Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#27101) #65537792 válasza Looserke (#27100) üzenetére


#65537792
törölt tag

Állítsd át a launcher kompatibilitását win 7-re. Múltkór nem tudtam telepíteni a battlelog webes plugint 8.1 alatt. A simára felment zökkenésmentesen.

[ Szerkesztve ]

(#27102) Looserke


Looserke
őstag

warplanes sem megy

próbáltam a kompatibilitásokat állítgatni

[ Szerkesztve ]

(#27103) sith7 válasza #65537792 (#27092) üzenetére


sith7
nagyúr

ez ok, de aztán rám néz, és game over :)

(#27104) #65537792 válasza sith7 (#27103) üzenetére


#65537792
törölt tag

Olyankór nagyon hátúl kell maradni. Szedtem már ki nem egy 9est vele. Nekem bejön. Nem bántam meg. Anno az SP-ét jobban bántam. Főleg a sebességével volt gondom.

(#27105) jimmy74


jimmy74
őstag

Úristen! :O
Ez a T-69 nagysz@pás lesz! :o
Mondjuk még csak a 75mm-es van fennt de azért többet vártam..
Hogy lesz így 170k xp ezzel???hogy a T54 E1 meglegyen??!!

WoT:jimmbo

(#27106) Jo33by válasza jimmy74 (#27105) üzenetére


Jo33by
tag

Majd ha a nagy löveged meglesz akkor elviselhetőbb. Egyértelmű a taktika, csak a mögékerülés lesz a hatásos vele. Szemből senkit nem ütsz át, oldalt melléérsz és megsorozod. Akát a T-44 csak itt sorozni kell. Aztán elbújni. Volt sok jó köröm vele és megtartottam, csak a legénység új benne. Nekem a legnagyobb motor nincs meg én a nélkül húztam ki a T54E1-ig. Most majd azt is ráteszem hogy elit legyen. Goldal sosem löttem vele, ha a leírt taktikát követed és körbeforgod az enemyt azt gold nélkül is átüti.

(#27107) emre válasza Jo33by (#27106) üzenetére


emre
veterán

majd mutass egy replay-t erről a körbeforgásról hogyan is kell csinálni

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27108) #95904256


#95904256
törölt tag

Na bakker, eltiltottak egy napra. Pár csatával korábban egy T-34-es kezdte el lődözni az AT-2-met, kénytelen voltam kilőni. Az előző T5-ös csatában meg egyik platoon ugrott nekem. Kilőttem a Matildájukat, erre rögtön banoltak. Szóval ha csapattársak lődöznek, akkor hagyni kell, különben téged büntetnek.

(#27109) sith7 válasza #65537792 (#27104) üzenetére


sith7
nagyúr

kinek a pap ... :R

(#27110) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Nagyon jól kezelhető jószág ez az m103, annyi bajom van vele, hogy messze van még az erősebb, pontosabb löveg... :) A mostani is nagyon jó, csak állandóan a minimum sebzést osztja... az pedig soxor kevés..
Viszonylag kevés m103-al futok össze, pedig elég jó tank.
Remélem a 110E5 is ilyesmi lesz. Tutira megtartom, mert eddig ebben a tankban találtam meg a nekem valót :) 9.61 alatt tölt be 100% legénységgel+gyorsító+ventivel. BIA is lesz rá. tornya is pattog ha nem tartom full egyenesen az ellennek, mozogni kell.. hamar becéloz és annyi időre megállok míg lövök.

(#27111) dorka16 válasza #95904256 (#27108) üzenetére


dorka16
aktív tag

Csak meg kell várni amíg bekékül a neve.

(#27112) LoLHunCsirke válasza jimmy74 (#27105) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Csak goldot kell lőni, ennyi a titka, nekem kb 190 csata alatt meglett vele a 9es. Miért használod alap ágyúval, ha ennyire nem bírod elviselni?

TinkeringAboutYou!

(#27113) #95904256 válasza Angel1981 (#27080) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nem tudom, hogy az SP milyen volt "balanszolás" előtt (elég sokáig porosodott a garázsban mire elővettem), de jelenleg nagyon jó tank. Bár már gondolkodtam az eladásán (rengeteg más kipróbálatlan tankom is van). Eladáskor az xxx mennyiségű kredit helyett 7200 aranyat ajánl fel a program. Még úgy is jön körönként 20-30k haszon, ha csak premium lőszerrel használod. Sima lőszerrel kicsivel több a profit, de egy T9-es csata már jóval szenvedősebb.

(#27114) Cseri0058 válasza SoulReaver (#27110) üzenetére


Cseri0058
őstag

gyerek szakaszolni inkább mint hogy itt próbálkozol a költészettel

(#27115) Remus389 válasza jimmy74 (#27105) üzenetére


Remus389
veterán

addig ne mondj egy tankról sem véleményt amíg nincs rendesen kifejlesztve

ennyi

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#27116) mefistofeles

Skacok! Tudom noob kérdés de azt a tetves T18-at hol lehet hatékonyan sebezni? Tierjében egyszerűen mindenhonnan lepattanok róla....... :W

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27117) PR0JECTNR56 válasza mefistofeles (#27116) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

(#27118) mefistofeles válasza PR0JECTNR56 (#27117) üzenetére

Köszönöm! Tehát igazából hátulról esélyes, mondjuk az sem piskóta mert elég mozgékony is.

Nem véletlen, hogy sok 5-10K-s játékos ha lejön alázgatni, sokszor ezt választják....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27119) PR0JECTNR56 válasza mefistofeles (#27118) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nincs mit. A kisebb szinteken viszonylag sok fejtörést okoz először ez a TD, ennél tényleg érdemes ezt átolvasni.

(#27120) dorka16


dorka16
aktív tag

Újabb mélysége a játéknak. Bejött egy szakasz Tog II. :Y Csak az volt 2 perc míg kijutottak a kezdőkörből. :W

(#27121) #65537792


#65537792
törölt tag

Srácok! Nekem egy nagyon minimalista reloadtimer kéne. Van olyan? Amit curse.com-on találtam nem megy. Gondolom nem lett frissítve.

(#27122) mefistofeles

Éreztem én, hogy mára abba kéne hagyni......
Közel 70% win rátánál filóztam játszak e ma még. Na kellett.... volt három csatám, kiváló társakkal. Mire körülnéztem minden meccsen kb. 5-en voltunk a csapatból. Hiába volt a három meccsen 6 killem és mindig az uccsók között pusztultam (nem azért mert elbújtam egy szikla mögé) mind megalázó eredménnyel ért véget. Az uccsó asszem 1-15 lett.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27123) dorka16


dorka16
aktív tag

Röhej ahogy a játék kipécéz tankokat. Megint 24gy/17v abból 5 a Pz.IV-é amit nem tudok leduplázni. :W

(#27124) odrif válasza dorka16 (#27123) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

én semmit nem tudtam leduplázni.
3/3 vereség lett, most nincs ehhez idegem.

20 éve a Prohardveren

(#27125) dorka16 válasza odrif (#27124) üzenetére


dorka16
aktív tag

Hát ha én 3 vereséggel nyitnék és mindig leállnék kb. 10% lenne a WR-em. :((
7-napból 5X min. két vereséggel indítok. :W

(#27126) odrif válasza dorka16 (#27125) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nem szoktam megállni, de most nincs hozzá türelmem.
Talán a legjobb az lett volna ha el sem kezdem ma.

20 éve a Prohardveren

(#27127) mika117


mika117
csendes tag

Sziasztok !
Megvettem most Jackson-t és nekem nagyon bejön minden csatában minimum 4 ellent kilövök és 1500 sebzést kiosztok vele ami szerintem egész türhető . ha szeretitek a páncélvadászt kisseb tiereknél ez nagyon jó választás legalábbis nekem nagyon bejött .

R.I.P. Paul Walker :'(

(#27128) Cseri0058


Cseri0058
őstag

és íme megvan! :C

(#27129) Drenadar válasza dorka16 (#27123) üzenetére


Drenadar
veterán

segítsek leduplázni? nekem mindig összejön elsőre... igaz nekem már csak fun tank (jó drága....)

(#27130) dorka16 válasza Drenadar (#27129) üzenetére


dorka16
aktív tag

Sikerült. :((( Mára elég volt.
50 csata. 30gy/20v. 78 kill. 90 000dmg. 35 000Xp.

(#27131) Achill3uS


Achill3uS
veterán

Srácok kéne nekem segítség, hol tudok a játékon kívül reportolni valakit team damage miatt? Ez most nagyon kihozott a sodromból. Csata legutolsó 1 perce a lényeg, kiszedtünk mindenkit és mentünk az utolsó kill-re az artyra. BACKCRAFT [L-G-N] pedig 3x belémlőtt minden ok nélkül T28-asával, csak hogy előbb szerezze meg a killt mint én. Direkt nem lőttem vissza. De a meccs végén a kliens mintha észre se vette volna mi történt 0 credit kompenzációt kaptam. Mindenképpen reportolni akarom az incidenst. Hozzáteszem BONES-es platoon társáról is megvan a véleményem, azt hittem az egy komolyabb klán. :U

REPLAY

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#27132) #43783936 válasza Achill3uS (#27131) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem ma egy M6 szedte le a fél hp-m.
Egyet én is belelőttem, miután harmadszor talált el.
Tőlem levont, de én jóváírást nem kaptam.
Csak azt sajnálom, hogy nem lőttem ki, mert két csapattársunkat vadászta le.

(#27133) bbchris


bbchris
senior tag

Nálatok is szívózik a játék mostanában ? 3 napja egyhuzamban vereség minden csata és olyan mintha a lövések hatástalanok lennének eltűnnek a szemben levő tankok amik már rég kijöttek a sziklák mögül meg jónéhány idegesítő dolog van . Lassan ott tartok hogy játszani sincs kedvem annyira elkeserítő . Idáig semmi gond nem volt a játékkal minden jó volt de mostanában kezdődött ez az egész . Honfitársak káromkodásait látom néha hogy ők is panaszkodnak :) Na és ahogy látom már fentebb is írták egyre több a team killer , minden indok nélkül belém lő a barma : :W

[ Szerkesztve ]

(#27134) Linkin


Linkin
senior tag

T57 heavy elég sokat kap ammot azon gondolkoztam hogy felrakok egy vizes lőszertartót most a vert stabot vagy a cèlzàs gyorsítót szedjem le? Eddig inkàbb ilyen sniper oldalba tàmadó taktikàt hasznàlom

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#27135) sebijani1982 válasza bbchris (#27133) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Nálam az a hiba van, hogy van 30-40 FPS-m, 55-80 ms ping, viszont a kezelés borzalom, elindulok megállnék de a játék visz tovább még 3-4 másodpercig. A lagjelző meg stroboszkópként működik néha. Lőnék, erre vár 2-3 másodpercet utána ereszti meg a lövést. Mennek előttem a csapattársak, aztán hirtelen már 40-50 méterrel előrébb vannak. Volt egy 15-0 -s csata mi buktuk, a csapat 80%-a 0 sebzéssel fejezte be és nem azért mert akkora Latabár-ok lettünk volna. Szerintem a tesztszerverek tesznek be a játéknak. Nincs elég erőforrás talán.

A netem UPC 60 Mb/s-es, tehát azzal sem lehet gond.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#27136) v!ct0y válasza sebijani1982 (#27135) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nálam a 8.8 óta ilyen a játék.

(#27137) sebijani1982 válasza v!ct0y (#27136) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Nekem csak azóta csinálja rendszeresen, amióta elindult a 8.9 teszt szerver. Korábban max 3-4-szer volt ilyen.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#27138) bbchris válasza sebijani1982 (#27135) üzenetére


bbchris
senior tag

Igen ezt a laggolást tapasztaltam én is már :( . Na meg a másik bosszantó hogy elkezd ugye visszaszámolni a game a játék elején aztán csak számol számol és kilép hogy megszakadt . És persze mire visszalépek addigra már mindenki elfoglalja a jó helyeket .
Most is próbáltam játszani egyhuzamban vereség :O komolyan uninstall lesz belőle mert így semmi értelme .

(#27139) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ezek szerint én is csak "belenyúltam a jóba" és valójában ennek nem kéne így mennie.

Szakaszban játszani kb egyenlő a halállal, még akkor is, ha egyenlő szinten vagyunk és fedezzük egymást. Szinttől függetlenül minimum 2 szinttel nagyobb top-ot válogat be, pedig a táblázat szerint bőven volna annyi szinten belüli ellenfél, hogy ne kelljen kisebb/nagyobb tier-ekkel vegyülni.

Kedvencem, mikor berakjuk a 3 fullos Tier5-ös gépet és mi vagyunk a táblázat utolsó három járműve...

Ennél már csak az tetszett jobban, amikor a Tier 5-7-es csoportunk végére mögénk még berakott egy 3 fős Tier 2-4 szakaszt. Ment is a noob-ozás nekik, mintha bármiről is tehetnének... Persze kompenzáció nulla, túloldalon 5-ös a legkisebb jármű...

Én nem mondom, hogy szopóág van, mert ezt így nem lehet kijelenteni, hisz ami a csapat aljának cumi, az a tetejének győzelem. De az tény, hogy az MM olyan bakikat vét, ami egy ekkora játéknál megengedhetetlen. Nem lenne szabad szakaszon belül csak a legerősebb járművet nézni, figyelembe kéne venni a szakasz összes tagjának szintjét és ahhoz mérten beosztani a csapatot. Ha adott egy 5-3-as felállás, azt nem egy 8-5-ös csatába kéne betenni, mert kibaszás a szakasszal és a csapattal szemben is.

Emellett jó lenne, ha figyelné az MM a stat-okat is, és az alapján balanszolná a két csapatot, hogy legalább egyforma szórással kerüljenek be a különböző képességű emberek, ne legyen olyan eltérés a két csapat közt, ami egy könnyed mészárlást jelent.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27140) sebijani1982 válasza TESCO-Zsömle (#27139) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Szakasznál arra figyeljetek, hogy ne legyen valaki Light, mert azt feldobhatja akár 4 szinttel is és rántja magával a többieket.

Vagy menjetek mindannyian Light-tal, vagy csak med és heavy legyen a szakaszban.

Ha prém tankot is vinni akartok, akkor legyetek figyelemmel arra, hogy van olyan amelyik egyedül max 1 szinttel megy csak feljebb (pl. Churchill III Tier 5-ös ruszki nehéztank max Tier 6-osig mehet fel, de a lövege ott már gyengusz egy KV1-S-el szemben), míg más prémek normál MM-t kapnak tehát plusz- mínusz két tier.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#27141) Achill3uS válasza TESCO-Zsömle (#27139) üzenetére


Achill3uS
veterán

skill alapu mm nem lesz randomban hidd el nem csak te örülnél neki de SerB nem enged.
a platoonról pedig annyit hogy mivel nektek jobban megvan a lehetőségetek az összedolgozásra a platoon mindig rosszabb matchmaking-et kap mint ha egyedül játszol. ezért is illik mondjuk platoonba csak fullos tankot vinni. szvsz tier 5 alatt értelme nem sok van, max poén. lightot pedig ahogy a kolléga írta ne vigyetek mert azt feldobja scouternek és tiis mentek vele.
igazából a WG-t nem igazán érdekli az MM "hibái", a fejlesztők szerint ez inkább fícsör és ha nem tetszik ne játssz felfogást osztják. mondjuk ekkora játékos bázissal ez bizonyos szempontból érthető, de ugyanakkor hosszutávon nem kéne oda szarni ahonnan esznek. majd meglátjuk a konkurencia érkezésével milyen változások lesznek.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#27142) kisküzdő


kisküzdő
tag

Remélem reggel minden wg-s programozó sünt fog kakálni.Mert ekkora barmok,és bunkók (tavaris)

A serb sart meg fől kéne lógatni lámpavasra :((( Főbunkó.

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#27143) Achill3uS válasza TESCO-Zsömle (#27139) üzenetére


Achill3uS
veterán

ja és még valami. türelem. meg kell tanulni melyik tanknak hol a gyenge pontja, melyik mapon melyik tanknak hol a helye. helyzetfelismerés, ha a csapat nem eszerint helyezkedik próbáld meg nem a saját érdekeidet nézni (elotted 3 low tier tank lőhetnéd de már rég resetelni kéne). nekem szvsz ehhez kellett 2 ezer csata, hogy megtanuljam felvenni a játékmenetet. azóta folyamatosan javul az effim.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#27144) sebijani1982 válasza Achill3uS (#27141) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Ehhez kapcsolódva, Tesco-Zsömle:

A stat alapú MM nem feltétlen lenne jó!

Aki kinövi az alacsonyabb osztályt (javul a statja)-> feldobja a játék a "nagyok" közé, ahol a megszokott játékstílusa már nem fog működni, ezért folyamatosan vereséget szenved -> romlik a stat-ja, -> ergo, visszadobja hozzánk, mazsolákhoz, ahol újra bejön szinte minden neki, és így fog ingázni folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#27145) KisApám


KisApám
addikt

Vééééégre...
A Tier V-ös Pz. III/IV. kipipálva, megvan a Tier VI-os VK 30.01D.

DE maradok a Pz III/IV-nél, mivel a fiúknak legalább 1 képzettségét (BIA) ki akarom kupálni teljesen.

Illetve eddig utáltam, ma megszerettem. Gyorsan megy, gyorsan tölt.
Játszom a Tier V-ös KV-1 és Tier VI-os KV-1S tankokkal is, de azok a lassúság miatt nem nagyon jönnek be (megyek az IS-7 felé)
Bár az átütőerő "róluk szól" a Pz. III/IV-el szemben.

Ma végigvittem mind a 10 meglévő járművemet a 3x-ozás miatt.

A gyerkőc miatt csak 15 csatára jutott időm,
DE legalább 11-et megnyertem (73% !!!). ;]
Azaz MOST kell mára abbahagynom. :K

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#27146) vhw


vhw
addikt

Érdekes dolgok ezek...

győzelem esetén - megnyertem
vereségnél - azok a *********** elbukták!

:U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27147) KisApám válasza vhw (#27146) üzenetére


KisApám
addikt

Már nem tudtam javítani.
Megnyertük, én/mi NOOB/ok néha nyerni is tudunk. :DDD

A német vonalon amúgy a JagdPanzer E100, a G.W. E100 és a Leopárd 1 felé tartok.

A Leopárd 1 (nagyon papírnak tűnik, igaz medium tank) helyett talán az E-50M kellene inkább, minimum.

Az E-100 vagy a MAUS biztonságosnak tűnik a páncélzat miatt, DE kinek mi, lehet, hogy a látszat csal...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#27148) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Az imént volt egy Tier9-es csatában igen jó köröm, az 59-16-tal mentem. Feldobott, mert spotter vagyok. Sand River, támadás. Egy csatában meglett az Őrjárat, Felderítő, nulla damage mellett. :D

Az elején beírtam, hol fogok spotolni, levillogtam. Két kört mentem, és 4-0 ide. Még két kört mentem, és 7:1... :DDD Végül 15-3-ra nyerünk, nagyon jó kör volt. 3500 scout-damage és 11 spotted ellenfél a csata mérlege. :) Semennyit sem kellett lőszerre költenem.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#27149) jano_77


jano_77
nagyúr

Lehet tudni, hogy az új német TD ág, honnan fog leágazni?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#27150) nyunyu válasza jano_77 (#27149) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez alapjan a Marder II utan jon az uj ag, kezdve a Marder 38T-vel.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.