Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#27551) sebijani1982 válasza Wiz Khalifa (#27550) üzenetére


sebijani1982
senior tag

zárd be a wot-t majd intézőből dupla katt a wot replays mappájában a file-ra elindítja a klienst és egyből betölti.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#27552) bullseye válasza Comic (#27549) üzenetére


bullseye
addikt

Tehát te funolhatsz T2-3ban, de ha más is teszi, az zsidó? Nem mintha pontosan érteném mit jelent ez a jelző ebben a környezetben, csak tapogatózom...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27553) mefistofeles válasza Comic (#27549) üzenetére

Nem kell ahhoz gold....
Szerintem az egyik leg gyávább, ocsmányabb statisztika javító módszer, hogy tier 1-2 ben 10-20K csatás lila manusok játszanak! Na ez az igazi faparasztság! Az összehasonlíthatatlanúl nagyobb, pályaismeretükkel, tapasztalatukkal, rutinjukkal menőznek a 0-1K-s kezdőknek. és félreértések elkerülése végett, ez nem kirívó eset, hanem mindennapos rutin. Én most, hogy elértem a tierV-öt el is adtam az utolsó kis traktoromat (pedig 1400 csatám van, tehát semmi) de addig sem arányjavításra használtam.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27554) dfsz34 válasza Comic (#27549) üzenetére


dfsz34
őstag

Alacsonyabb tierben tényleg ütősek a prémium tankok mert belerakja az ember a 4 skilles csapatot meg most féláron megvesz bele pár ezer aranylőszert, aztán hajrá. Nekem a pzs35 ha megveszem akcióban az aranylőszert, akkor hoz 10k kreditet tisztán, még ha végig arannyal lövök is. Amúgy sokszor kell is, mert kegyetlen mm-t kap, tier5 tankokkal, ahol a normál lőszer lepattanna csak. A KV1-ről még az arany is pattog de ha kisebb tier van, akkor ott tényleg minden lövés sebez, igaz oda nem is kell arany sem.

Az LTP viszont egy jól sikerült prémtank, érdemes lett volna korábban regisztrálnotok, hogy megkapjátok. Onnan is tudom, hogy a Pzs35-el lényegesen könnyebb csatáim voltak az LTP korszak előtt. Az LTP nagyon gyorsan lő és például a Pzs35-t belövi simán, nem kell hozzá arany lőszer sem.

Ezt a moddal kijelezted, hogy arannyal lő az LTP vagy csak gondolod? Az alaplőszernek 51-es penje van, ami tier 3-ig majdnem mindent meglő. Afölött is oldalt, hátat simán meglövi normál lőszerrel.

(#27553) mefistofeles
Ugye az van, hogy főleg a T18-t szeretik stat javításra használn de egyébként nem mindig ez van mögötte. Mióta az agyatlan noob áradat ellepte a magasabb tiereket is, iszonyúan unalmasak ott a csaták. Pár perc és már alig marad a csapatomból és utána küzdjek egy csomó ellenséges tankkal, akik körülvesznek. A fordítottja sem sokkal jobb, amikor mi irtjuk ki az ellenfelet pillanatok alatt. A lényeg, hogy semmi esélyem.

Például tier3-ban sokkal izgalmasabbak a csaták, mert sokkal több az esélyem, igaz van, hogy 8-10 kill-t kell hozzak a győzelemhez, de ez extrém és ritka, viszont sokkal gyakoribb, hogy páran maradunk a végére és meg kell oldani a helyzetet sokszor - ahogy írod te is - elég jó játékosokkal szemben. Ezek nagyon izgalmas csaták és sokkal gyakoribbak, mint magasabb tier-ben.

Én ezért szeretek tier3-ban menni, mert nagyon jó kis csaták alakulnak ki a végére. Az elején a húsdaráló az tényleg unalmas, ott sokszor gondolkodni sem kell csak lőni a megjelenő és mozdulatlan ellenfelet, de az izgalmas végjátékok kárpótolnak.

[ Szerkesztve ]

(#27555) Bingisz válasza PAtr0n (#27547) üzenetére


Bingisz
addikt

Még mindig lehet venni creditért goldammot. Szóval senki sincs hátrányban.

Túl olcsó? Hát ezt azért nem mondanám, de ha szerinted így van, akkor miért nem lősz azzal? Tudod több sebzés, több xp.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27556) fody73 válasza mefistofeles (#27553) üzenetére


fody73
tag

Akkor ezek szerint én is egy ocsmány, gyáva, paraszt vagyok a 18k csatámmal. :((

De ha nem haragszol, azért naponta leduplázom a kis kedvencemet! ;]
Meg a kezdők, már mint az értelmesebbek, talán tanulhatnak is a játékomból. A többiért meg nem kár. :D

(#27557) Comic válasza bullseye (#27552) üzenetére


Comic
aktív tag

To: bullseye: A fun az fun, a parasztság pedig parasztság. Ha valaki akkora nagy ász, hogy tier 1-3-ban is már szórhatja az aranyat tier-társak ellen, akkor a rákért nem vonul a bús tier 9-10-be?
Nem a kis tier élvezete, hanem a kezdők játékkedvének elvétele a mértékrendekkel komolyabb tudáskülönbséggel van. 20e csataszám és ebből 12e ltr-el? Na ez cink.
Én is megyek, de ezek durva arányok. Plusz az sem elhanyagolható, hogy a Tier1-ben nincs sem lőszer, sem javítási költség, így aki sosem használ prémet (mint én sem, mert nincs rá keret itthon) annak az egyik legjobb haszonhozó. Ismét kihangsúlyoznám, hogy a 0 kredites kiadások miatt és nem a trollkodás miatt.

ui.: A "jelzőt" az arany lőszer árának kitermelése feletti, számomra érthetetlen kredit igény jelenti!

To: dfsz34: Erről beszélek. Alacsony tier-ben a prém tankok arany nélkül is jól hoznak. Akkor mi a fityfenének lő az LTP-vel egy LTR-t arannyal? De tovább megyek. Ha ennyire megy a szekér, akkor miért a Tier3-as prémjével farmol? Egy teljesen alap Tier1-essel megértem, az előbb leírtak miatt. De ezt???

Ja és mod írta ki.

Mikor Tier 8-9-ben megyek, akkor engem sem idegesít, ha gold-dal lőnek, mert tisztában vagyok a tier-különbségek támasztotta igényekkel.

To: fody73: Ismétlem magam, de rendben. Nem a gyakorlott játékos+kis tier ellen van kifogásom, mert sajnos olyan a játék, hogy prém- tank, vagy fiók nélkül kell is a kisebb tierben játszani, hanem mikor ezen játékok hangulatát is elrontják a pém tank+gold ammo+agyon aggattot legénység(+mikor látszik, hogy a játék tudása a nagy számok törvényében kimerül).

(#27558) mynames


mynames
senior tag

azt hiszem megvan az új 5-ös kedvencem:

(#27559) Rellind


Rellind
senior tag

Sziasztok.
Tudna valaki linket csak reloadtimerhez? Jimboban benne van, de Cleverland packban nincs és nem akarom szétbarmolni.
Köszönöm. :R

(#27560) #43783936 válasza mynames (#27558) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szép eredmény! :C
Gyanítom, hogy az at-8-is nagy kedvenced lesz.
Az még nagyobb élmény! :DD

(#27561) ollie válasza mefistofeles (#27553) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van akit nem érdekel a stat, csak élvezi, hogy kezdőket szívathat. Néha én is beülök alacsony tierbe e miatt, tiszta megkönnyebbülés, hogy tudod, hogy ott úgy sem számíthatsz másokra, így eleve úgy is állsz hozzá.

***

(#27562) #65537792


#65537792
törölt tag

Én nem tudom mi van veletek. Ki a [moderálva] érdekel a stat?! Szökőévente egyszer ha megnézem a statom.

[ Módosította: ollie ]

(#27563) ollie válasza #65537792 (#27562) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Engem azért érdekel, mert megmutatja, hogy milyen játékos vagyok.

Más:

MT-25 milyen? Ez lett a T-50-2 helyett igaz? Csak mert rácsodálkoztam a garázsomban, hogy jé, ilyen tankom is van. Merjem kipróbálni?

***

(#27564) Plasticbomb válasza polgi803 (#27528) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Egy link.

Egyébként Google segített volna.

A tegnapi nap egész jól alakult, egy hét kihagyás után.

Victory ratio: 57.81%
Battles: 64
Efficiencyold: 2028.85
Efficiencyv2: 2065.53
WN6: 1998.03
Average tier: 9.66
Experience: 58801 918.77
Capture points: 23 0.36
Defense points: 162 2.53
Damage: 184910 2889
Kills: 98 1.53
Spotted: 73 1.14

Mint látszik, javarészt T10eskkel mentem, két klántársammal, de volt pár kisebb kör kisebb tierekkel, egyedül.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#27565) Bingisz válasza Comic (#27557) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem nincs olyan ember aki farmolásra használja a low tier prémium tankokat. SerB is megmondta, hogy azokat fun céljából rakták be a játékba.

Amúgy meg: Ha a núúbok felmehetnek tier 10-be, akkor a pro-k miért ne mehetnének le alacsonyabb tierbe?
Az hogy gold ammot használ az kit érdekel? A francia bunkereken kívül mindent át lehet lőni sima lőszerrel is, szóval teljesen mindegy, hogy mivel lő, maximum minuszos lesz a számlája a kör végén.

(#27566) KisApám: Lehet venni creditért is. Csak át kell állítani az aranyat creditre. Mondjuk kb. 1 éve bent van már a lehetőség.... :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27566) KisApám


KisApám
addikt

Ha a játékban arany lőszert vásárolok, 7 aranyamba kerül.
Jól tudom? Azaz kb. ha veszek 100 db-ot (700 arany) az átszámolva kb. 700 Forint?
(14 500 Gold 49.95 EU)

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#27567) Achill3uS válasza KisApám (#27566) üzenetére


Achill3uS
veterán

miért nem veszel ezüstből aranylőszert? már elég régóta lehet.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#27568) Angel1981 válasza Petyus87 (#27525) üzenetére


Angel1981
veterán

Szép! :R

A szórásról meg annyit, hogy a legtöbb lövést nagyon közelről vitte be, amikor meg távolra lőtt, szépen megvárta, hogy teljesen beszűküljön a célkereszt.

(#27569) mefistofeles válasza Bingisz (#27565) üzenetére

"Ha a núúbok felmehetnek tier 10-be, akkor a pro-k miért ne mehetnének le alacsonyabb tierbe?"
Mert óriási a különbség...
Ha a noob felmegy magasabb tierbe mint amit a tudása, fejlődése alapján elérne már akkor főleg magát szivatja (oké a csapatát is) és csúnya véget ér. Nem tudom mit élvez abban egy noob ha "nagy" tankban herélik ki napjában 20x?
Ha viszont a menő csávó beül egy kis tieresbe ahol (logikusan) lényegesen tapasztalatlanabb játékosokkal találkozik az alázás, és nem tanítás. Nem tudom mit tanul abból egy kezdő ha 5 másodperc alatt szétkapják és talán még azt sem tudja honnan, ki lőtt.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27570) mefistofeles válasza ollie (#27561) üzenetére

"Van akit nem érdekel a stat, csak élvezi, hogy kezdőket szívathat. Néha én is beülök alacsony tierbe e miatt"
Nem akarlak megsérteni de ez pont az amiről fentebb beszéltem (27553)......
Mondjuk én azt írtam, hogy statisztika növelő célzattal csinálják. Ha tényleg csak azért mennek/mentek amit te írsz az még szomorúbb....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27571) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Így reggelre egy tank ász! :)

(#27572) Angel1981 válasza mefistofeles (#27553) üzenetére


Angel1981
veterán

Biztos sokan tényleg csak stat javítás miatt vannak ott, de szerintem azok száma sem kevés, akik csak egyszerűen nem akarják "elfelejteni", hogy "honnan jöttek".
Ha igazán szeretsz valamit, akkor a kezdő korszakodra is örömmel, nosztalgiázva gondolsz vissza.
(Én. pl. így voltam a harcművészettel, és a súlyemeléssel is. ;) ).

Ja igen! És jó pár alacsony szintű vas van, ami kiváló a legénység kiképzésére / tápolására, ami magas tierben sokkal több szívást eredményezne.

[ Szerkesztve ]

(#27573) Comic válasza mefistofeles (#27569) üzenetére


Comic
aktív tag

Erre akartam egyrészt kilyukadni. Ezért mondta párom is kb. 40 csata után először, hogy ez egy sz*r játék és, hogy mi a fenét élvezünk benne...
A gond innentől az, hogy amikor a "noob" felkerül 1k csatával egy prém nyolcas tankba, mert tolja, mint a marha, akkor abból a "játékos" profitál.
Ellenben, ha a "noob"-nak elveszik a kedvét a jáéktól, akkor a "játékos" számára is unalmassá válhat rövid időn belül a kredittelenség!

[ Szerkesztve ]

(#27574) Bingisz válasza mefistofeles (#27569) üzenetére


Bingisz
addikt

Semmi különbség nincs. Alacsony tierben a kezdő gondolja azt, hogy elbaxa a csatát a pro gyerek, magas tierben pedig a pro gyerek ordibál a mikrofonba TS-en, hogy miért nem csinál semmit az E100.

Ja de egy kis különbség mégis van. A pro gyerek le tudja hozni a csatát low tierben, viszont nagyobb tierekben a núúb nem.

Kiegészítés: WN6-ot nem nagyon lehet már növelni alacsony tierben, mert sok büntit kap a számításkor.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27575) mefistofeles válasza Angel1981 (#27572) üzenetére

Ha valaki visszamegy mondjuk tier 1-2 be és ahogy te említed "nosztalgiázni" akar és nem alázni, azzal semmi gond. De az akkor nem arról szól, hogy legyalulja az ellent, aztán távozik. Ha szépen játszana, közben tanácsokat adva a csapatának az ok. Kár, hogy ilyennel még egyszer sem találkoztam.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27576) mefistofeles válasza Bingisz (#27574) üzenetére

Nehezen hiszem, hogy sok kezdő filózna azon, hogy biztos az a 20k csatás lila gyerek cseszte el a meccsemet. Ne haragudj de szerinted ez tényleg így van????

Ugye, hogy te is rájöttél, hogy igen is van különbség. Arról nem is beszélve, hogy amit említesz az sok minden csak nem "kis" különbség......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27577) KisApám válasza Achill3uS (#27567) üzenetére


KisApám
addikt

Még életemben nem vettem...

Csak annyit látok, hogy amikor a tankon a lőszert választom, most pl. a VK3010(H)-nál,
8 aranyat kér ha Gold lőszert akarok venni...

Hol lehet ezüsttért? Még nem csináltam, még sosem lőttem Gold-dal.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#27578) #65537792 válasza mefistofeles (#27575) üzenetére


#65537792
törölt tag

Te, meg ez (#27572) Angel1981.... hát, ezen csak röhögni tudtam. De komolyan.
Egyrészt azért mert rohadt nagy álszent duma. Másrészt meg lehet azért, mert tök az ellentetje vagyok ennek.
Örülök, ha kikerülök low tierből. Az álszentet ki is fejteném, hogy értsétek. Nosztalgia mi? Nem azért, hogy alázzatok.
Ha Te több ezer csatával visszamész "nosztalgiázni" annak úgy is az a vége, hogy 5-6 kill az alap.
Meg még ellent is mondasz magadnak..."Ha szépen játszana, közben tanácsokat adva a csapatának az ok. Kár, hogy ilyennel még egyszer sem találkoztam......." Mert ha ilyennel nem találkoztál, akkor ezek szerint Te sem csinálod ezt.

(#27579) ollie válasza mefistofeles (#27570) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Te miért játszol a játékkal? Nem azért, hogy kilődd az ellenfelet? :U

***

(#27580) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Pedig mekkora móka lemenni kis tierbe játszani :DDD Kis micro maussal jókat lehet menni. Megnézném egyszer, hogy mi lenne ha sebességet is kapna a páncélja mellé :))

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#27581) Comic


Comic
aktív tag

Megyünk...megyünk... Erre haver azt mondja..."Bassus! Ki rakta ide ezt a hegyet!" XD

(#27582) sebijani1982 válasza mefistofeles (#27575) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Tanácsokat ad a csapatának?????

Ugyan már, ha valaki meg is fogadná azokat, akkor az nem csak Tier 1-3-ban lenne így. Hiába adsz ötletet bárkinek, leszarják, nem azért jönnek be az Ő felfogásuk szerint, hogy valaki utasítgassa Őket. Azért jön be, mert el akarja tölteni az idejét, és senki ne "ugasson" bele abba amit csinál.
Úgy fogják fel mintha egy CoD vagy egyéb multiplayer FPS lenne csak ez tankokkal.
95%-a a játékosoknak önmagáért játszik. Csak azt nézi, hogy hol tud legtöbbet zúzni és inkább elmegy egy frag-ért a lemmingekkel, a másik oldalt hagyja elbukni. Aztán mikor 1-2 tank segítséget kér mert az ellen fő ereje nem a lemming hordával csap össze:
1. Leszarja, mert az ő oldala áttör,
2. Ha elhullik az 1-2 tank, akkor meg noobozza őket, hiába kaptak 5-6 tankot a nyakukba.
3. Ő az 1 fragjével már büszke magára és az egész csapat egy noob, hogy a maradék 14 ellent nem tudta kiszedni.
4. Az atombunkernek hitt tankját mikor találat éri, akkor elküld melegebb éghajlatra, meg csalót kiált és folyamatosan goldnoobozik, mert az ő tankját nem lehet normál lövedékkel átütni, arra persze nem gondol, hogy ha csak 5-10 fokot fordítana, akkor már lehet elnyelné a lánctalp, vagy lepattana.
5. Csata végén anyázza a WG-t, hogy Ő kilőtt egy tankot (csak azt nem nézi, hogy 150 sebzéssel), míg a másik nem lőtt ki senkit (csak spottolt vagy sebzett 1500-2000) hogy-hogy az több XP-t és kreditet kap?

Az a baj, hogy még tanácsot sem fogsz tudni adni nekik, mert mit lát a nagyoktól 4-8 ezer csatával? Bújkál mindenki, előre küldenek néha egy-két tankot, hogy na gyerünk öreg majd spottolsz nekünk, mi megvédünk. DE! A mező feléig sem jut a "spotter" szétkapják, az esetleges 1-2 felvillanó ellenséget meg a maradék 10-12 tank a csapatból kezdi lőni, arra nem gondolva, hogy a bokor csak távolabbról álcáz, felvillannak és nerm értik, hogy hogyan lőtte ki őket az ellen. Ja és még mindig csak 1,5-3 perc telt el a csatából, az ellen meg már vezet 8-1-re. Aztán meg már 5-8 perc elteltével az édes semmittevés közben oldalba kapja az egész megmaradt bagázst az ellen, akkor csak pislog mint hal a vízben, hogy jéé arrafelé is lehetett volna menni.

Próbálkozhat mindenki tanácsot adni, de ha 100 csatában, ha már 1 ember megfogadja tegyük össze a kezünket. De az az egy ember már Youtube-on, WoTWiki-n stb-n már utána nézett néhány dolognak, vagy van olyan ismerőse, aki lemegy hozzá Tier 1-3-ba szakaszozni, segíteni.

Mindezt mondom úgy, hogy nagyon messze vagyok az átlag játékostól tudásban, taktikai érzékben.

Nem Téged akarlak megbántani ezzel az írással csak én ezt látom, de szerintem mindenki. Jó vadászatot kevés lemminget a saját csapatba!

(#27577) KisApám

Ott ahol a 8 aranyat írja az lenyitható füllel van ellátva, lenyitod, majd az ezüstre kattintasz. 8 arany kb 1-2000 ezüst lesz.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#27583) echterion


echterion
nagyúr

Kipróbáltam a T110E5-öt teszten, és nem estem tőle hanyatt. Mire lehet azt használni? Mert az M103 270%-os legénységével is 9 mp-es a töltési idő és ilyen nevetséges 400 körülieket karcolgatok, ráadásul elég sok mindenről pattan is. Esetleg valami taktikai tanácsotok van hozzá? Mert ez alapján nem fogok 6 misit költeni arra a fémhulladékra. Az E100-hoz képest egy nulla eddig szerintem.

**********

(#27584) ollie válasza mefistofeles (#27575) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Keveset játszottál még, majd rájössz, hogy az elmélet és gyakorlat tök mást mutat. Alacsony tierben sokkal kevésbé fogadják meg a tanácsot, mint magasban.

(#27583) echterio: jól látom, hogy az M103-at lehulladékoztad? Sokat pattan? Az egyik legmagasabb penje van a tierjében, ha sokat pattan, te célzol rossz helyre. E mellett magas a DPM-e is, csak ki kell tudni használni.

[ Szerkesztve ]

***

(#27585) #65537792 válasza echterion (#27583) üzenetére


#65537792
törölt tag

Akkor tegnap egyedül azért lőttem ki vele egy E100. Igaz 413Hp-ém maradt.

[ Szerkesztve ]

(#27586) Bad Pritt válasza mefistofeles (#27575) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A tanácsokat senki nem fogadja meg. Pittyeghetsz, írkálhatsz, de 15perc nem elég arra, hogy kiképezz 14 másik embert, hogy játszanak együtt, fedezzék egymást, célozzanak rendesen. Én is lemegyek néha alacsonyabb tierbe (T18, Panzer 1C, Matilda) mert szeretem őket és képes vagyok meccseket fordítani velük. Az teljesen hidegen hagy, hogy ebből profitál-e az ellenség 1-2K-s játékosa, mert az egészre majd csak később fog rendesen ráérezni, eltántorítani ezzel nem fogom (a sok 600 wn6-os IS7 játékos példájából kiindulva).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#27587) echterion válasza #65537792 (#27585) üzenetére


echterion
nagyúr

Én is arra gondoltam, hogy én csinálok vele rosszul valamit. Ha nem így lenne, nem kértem volna segítséget. Szóval, van valami konkrét tanácsod is? Mik az erősségei? Mert az ágyúja az nem az. :))

**********

(#27588) Diarmand


Diarmand
senior tag

Kisapám neked még tényleg egyszer sem tűnt fel, hogy van egy kis nyilacska a gold mellet a szerviz fülön ahol a lőszereket/fogyócikkeket töltöd? Édes.....

Ez a low tier baromkodás meg már kezd átcsapni szánalomba. Olyan tieren vitáztok b*zmeg, amin pár óra alatt túl lehet lépni. Egy délután alatt el lehet vinni tier ötig a játékot alapfiókkal, de maximum két nap. Vagy én tudom rosszul a dolgot és tényleg több száz csatát kell menni a kis loltrakimmal az unimukkok között csilliónyi xp-t összegyűjtve a panzer kettesemre?
Anno kb a harmadik meccsemen (loltraktor - prokhorovka) elhűltem, mikor T57 artyval a srác egyet lőtt, egyet ölt volt. 10 kill én meg el sem találtam senkit. És valahogy nem vette el a kedvem. Ríttok itt, mint a fürdős nénik, védve a szegín kis tankocskákat, jáááj de sajnálom őket. Engem nem védtek és lám, azóta tier tízekkel is nyomom.

Plusz az sem elhanyagolható, hogy a Tier1-ben nincs sem lőszer, sem javítási költség, így aki sosem használ prémet (mint én sem, mert nincs rá keret itthon) annak az egyik legjobb haszonhozó.

Ez pedig nettó baromság a javából.

(#27589) mefistofeles válasza #65537792 (#27578) üzenetére

Te most nekem beszélsz? Valamit csúnyán félreértesz....
Én tök kezdő vagyok 1400 csatával és pont én mondom, hogy gusztustalan visszamenni a kicsikhez menőzni......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27590) #65537792 válasza echterion (#27587) üzenetére


#65537792
törölt tag

Pont, hogy az az egyik legjobb rajta. Gyors töltés, gyors célzás és rohadt pontos. Használd ki a sebességét. Ez egy igazi dogfight tank. Csak figyelj a tronyán a parancsnoki cuccra.

(#27589) mefistofeles

A hozzászólásiad alapján nem az jön le, hogy kezdő vagy. Lehet, hogy akkor kevesebbet kéne filozofálnod a játékról, ha ennyire új vagy. Akkor inkább a másik formuzónak szólt.

[ Szerkesztve ]

(#27591) mefistofeles válasza ollie (#27579) üzenetére

Akkor te gondolom iskolában is az alsósokat verted igaz? Mert az olyan fun......
Én is azért játszok, hogy győzzek de a súlycsoportomba lévőkkel harcolok. ha egy kicsit lenyomsz az baromi nagy élvezet mi? Nekem sokkal jobban esik ha friss V tieresként lezúzok egy KV1-et!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27592) mefistofeles válasza #65537792 (#27590) üzenetére

A "nosztalgia" szót csak a másik fórumozónak válaszul használtam.....
Pont azért "filozofálgatok" mert én is nem rég "nőttem ki" a Tier 1-2 ből és saját bőrömön tapasztaltam amit írtam!
Lehet, hogy álszentnek meg mittomén minek tűnik a dumám de én már biztos nem megyek vissza T1-be arcoskodni!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27593) #65537792 válasza mefistofeles (#27592) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nagyon helyes. És nagyon örülök, hogy a stathoz betettek olyan diagrammot ami mutatja, hogy ki milyen tierben mennyit játszott. Így legalább lehet tudni, ki mekkora ász.

[ Szerkesztve ]

(#27594) Bingisz


Bingisz
addikt

Ennyi srácok!

Pedotankerek vagyunk, akik suliban is az elsősöket verték, nem tanítunk senkit, csak alázunk.
Aki jó útra akar térni az azonnal adja el az összes low tier tankját, sőt csak tier 5-től lehet új ágat kezdeni, az alacsonyabb tankokat ki kell húzni free-ből.

Na megyek is be a garázsba és eladom a Minimaust, a LTP-t, és a Locustot is.... :O
Valamint a Tetrachot se kérem vissza a WG-től...

;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27595) Stigma.HC válasza Bingisz (#27594) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nehéz az élet :DDD WG is mekkora mocsok már, ingyen adtak LTP és valami táras amerikai kis tankot. Erre nevelnek minket, borzalom :))

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#27596) sith7 válasza Bingisz (#27594) üzenetére


sith7
nagyúr

Valamint a Tetrachot se kérem vissza a WG-től...

miért ? azt vissza lehet kérni ?

SP - t nem lehet ? :B

(#27597) marked one94 válasza Bingisz (#27594) üzenetére


marked one94
őstag

Ez még mindig felháborítást kelt? Hihetetlen...

You'll Never Walk Alone

(#27598) Diarmand válasza mefistofeles (#27591) üzenetére


Diarmand
senior tag

Azért nehogy Stroke-ot kapj, amikor az IS7-eseddel tier nyolcasokra kell majd lőni.

(#27599) mefistofeles válasza Diarmand (#27598) üzenetére

Nem érted a lényeget (tudom gúny, de szerintem ez most nem ült....)
Ha az MM összesorsol kissebb-nagyobb tankokkal az ok (jó néha nem de ez nem a te döntésed)
ha IS7-el (ha lesz valaha) lövök 8-as tankokat az ok, így hoszta a csatakiosztás. Az egész más kávéház ha lemegyek azok közé akik még a tank irányítását tanulják és menőzök ott egy kicsit.......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27600) mefistofeles

Na úgy látom én leszek itt a közellenség de mindegy....
Szóval!
Kissé félreértettek itt páran. Senkit nem akarok meggyőzni a véleményem helyességéről, egyszerűen én ÍGY GONDOLOM! Tudom, hogy nem fog változni semmi de attól még had írjam le ha nekem nem tetszik. Ezután is le fognak menni a menőgyerekek szivatni a kicsiket ez volt, ez lesz, legalább én már kimaradok ebből a részéből a játéknak!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.