Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#28601) Cseri0058


Cseri0058
őstag

imádom ezt a tankot! :D
a kis rohadt amx megviccelt azért... :)

Replay

[ Szerkesztve ]

(#28602) Kakumix válasza Looserke (#28594) üzenetére


Kakumix
senior tag

1. Buffolni nem fogják, mert inkább bevezetnek egy új prém tankot
2. Ha most nem csalnak az MM-nél vele és később sem fognak, akkor a nerf "jót" tett neki, bár sokkal könnyebben belövik, azért pattintani is tud. Én a 8.8-ban jó csatákat mentem vele és nem adom el, de a 8.7-ben borzasztó volt vele játszani. Ekkor röppent fel, hogy nerfelni fogják, előtte a 8.6-ban szintén jókat mentem vele. Hogy ez jelent-e valamit vagy csak hülye vagyok, nem tudom.

dfsz34 (#28588): Két embert is ismerek, akinek a hétvégére biztos meglesz a WT E100. Mindkettő magyarországi fizetésből élő magyar ember, egyik a klánomban van. Szóval pénzesebb környékeken még többen megengedhetik maguknak.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#28603) munnergep


munnergep
senior tag

Továbbra sem értem, hogy miért játszanak néhányan...

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#28604) dfsz34 válasza Kakumix (#28602) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem ezzel nincs problémám, sőt örülök neki. Ha van bevétele a játék kiadójának, akkor lesz fejlesztés is. Én pár prémtank megvásárlásán (akciókban) túl néha tudok prémiumot venni majd, ha lejár, ennyi a max, amit rá tudok költeni.

Sejtem, hogy minden új ág behozásával brutális kezdeti bevételük van, hiszen ilyen sok aranya csak néhány top klán játékosnak lehet "ingyen", más mindenki meg kell vegye.

(#28605) CHaooSS válasza Cseri0058 (#28601) üzenetére


CHaooSS
őstag

áhh. jó neked
Nem bírtam a T34-2-őt.. pedig csak 90k XP kell még..

inkább rátértem WZ 111-re mert heavy jobban bejön, de lehet free xp-ből kifejlesztem a wz 120-at mert nézem videókban is meg te is nagyon isteníted őket :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28606) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Na ez elég szar volt :DReplay

(#28607) tytyty


tytyty
tag

Éjjel egy csatában kilőtt egy t69-es csapattárs. Ma néztem az adatlapját, és nincs is olyan tankja. 4es a tier neki a max. Van valami tippetek,hogy ez hogy létezik?
kép
Stat

(#28608) diegho válasza tytyty (#28607) üzenetére


diegho
nagyúr

(#28609) tytyty válasza diegho (#28608) üzenetére


tytyty
tag

Köszi. Így már nem annyira misztikus.

(#28610) mynames


mynames
senior tag

8-as közt csapatunk párduccal és E25-tel Perl riveren. Mostanában szokás, hogy a hídnél továb nem jönnek és úgy védenek. Természetesen fel is morzsolták a nyolcasainkat...
Mi ketten másik oldalról próbálunk keríteni ami megy is elég jól. Bázisukhoz érve még egy T43at kiszedek, E25 beáll foglalni.
Ellenség T34-e is elkezd foglalni, a KV5-ösük pedig elindul resetelni! ;] :C Mikor látják, hogy be fogunk foglalni, beírják , hogy "NO CAP" :))
Hát ekkora hülyéket rég láttam már..

[ Szerkesztve ]

(#28611) Enzolord


Enzolord
addikt

Ha az orosz oldalról töltöd le a torrent klienst, azzal ugyanúgy tudod upgradelni a játékot? Kompatibilisek?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28612) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Éééééés az első waffenträger

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28613) nyunyu válasza Enzolord (#28611) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem kompatibilisek egymassal a kulonbozo regiok WOT verzioi.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28614) sith7 válasza CHaooSS (#28612) üzenetére


sith7
nagyúr

már az első nap ... szép

(#28615) CHaooSS válasza sith7 (#28614) üzenetére


CHaooSS
őstag

Valakinek volt felesleges 800k xp-je :))

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28617) Enzolord válasza nyunyu (#28613) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor le se szedem... Köszi!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28618) Jo33by


Jo33by
tag

Egy replayban láttam ezt a jó kis helyet itt a tetőn Cliffen. Isteni vadászóhely, észre sem vettek honnan jön a lövés. A jó dolgokat érdemes ellesni másoktól. 5 kill 18 lövés.

[ Szerkesztve ]

(#28619) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

T7hez adnak garázshelyet alapból, vagy töltsem föl mazsolákkal a garázsomat?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#28620) Enzolord válasza Bad Pritt (#28619) üzenetére


Enzolord
addikt

Elvileg adnak hozzá, de jobb, ha feltöltöd, az a biztos..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28621) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Adnak hozzá

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28622) Jo33by


Jo33by
tag

Újjabb 5 killes Stug menet. Imádom ezt a járművet! Most meg bokor mögül távolról westfeld pályán.

(#28623) Bad Pritt válasza CHaooSS (#28621) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na az jó, remélem sokat ér a kis járgány, kell a pénz ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#28624) CHaooSS válasza Bad Pritt (#28623) üzenetére


CHaooSS
őstag

hehe

én eddig szinte minden ajándék tankot megtartottam kivéve az LTP-t.. amúgy nem tudom nekem nem kell az a 150 ezer.. hamar megvan prémium tankkal.. amúgy meg jó kis tank :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28625) D1Rect


D1Rect
félisten

Milyen gyakran szokták leakciózni a garázshelyet?
Ahogy olvastam szept. 20. hétvégén volt legutóbb.

(#28626) Enzolord válasza D1Rect (#28625) üzenetére


Enzolord
addikt

Nagyon változó...
1-2 havonta általában..
Attól függ, milyen kedvük van, vagy Murphy WOT törvénye szerint mindig az akciós, ami Neked nem kell, és sosem az, amire épp szükséged van...:)

(#28624) CHaooSS Orosz oldalon nincs még fenn a következő top of the tree? Vagy, hogy mi lesz a következő?

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28627) CHaooSS válasza Enzolord (#28626) üzenetére


CHaooSS
őstag

Mindjárt átolvasom

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28628) CHaooSS


CHaooSS
őstag

úúúúú emberek beszartok olyat mentem.. 4660 dmg lepattant a WZ 111-ről :-O
és ebből csak 1 volt a torony..
hát ritka, hogy pattognak róla :)) :DDD

---

amúgy nem találtam semmit a top of the tree-ről

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28629) D1Rect


D1Rect
félisten

Ezt mégis hogy?
8db T7
4db T6
2db T5

Meg én T4 light. Jóvót'...
Nem úgy van, hogy csak 2 tierrel nagyobb mellé rakhat be?

(#28630) Mr X válasza D1Rect (#28629) üzenetére


Mr X
veterán

Szakaszolás volt?

(#28631) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Köszönöm mindenkinek aki hozzászólt az OP tank témához. T1, T18, T-127, FCM36, SU100Y/DMax. Ezekre gondoltam, drágábbat nem vennék.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#28632) szalai56 válasza D1Rect (#28629) üzenetére


szalai56
senior tag

Felderítő voltál a T4 light-al.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#28633) D1Rect válasza Mr X (#28630) üzenetére


D1Rect
félisten

Perszehogynem.

(#28632) szalai56: Úgy felderítettem Himmelsdorfot, hogy csak na!

(#28634) #43783936 válasza 04ahgy (#28631) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én a D-Maxot ajánlom.
Papír, de jó az átütése és elég jól is sebez.
A 400m-es látótávról és a rendkívüli méretű negatív lövegkitérítésről nem is beszélve.
Volt már többször is, hogy több volt a (csigaszemes) spottolásom mint a saját sebzés, pedig osztottam rendesen. :DD
Ráadásul még a lóvét is jól hozza.

(#28635) szalai56 válasza D1Rect (#28633) üzenetére


szalai56
senior tag

A light tankoknak ez a sorsa. Sokan ezért nem szeretik. (én sem)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#28636) #43783936 válasza szalai56 (#28635) üzenetére


#43783936
törölt tag

Van ennél nagyobb gáz is.
Pl. Stock KV1-el egy olyan csatában, ahol az összes többi játékos 7-es szintű.
Mire felgyorsult volna a tank egy reumás csiga sebességére, szitává lőtt egy hetes scout. :DD

(#28637) gzbotii


gzbotii
veterán

Masnak megy a WoT? Nekem valamiert nem tud csatlakozni majd azt irja, h leallt. Tegnap meg minden rendben volt

Az oldaluk se megy... :F

(#28638) Kakumix: ertem. csak most lett volan idom jatszani a nap folyaman :D

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28638) Kakumix válasza gzbotii (#28637) üzenetére


Kakumix
senior tag

8.9-re frissítenek, Dél körül már működni fog.

Legyen szép napod!

(#28639) Chris0321 válasza Kakumix (#28638) üzenetére


Chris0321
addikt

A wotinfo.hu-n kb. 10 órát írnak, remélem végeznek addig. Plusz már van pár friss mod is ha valakit érdekel.

(#28640) SoulReaver válasza Chris0321 (#28639) üzenetére


SoulReaver
veterán

A történelmi hangok is jók a 8-9-hez?

(#28641) Chris0321 válasza SoulReaver (#28640) üzenetére


Chris0321
addikt

Úgy néztem az még 8.8-as. Bár lehet, hogy ettől függetlenül jók mert nem volt olyan változtatás ami miatt hozzá kellett volna nyúlni.

[ Szerkesztve ]

(#28642) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Az Updates mappában a patch fájlokat ki lehet törölni? 4 meg 2 giga az összes, gondolom a mostani sem lesz kisebb :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#28643) SoulReaver válasza Chris0321 (#28641) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi!

Akkor még xvm, sebzés panel, találat jelző sincs?

(#28644) Chris0321 válasza SoulReaver (#28643) üzenetére


Chris0321
addikt

Úgy néztem xvm még nincs a hivatalos oldalon, de lehet a mai nap folyamán már raknak ki.

(#28645) Chris0321 válasza Bad Pritt (#28642) üzenetére


Chris0321
addikt

Ki lehet törölni a régieket, elvileg a mostani 514 MB lesz.

[ Szerkesztve ]

(#28646) AVarice


AVarice
tag

Wotinfo.hu-n van egy 514 mb-os rar, letöltöttem, de sérült. Többen is írták, hogy nem működik náluk sem.

(#28647) Chris0321 válasza AVarice (#28646) üzenetére


Chris0321
addikt

Leszedtem gyorsan, nekem sem tömöríti ki a 7zip.

(#28648) Švejk válasza Jo33by (#28618) üzenetére


Švejk
őstag

Egy szektort tudnál mondani kérlek, pontosan melyik részen? Szép meccs!

(#28649) Bingisz


Bingisz
addikt

Lehet tölteni a patchet a Launcherrel.

Szerk.: Amúgy valaki tudna linkelni egy hátrafelé zoom modot, szal olyat amivel távolabbról tudom nézni a történteket... :B :R

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28650) #43783936 válasza Bingisz (#28649) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem most kezdte el leszedni a 4,2 gigás frissítést. :)
El fog tartani egy ideig.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.