Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#27501) SoulReaver válasza Cseri0058 (#27496) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem nincs olyan tehetségem mint Cserinek. :O

(#27502) Enzolord válasza sebijani1982 (#27500) üzenetére


Enzolord
addikt

Na igen, és azután is le fogják nyilatkozni, hogy látják a fejlődést meg talpra állunk, meg ilyenek..
Rájöttem.. A Magyar válogatott Siemka had..:)
WoT nyelvén RVPnek van 2000+ eff, míg nálunk DZS Balázs egyedül average, a többi mind red army....:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#27503) Plasticbomb válasza diegho (#27429) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hááát.. Nekem a 155ös volt az utolsó dolog, amit kifejlesztettem rajta, az E4 előtt, annyira csíptem azt a 120as. Azzal többször is lőttem 7000 damageket (3-7 killel), míg a 155el inkább 5-6000 között (átlag 3 killel) volt csak időm. Imádtam úgy, mert úgy gyors, szórakoztató gép. Nem az a hátul üldögélős, madj egy nagyot puffantós, mint ami a 155el volt. (Mondogattam mindig, hogy remélem ilyen volt a régi T34 a prém tankká alakítás előtt.. És sajnáltam, hoyg nem volt meg.)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#27504) Enzolord válasza Plasticbomb (#27503) üzenetére


Enzolord
addikt

Az biztos, hogy más játékstílust tesz lehetővé a 2 cső..
Bár én is a nagyobbik löveggel használtam....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#27506) Comic


Comic
aktív tag

Ez egy kicsit érdekes! Egyik haver egy db. lövedék kilövése után csillagászati árat fizetett újratöltés címen!

Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#27507) Rico33


Rico33
aktív tag

Ha valaki késztetést érez szakaszban anyázni, kérem keressen...egyedül már nem birom, kicserepesedett a szám ( csabaf2)

(#27508) Chris0321 válasza Comic (#27506) üzenetére


Chris0321
addikt

Milyen tankkal volt?
Miért piros a legénysége? Úgy nézem nem elit tehát nem prém tank.
Miért van az 50 %-os rádiós?

(#27509) Mark_o


Mark_o
tag

Valki el tudná mondani hogy célszerű AMX 50 100 al játszani? MI ez ,sorozatlövő panther?

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#27510) Zolee_70 válasza Mark_o (#27509) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Pontosan. Második vonalból, trollkodva.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#27511) Stigma.HC válasza Comic (#27506) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem lehet hogy előző csata végén nem töltötte fel a készleteket és most az egészet fizetni kell amit akkor ellövöldözött? Jártam már így párszor

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#27512) Jo33by


Jo33by
tag

Emberek itt egy kép miket rak össze az MM. Azért ez már botrányos(!) és elég a szineket nézni a jobb oldali csapat szinte minden játékosa Zöld. Undorító hogy nem tudnak eljutni a korrekt csapatösszeállításig.

(#27513) Stigma.HC válasza Jo33by (#27512) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Szokott ez fordítva lenni is :) Amúgy ritka, de van mikor a zöldek még így is kikapnak, főleg hogy nem piros mindenki hanem sárga. Legalább több sebzés jut neked

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#27514) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag


a 8. killt épp az idő lejárta előtt, 2 mp vel lőttem ;]

TinkeringAboutYou!

(#27515) dorka16


dorka16
aktív tag

Na. 39 csatából lett meg az 50 000dmg. 26gy/12v/1d. Mára ennyi. :)

(#27516) #65537792 válasza dorka16 (#27515) üzenetére


#65537792
törölt tag

Végre! Legalább nem fogod a csatatapasztalataid 90%-át elsírni ide. Már alig várom, hogy holnap megint játsz.

(#27517) csapee válasza #65537792 (#27516) üzenetére


csapee
senior tag

Gonosz macko vagy, nem szeretlek:))

Csapee

(#27518) Looserke válasza Jo33by (#27512) üzenetére


Looserke
őstag

how terrible... :D

(#27519) TESCO-Zsömle válasza Comic (#27506) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Haverodnak valószínűleg telibe verték a lőszerkészletét. Olyankor a lőszer felrobbanhat, ami növeli a bevitt sebzést és természetesen amortizálja a meglevő lőszerkészletet.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27520) dorka16 válasza #65537792 (#27516) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nocsak egy rajongó. :D A kedvedért felemelem 100% jó? ;]

(#27521) dorka16 válasza csapee (#27517) üzenetére


dorka16
aktív tag

Túl a barátságon? :D

(#27522) jimmy74


jimmy74
őstag

Király! :)) 3000gold jutalom M4-gyel 1800xp-ért

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#27523) csapee válasza dorka16 (#27521) üzenetére


csapee
senior tag

Latszik nem vagy horror-rajongo... Egy filmben mondja egy kiscsaj a plussmacinak aki modszetesen trancsirozza a kozvetlen csaladtagjait az ej leple alatt (olyan Chucky klon film:) ).

Csapee

(#27524) dorka16 válasza csapee (#27523) üzenetére


dorka16
aktív tag

Szeretem a horrorfilmeket. De nem a chucky-féléket.

(#27525) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Ezt a friss videót látta már valaki? 10 kill...
Kétségtelen, hogy profi a srác és lehet tanulni tőle, de azért van itt 1-2 dolog ami érdekelne...
Ez a sokszoros zoom nem valami mod? Így nagy előnyhöz jut a játékos nem? a Másik pedig, hogy lehet, hogy ez a löveg ennyire halálpontos? Semmi szórás és szinte nem is kell várni a pontos célzáshoz...
Gold lőszert használ, azt láttam, de ez akkor is érdekes...

[ Szerkesztve ]

(#27526) csapee válasza Petyus87 (#27525) üzenetére


csapee
senior tag

Mod plusz tobb skilles legenykek plusz felszereles es nincs nagyon holdra-loves:)

Csapee

(#27527) nihill


nihill
őstag

SU-100Y 4 csatából 9k+ dmg, 150k+ credit :)
Még jó hogy 5* ennyi goldért vettem farmtanknak egy JT88at.....

(#27528) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!

Kis idő után újra megkérdezem,hogy honnan tudnám letölteni azt a tankszinező módot ami nem fizetős és csak én látom!?

(#27529) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Ez a VK7201K felejtős a 3,4 sec-es célzásidejével (2,9) és a 2,73-mas ROF-jával (3).
/ / E-100 adatai viszonyításképp zárójelben
[videó]

(#27530) Bingisz: Na nekem már csak azért sem kéne, mert bűn ronda. Az meg a másik, hogy tudod mikor fogok a mostani WoT-ban 6,000 kredites HEAT lőszerrel lövöldözni. (Értsd: a HEAT-et nyeli a spaced armor ezerrel). Talán egy 128-assal jobb lett volna..

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#27530) Bingisz válasza Petyus87 (#27525) üzenetére


Bingisz
addikt

Én csak elkezdtem nézni a videót, de egyből volt olyan lövése a Cometre, amikor nem várta meg a célkör beszűkülését, és mellé is ment. A zoom mod, meg szabadon használható, nem lesz tőle pontosabb a löveg, csak távolra jobban látsz célzáskor.

(#27506) Comic: Gondolom kifogyott a lőszer a GW-ből és most töltött újra. Amúgy csodálatos artysta kör, szeretem az ilyen tüzéreket, ha az ellennél vannak.

(#27512) Jo33by: Cseri már írta, de akkor is How terrible....
Nincs WN7 alapú MM, és nem is lesz. Ha nem tetszik, lehet menni Wóórtündérezni.

(#27529) patrikgtaivs: Gondolom a kis torony miatt vannak elbaxva ennyire az értékei. Pedig de jó lett volna... :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27531) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. Elejét el baxtam de nekem tetszett, Replay

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#27532) Bingisz válasza Patrick76496 (#27529) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem kell hozzá HEAT. Annyi, hogy tisztes távolságot kell tartani az IS7-el, hogy be tudd lőni a hasát.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27533) benvolio


benvolio
őstag

Üdv!
Kérdés: nekem a Tiger Bia-val, venti-vel, töltés gyorsítóval, 100-as legénységgel 5,53 alatt tölt, de több esetben is mikor Tiger lőtt meg engem, kiírta /az a mod/, hogy 5,42 alatt töltenek.
Van valakinek Tiger-e? Nálatok mennyi? Illetve mivel lehet még csökkenteni a töltési időt?

(#27534) Atlantis válasza benvolio (#27533) üzenetére


Atlantis
veterán

Adott csokit a legényeinek, ezzel még csökkenthető a töltési idő. 5,42s egyébként úgy jön ki, hogy nincs meg a BiA vagy a venti, de használ csokit.

McSico: ESL-en, CW-n keresztül ill. vannak olyan akciók, amiken, ha igen jól teljesítesz, kapsz aranyat.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#27535) McSico


McSico
senior tag

Sziasztok!
Hogyan lehet ingyen aranyhoz jutni a játékban természetesen hack nélkül?
Van valami küldetés ami után jár vagy valami? A jelszómódosításon már túl vagyok, azért jött némi arany. Remélem van még valami praktika. :F

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#27536) Patrick76496 válasza Bingisz (#27532) üzenetére


Patrick76496
őstag

Még ha pontos is lenne, akkor azt mondanám, hogy meg lehet oldani weakspot knowledge-el. Amúgy egy okosabb IS-7 szinte biztos, hogy azon lesz, minél közelebb jöjjön hozzám.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#27537) benvolio válasza Atlantis (#27534) üzenetére


benvolio
őstag

Tényleg, még az is van. Én ilyeneket nem használok, azért nem is gondoltam rá. Köszi!
A parancsnoknak a "mentor" az ad valami plusz időt töltőnek egyébként? Vagy ez nem számít?

(#27538) dfsz34 válasza Patrick76496 (#27529) üzenetére


dfsz34
őstag

No, jó az az arany, mikor szemből belövöm tornyon a maust, e100-t vagy a hasát rejtegető jagdtiger-t, aztán látni azt a rémült mozgást utána, hogy ebből baj lesz :) A su12254-el szoktam így mókázni mostanság, mert arannyal üt, mint bivaly, meg most volt leárazva a prém lőszer, fel is tankoltam minden tankomat szépen.

Most nem megyek az obj268-al, mert a másik ágon van a legénység de annak a 450-es átütése még beforgatott maus-t is üti, ha éppen nem tud pattintani, de a legjobb, mikor az amerikai TXX nehéztankok kidugják a fejüket és az ágyú mellett simán belövi, amire nem nagyon számítanak. Jó móka ez, meg néha kell is, ha nagyon kemény egy ellenfél.

(#27539) sebijani1982 válasza McSico (#27535) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Régebben talán a telefonszám megadás is adott. De nem emlékszem pontosan. A többiek megerősítenek, ha igaz.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#27540) Wiz Khalifa válasza sebijani1982 (#27539) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Arra is ad 100-at. :) De azon a két dolgon kívül semmi?

Csendesbe annyit kérdek hogy valami működő hack létezik? Mert én ismerek embereket akik látásra lehet használnak arany, kredit és XP hack-et. De nem vagyok biztos benne.

Smoke some weed nigga!

(#27541) sebijani1982 válasza Wiz Khalifa (#27540) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Ez már nem az én asztalom. Inkább szopok, de nem csalok.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#27542) dfsz34


dfsz34
őstag

No, kellett mondanom. Volt 5 arany lőszerem a su12254-ben és arcon lőttem vele egy e100 meg még pár nagy TD-t, erre jött a goldnoobozás meg figyelmeztetett mindenkit, hogy arannyal lövök. Jó, tehetnek egy szívességet.

Azt néztem, hogy akció nélkül is pár ezer pluszban zártam volna a csatát, de így, hogy akcióban vettem még jobban jártam, úgyhogy prém előfizetéssel simán lehet 4-5 aranyat lőni és még nem mentem le mínuszba, persze nyertes kör kell hozzá. Nyilván farmolni nem ezzel fogok, de arra inkább a prémtankok valók, de nem kell a végtelenségig tartogatni az arany lőszert, kicsit bátrabban is lehet használni.

(#27543) kisküzdő


kisküzdő
tag

:C ügyes vagy. Csak akkor miért csodálod ha le "goldnoob"-oznak ? ha azzal lőttel az vagy end

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#27544) dfsz34 válasza kisküzdő (#27543) üzenetére


dfsz34
őstag

Én nem csodálkoztam de kicsit olyan gyerekes ez, hogy meglőtték szemből az E100-t és jajj a szemét gold noob. Ugye eleve ott kezdődik, hogy beforgatja és kirakja az arcát közszemlére, mert úgysem lövik meg az oldala meg pattint. Hozzáteszem, hogy pl az obj268 gold nélkül is belövi és van még pár másik TD, amelyik szintén, úgyhogy elég nagy ökör, aki mozdulatlanul várakozik. Ráadásul ugye ilyenkor elég sokan kapcsolnak aranyra vagy HE-re, aztán jön a meglepi. Ha sikerül még az ágyúját is kiütöm, mert próbálok minél közelebb lőni hozzá, hátha.

Tulajdonképpen mindegy is, nyertünk, egy győzelem besöpörve és még kicsit pluszos is lett a kör kreditben, más nem is kell.

(#27545) Wiz Khalifa válasza sebijani1982 (#27541) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én is. Nem azért kérdeztem. Hanem hogy van-e. Mert akkor meggyőződnék hogy kajak csalnak-e vagy nem. :)

Smoke some weed nigga!

(#27546) joergie válasza jimmy74 (#27522) üzenetére


joergie
őstag

Na, ezen a képen nekem nem a 3k gold a legérdekesebb :DDD HUNS2

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#27547) PAtr0n válasza dfsz34 (#27538) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na ettől undorító ez a játék. Vagyis az undorítóság "i" betűjére az arany lőszer használata teszi fel a pontot. Pénzhez kötni nyerési esélyeket akárki akármit mond, gusztustalan. Számtalan olyan játék van amiben szintén meg lehet venni pénzért dolgokat, de a WoT-ban az arany lőszer a hatékonyságához mérten túl olcsó.
Támadjanak a nagy veteránok nem érdekel, de ha én lennék Serb, az arany lőszert tényleg arany árban mérném, és Tier 9 alatt nem is lenne.

Ja ne vedd személyeskedésnek, a játék készítőivel van bajom, nem veled. :U

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#27548) echterion


echterion
nagyúr

Méltó búcsú a Ferditől, jöhet a JagdTiger. :))
Vesztettünk, de ennél többet szerintem nem tudtam volna máshol sem hozzátenni.

6349 dmg T10-ben.

(#27547) PAtr0n: Nem értek veled egyet. Pénz nélkül is goldozhatsz, legfeljebb többet mész T5-ben.

[ Szerkesztve ]

**********

(#27549) Comic


Comic
aktív tag

Én csak attól hányok, mikor fun céljából, vagy párom tanítgatása és segítése céljából bemegyünk vele ketten Tier2-3-ba és az LTP-vel Gold-al lőnek. Na ez zsidóság. Az LTP prém tank, így amúgy is jobban hoz, de evvel rengeteg "tényleg kezdőtől" veszik el a játékkedvet, mert ők "megtehetik"! Szánalmasak.
Juci is naponta jut el arra a szintre, hogy nem is játszik vele többet, de szerencsére eddig minden alkalommal sikerült elhessegetni az ilyen gondolatait.

(#27550) Wiz Khalifa válasza echterion (#27548) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Oké. Hogy lementem a vidit. De hogy lehet megnézni? :D Meg hogy amit én csinálok azt is hova menti?

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.