Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#28351) PR0JECTNR56 válasza HellGreg (#28349) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A különböző felhasználható lőszertípus miatt. Az első érték páncéltörő/ a második a "gold ammo"/ a harmadik a repesz átütőerejét mutatja. Ha kevesebb érték szerepel egy lövegnél (pl. 2) akkor az a kisebb lőszerválasztékra utal.

(#28352) HellGreg válasza PR0JECTNR56 (#28351) üzenetére


HellGreg
őstag

Köszönöm a gyors választ! :R

Gondolom akkor a sebzés is arra utal.

[ Szerkesztve ]

(#28353) echterion válasza Balesz1899 (#28350) üzenetére


echterion
nagyúr

Én egy rossz szériát némi Euro Truck Sim 2-vel vagy Civ V-tel ellensúlyozok. Ha nagyon nem megy, akkor ezek valamelyikére váltok és megnyugszom, sikerélményem lesz és kikapcsolódom. Egyre hamarabb tudok ezekre váltani, ergo nem idegeskedem mostanság ezen a szutykon. De szerencsére az utóbbi hetekben nem jellemző a rossz széria, csak az első 3-4 csata szokott szopó lenne, akkor még én is érezhetően gyengébben nyomom.

(#28352) kgergely23: Így van.

[ Szerkesztve ]

**********

(#28354) nyunyu válasza diegho (#28347) üzenetére


nyunyu
félisten

Hu de ocsmanyul irjak oroszul a gigagercet.

BTW, lassan le akarom cserelni a GTX460-at.
Ennyit szamitana fps-ben egy 7850?
17/38 helyett 26/56?

Proci marad a 2.7 GHz-s Phenom II X4.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28355) D1Rect válasza diegho (#28347) üzenetére


D1Rect
félisten

Persze, ha egy GTX TITAN van mellette.

(#28356) Reaper válasza mefistofeles (#28344) üzenetére


Reaper
őstag

Nekem is 8800GT van 1gb vrammal, a többi az adatlapomon, mégis sokszor beesik 30 alá az fps. Mondjuk én 1920*1080ban játszom, de minden minimumon van, kivéve a látótávolság.
Pont ezért muszáj lesz a gépet fejleszteni, mert így még csúnya is és akad is. :(((

(#28357) Motyi válasza D1Rect (#28355) üzenetére


Motyi
senior tag

Bárki melléteheti ;)

(#28358) echterion válasza nyunyu (#28354) üzenetére


echterion
nagyúr

Én inkább a procit húznám / cserélném, kerettől függően. Most is procilimited van.

**********

(#28359) Enzolord válasza D1Rect (#28355) üzenetére


Enzolord
addikt

Egy Titan mert az mindig van otthon.. Ala Stáhl Judit paródia..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28360) echterion


echterion
nagyúr

Az AMX M4 45-re melyiket érdemes inkább rakni: a 105 mm-es 13TR-t (165/300), vagy a 90 mm-es DCA45-öt (212/240)? Ettől függ, hogy az ARL-lel melyiket fogom kifejleszteni, mert sztem mindkettőt felesleges lenne.

**********

(#28361) Enzolord válasza echterion (#28360) üzenetére


Enzolord
addikt

A 90-eset mert azt viszed tovább az 50-100ra is...
És az átütés miatt jobb, mert a 100assal nem sokat érsz, ha bedob tier 8-ba

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28362) echterion válasza Enzolord (#28361) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, az 50 100-as átviteli lehetőséget nem is vettem észre. Így már egyértelműnek tűnik a helyzet. A 105-öst golddal lehetne csak megfelelően használni, de mondjuk én nem riadok vissza ettől egyébként (az m103-ast minden t10-ben azzal használtam ;) ).

[ Szerkesztve ]

**********

(#28363) Enzolord válasza echterion (#28362) üzenetére


Enzolord
addikt

De szerintem a 105 ös lövegbe a gold az repeszromboló, nem?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28364) mefistofeles válasza Balesz1899 (#28350) üzenetére

" egy csoport idomított cerkóf nagyobb segítség lenne a csatákban"... :D :DD :DD :C

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28365) nyunyu válasza echterion (#28358) üzenetére


nyunyu
félisten

Procicserere nem lesz keret.

Tuningot ugy nez ki, hogy nem szereti az alaplapom.
Amint probalok emelni az orajelen, onnantol nincs bekapcsolva a negyedik mag, es visszabutul a proci Athlon II X3-ra. :W
Igy WOTot kiveve minden lassabban fut, mint alaporajelen negy maggal. :O

Ha nem lenne ilyen tragyan megirva a jatek, akkor semmi bajom nem lenne.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28366) Cucuska2 válasza nyunyu (#28365) üzenetére


Cucuska2
őstag

Hát, áldozatot kell hozni, hogy etethessük a nagytokájú, kopaszodó fehéroroszt. ;)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#28367) diegho válasza nyunyu (#28354) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez lengyel oldalról van. Phenom nem tudom mennyire jó ennek a játéknak, az biztos, hogy intel-en sokkal gyorsabb. Stieger pl X3-al játszik 7770-el, haverom G860 5750-el és utóbbin sokkal jobban fut a játék. Ha teszel alá egy i5-öt, akkor persze van különbség, de addig nem tudom. A wot.eu fórumán kérdezgess, hogy kinek mi a tapasztalata.

(#28368) Bozso68


Bozso68
senior tag

Szevasztok!

Etikai kérdésem lenne. T29-cel tolom, a csata elején valami Tier III-as PZ ütközött egy csapattárssal, aztán a gépágyújával el kezdett össze-vissza lövöldözni, többek között engem is párszor eltalált. Bot-nak néztem. Persze, sebezni nem tudott, de én kapásból odapörköltem neki, meghalt egyből. Erre a fickó elkezdett szövegelni, helyzetemet megadni, reportozni, szítva a többieket is. A szakasztársa, egy Grille rám vadászott az egész meccs alatt. Hoztuk a csatát, csak értetlenül állok az előtt, hogy ez most mi volt?!
Ja, és nem kékültem be.

Köszi, ha valaki megválaszolja a kétségeimet, vagy esetleg valamilyen szokásjogról nem tudok generált acélfal-ügyben (én vagyok a hülye, vagy én vagyok a hülye)? :)

Köszi: Zsolt

[ Szerkesztve ]

(#28369) dorka16 válasza Bozso68 (#28368) üzenetére


dorka16
aktív tag

Ezeket úgy lövöm ki mint ha ez lenne a feladatom. Sőt a szakasztársát is kilőttem volna. :DDD
Az ISU mindig segít ha baj van.

[ Szerkesztve ]

(#28370) echterion válasza diegho (#28367) üzenetére


echterion
nagyúr

Nyers erő kell ennek, mivel effektíve csak egy magot használ, tehát minél magasabb az órajel, annál folyamatosabb a game. Ha gyenge a procid, akkor rakhatsz alá bármilyen kártyát, minimum fps-ek miatt nagyon szaggatott lesz a játék.

(#28365) nyunyu: Ha 3,5 GHz körüli értékre fel tudnád tolni, akkor sokkal jobban menne, még Athlon x3-ként is, hidd el. Próbáld ki szerintem, veszítenivalód úgysem van. Ha bejön, akkor meg lesz egy beállításod a WoT-ra, meg egy minden másra.
Most látom, hogy B25-öd van, akkor javaslom, adj egy kis plusz feszt a procinak még tuninghoz, ha nem stabil a gép.

[ Szerkesztve ]

**********

(#28371) Enzolord válasza echterion (#28370) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor lehet, nekem is kicsit csesztetni kellene az E6600at...
Mondjuk 3 GHz-en megy, de lehet, hogy kellene még kakaó neki..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28372) diegho válasza echterion (#28370) üzenetére


diegho
nagyúr

Az 1 magos teljesítmény a lényeg és ez nem csak az órajeltől függ, hanem az architektúrától. Nem véletlenül van az, hogy jobban fut a játék a legolcsóbb celeron procikon, mint egy 8 magos FX-en.

(#28373) nyunyu válasza echterion (#28370) üzenetére


nyunyu
félisten

Kiprobaltam +20% orajelen, igy valamivel jobban fut a WOT, mint negymagosan.
Viszont minden mas lassabb lett. :(

Feszultseget nem szivesen emelek, eppen eleg volt 3 eve osszevadaszni, mi az a minimum feszultseg, amin stabilan megy a proci.
Amd altal gyarilag definialt 1.325V-hez kepest 1.2V-n 20W-tal csokkent a villanyszamla.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28374) echterion válasza diegho (#28372) üzenetére


echterion
nagyúr

Azért ez költői túlzás volt (mármint a celeronos hasonlat), de igen, a nyers erő nem csak az órajeltől függ, ez igaz.

(#28373) nyunyu: Ezért mondtam, hogy csinálj két profilt és amikor WoT-ozol. akkor használd a magasabb órajelű beállítást.

[ Szerkesztve ]

**********

(#28375) Cucuska2 válasza echterion (#28374) üzenetére


Cucuska2
őstag

Szerintem a BIOS-ban kell hozzá turkálni.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#28376) nyunyu válasza echterion (#28374) üzenetére


nyunyu
félisten

Maceras, mivel a hulye nV kartya a BIOS kepet nem teszi ki a HDMIre, igy allandoan valtogathatom a TVn a bemenetet, ha a BIOSban akarok valamit turkalni. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28377) diegho válasza echterion (#28374) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem túlzás. Próbáld ki. a 1610-en gyorsabban fut a wot, mint a legdrágább FX-en!

(#28378) Drenadar válasza diegho (#28377) üzenetére


Drenadar
veterán

és azok a csodaprogramok és a task manager beállítása több cpura? én szerintem nem ér kb semmit se, de többen állították hogy éreztek javulást...

(#28379) 04ahgy válasza Drenadar (#28378) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Placebo...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#28380) Drenadar válasza 04ahgy (#28379) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem is... ha valamit egy magra írtak meg, azt sajnos nem lehet több magra rákényszeríteni...
nem is értem, ez nem az operációs rendszer feladat lenne hogy a magok között szétossza a terhelést, és a legtöbbet hozza ki a helyzetből? tudom ez csak egy szép álom lenne...

(#28381) Enzolord válasza 04ahgy (#28379) üzenetére


Enzolord
addikt

Az egy jó zenekar... De hogy jön ez most ide? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28382) echterion válasza Cucuska2 (#28375) üzenetére


echterion
nagyúr

Tudom, de a legtöbbi bios-ban van ilyen lehetőség.

(#28376) nyunyu: Ismerős, az én 6970-esem ugyanezt csinálja, annyi különbséggel, hogy a bios bejön, de ha nem nyomok bekapcs után del-t, akkor csak a win töltőképernyője jelenik meg, előtte a boot-ból semmit se látok.

(#28377) diegho: Mivel mostanság nem lesz AMD-m, nem fogom tudni kipróbálni. Te próbáltad már?

**********

(#28383) diegho


diegho
nagyúr

Mióta elkezdtem a T30-al játszani úgy érzem sokkal több WN értéket tudok elérni, mint eddig gondoltam volna.

(bár ma pl nagyon szarul ment, az a 3400 sebzés bizony 75% hit rate-el jött össze :( )

(#28384) nyunyu válasza Drenadar (#28380) üzenetére


nyunyu
félisten

szerintem is... ha valamit egy magra írtak meg, azt sajnos nem lehet több magra rákényszeríteni...
nem is értem, ez nem az operációs rendszer feladat lenne hogy a magok között szétossza a terhelést, és a legtöbbet hozza ki a helyzetből?

Ez programozas technikai problema.

Nem lehet csak ugy szetdobalni az utasitasokat az egyes processzorok kozott, hogy az elsot az elso mag hajtsa vegre, masodikat a masodik, mert az jol osszekuszalna az adatokat.
Pl. van harom ertekado utasitasod (A=5, A++, B=A--), ha nem ugyanolyan sorrendben hajtod oket vegre, akkor mas lesz B erteke.

A programozonak kene tobbszalura megirni az alkalmazast, jol elkulonitve, hogy melyik szal mivel foglalkozik, es akkor az oprendszer ezeket automatikusan szet tudna dobni tobb procira/magra.
Ekkor viszont a szalak kozti szinkronizacioval lehet szivni, melyik mikor kire var, adatok ide-oda masolasa, stb.

Igy egyszerubb gyorsabb procit vetetni a juzerekkel, az a fejlesztok reszerol joval kevesebb eroforras raforditassal jar...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28385) Drenadar válasza nyunyu (#28384) üzenetére


Drenadar
veterán

csak így meg parasztvakítás a technikai fejlődés... Sok játék igényelné az erőforrásokat, mégis hiába veszünk több magos rendszert, az esetek többségében nem ér semmit.

Igaz hogy a crysis is csak 2 magot használ?

Jobban megéri egy két magos cput az egekbe húzni, mint egy négy vagy több magos hűtésével szenvedni.

(#28386) D1Rect válasza Drenadar (#28385) üzenetére


D1Rect
félisten

A crysis 5+ éves játék, nem lenne meglepő ha 2 szálon dolgozna.
Egy 4 magos proci meg fogyaszt max 85W-ot. Egy húzott 2 magos ettől jóval többet.

(#28387) csapee válasza nyunyu (#28384) üzenetére


csapee
senior tag

Nekem i5 3570k van, de 50 fps folott ritkan megy (fullhd minden csutkan), ritka szarul skalazodik majd 4Ghzen se tudja kihajtani a vga-t. Olyan proci limit van emiatt az egymagos oskovulet programozas miatt, nem ertem hogy miert nem vesznek egy rendes motort ala ha mar della mar lenne ra.
Negymagot nekem eddig csak s bf3 hasznalt ki maradektalanul, az nagyon jo iparosmunka grafikai motorilag low beallitasban alazza ennek az ultrajat.:)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#28388) Cseri0058 válasza diegho (#28383) üzenetére


Cseri0058
őstag

Én azt nem értem, hogy a tiedhez hasonló statot csináltam tegnap (jó néhány dologban azért kicist gyengébben szerpeltem :D) de nekem jóval kevesebb lett a win ratem... :U
[link]

(#28389) Bingisz válasza Cseri0058 (#28388) üzenetére


Bingisz
addikt

Az átlag tier miatt. Dieghonak 9, neked 9,6.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28390) Bingisz válasza Bingisz (#28389) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerk.: Reggel van, Wn ratingot olvastam a Win rate helyett...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28391) Angel1981 válasza diegho (#28383) üzenetére


Angel1981
veterán

"(bár ma pl nagyon szarul ment, az a 3400 sebzés bizony 75% hit rate-el jött össze :( )"
Hát igen, tudjuk, hogy az semmi..... :D

Egyébként nagyon szép stat! :R

(#28392) mefistofeles

Tudom, hogy még egy kezdő vok és csak kapisgálom a játék alap taktikáit, fortélyait de nekem az valahogy nagyon "kancsal" ami sok pályán megy.
Vegyük a mai uccsó csatámat, Lakevillben. Egy zászlóra megy a játék ami ugye a városka közepén van. Mi a map aljáról indulunk. Kezdéskor a másik csapat szinte összes heavyje és vagy két TD-je elindul a hegy túloldalán a lehető leg messzebb a céltól ugye..... Értem én, hogy killre is megy a játék de azért mégiscsak a bázis elfoglalása a fő cél nem? Amúgy a mi csapatunk fő ereje besétált a városba és kb 4 perc alatt győztünk..... Igazából (szerintem) itt kéne eldönteni, hogy ez egy hentelős FPS, vagy egy taktikai stratégiai akciójáték (vagy mi :F )
Azt is elég viccesnek tartom mikor egy csapat megy mondjuk 14-5 re és a 10 tank mint az őrült írogatja, hogy senki se foglaljon és megkergült hangyák módjára keresik azt az egy meglévő ellenséges tankot.
Félreértés ne essék nem bírálni akarom a jelenlegi kedvenc (nem is játszom többel) játékomat, csak megérteni, mely takitkát miért és mennyire éri meg játszani......
Azért írtam pont ezt a mapot mert az ellenfél ténykedése egyáltalán nem számít kirívónak vagy noobságnak, szinte minden ottani csatában ezt tapasztalom

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28393) diegho válasza mefistofeles (#28392) üzenetére


diegho
nagyúr

A játék első és legfontosabb szabálya: Nem játszunk mást csak standard battle-t.

(#28394) emre válasza diegho (#28393) üzenetére


emre
veterán

Ó, dehogynem. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28395) oPalRx7 válasza diegho (#28393) üzenetére


oPalRx7
tag

több map-en pont a standard setupot utálom a legjobban. vannak számomra nagyon élvezetes assault és encounter mapok :P

(#28396) dfsz34 válasza Angel1981 (#28391) üzenetére


dfsz34
őstag

Aki jó statot akar, annak nem szabad tankot húznia, hanem ráállni egy adott típusra. Lehetőleg op tankra vagy olyanra, amivel jól megy.

Több olyant láttam már, hogy megvett egy is6-t és azzal kihúzott mindent arannyal váltott szabad xp segítségével. Valószínüleg második account volt az illetőnek csak a stat miatt.

Tegnap mentem hellcat-al 15 csatát és kb 1800 átlagsebzés, kb 1000 átlag xp (prémmel), ami valami brutális wn7 lett volna, csak így külön tankra lebontva nem tudom megnézni de aki jó statot akar annak ezt kell csinálnia.Én a móka miatt megyek, előre bocsátom, mert nagyon jó köröket lehet menni vele, van esélyem lehozni egy bukónak kinéző csatát is.

Én húzok most több ágat és a stock tankok valami borzalom mm-t kapnak, meg ugye hiányzik a top löveg, motor, rádió stb. Ha valaki igazi profi, akkor stock tankkal is tud alkotni. Én nem tudok egyébként nem azért mondom.

Láttam viszont EJ-t játszani stock valentine-al, type t-34-el és ő még azzal is nagyot tudott alkotni, de direkt megnéztem és aznap "csak" 1800 körüli volt a wn7 neki 26 lejátszott csatával. Hangsúlyozom, láttam, hogy stock tankokkal is nyomta elég sokat (valentine, type t-34 meg még pár).

Na itt kezdődik a profi, aki még egy stock kis tankkal is jó statot tud csinálni.
Mert teljesen kifejlesztett high tier (akár op) tankkal sem könnyű jó statot csinálni, nem azt akarom mondani, de azért lényegesen könnyebb.

Én pl azon szoktam nevetni, mikor mondjuk megyek a pantherm10-el és csinálok 2k sebzést, ami tényleg nagyon jónak számít vele, de ha beszólok egy kempelő su, isu-nak, hogy mozogni is tud az a tank, úgy tudom, akkor beugat nekem, hogy ő sokkal több sebzést csinált stfu. Na persze, de nekem a 2k-hoz 16-18 betalált lövést kellett csinálnom 150 pennel és flankolni az ellenfelet meg amennyire csak lehet közel menni. Neki meg, hagyjuk is? Mondjuk xp-ben (spot dmg is jön hozzá) és kreditben ilyenkor már elég jól kapok, csak látszik mennyire nem értik az emberek, hogy mik az összefüggések.

[ Szerkesztve ]

(#28397) diegho


diegho
nagyúr

Mivel nem veszek replay-t, a két marha (stieger és zsoltika) meg még véletlenül sem nézte mit csinálok (biztos azt hitték bukjuk) így csak én láttam életem legszánalmasabb szituációját (az ellenfél szemszögéből szánalmas, az enyémből inkább zseniális helyzetfelismerések sorozata). Serene coast felső bázison vagyunk. Élek én T30 980hp, arty fullon, T-44 fullon éppen az ellenfél bázisánál nyírja ki az ellenfél arty-t. Ellenféltől él E-75 600hp, IS-7 400hp, F155 közel maxon és capelnek. Én megyek vissza, átmegyek a síneken mikor spotolom az E-75-öt és a F155-öt. Arty gyorsan ki is kapja az E-75-öt, a F155 pedig okosan rám jön, hiszen ha megöl nincs spot az artynak simán capelnek. Ahogy átbukkan a kis dombon meglövöm és elkezdem hintáztatni a tankot, ő buta módon megállt a domb tetején. Első lövése levágódik a toronyról (gun depression hiányában csak a tornyomat tudta lőni), elindul felém, elindulok felé kicsit elfordított hull-al. Menetből lő rám -809, odaér elém (nekem akart jönni) a kicsit elfordított hull-t elkezdem tovább forgatni, ő pont az első görgőmnek ütközik és elcsúszik mellettem :DDD én azonnal keresztbe fordítom a tankot (igen a T30-at direkt keresztbe raktam a F155 előtt) és elkezdem hintáztatni felé forgatott toronnyal. Rám fordul, közben meglövi a T-44 aki visszaér én még tárazok. Lő a foch és duplán láncol :D (ezért raktam keresztbe a tankot) elindul felém, betöltök, kilövöm. Arty meg rámegy az IS-7-re és mindketten meghalnak. Volt benne mák, de ha beállok vele szemben biztosan megöl és bukjuk. Kérdés: ki állt volna be rajtam kívül F155 elé keresztbe egy T30-al?

(#28398) oPalRx7 válasza dfsz34 (#28396) üzenetére


oPalRx7
tag

...és ilyenkor sunnyogok, hogy nekem meg jobban kéne teljesítenem, és nem jön össze az elég nagy dmg.. :D legalább tudom hogy még messze vagyok a jó játékosok szintjétől :D

(viszont nem szeretem az OP tankokat :D az meg nem kihívás :D )

(#28399) emre válasza diegho (#28397) üzenetére


emre
veterán

Replay-t miért kapcsoltad ki?
Most nem arra gondolok, hogy megosztod-e később, hanem az ilyen szituációkat nem akarod később sem visszanézni?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28400) diegho válasza dfsz34 (#28396) üzenetére


diegho
nagyúr

Bár nekem is 2. account van jelenleg, de nem kellett sem prém tank, sem free xp, hogy jó statot csináljak. (az első acc csak 2100 WN-es volt, ez már most több) Nincs prémium tankom, nem váltok freexp-t, minden tankot stock állapotban kezdek és csak az aktuális free xp-t tolom rá, ha éppen rátolom (pl WZ 111-1-4-et végighúztam semmi free nem ment rá). Abszolút nem kell ide sem OP tankkal játszás (direkt nincs autoloader-es és orosz tankom) sem pedig free xp a jó stathoz, helyzetfelismerés kell és az, hogy minden tank minden gyengeségét ismerd.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.