vannak többségben, és az ő lóvéjukból működik a játék!
Nekik nem okoz lelki törést, ha veszít a csapat, ha esetleg egy lövés nélkül elhullanak.
Nincs bennük teljesítési kényszer, és nem foglalkoznak a statisztikával.
Egyszerűen csak ki akarnak kapcsolódni.
Lehet hogy nincs rá idejük, vagy nem akarnak annyira elmerülni a játékban, ezért a könnyebb utat választják, vesznek prémet, váltanak xp-t és goldot lőnek.
Megtehetik, mindenki számára adott a lehetőség...

Köztük lehet véghezvinni a nagy mészárlásokat, mert ugye egy komolyabb tudású játékos kinyírása azért mégsem olyan egyszerű.

Ugyebár csak akkor nyomi, és noob valaki, ha a mi csapatunkban van és úgy hullik el.
Ha az ellenfélnél akkor egy újabb dicső skalp a csata utáni győzelmi tánchoz. :)

(#34499) Bingisz válasza #43783936 (#34498) üzenetére


Bingisz
addikt

Nincs is annál jobba mikor ezt mondja nekem valaki 30k csatával és 700 effel:

"Én csak játszok, és nem ez az életem, te kis statpadder hülyegyerek!" :P

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34500) diegho válasza #43783936 (#34498) üzenetére


diegho
nagyúr

Milyen nyelven írjam le, hogy én is csak szórakozásból játszok? Ha komolyan venném pro ligában játszanék pénzért. Persze szoktam szidni az afk-kat és a vérvöröseket, van, hogy lövés nélkül halok meg, de nem érdekel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.