Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#28651) myckey válasza 04ahgy (#28631) üzenetére


myckey
veterán

SU-100Y

tegnap lett meg vele az ász.off topicban van a visszajátszás.nem a reklám végett
10-20K bármikor össze lehet vele lőni,nem nagy kunszt.-prém nélkül -
Lövege egy álom :C
Egész pontos,"mindent átvisz",bazi nagy sebzések.3 jól használható lőszer típus,elfogadható célzási sebesség
Maga a gép viszonylag gyors,nagyon jól gyorsul-dombnak fel is,-jól forog.700 életpontja van,ami egész jó.

eddig szép és jó,de ......
a felépítése az elég batár,mint egy anyahajó. pácélzata sem túl acélos az egyenes lemezek miatt.
a Hull elöl még rendben is lenne,de mivel a tornya hatalmas,így az okosabbak azt lövik és viszik is át könnyedén.
töltési ideje sok: KV1S feeling.
a lőszer nem épp olcsó mulatság,bár sokszor használja az ember a repeszrombolót,ami majd negyedébe kerül a normál lőszernek.

maga a játékélmény nagyon jó.
TR6 gépek egy lövés.
TR7 megoldható akár 2 lövésből.
TR8 tankok is csúnyán be tudják nézni a több száz sebzést.
olyan mint az ős idei KV+nagy torony+troll ágyú.

De hozzá kell szokni.
nekem most 88% a legénység 20 csata után,kezdek ráérezni a dologra.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#28652) Chris0321 válasza #43783936 (#28650) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem egy 441.98 MB-ot kezdett el leszedni.

(#28653) Švejk válasza Chris0321 (#28652) üzenetére


Švejk
őstag

Most töltöm én is. Izgi :D

(#28654) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Nem elérhető se az EU1 se az EU2 :U :(

(#28655) Švejk válasza Švejk (#28653) üzenetére


Švejk
őstag

Basszus, valami hülye bugja van neki. Letöltötte, indításnál nem tud kapcsolódni a szerverre. Pedig a kapcsolat rendben van. A szerver nem elérhető. Valaki ötlet? :O

GeneraL_XTX Akkor nem vagyok egyedül :W

[ Szerkesztve ]

(#28656) dfsz34 válasza myckey (#28651) üzenetére


dfsz34
őstag

Azt figyeltem meg ezekben a prém akciókban, hogy az akció ideje alatt és mondjuk utána 1 hétig rengeteg akciós tankkal találkozni, aztán a vérpisták rájönnek, hogy a prémtankkal játszani is tudni kell, ha pusztítani akar, mert jól termelik a kreditet, de a wg sem bolond, ezért minden (legtöbb) prémtanknak van(ak) komoly gyengesége(i), ami a 800effes harcost frusztrálja. Ők az ilyen kv1s meg su152 troll ágyút szeretik, hogy odab.nak az ellenfélnek egy nagyot, ha az éppen mozdulatlanul várja a lövésüket.

Eltelik egy hét és egyre kevesebb a játékos, aztán kicsit később visszaáll minden. Most pl ez a su100y vagy a su12244 volt minden tier5-7 illetve 6-8 csatában, sokszor több is, de most már szépen ritkulnak, ahogy a harcosok rájönnek, hogy ezzel játszani is kell.

Credit termelésre ott van nekik a löwe vagy valami hasonló nyolcas.

Mióta ennyi az idióta én azt csinálom, hogy tényleg csak a lövés idejére maradok mozdulatlan és nagyon gyakran elhibáznak emiatt. Kicsit mindig mozgatom, előre hátra vagy legalább riszálom, ha tudom vagy sejtem (ahol nincs még hatodik érzék) hogy spotoltak. Főleg a kv1s-el harcoló titánok szoktak elhibázni gyakran és gondolom milyen idegesek lehetnek, hogy nem a szokásos célpont vagyok, aki mozdulatlanul kivárja az oldalát mutatva, hogy ők nyugodtan becélozzanak :) Profik meglőnek még így is simán, nekik mindegy, de a harcosok mozgó célpontot nem igazán tudnak becélozni.

svejk: a szervert is friisíteni kell, azt csinálják éppen. Meg gondolom van egy gyors tesztelés is, mielőtt kiengedik. (Serb nyom rajta néhány troll kört)

[ Szerkesztve ]

(#28657) Chris0321


Chris0321
addikt

Talán azért, mert a szervert majd később indítják el, majd 13 óra körül. Bár lehet, hogy hamarabb.

(#28658) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Most nézegetem mik az újdonságok, ez a 7vs7 miért is lesz jó nekünk? :DDD

(#28659) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Letöltött mindent, de server még nincs. Inkább főzök :D

General_XTX: igen!!! Nagyon hiányzott egy súlyozott, kevesebb játékost igénylő játékmód szerintem. A klánoknak, csapatoknak mindenképp jobb lesz, mert nem kell összeszedni 10-15 embert egy kis játékhoz, elég 5-6-7. A match makinget pedig ebben a módban súlyozza a WOT, ha mégis random mennél bele. Remélem ez a csapatjátékon fog javítani. Már csak az kellene, hogy a játékosok tanuljanak meg csapatként gondolkodni. Eddig nem kellett nagyon...

[ Szerkesztve ]

(#28660) Bingisz válasza GeneraL_XTX (#28658) üzenetére


Bingisz
addikt

A 7vs7 az egyik legnépszerűbb kupa az ESL-en, úgyhogy beintegrálták a játékba, hogy lehessen gyakorolni, valamint később gondolom lesz saját kupája is a WG-nek.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28661) myckey válasza dfsz34 (#28656) üzenetére


myckey
veterán

aha
egy kis riszával képes ez is pattogni,vagy akár elhibázott lövéseket generálni.
ennek a kivitelezéséhez a mozgás része adott :K

egyébként én ritkán találkozok ilyen TD-vel.
mer ugye ez nem az a klasszikus távolból lődözök stílus.
nem árt vele megtanulni játszani,nagyon nem
viszont aki ráérez,és tudja majd használni,annak a kezében nagyon jó kis fegyver van.ha épp az arty nem basz ki egy lövésből,mer mi vagyunk a legnagyobb célpont :D
illetve barátkozni kell a tr8 gépekkel is,mert sűrűn kerülök ilyen csatába :((

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#28662) iwu válasza ng0ofy (#28659) üzenetére


iwu
addikt

hát, a csapatjáték sokaknak nem megy... tipikus példa volt egy tegnapi meccs. is-8 ellen 2en maradtunk "társam" t32-vel én aladárral. Neki full hp, nekem kb 150... is8-nak kb 600...írom neki, álljon elém felvenni a lövést, oszt utána kinyírjuk...nem, ő visszatolatot inkább. én egyet még beledurrantottam az is8ba, de kiszedett, majd a maradék 300 hpjával kivette a t32est:) azt hittem, besírok, ill sírtam volna, ha még lenne könnyem... többször csinálom azt, hogy hasonló szituban felveszem a lövést...de talán eddig ha 3 embernek esett le és köszönte meg...legjobb az volt, mikor kv-4-el eltakarom az is-3munkat, akinek volt 2%hpje, erre hátbalő, hogy húzzak előle, ő leküzdi egyedül is a ferdit...
jó lesz ez a mód, mert pár haverral már lehet tolni.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#28663) GeneraL_XTX válasza ng0ofy (#28659) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Mi az, hogy súlyozza, ha random mennék bele?

(#28664) dfsz34 válasza iwu (#28662) üzenetére


dfsz34
őstag

Ettől "véletlen" a játék, hogy bárki játszhat. Együttműködés ritka, ha sikerül, akkor az a csapat nyer, de gyakoribb, hogy egyesével rontanak az ellenfélre. A te történetednél sokkal durvábbak is vannak, mikor pl engelberg és van most egy új szokás, hogy baloldalra nem megy védő, mert rájöttek, hogy a baloldal nehezen védhető ott, általában a támadók lemészárolják őket.

Ha beáll fentre a hegyre egy jó látótávolságú tank, pl t32, dicker max, akkor nem lehet átmenni a hídon, mert kilőnek.

A csapatom egyesével! támadott és kilőttek 4 tankot a hídon. Mire odaértem a Ferdivel látom, hogy valaki spottol, de a hídon már nem is tudnék átmenni fizikailag, nincs hely a roncsok miatt. Szólok nekik, hogy irány a középső híd, de nem továbbra is az északi hídon akarnak támadni és átpréselni magukat a roncsok között, aztán sorban ottmarad mindenki.

Volt scoutunk is, aki megoldhatta volna a helyzetet ha felrohan a hegyre és kiszedjük az ott fészkelő tankokat, de nem.

Eddig mindig baloldalon nyomtam Engelberg-ben, de most már vigyázni kell, mert a játékosok tanulnak és a védők sokszor nem rohannak ki vagy csak tényleg 1-2 tank és a többi a bázishoz közelebb, de a folyótól jobbra véd, ami helyes egyébként csak ilyenkor jobb oldalon kéne nagy számban támadni és jó lenne egy korai felderítés, hogy mennyi ellenséges tank jön balra, de kevés a jó scout.

(#28665) mefistofeles
Na ilyenkor mosolygok, mert eddig tagadták, hogy ez lehetséges. "biztos" most fejlesztették ki, kac kac

[ Szerkesztve ]

(#28665) mefistofeles válasza GeneraL_XTX (#28663) üzenetére

Azt olvastam, hogy ennél a játékmódnál az MM másként számol és nagyobb hagsúlyt kapnak a játékos személyes statjai, képességei a csapatösszeállításnál. Magyarul az 1K csatás piros kezdő, elvileg nem kerül szembe egy 15K-s proval....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28666) ng0ofy válasza GeneraL_XTX (#28663) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Írtak hozzá valami nagyon áramvonalas és hiper-szuper (majd meglátjuk) algoritmust, ami összesorsol az adott tankkal ment eredményeid, statisztikáid és a statisztikai képességeid alapján.

Nekem ezzel az a gondom, hogy kezdő játékosként viszonylag ügyesnek számítok (szinte mindig benne vagyok az első 3-ban, ha egyedül megyek) viszont a csapatjáték még nekem sem megy, mert úgy próbálom csinálni, mint anno fps csapatjátékban és ide nem az kell. Vannak elképzeléseim, csak nem sikerül véghezvinni sokszor, több gyakorlat kell (: Na mos engem a hülyékhez fog beosztani, mivel kevés a csatám és az új tankjaimon még gyenge a stat.

(#28667) GeneraL_XTX válasza mefistofeles (#28665) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Na ez jól hangzik ;)

Köszi mindkettőtöknek ;)

(#28668) mefistofeles válasza GeneraL_XTX (#28667) üzenetére

Azért ne igyunk előre a megdve bőrére, meglátjuk majd, hogy működik ez a csoda MM....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28669) HungAryan válasza ng0ofy (#28666) üzenetére


HungAryan
tag

Elvileg az egész, összeállított csapatot fogja figyelni.
Itt is a jobb játékosok pontszámai fogják meghatározni az ellenfél sorsolást, szóval nem fog gyenge játékosokkal összesorsolni, ha egy jó csapattal játszol. Legalábbis ez az elmélet.

WT account: Cpt_Hungarian

(#28670) Chris0321


Chris0321
addikt

Az XVM-el kapcsolatban lenne egy kérdésem. Még az elő 8.8-hoz kijött van fenn a játéknál és (Aslain féle) és azt szeretném megtudni, hogy mit kell majd kicserélnem ha kijön az új, hogy a régi beállítások maradjanak. Elég csak a res mods/configs/Aslain-t bemásolni az újba, vagy esetleg a res mods/xvm fájlhoz hozzá sem kell nyúlni? Próbáltam rákeresni erre a témára de nem találtam segítséget.

(#28671) unravel válasza mefistofeles (#28668) üzenetére


unravel
őstag

Én már próbáltam.
Barátlistáról tudsz hívni társat
Megadható hogy bárki jöhessen
Vagy beállítható, hogy milyen tankot keresel és "összesorsol" azokkal akiknek van ilyen tankja és csapatot keresnek.

Induláskor pedig hasonló ellenfelet keres.

Hátránya tovább tart összehozni egy ilyen meccset mint randomot.

Chris0321: Elvileg kész van az Aslain mod a 0.8.9 hez

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#28672) mefistofeles válasza unravel (#28671) üzenetére

Az, hogy tovább tart egy percel a csapatkiosztás az ok, de tényleg (a technikán kívül) a játékosok képességei is hasonlók egy csatában?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28673) Flayer válasza unravel (#28671) üzenetére


Flayer
senior tag

Hát én inkább várok 2 percet egy relatíve jobb csapatra mint agyatlanok tömegmészárlását végignézni!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#28674) mefistofeles

Egyenlőre az EU szerverek még nem érhetők el, szóval még kipróbálni sem tudtam a 8.9-et........

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28675) unravel válasza mefistofeles (#28672) üzenetére


unravel
őstag

Két meccset mentem. Az xvm színek alapján hasonlóak voltunk. :)

De nyilván ezek után is lesznek nyertes-vesztes meccsek.

Sok mindenen múlik a csata végkimenetele. Azt kell megtanulni, hogyan tudod befolyásolni egy meccs végeredményét, kihasználni a ziccereket amit az ellenfeled felkínál és elfelejteni hogy az ügyes én vagyok, a csapattársaim a bénák.

¯\_(ツ)_/¯

(#28676) Vitiris válasza HungAryan (#28669) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Gyakorlatban nincs így! :) Az orosz szerveren játszok. Simán jönnek a 80-90% winchance csaták :D

(#28677) Tomi0703 válasza mefistofeles (#28674) üzenetére


Tomi0703
őstag

Teszt még megy. Ott tudsz játszani, ha le van szedve. :D

(#28678) Chris0321 válasza unravel (#28671) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm, le is szedtem.

(#28679) HungAryan válasza Vitiris (#28676) üzenetére


HungAryan
tag

Azt is mondták, hogy a teszt szerveren még nem volt élesítve ez a funkció. :DDD

Közben elolvastam még egyszer. :D
Ha minden igaz, akkor pár napnak el kell telnie mire beáll a rendszer működése, mert mindenki tiszta lappal indul.

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#28680) mefistofeles válasza unravel (#28675) üzenetére

Hát persze, hogy lesznek nyertes-vesztes meccsek... ez így természetes.
Egy jól kiegyensúlyozott MM esetén mindenkinek a win rátája nagyon erősen kell(ene), hogy közelítsen az 50% felé.....
A személyes statoknak kéne megmutatni a játékos erejét. Ha elfogadjuk a tézist, hogy egy játékos nem tud egy csatát eldönteni akkor senkinek sem lehetne 60-70% os win rátája, még a prok-nak sem.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28681) Vitiris válasza HungAryan (#28679) üzenetére


Vitiris
aktív tag

:R Ez megnyugtató :) Ez lenne igazán a nagy fejlesztés a WG részéről.

(#28682) Linkin


Linkin
senior tag

Zoom modok Jimbo célzó mod kb mikor lesznek?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#28683) Reaper válasza Linkin (#28682) üzenetére


Reaper
őstag

Wotinfo.hu, itt vannak már kinn modok, bár eléggé le van most terhelve az oldal ahogy nézem.

(#28684) myckey válasza Linkin (#28682) üzenetére


myckey
veterán

Wotinfon már elérhetőek,illetve Vitiris is tett fel egy csomagot amiben van sok működő mod

itt a csomag

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#28685) mefistofeles válasza Linkin (#28682) üzenetére

Jimbot még nem láttam de Vitiris kolléga nagyon sok mindent hegesztett már össze.itt vannak

myckey: gyorsabb voltál.... :R

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28686) Angel1981 válasza dfsz34 (#28664) üzenetére


Angel1981
veterán

"(#28665) mefistofeles
Na ilyenkor mosolygok, mert eddig tagadták, hogy ez lehetséges. "biztos" most fejlesztették ki, kac kac"

Ott a pont! :K
(Feltéve, hogy tényleg hivatalos infó!)

(#28687) Chris0321 válasza mefistofeles (#28685) üzenetére


Chris0321
addikt

A wotinfo-n már kinn van a Jimbo célkereszt, módosított motor és ágyúhangok, xvm, garázs modok.

(#28688) mefistofeles válasza Chris0321 (#28687) üzenetére

Bár nem én kerestem a Jimbot de azért köszi!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28689) Mark_o


Mark_o
tag

más se tud most belépni?
nyugtassatok meg kérlek :)

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#28690) Enzolord válasza Mark_o (#28689) üzenetére


Enzolord
addikt

Nyugi...:)
De lassan be kell indulni a szervereknek..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28691) Angel1981


Angel1981
veterán

A honlap már megy!

(#28692) HellGreg


HellGreg
őstag

De soká tart... :(((

(#28693) HellGreg


HellGreg
őstag

Vajon a prémium tankot el lehet majd aranyért adni? :B
Hely kell...

elhallgatott mindenki, lehet h már működik? :U

[ Szerkesztve ]

(#28694) Enzolord válasza HellGreg (#28693) üzenetére


Enzolord
addikt

Dehogy lehet..:)
A 8.8 alatt lehetett a T26E4-et, de most már azt sem...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28695) unravel válasza HellGreg (#28693) üzenetére


unravel
őstag

Működik.

¯\_(ツ)_/¯

(#28696) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Hát ez remek... Az összes mod-ot kiütötte a frissítés...
Ilyenkor hogyan tovább? Várni kell 8.9-es módosításokra?

(#28697) Enzolord válasza Petyus87 (#28696) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen..
De ide is be szokták linkelni az újakat, sajnos minden frissítés ezzel jár...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28698) nyunyu


nyunyu
félisten

Tank icon maker 8.9

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28699) Petyus87 válasza Enzolord (#28697) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Közben látom a wotinfo-ra már teszik fel a friss 8.9-es modokat.

(#28700) #43783936


#43783936
törölt tag

Finom! :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.