Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#27201) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!

Egy béna kérdés...hogyan tudom szinezni a tankomat? Csak esetleg kredittel, vagy valahogy simán is? :F

(#27202) Jo33by válasza zozimoto (#27160) üzenetére


Jo33by
tag

Mennyivel kevesebbet hoz a T57 a konyhára mint a T-54, nekem ez jött le ebből a képből.
Kikaptunk mert lejárt az idő, kevesebb xp-re mégis több kreditet kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#27203) Drenadar válasza polgi803 (#27201) üzenetére


Drenadar
veterán

skin moddal, de akkor csak és kizárólag te fogod látni a skint...

(#27204) polgi803 válasza Drenadar (#27203) üzenetére


polgi803
őstag

Az nem baj...és azt honnan tudnám letölteni?

(#27205) emre válasza emre (#27199) üzenetére


emre
veterán

közben beállt a sorba a Leo PTA is. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27206) TESCO-Zsömle válasza #65537792 (#27200) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Erről megnéznék egy replay-t, mert őszintén szólva én még találkozni se nagyon szoktam ennyi ellenséges járművel, nemhogy sebezni őket... :(

Premium segít, hogy jó csatái legyenek az embernek?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27207) #65537792 válasza TESCO-Zsömle (#27206) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nekem nincs bekapcsólva ez replayes dolog. Ha arra célzól, hogy kivételez veled a prémium acc, akkor nem a válasz.

(#27208) TESCO-Zsömle válasza #65537792 (#27207) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én csak arra célzok, amit mondtam is. Ennyi ellennel még találkozni se nagyon szoktam, nem hoz mészároljam őket.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27209) #65537792 válasza TESCO-Zsömle (#27208) üzenetére


#65537792
törölt tag

Majd fogsz. ;)

(#27210) marked one94 válasza emre (#27205) üzenetére


marked one94
őstag

Sok szerencsét hozzá :)) Kelleni fog :P

You'll Never Walk Alone

(#27211) HellGreg


HellGreg
őstag

Még sose sikerült ilyen jó első győzelmet kihozni:

(#27212) emre válasza marked one94 (#27210) üzenetére


emre
veterán

Van annyi free xp, hogy a következő géppel megint teljesen kifejlesztve tudok majd játszani. :D ;]

Megnéztem, hát fullosra nincs elég, de azért nem fogok szenvedni a stock löveggel. :K

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27213) #65537792


#65537792
törölt tag

Siemka PL. 3 perc alatt veszítettünk. Ez egy mocskos átok!

(#27214) emre válasza #65537792 (#27213) üzenetére


emre
veterán

be kellett volna írni, hogy: siemka, all cap

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27215) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Csak én nem tudok álcafestést venni a tankjaimra a 8.9.2-es teszt szerveren?

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#27216) echterion válasza sith7 (#27190) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, hát jövő héten meglátom, nekem milyen lesz.

**********

(#27217) mefistofeles

Hát ez már nem igaz!
Teljesen igaza van dorka16 nak! Át fogom venni a stílusát.
Megint kilőtt egy "csapattársam" hogy rohadna a tankjába! Itt szó sem lehetett véletlenről vagy meccs eleji pufogtatásról. Meccs közepén egy elég kiélezett szituációban (nem álltunk rosszul különben) a hegyről egyszerüen kilőtt! Nem volt hirtelen mozdulat, nem volt a közelemben ellenség semmi! Ezentúl ha kapok egy ilyent akkor szarok arra mennyit von le, vagy bekékülök e kilövöm a bunkót ha tudom!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27218) dfsz34


dfsz34
őstag

Jó ez a háromszorozás. A legjobb csatám a hétvégén. A top gun-t nem kaptam meg, mert az ellenfél e3-jának több killje volt. Rálőttem a feje tetején levő púpjára arannyal, annak be kellett volna vinnie, még akkor is, ha 100m-ről természetesen félrehordott kicsit a lövés, mert 268mm a páncél ott és az én átütésem meg 297, de semmi, még pattanót sem mondott, semmi, csak rálőttem és valószínű nem ütötte át. Az volt a baj, hogy szemből a torony jobb oldala látszódott meg a púpja és a lövegtől lefele takarva volt, de a bal oldalán az ágyú mellett, kicsit felette levő gyenge pontra sem láttam rá. Sokan mondják, hogy milyen könnyű az e3, e4-t meglőni, de nagyon tudnak pattintani és elég böszmeteg páncéljuk van elöl. Mondjuk az az igazán durva, hogy 100m-ről nem lehet pontosan középen meglőni egy elég méretes célt, mert elég nagy az e3 tetején a dudor. Nagyon "király" az a szórás.

Győzelem!
Map: Ruinberg
Date: 2013.10.20. 15:45:28
Jármű T34
Szerzett tapasztalat 7 177 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért) + kredit: 110 652

(#27219) marked one94 válasza emre (#27212) üzenetére


marked one94
őstag

Gyerünk stock tankkal szenvedni. Gyengéknek való a free xp :P

You'll Never Walk Alone

(#27220) nyunyu válasza dfsz34 (#27218) üzenetére


nyunyu
félisten

Sokan mondják, hogy milyen könnyű az e3, e4-t meglőni, de nagyon tudnak pattintani és elég böszmeteg páncéljuk van elöl.

Van amikor jo napja van az E4-nek, de ha szabadon hagyom a hasa aljat, akkor a masodik-harmadik lovesre ammoracket kap a szembejovo tankoktol, TDktol gyakran elsore is.

Ha eldugom, akkor meg a kupolat lovik el, mert amig lejar a 3 masodperc celzasi idom, addig az ellenfel is kenyelmesen be tud celozni.

Ha meg nem varom ki a 3 masodpercet, akkor hiaba van az orrom elott 30 meterre a tank, 295 pennel is kepes pattanni egy E-75 UFPjerol, ami beforgatva ~255 effektiv vastagsaggal bir...
Vagy multkor egy IS-7 oldalaba sikerult penetration 0-at loni vele, pedig a lanctalp folott csapodott be a lovedek, pont merolegesen.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#27221) vhw válasza marked one94 (#27219) üzenetére


vhw
addikt

Őszintén, te még mit szövegelsz itt mindig? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27222) Švejk válasza vhw (#27221) üzenetére


Švejk
őstag

Szólásszabadság van, nem?
Egyébként meg hol szövegeljen? :DDD

(#27223) PAtr0n válasza mefistofeles (#27217) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nehéz az ilyen eseteket tolerálni, de semmiféleképpen ne süllyedj az ő szintjükre. Ha többször lő beléd, csak akkor lőjj vissza! Mennyi életed volt? Le voltál már annyira sebezve, hogy egy lövés voltál neki? Sajnos velem is fordult már elő, hogy egy csapattársa vittem a célkeresztet, és véletlen elsültem. Lehet ő is csak meg akart téged "nézni".
Tegnap Sacred Valley domination, kezdéskor szaladok le a Hetzerrel a hegyről a zászló közelébe a völgybe, hogy gyorsan elbújjak egy kő mögött. Már a kezdéskor láttam, hogy sok a török, egymásnak hablatyoltak. Szóval csapatok le a hegyről (csak én mentem arra), még le sem értem amikor az egyik seggbelő. Motort ki is ütötte, plusz lement 30% HP-m. Kérdezem tőle, hogy tényleg ennyire retardált? Meg hogy kiütötte a motort. Erre törökül valamit visszapofázott. Inkább hagytam, nem tudom ebben mennyi szándékosság volt, de nagyon örültem neki, a meccset a kő mögött húztam ki, szerencsére nyertünk, de semmit nem tudtam a meccshez tenni.
Dorka16 már elintézte volna másképp a szitut :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#27224) mefistofeles válasza PAtr0n (#27223) üzenetére

Én tettem is a csapatért (nem úgy mint az a köcsög) és a csatában leamortizáltak rendesen. Szóval egy lövés volta neki.
Amúgy lehet, hogy én vagyok különleges de még sosem "sültem el" mikor egy csapattársra vittem a célkeresztet. Azt pedig leírtam, hogy az én esetemben (ezt az elsülést nem számoltam bele) gyakorlatilag kizárt a véletlen lövés. Ez egy egyértelmű helyzetben egy egyértelmű célzott lövés volt.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27225) vbbb


vbbb
őstag

Ami sisteregve ég bele a páncélba, az milyen lövedék? HE? Kaptam csomó pattanót - Ferdinánddal - T110-től stb., meg ilyen vízbe elnyomott gyufa hangúakat. :D

(#27226) Bingisz válasza vbbb (#27225) üzenetére


Bingisz
addikt

A HEAT-nak van ilyen jellegzetes hangja.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27227) nyunyu válasza vbbb (#27225) üzenetére


nyunyu
félisten

T110E4-et alapbol HE-vel akarta feltolteni, amikor megvettem.
Gondolom ezt nem vette eszre a tulaja. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#27228) TESCO-Zsömle válasza PAtr0n (#27223) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Messzire nem tud senki se véletlenül lőni, hogy még célba is találjon.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27229) PAtr0n válasza mefistofeles (#27224) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hát ha te mondod, biztos szándékos volt. Csak azért írtam amit írtam, mert már velem is megtörtént sajnos, de bocsánatot is kértem. Gondolom ő tőled nem :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#27230) mefistofeles válasza PAtr0n (#27229) üzenetére

Gondolhatod, hogy nem kért bocsánatot .... nem mintha abban az idegállapotban érdekelt volna!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27231) Bingisz


Bingisz
addikt

Mi a franc van ma, hogy ilyen 400-600 WN6-os bot artyk szólogatnak be a csatákban? :F
Ráadásul, ha nem tetszik neki valami akkor elkezd csapattársa lőni... :W

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27232) Remus389


Remus389
veterán

na ezt már megépítettem: , tetszést nyert a makettkiállításon

ilyen belsős Stug lesz a következő :)

[link]

mondjuk ilyen stálingrádos stílusú külső festéssel

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#27233) marked one94 válasza vhw (#27221) üzenetére


marked one94
őstag

Osztán te meg minek szólsz be nekem mindig? :U :F

You'll Never Walk Alone

(#27234) #95904256


#95904256
törölt tag

Miért van az, hogy az AT2 170-es átütésű premium lőszere 4-ből 4-szer nem sebzi 15 méterről az M10 Wolverine tornyának 51mm-es frontpáncélját? Pedig olyan merőlegesen lőttem rá, mint a derékszög...

(#27235) csaba17


csaba17
senior tag

még mindig vennék wot kupon kódot.
ha valakinek van eladó az írjon.
köszi

(#27236) csapee


csapee
senior tag

Egy hétre szerintem leállok evvel a szarral. Tier-6-ban annyi az agyatlan hogy vicc a játék :W Mindegyik csak színezne meg forgatja a csövet eget nézve, hogy nézd már sirály is van...

Minek lövöd a tornyát, teste nincs? Spaced armort lőtted remélem ;]

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#27237) vbbb


vbbb
őstag

Nyunyu, Bingisz:

Köszi a választ skacok! Amúgy jó kis meccs volt. :)

Én nem tudom hogyan függ össze, de amióta a torony is felkerült a "legjobb" ágyú már szereti átütni a tankokat a VK 45.02 (P) Ausf. A-n! Az alap torony a kimaxolt ágyúval egy trágya, így meg sebez rendesen. Ki érti ezt?

Első kör teljesen kifejlesztve:

Győzelem
Sand River 2013.10.20. 19:12:02
VK 45.02 (P) Ausf. A
Szerzett tapasztalat: 6 150 ( x3) Szerzett kredit 80 413
Csatában elért Achievement Őrjárat, Mesterlövész, Kiváló Lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

[ Szerkesztve ]

(#27238) PAtr0n válasza Remus389 (#27232) üzenetére


PAtr0n
addikt

Megnéztem a képeket. Iszonyatosan szép munka. Sose értettem, hogyan lehet ennyire szépen és részletesen dolgozni :)

TESCO-Zsömle:
Persze, de én abból indultam ki, hogy nekem is volt hogy véletlenül klikkeltem. Ha meg pont rajta vagyok egy csapattárson függetlenül attól hogy milyen messze van, simán meglőhetem véletlenül is. Persze az ő esetében hihető a szándékosság, hisz nem kértek bocsánatot.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#27239) #95904256 válasza csapee (#27236) üzenetére


#95904256
törölt tag

Agyatlanok? :)) Az elmúlt órákban már sokadszorra megyek úgy T7-es csatában az AT-2-vel, hogy a legtöbb XP-ét gyűjtöm ( szeretném végre összeszedni a tankászt ). Az előbb Pearl Riveren fentről jöttem át a szurdokon úgy, hogy 4 T7-es heavy volt mögöttem. Kettő heavyt gyaláztam le a túloldalon, majd mondom átmegyek a hídon, csak védjék az oldalamat az ott bújkáló VK30.02D-től ( szembe a szikla mögött egy Hellcat, jobbra a sarkon egy másik, de ugye ezek csak akkor tudnak lőni, mikor átmentem a hídon ). Na átmegyek a hídon, persze 3 lövés bekapok a VK-től, egyet sem viszonozott a négy heavy mögöttem. A szemben lévő Hellcatba beleeresztettem párat, de a végén kilőtt. Erre átmászik a négy mögöttem bújkáló heavy, fittyet hányva a bal oldalukon lévő VK-ra, az még van 2000 dmg-ét leszedett róluk, mire észrevették, hogy fél órája magyarázom nekik, hogy nézzenek már balra... Végül nyertünk... Tankász nem lett meg :(

[ Szerkesztve ]

(#27240) munnergep


munnergep
senior tag

Nem csak az alacsony tier-ekben vannak kevésbé tehetséges játékosok.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#27241) 04ahgy


04ahgy
nagyúr


Replay.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#27242) Remus389 válasza PAtr0n (#27238) üzenetére


Remus389
veterán

igazából szerintem kell hozzá egy fajta tehetségen, gyakorlaton, tudáson túl türelem is :D

szóval én úgy gondolom, egy átlagos/haladó makettező is tud ilyet csinálni, ha ismer pár trükköt(hogyan koszoljunk, rozsdát hogyan csináljunk), és végignézi a youtube-on azokat az oktatóvideókat

és persze nem a mennyiségre megy, hanem a minőségre

meg persze ehhez pénz is kell, egy Stug makett 10K, de ehhez kell még megvenni a belsőt, ami legalább 10-15K(attól függ hogy csak a küzdő tér, vagy még a motortér is kellitt egy példa de ebben csak pár részlet van, postával 5K..., talán még a posta nincs is meg), és akkor nem baj ha vesz belső matrica szettet is (+4K postával), szóval lehet maga a makett anyagban 30K

és akkor jön még pár festék +6-8K

azért is éri meg az Academy Tiger I with interior, mert megkapod 10.000-ért, kicsit feljavítod és szép

szóval a Stug belsővel problémás, nincs olyan szett ami tartalmazza, csupán drága kiegészítőkkel lehet megcsinálni, talán jobb ha nem is fogunk bele a belső tér kidolgozásába, vagy az Academy Tigrisét csináljuk, ami elég szépen ad egy belsőt, azt mondjuk lehet kicsit tunningolni és úgy jó lesz, pénztárcabarát

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#27243) mynames válasza 04ahgy (#27241) üzenetére


mynames
senior tag

woooooooooooooooooooooow!!!

:C :C :C :C :C

Gratulálok!

(#27244) KisApám


KisApám
addikt

Most nézegetem a tank-compare.com-ot.

Összehasonlítottam a Tier X-es orosz médium tankokat a németekkel.
A német Tier X-es medium tankoknál a LEOPARD 1 felé menő vonalról lelépek... (minimális páncélzat, bár elég jó penetration) kerülni fogom, el kell indulnom egy másik ágon, a heavy felé (illetve ha már úton vagyok, irány az E50M, bár egy jó kis XP-be fog kerülni a másik vonalon való elindulás).

Az orosz médium tankok sokkal jobbnak tűnnek (T-62, Oject 140 - páncélzat+penetration).
Az angol FV4202, az amerikai M48A1 sem olyan papír a Leopard 1-hez képest (bár a penetration nem olyan jó).

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#27245) mefistofeles válasza Remus389 (#27242) üzenetére

Gratulálok én is! Gyönyörű darab. Le a kalappal az ügyességed és a türelmed (nálam főleg ez hibádzik) előtt. :R

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27246) PR0JECTNR56 válasza Remus389 (#27242) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ha Stug, akkor DML/Tamiya + CMK és az tényleg nem lesz olcsó. Az újabb DML készlet persze jobb is és részlegesen benne van a küzdőtér, ami egy kis extra melóval jó alap lehet ha jól emlékszem.

(#27247) zsolthee válasza [HUN]Dani (#27179) üzenetére


zsolthee
senior tag

Azért pattint az rendesen. ;)
Ne is mondjam, hogy pont az IS-3 a kedvenc tankom. Egyszerűen zseniális.
Még csak Tiger II-vel és T32-vel tudom összehasonlítani tier-jén belül, de nagyon zsír kis gép.
Imádom. 90% jó csatákat megyek vele. Mondjuk ha 3000-4000dmg közelében járok, van 5 killem és azt veszem észre, hogy a többiek szotyiznak...!!!! :W Tier10-nél már rendesen oda kell figyelni, de kiváló tank ha hátulról kell supportálni.

[ Szerkesztve ]

(#27248) Remus389 válasza PR0JECTNR56 (#27246) üzenetére


Remus389
veterán

köszi a tippet, igazából nekem ott a tigris ami ki van dolgozva belül, elég látványos az is

itt van a srác belsős tigrise: hmmm azért az övé komolyabb [link], érdemes megnézegetni a többi munkáját, tud a srác

köszi ezt a DML tippet, kicsit utánanéztem, elég lenne egy ilyen is [link]

különben is van profi Stug 3 belső mindenestül:[link] de ha belegondolunk, annyit vagy többet szöszmötölhetünk vele mint egy ugyanennyibe kerülő tankmakettel, és ugye látványban kb megduplázza a Stug-unket

elég az ha bekukkantható, ha az ember képes szépen lefesteni akkor szerintem elég az

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#27249) Bingisz válasza Remus389 (#27248) üzenetére


Bingisz
addikt

Csak ámulok és bámulok.... :Y :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27250) 04ahgy válasza mynames (#27243) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Köszi!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.