Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#27601) Bad Pritt válasza mefistofeles (#27600) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egészen amíg nem leszel menőgyerek ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#27602) Bingisz válasza sith7 (#27596) üzenetére


Bingisz
addikt

Egy tankot visszakérhetsz, ha megírod a supportnak, hogy a húgod adta el/részeg voltál amikor eladtad/egyéb jó kis sztorit írsz arról, hogy hogyan adtad el véletlenül.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27603) v!ct0y válasza mefistofeles (#27600) üzenetére


v!ct0y
veterán

De lehet épp azért menők.

(#27604) vhw válasza mefistofeles (#27600) üzenetére


vhw
addikt

És belecsöppensz egy másik részbe, ahol a khm... jó képességüek ülnek nagy tankba, és neked kicsiként kell lehozni a meccset, mert másképp nem lehet.

Ugye? Mikor az ovisok próbálnak menőzni a nagyok között, és komolyan is gondolják - ezzel szétcseszve az ún. nagyok játékát - dehát ez teljesen rendben van... ugyanis itt jogok vannak.

De a lilák hogy merészelik tönkretenni a békés kis low tier csatákat?!

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27605) dorka16


dorka16
aktív tag

Eszembe nem jutna T1-3-ban játszani csak ha muszáj.
A múltkor amúgy belegondoltam milyen lenne ha Apám vagy a Nagybátyám elkezdene WOT-ni. 2 éve van PC-jük és még mindig keresgélik az entert a billentyűzeten.
Ahogy itt többen is megállapították valszeg komoly százalékban vannak olyan játékosok akik a legminimálisabb mértékben sem foglalkoznak a játékkal. Fogalmuk nincs a lőszerfajtákról, javítókészletről, skillekről, vagy arról, hogy nem egyforma vastag mindenhol a páncél a tankon. Elindul, meglát valamit, lő, meghal. Kövi játék.
Ezeknek aztán hiába beszélsz. Nagy részük nem is látja a chat-et.

(#27606) SoulReaver válasza Bingisz (#27602) üzenetére


SoulReaver
veterán

És prém tankot lehet cserélni? :)

(#27607) Bingisz válasza SoulReaver (#27606) üzenetére


Bingisz
addikt

:N

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27608) sith7 válasza Bingisz (#27602) üzenetére


sith7
nagyúr

Akár az SP - t is ? :U

(#27609) SoulReaver válasza Bingisz (#27607) üzenetére


SoulReaver
veterán

Kár, mert nekem nem adja a t34..

(#27610) Bingisz válasza sith7 (#27608) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha nem igényeltél már vissza egyet, akkor igen.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27611) Plasticbomb válasza Comic (#27581) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Na neeee... Tegnap hasonlót nyögtem be... megyünk hármasban, én vagy E4el, vagy 268-al, vagy T57-el, a társaim meg amx 50 120 meg 50bvel. elindul a csata, megyek valamerre, ezerrel, egyszer csak megakadok valami kis sziklában.. S akkor "Ki tette ide ezt a sziklát..." XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#27612) sith7 válasza Bingisz (#27610) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

Valaki tudna nekem ebben segíteni ? :B
Nem vagyok jó angolból :(

(#27613) diegho


diegho
nagyúr

Azért ne felejtsük el, hogy sokan azért játszanak low tier tankkal, mondjuk T1 Cuni-val, mert ESL-en az egy alap tank és illik bele jó legénységet tenni. Ráadásul mivel 2 legénységes, így nagyon gyorsan fejlődnek benne a legények, hiszen minden körben az egyik dupla xp-t kap, így gyakorlatilag folyamatosan 150% crew fejlődéssel lehet tolni. Nekem is van T1-em, kb 100 csatával, ha olyan kedvem van a mai napig tolok vele csatát (napi duplát mondjuk hetente 2x), mert ha újra ESL-re megyek, akkor nem mindegy, hogy 100% camo + sixth sense + situation awareness-el megyek, vagy nélkülük. A gond szerintem azokkal a játékosokkal van, akiknek van 20k csatájuk, ebből 15k tier1-el. Nem egy ilyennel találkoztam már, de természetesen ezek nem lilák.

Azt pedig elvárni, hogy bárki írja, hogy mit kell csinálni elég butaság. Több okból is:
1. amint beírom mit kell csinálni kussoltatnak (hiába több a wn-em, mint 5 másiknak összesen a csapatból - ez főleg high tier-re érvényes, kicsik között meg se próbálom)
2. a kisgyerekek, ha éppen véletlen értenek angolul, akkor direkt az ellenkezőjét csinálják, mert az jó buli
3. magasról leszarják mit írok, ugyanúgy megy t95-el himmelsdorf hegyre, ugyanúgy megy maus-al át a mocsárban malinovka-n, mert ők jobban tudják mit kell csinálni, hiszen nekem még 10-es tankom sincs

Van amikor már a visszaszámlálásnál 2-3 ellenfél írja, hogy reportolnak a statom miatt. Ha netán kiállnak elém olyan szögben, amiben azt hiszik sebezhetetlenek és én normal lőszerrel átlövöm őket, mert volt 1 órám megnézni minden tank gyenge pontjait, akkor is reportolnak. Ha netán ammorack-re elküldök valakit maxról, mert éppen úgy áll oda, hogy semmi mást nem tudok lőni a tankján, csak a lőszerrekeszt, akkor megint reportol, hiszen csalás nélkül senki nem lehet ilyen jó. Ahelyett, hogy befognák és néznék mit csinálok és tanulnának belőle, végig ugatnak, anyáznak. Ti segítenétek az ilyeneknek a helyemben? Ugye, hogy nem?! Inkább csendben maradok, max beírom az öngyilkosoknak, hogy "good job is7" és ennyi. Amint lesz lehetőség a stat elrejtésére azonnal be is pipálom azt az opciót, talán nem azt kell olvasnom végig a chaten, amit eddig.

(#27614) ollie válasza vhw (#27604) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy lezs így világbéke?!?!!4 :O

***

(#27615) nyunyu válasza Diarmand (#27588) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez a low tier baromkodás meg már kezd átcsapni szánalomba. Olyan tieren vitáztok b*zmeg, amin pár óra alatt túl lehet lépni. Egy délután alatt el lehet vinni tier ötig a játékot alapfiókkal, de maximum két nap.

Ez addig igaz, amig csak szukseges rosszkent tekintesz a low tierre.

Ha fejedbe veszed, hogy leaszold a pedotankerek kedvenc T18-at, arra nyugodtan szanj 2 hetet, mert 100-150 csata alatt nem lesz meg. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#27616) joergie válasza diegho (#27613) üzenetére


joergie
őstag

Ezt az ESL tier1 dolgot te se gondoltad komolyan. az ESL-re készülő t1 legénységek nagyon maximum 2%ot adnak ki, ami 3 csatánként két skilles játékost jelent, tehát a nullához.

Srácok, van lehetőség arra, hogy összeszedjük hol vannak olyan oldalak, ahol a csekkolni lehet a tankok gyenge pontjait. Egyrészt ezek folyamatosan változnak, másrészt nem tudok olyanról, amelyik mondjuk 3d-ben mutatja mindegyik(mondjuk tier6-7+) tank gyenge pontjait, esetleg belső modulokkal.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#27617) Plasticbomb válasza joergie (#27616) üzenetére


Plasticbomb
addikt

nem kell oldal. Wot Tank viewer.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#27618) Angel1981 válasza Bingisz (#27565) üzenetére


Angel1981
veterán

"Amúgy meg: Ha a núúbok felmehetnek tier 10-be, akkor a pro-k miért ne mehetnének le alacsonyabb tierbe?"

Ez mekkora igazság már!!! :C :R

(#27619) Zigi válasza joergie (#27616) üzenetére


Zigi
senior tag

[link]
Rámész a tankra és megnyomod a vulnerability-t. Voálá:)

(#27620) Rico33


Rico33
aktív tag

Van valami új lőszer ami átviszi a dombokat, házakat meg mindent?3 csatából 3-szor fedezék mögött lőnek ki.Nem kell a kommentár hogy kilógott valami, mert a domb aljában, takarásban a domb MÁSIK oldaláról szednek ki...

(#27621) Angel1981 válasza #65537792 (#27578) üzenetére


Angel1981
veterán

Örülök, hogy megnevettettelek! :))

Ezek szerint nagyon jól ismersz, hogy "álszentnek" bélyegzel, úgy látszik, lemaradtam valamiről, mert én nem ismerlek viszont... :P
Egyébként kicsit visszás, hogy attól, mert Te az ellentettje vagy ennek a felfogásnak, el sem tudod képzelni, hogy más máshogy vélekedjen, és egyből hazugnak bélyegzed! :U

De bánom is én, gondolj amit akarsz!

(#27622) joergie válasza Zigi (#27619) üzenetére


joergie
őstag

ez nekem kevés. ezt amúgy is ismertem, de nem csak magam miatt kérdeztem ám...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#27623) dorka16 válasza Angel1981 (#27621) üzenetére


dorka16
aktív tag

Már egy hónapja regisztrált tehát mindenkit ismer mint a tenyerét. ;)

(#27624) #65537792 válasza dorka16 (#27623) üzenetére


#65537792
törölt tag

Miért Te itt ismerkedsz?

(#27625) dfsz34 válasza sith7 (#27612) üzenetére


dfsz34
őstag

Szerintem, ha aranyat kaptál az SP eladásakor, akkor megnézik és ugyanúgy aranyat kérnek a vásárláshoz, azaz, mintha újra megvennéd, de megpróbálhatod, hátha van némi zavar a gépezetben.

Inkább olyan esetekre gondoltak, hogy amikor eladod a prémtankot, akkor normálisan kreditet kapsz érte és egyszer kérheted, hogy ugyanannyi kreditért visszakapd a prémtankodat. Az SP-re volt ugye a speciális akció, amikor visszaadták a vételárát aranyban, de én nem nagyon hinném, hogy erre nem gondoltak és most kreditért vissza lehetne szerezni kihasználva az egyszeri prémtank visszakérési lehetőséget, de megpróbálni meg lehet mondjuk.

(#27626) joergie válasza Plasticbomb (#27617) üzenetére


joergie
őstag

Ezt meg eljössz és feltelepíted nekem. nem fogok vele szenvedni. böngészőből tudom hogy meg tudják oldani, láttam már ilyet, csak ott se volt minden tank, meg nem is frissítették.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#27627) Plasticbomb válasza joergie (#27626) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Telepíteni? Kicsomagolod elindítod, megadod neki hova van a játék telepítve, és nézegeted a tankokat. Az összeset.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#27628) #65537792 válasza Angel1981 (#27621) üzenetére


#65537792
törölt tag

Arra reagáltam amit írtál. Nem értem hogyan következtetted le azt, hogy ismerlek. Te csak azokra válaszólsz akiket ismersz? Nem hinném.

Dorka!

Te meg menjél játszani, mert olvasgatni szeretném, hogy milyen szar csatákba dob be az MM.

(#27629) joergie válasza Plasticbomb (#27627) üzenetére


joergie
őstag

nálad lehet hogy így ment, nálam minden baja van. opengl faszságot kér(amit felraktam de így se megy), xp-t használok ezen a gépen, ősrégi integrált videokártya van benne. böngészős 3d-s kell. tudom hogy van ilyen, láttam már régen, nem tudom hol, és nem tudom frissítik e.
És nem vagyok hülye hozzá, csak van az a pont, amikor nem vagyok hajlandó egy problémával többet foglalkozni, amikor tudom hogy van egyszerűbb megoldás.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#27630) mefistofeles

A profikat kérdezném....
A Churchill I után mi pluszt ad a Churchill VII amiért érdemes 27K XP-t rááldozni? Ahogy nézem a specifikációt pl. páncélzatban még szarabb is mint az I-es. Jobb tulajdonságot viszont nem igazán fedezek fel.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27631) joergie válasza mefistofeles (#27630) üzenetére


joergie
őstag

nincs. felejtsd el, a ch1 a ch7hez képest egy álom.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#27632) dorka16 válasza #65537792 (#27624) üzenetére


dorka16
aktív tag

Szövegértésből elégtelen. :C
Én sose szidom az MM-et összekeversz valakivel. Látod ezért nem árt odafigyelni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27633) mefistofeles válasza joergie (#27631) üzenetére

Hát ez fasza....
Szóval akkor vagy fizetek egy 27K XP-s "büntetővámot" ha a BlackPrince irányába akarnék menni, vagy dobhatom a kukába ezt az ágat...... :(

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27634) #65537792 válasza dorka16 (#27632) üzenetére


#65537792
törölt tag

Lesz kedvem és időm. Összefogok szedni párat.

(#27635) dorka16 válasza #65537792 (#27634) üzenetére


dorka16
aktív tag

:R

(#27636) PR0JECTNR56 válasza mefistofeles (#27633) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az még hagyján, hogy kifizeted, de még menni is kell vele. :D Komolyra fordítva a szót, tesóm accján kipróbáltam a gépet, őt a brit ágat viszi. Nem kegyetlenül borzasztó rossz, de a jó az nem ilyen. Jagdpanther/Jagdpanther II-vel játszva viszont kedvelt célpontom, ami a puszta méretével és a jól átüthető páncélzatával magyarázható.

(#27637) joergie válasza mefistofeles (#27633) üzenetére


joergie
őstag

valahogy úgy. ami nagyon hiányzik nekem abból a tankból, ami használhatóvá tenné, az a függőleges kitéríthetőség, ami a med ágon megvan. így csak távolabbról hatékony a páncélzat, viszont ahhoz meg kevés a pen is, meg az alpha dmg. szóval az a tank egy nagy dilemma. nem hiszem hogy a black prince sokkal jobb lenne. majd a caernarvon... de még én is a ch7-el szenvedek. annyira rossz, hogy a duplákat se éri meg kivenni vele, mert nem ér meg 4-5 csatát alkalmanként.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#27638) PAtr0n válasza Bingisz (#27555) üzenetére


PAtr0n
addikt

Senki nincs hátrányban? Ha sima ezüstöt költ az illető gold ammo-ra akkor az is totál csőd főleg egy vesztes csata után, ha nem lesz eredményes.
De megsúgom, ha még mindig nem érted: Az van hátrányban, aki nem használ gold ammo-t, de kap belőle bőven a csata során. És a szerencsétlen miért nem használja? Talán mert sajnálja rá az ezüstöt amit inkább tankok megvételére és fejlesztésükre költene inkább. Arany ugye szóba se jöhet, mert pénzbe kerül.
Ha már ingyenes tankos MMO-nak hívják, akkor illene egy olyan rendszert kidolgozni, ami nem érinti hátrányosan az olyan gamereket akik nem szeretnének költeni rá semmilyen formában. Vagy legyen kettős mérce itt is, és az olyanokat sajnáljuk le, takarodjanak le low tierbe zúzni, ahol minden lőszer átüt? El lehet innen menni? Ne mondja már senki, hogy ez a rendszer jó.
A prémimum fiókkal, a prem tankokkal, a pénzből megvehető álcafestésekkel, és hasonló nyalánkságokkal nincsen bajom, mert nem befolyásolják a játékmenetet (vagy csak nagyon kis mértékben), ami a gold lőszerről nem mondható el. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a high tier (9-10) a pénzesek Tiere, mindenki aki ide ír, gold-ot (is) pufogtat ott már, mert mással nem érdemes játszani. És kétlem, hogy csak ezüstből veszik.

Remélem érthető a probléma...

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#27639) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Kicsi a rakás...

Nagyítás

Végül a másik KV1-nek sikerült lelöknie a kicsiket a hegyről, és ki is lőtték őket.

Én elmentem jobbra, lementem a völgybe és ott kerestem fedezéket.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27640) Bingisz válasza PAtr0n (#27638) üzenetére


Bingisz
addikt

Bocs, nem akarok beléd kötni, de ha számodra anyagi csődöt okoz a goldammo használata, akkor nem neked való ez a játék.

Szerk.: Lehet, hogy én vagyok hülye, de mégis mit akarsz? Az ingyenes játékosoknak legyen ingyen a goldammo? Esetleg a WG tartson goldammo gyűjtéseket, amit aztán szétosztanak az ingyenes játékosok között? Akkor lehetne ilyet csinálni tankokkal is, mert szegény ingyenes játékosok nem tudják megvenni a nagyobb tierű tankokat.

Megsúgom, az első tier 10 tankomat prémium és prémium tank nélkül húztam ki, de nem én vagyok az egyetlen élő példa, hisz itt a fórumon is rengeteg ilyen játékos van. Ja és amint lehetett venni goldammot creditért, vettem, igaz az előző pár hónapban már prémiummal játszok, mert jön az arany a játékból, de már előtte volt 5-6 millió creditem, szóval anyagi csődről nem igazán beszélhetek...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27641) mefistofeles válasza PR0JECTNR56 (#27636) üzenetére

Igazából itt nem is az a kérdés, hogy jó vagy sem, hanem az, hogy mi értelme egy tanknak egyel nagyobb tierben ami semmiben nem múlja felül a kistesót? Máshol eddig azt tapasztaltam, hogy sebesség, páncélzat stb. javul a következő tanknál de itt? Nem véletlen, hogy az MM is kivétel nélkül az I-es alá sorolja a VII-es verziót.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27642) #35692544 válasza PAtr0n (#27638) üzenetére


#35692544
törölt tag

Pedig ezüstböl veszik és nem csak azzal lőnek csak ha nagyon muszály
Amúgy a vereség nem befoyásolja a kapot kreditet csak az xp-t

[ Szerkesztve ]

(#27643) mefistofeles válasza PAtr0n (#27638) üzenetére

Ezt az ingyenes/pénzes játék dolgot szerintem hagyd! Próbálkoztam már itt vele de csúnyán lehurrogtak!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27644) sith7 válasza dfsz34 (#27625) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, ok

(#27645) PR0JECTNR56 válasza mefistofeles (#27641) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Szerintem minden ágnak van legalább egy fekete báránya (Német TD ág - Jagdpanzer IV), kedvezőtlenebb esetben akár több is (Francia TD ág - I-VI-ig nem egy élmény).

(#27646) ollie válasza PAtr0n (#27638) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha már ingyenes tankos MMO-nak hívják, akkor illene egy olyan rendszert kidolgozni, ami nem érinti hátrányosan az olyan gamereket akik nem szeretnének költeni rá semmilyen formában.

Szerinted ki venne prémiumot, ha semmi előnnyel nem járna a nem fizetéshez képest? :U

***

(#27647) vhw válasza mefistofeles (#27641) üzenetére


vhw
addikt

Nem véletlen, hogy az MM is kivétel nélkül az I-es alá sorolja a VII-es verziót.....

Ebben számos valótlanság van.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27648) vJokka válasza ollie (#27563) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nekem a T-50-2 volt a kedvenc tankom (vele van a legtöbb csatám is), de az MT-25-öt kb 2-3 csata után eladtam a francba. Szerencsére a legénységnek találtam helyet, visszavettem a T-54et, azt megyek az Obj140 felé.
Egy próbát azért adj neki, de szerintem jobban jársz a garázshellyel :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#27649) ollie válasza vJokka (#27648) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi!

***

(#27650) dfsz34


dfsz34
őstag

Bár tisztában vagyok a játékosállomány minőségével, de még most is meg tudnak néha lepni a hülyeségükkel. Egy saját KV1-t (full hp-s egyébként) szorongatott egy ellenfél kv1 és láttam, hogy segíteni kell, mielőtt késő lesz, mert eddig csak óriási szerencsével úszta meg, minden pattant róla.

Szépen a hátába kerültem és lövöm az ellent, erre az ellenfél úgy döntött, hogy akkor engem lő ki és felém fordult, üldözött stb. Még tartottam volna is magam (ram2-vel) és kiszedtem volna a kv1-t de egy ellenfél m3lee odasietett neki segíteni és az már sok volt.

Néztem, mi a bánatos francot csinált a saját kv1 közben, azt hittem, hogy gyáva és lapul, de nem arról van szó, hogy gyáva vagy ilyesmi, hanem ugye nem őt támadták tovább, tehát neki ott nincs dolga. Szépen nyílegyenesen folytatta az útját, amerre tartott egyébként. Na ne, ez már tényleg a sötétség egyik legmélyebb gödre, hogy ennyire hülye legyen valaki. A csatát is buktuk a nagy előny ellenére, mert ez az ellen kv1 kilőtt még 5 másik tankot.

Eddig azt hittem, hogy a hülyeségnek is vannak határai, de nincsenek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.