Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#28451) nyunyu válasza KaLeun (#28448) üzenetére


nyunyu
félisten

TDkre, LTkre alca, tobbieknek tuzoltas?
Felteve persze, hogy gyakran gyullad a tank.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28452) #43783936 válasza nyunyu (#28451) üzenetére


#43783936
törölt tag

Mi a gyakran kigyulladás?
Nekem lassan csak az a tank nem gyullad ki, amit oneshotolnak. :W

(#28453) echterion válasza nyunyu (#28412) üzenetére


echterion
nagyúr

Na, alakul ez, így már jobban kéne mennie.

(#28420) ollie: Gombát szedni? :P

**********

(#28454) Angel1981 válasza nyunyu (#28451) üzenetére


Angel1981
veterán

Camo tekintetében én a medeket is bevenném, a TD viszont nem teljesen egyértelmű, mert pl. egy Jgpz E100-nak olyan alacsony a camo-ja, hogy a 100%-os legénység sem nagyon változtat rajta, akkor tényleg inkább tűzoltás.

(#28455) KaLeun válasza KaLeun (#28448) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ja az lemaradt, hogy a KT-re lenne.

Cila

(#28456) nyunyu válasza KaLeun (#28455) üzenetére


nyunyu
félisten

Nalam ez van az E-75-on:

Legtobb tankomon mar reseteltem a commandert, hogy legyen 6th sense, ennel eddig elmaradt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28457) Enzolord válasza nyunyu (#28456) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha mindenkinél 100% a tűzoltás, akkor mennyi idő alatt oltják el?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28458) nyunyu válasza Enzolord (#28457) üzenetére


nyunyu
félisten

Ugyanugy szamolodik, mint a javitas: osszeadodik, hogy ki hany szazalekos, majd ezt elosztjak a legenyseg letszamaval.
Tehat ha egy otfos legenysegnel az egyik legenynek van 100%, tobbinek semmi, az ugyanannyit er, mintha mindenki 20%-os.

100%-os erteknel felezodik az oltasi/javitasi ido.

Nalam 44.4% a legenyseg atlaga, igy 22.2%-kal csokken az oltasi ido.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28459) Angel1981 válasza KaLeun (#28455) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem tűzoltás.

(#28460) csapee válasza Angel1981 (#28459) üzenetére


csapee
senior tag

A nemetek szeretnek egni szembol is:)

Csapee

(#28461) dfsz34 válasza nyunyu (#28456) üzenetére


dfsz34
őstag

A német tankokon érdemes a vezetőnek megelőző karbantartást adni, azzal csökkented a motortűz esélyét.

(#28462) #35692544 válasza TESCO-Zsömle (#28439) üzenetére


#35692544
törölt tag

az a kérdés hogy a kv1-s hogy találkozott az is 8-cal ;]

(#28463) Enzolord válasza nyunyu (#28458) üzenetére


Enzolord
addikt

Tehát, ha mindenkinek van fullos, akkor kb 4 mp alatt eloltják a tüzet? Sebzésben tehát kb fele, mintha nem lenne oltás?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28464) Angel1981 válasza csapee (#28460) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát ja - talán túlságosan is.... :U

okos67: KV-1S-t írt. Vagy most viccelődsz azon, hogy könnyen félreérthető? :)

(#28465) Cucuska2 válasza Angel1981 (#28464) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nem, hanem hogy tier 7-es tankkal ment szakaszban.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#28466) Bad Pritt válasza Enzolord (#28463) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sebzésben biztos hogy többet vesz le, mint a fele, mivel ugye a sebzés folyamatosan csökken, amíg eloltják, csak nem tudom pontosan mennyivel :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#28467) Angel1981 válasza Cucuska2 (#28465) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, most nem igazán értem.

Tesco azt írta, hogy Ő a KV-1S-el ment ki az IS-8 elé, csak neki nem jött be a taktika.
Ez egy abszolút lehetséges szitu, mert ugyebár az egyik T6 a másik meg T8, vagyis simán összetalálkozhatnak.

Erre okos; a "kv1-s" hogy találkozhatott IS-8-al?
Nos ugyebár nagyon félreérthető, hogy "KV-1S" vagy "KV1-s". A KV-1 alapból valóban nem találkozhat IS-8-al, ahhoz egy magasabb szintű tankkal kell szakaszban mennie, de erről nem volt szó eddig - vagy én vagyok vak....
Erre céloztam, hogy most okos vagy félreolvasta, vagy poénból tudatosan félreírta a nevét a tanknak, és viccből értetlenkedik.
(Bocs, de ez a T7-es szakasz sem esik le, valamit nagyon kihagytam....)

[ Szerkesztve ]

(#28468) Chris0321 válasza Angel1981 (#28467) üzenetére


Chris0321
addikt

Az IS-8 az 9-es, az IS-3 8-as.

(#28469) Enzolord válasza Angel1981 (#28467) üzenetére


Enzolord
addikt

Random battle, Tier 6 nem kerülhet össze tier 9-cel, kivéve, ha light...
Ez volt a problem... Tehát szakaszban kellett mennie, minimum tier 7 szakasztárssal, vagy egy tier 5 lighttal, hogy a hatosa szembe kerülhessen egy kilences tankkal...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28470) TESCO-Zsömle válasza bullseye (#28450) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mit kereshettem volna? Gyors halált... :DDD

Ott volt és kész. Felspotoltam...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28471) Chris0321 válasza Enzolord (#28469) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha végigolvasod Angel beírását akkor láthatod, hogy az IS-8-ast tier 8-nak írja.

TESCO-Zsömle: Még most nincs, majd később ha alakítanak az KV-1S-en akkor lesz.

[ Szerkesztve ]

(#28472) dfsz34


dfsz34
őstag

2,5 perces csatát látott már valaki? Mines, tier5-6 csata, amikor egy zászló van. Ellenség betódul középre, a mieink is és csak azt látom, hogy hullik az ellenség, mint ősszel a legyek. Még szerencse, hogy odaértem a vérfürdőre és némi sebzést el tudtam érni.

Az ellenség legjobb játékosa egy kv1 310dmg-t csinált és 12 játékosuk volt 200 dmg alatt. Szép. Izgalmas csaták ezek, mármint az az izgalom, hogy tudok-e sebezni egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#28473) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hamarosan jön a 8.9, és elvileg kapunk új tankot meg garázst, ezért fel kell tölteni motyóval a helyeket. Szintén elvileg a KV-1S megszűnik/átalakul/mittudomén.

Kérdés: Ha nekem most KV-1S van a garázsomba, azt le kell cserélnem, hogy patch után is tele maradjon, vagy mi lesz? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28474) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok oroszoknál holnap 8.9[link]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#28475) Bingisz válasza TESCO-Zsömle (#28473) üzenetére


Bingisz
addikt

A mostani patchben nem változik a KV-1S. Amúgy a patch valószínűleg Csütörtökön jön.

Dfsz: Akkor te még nem játszottál a régi Komarinon. Kb. 1 perces csata, ami foglalásos döntetlennel zárult...:DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28476) #43783936 válasza dfsz34 (#28472) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ott én is tapasztaltam már ilyet.
Mines északi oldal.
Nálunk a heavyk elmentek a szigetre, a medek pedig a dombra.
A td-k beálltak campelni a domb alá.
Sejthető volt a végeredmény
Én mint az őrült mentem foglalni a tortoiseommal.
Nem kellett 3 perc hogy nyerjük a csatát foglalással, de akkor már csak hárman éltünk 11 ellenében. :)

(#28477) KisApám


KisApám
addikt

Hogyan tudom lementeni a WoT Replayt a gépre videóként?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#28478) [HUN]Dani válasza KisApám (#28477) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Fraps-el felveszed és kész. Esetleg Sony Vegas-al lehet szerkeszteni, hogy ne foglaljon annyi helyet.

magyarsrac

(#28479) dorka16


dorka16
aktív tag

VK36.01 H-ra melyik ágyú az ajánlott? A Konisch szimpatikusabb mint a 88-as.

(#28480) sebijani1982 válasza dorka16 (#28479) üzenetére


sebijani1982
senior tag

A legjobb választás!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#28481) nyunyu válasza nyunyu (#28412) üzenetére


nyunyu
félisten

Van negyedik magom 3240MHz-n, es meg a dual channel ddr-t sem kapcsolta ki ;]

Komplett gep fogyasztas viszont az eddigi 99-262W-rol 106-320W-ra nott, koszonhetoen az 1.225V-rol 1.325V-re emelt fesznek. :W

Meg szerencse, hogy a WOT sem a procit, sem a videokalyhat nem terheli annyira, mint a szintetikus teszt.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28482) csapee válasza nyunyu (#28481) üzenetére


csapee
senior tag

En 3 maggal nyuztam a Phenomot de akkor 3.7 Ghz-en. Akkor mar jo pattogos a rendszer ;] Feszt azt hiszem nem is emeltem neki csak a memorianak kellett +0,05V (Asus M4A87TD).

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#28483) joe6621


joe6621
újonc

RNG gyanús. eset ;]
[link]

(#28484) ng0ofy válasza joe6621 (#28483) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én attól a sok lomtól, amivel szét van moddolva a játék semmit nem látok... ;]

(#28485) dorka16 válasza sebijani1982 (#28480) üzenetére


dorka16
aktív tag

Köszi.

(#28486) echterion válasza nyunyu (#28481) üzenetére


echterion
nagyúr

Nos, ha kiszámolod, mennyi időt játszol egy évben átlagosan, akkor megtudod, valójában hány száz forinttal nő az éves villanyszámlád. Megjegyzem, szerintem ez nem jelentős tétel ahhoz képest, hogy mennyit javul cseébe a játékélmény.
Hozzáteszem, a vga-t 100%-on terhelni nálam a játék (6970), a prociból meg egy mag megy olyan 90% körül, a többi meg 20% körül mocorog. Ha nem erősen procilimites a rendszered (tuningolva márpedig nem annyira az), akkor nálad is ez van.

**********

(#28487) #95904256


#95904256
törölt tag

Megjegyzem mindig akad egy-két szemét játékos a csapatban. Tényleg élvezetes mikor a T9-es csatában egyedül marad az ember a T6-os light tankjával 1 T9-es heavy és 2 T9-es TD ellen és erre a mi csapatunkból folyamatosan közlik az ellenféllel a pozíciómat a csapattársak, mondván, hogy mit akar egy T6-os light puffogtatni. Persze több sebzést és killt hozok össze mint bárki más a csapatban. Mivel időszűkében volt az ellenfél, még esélyünk is lett volna, ha nem azzal kell foglalkoznom, hogy meneküljek.

(#28488) nyunyu válasza #95904256 (#28487) üzenetére


nyunyu
félisten

Napi majdnem fail: T10 meccsen 1 AFK+5 hasznalhatatlan basecamper
Persze egyik se jott oda, hogy nekunk segitsen, amikor megjelent 4 tank velem szemben.

Szerencsere egyik hoeke letakaritott 10k HPt az utjabol, ezzel egyedul megnyerte a meccset.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28489) Patrick76496 válasza CHaooSS (#28248) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én kb majdnem ilyen grafikán játszok GT525M-mel, így van meg 50-60 fps. Meg lehet szokni, ha egyszerűen nincs pénze az embernek másra. ;)

(#28393) diegho: Erre egy óriási +1.

(#28420) ollie: Velem néhányan középre is szoktak jönni, azért az sem lenne jobb, ha ott tolongana mindenki. Amúgy szerintem még mindig óriási hiba volt visszahozni ezeket a pályákat.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#28490) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Üdv Mindenkinek!

Elindítottuk a HHR-B(eta) klánunkat, melybe várjuk sok szeretettel az embereket. Célunk, hogy egy a HHR-A(lpha) mellett egy olyan cw képes testvérklánunk legyen, akivel közösen tudunk a térképen egymás javát szolgálni. Felvételi követelmények: min. 1000win7 és 1db 10-es tank, illetve 6-os meg 8-as tank a századozásokhoz, melyek az A klánnal közösen zajlanak. Jelentkezni nálam (Cingar), vagy a toborzótisztjeinknél (PacMan00 és SONYBOY0736) lehet. TS használat alap.

(#28491) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Szép napot Mindenkinek!
Már a KV-13-al, egy vasárnapi értékelhető menet...

Szakaszparancsnokom megelőlegezett egy kis goldot(innen is köszönet érte :R ), úgyhogy reményeim szerint hamar elérem az IS-3-at.
Tegnapi nap óriási élményben és nagy megtiszteltetésben volt részem... Egy Wot-os barátom invitált a klánjába századozni egy pár órácskát(neki is köszönet érte :R ). Nem gondoltam volna, hogy az eddigi játékélményen még egy óriási nagyot dob. Soha nem tudnám megunni. Végtelenül nagy profizmussal irányít a parancsnok és nagyon jól teszik a dolgukat a srácok.

[ Szerkesztve ]

(#28492) emre


emre
veterán

Virkir-nek ne küldjetek privátot.

kb. még két hétig nem fog tudni válaszolni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28493) Angel1981 válasza Chris0321 (#28468) üzenetére


Angel1981
veterán

Úúúúúpsz! Ezt benéztem, bocsi! :B
IS-3 járt az agyamban, pedig világosan látszik, hogy IS-8! :W

#24469 Enzolord: igen, igen, minden világos! Nincs mentségem rá, átmeneti elmebaj! :D

[ Szerkesztve ]

(#28494) Angel1981 válasza dfsz34 (#28472) üzenetére


Angel1981
veterán

(#28495) Enzolord válasza Angel1981 (#28493) üzenetére


Enzolord
addikt

Semmi probléma..:)
Csak nem értettem, hogy akkor most mi van? :):)

(#28492) emre Mi történt Vele? Ha jól láttam ATTI_2010-zel együtt küldték 2 hét pihire..
Melyik topicban partizánkodtak? :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28496) 04ahgy válasza Enzolord (#28495) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Vagy a partizanszkaja vagy a proletarszkaja topikban... D

A jelenleg kapható prém tankok közül melyik a leginkább OP (MM besorolás, többi stat alapján)?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#28497) emre válasza Enzolord (#28495) üzenetére


emre
veterán

nem tudom, SG-n írt hogy valaki szóljon be ide

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28498) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hogy ez a stock ágyú az IS-en mekkora egy kalap sz*r...

De hogy viccesebb legyen, a KV-1S ágyúja megvan, csak épp nem engedi feltenni a stock toronyra. :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28499) oPalRx7 válasza 04ahgy (#28496) üzenetére


oPalRx7
tag

tierlimit miatt a jgtig 8.8 az egyik legOP-bb, de a tD játékstípust azért kell ismerni hozzá. Általánosan meg a T34, de ott meg simán kap X-es meccseket, ahol azért annyira nem számít OPnak :D és ahhoz képest már az ágyúja se annyira jó, és még lassú is.

fcm50t hoz még jó köröket statok alapján, és az is tierlimites mint a jgtig 88, de ahhoz meg kell ismerni a papírtankok használatának módját :)

(#28500) dorka16


dorka16
aktív tag

Az artyk-ra ráférne még egy nerf. Hogy gyűlölöm őket. :((

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.