Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#28551) Szepi1979 válasza Angel1981 (#28549) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A sima report az megvan, de hova kell küldeni a replayt? Megkeresem és elküldöm, csak nem évül el :-)

“ nem kell mindig nyerni “

(#28552) Preda


Preda
aktív tag

Mennyire Op a T-32 .

(#28553) Angel1981 válasza Szepi1979 (#28551) üzenetére


Angel1981
veterán

Bejelentkezés után a supportnak a honlapon.

(#28554) dfsz34


dfsz34
őstag

Ha a csapatsebzésről beszélünk, szerintem a szlovákok az igazán primitív buta népség. Ha odaállok a helyére, akkor lökdös és meglő. Rengeteg van köztük ilyen. Ja igen, meg kérdezik, hogy magyar vagyok-e, de nem reagálok és nem válaszolok nekik semmire.

Egy kv2 szlovák primitív gyökér belém durrantott hátulról teljesen váratlanul egy szép nagyot, mert neki már nem jutott hely ott és az az ő helye, csak nem tudtunk róla. Nem elég, hogy az ellenféllel küzdjek, még a gyökér csapattársamra is figyelnem kellett, mert onnantól velem foglalkozott és lőtte a láncomat, próbáltam csak azt mutatni neki és sikerült szerencsére. Aztán én is leszedtem a láncát, mire kilőtte az ellenség és amit a chat-ben kaptam....

Ahhoz képest elég keveset adott kompenzációt a program, hogy majdnem 400hp-t leszedett rólam a troll ágyúval.

Győzelem!
Map: Prokhorovka
Date: 2013.10.29. 13:44:56
Jármű 8,8 cm Pak. 43 Jagdtiger
Szerzett tapasztalat 4 284 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 24; 2x szorzó a nap első győztes csatájáért) + kredit: 132 610 (kárpótlás a csapattárs által okozott sebzésért: 2 692)

(#28555) Angel1981 válasza dfsz34 (#28554) üzenetére


Angel1981
veterán

A felét kapod meg annak a javítási költségnek, amibe az általa okozott sebzés kerül.
2700 kreditet kaptál, vagyis 5400 kreditbe kerül 400HP, ami a teljes HP kb. harmada, vagyis kb. 16.000 a teljes javítás, ami egy 8-as szintű egység esetében még drága is.

Tudom, hogy "amúgy" az a 2700 kredit semmi, de a szabályoknak megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#28556) dorka16 válasza dfsz34 (#28554) üzenetére


dorka16
aktív tag

Ez marha dühítő a játékban. Ha egyszer meglövök egy csapattársat egyből 5-15 000 közötti büntit kapok. A múltkor SU100-al voltam amikor is full hp-ról kilőtt 6-7 lövésből a saját T49-ünk erre kaptam valami 4000 kárpótlást??? :Y

[ Szerkesztve ]

(#28557) oPalRx7


oPalRx7
tag

nekem az elmúlt hétben talán volt 1 olyan csatám ahol valaki -1ezett..., igaz volt nekem is egy véletlen besebzésem, kell amx50-120 lövései elé beszánkáznia valakinek :'D

(#28558) unravel


unravel
őstag

WOT Tények
második rész

- ha nyer a csapatod az csak és kizárólag MIATTAD történt
- vereség esetén noob csapat, MM hibája
- ha látsz valakit -1ezni az direkt volt, ha te csináltad az véletlen. :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#28559) bullseye válasza unravel (#28558) üzenetére


bullseye
addikt

+ Ha téged akadályoz valaki, az direkt teszi, mert troll; ha te akadályozol valakit, a n00b nem figyelt.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#28560) D1Rect válasza unravel (#28558) üzenetére


D1Rect
félisten

39.999.986 pro és 14 noob játéka, csak azt a 14 noobot mindig te kapod.

(#28561) Enzolord válasza D1Rect (#28560) üzenetére


Enzolord
addikt

Na,. látom, kezdesz rájönni a lényegre...
És ezek a szemetek még a nevüket is váltogatják csatánként, pedig az 2500 gold, de apuci fizeti...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28562) Bingisz válasza bullseye (#28559) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha te állsz hátul, sniper vagy. Ha a csapattársad áll hátul, akkor ő egy g*ci kemper.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28563) Enzolord válasza Bingisz (#28562) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha Te spottolsz light-tal, akkor Te vagy a király, ha Téged spottolnak fel, akkor szemét csíter nooob gyökér...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28564) unravel


unravel
őstag

bullseye, D1Rect, Enzolord, Bingisz: :))

- vereség -> "Ezek arannyal lőttek" :K

¯\_(ツ)_/¯

(#28565) Bingisz válasza Enzolord (#28563) üzenetére


Bingisz
addikt

Végigalázod a csapatot fv TD-vel: te vagy a császár.
Egylövésez egy fv TD: k%rv@ kö**ög gold ammo núúb!!!44

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28566) AVarice


AVarice
tag

Ti milyen tulajdonságokat ajánlanátok IS-8-ra másodikként?
Az első a javítás nálam, minden legénységi tagon. Ahogy eddig tapasztaltam elég könnyen sérül a lőszerrekesz. Ha a töltővel külön szedem őket, érezhető lesz a különbség?

(#28567) Angel1981 válasza Bingisz (#28562) üzenetére


Angel1981
veterán

+100 :DD

(#28568) dfsz34


dfsz34
őstag

Egy jó tanács, illetve megfontolás azoknak, akik Ferdinánd vagy Jpanther 2 döntés előtt állnak.

Ferdivel már kihúztam a JT-t, de a JP2-t is ki akartam próbálni, úgyhogy most megvettem és mentem vele pár kört. A JP2 nagyon jónak tűnik, oda lehet vele érni mindenhova, de tény, hogy nincs páncélja. Az igazság viszont az, hogy a Ferdi páncélját én annyira nem vettem észre, maximum nagy távolságból kisebb tier ellenfelek pattognak róla. Meg ha elrejtem a hasát, akkor tud pattintani, de olyankor az ellenfelek automatikusan goldra vagy HE-re váltanak, úgyhogy csak óvatosan lehet a páncéljában bízni.

Ezzel még nem könnyítettem meg a választást, de a JP2-nek van egy nagy hátránya, hogy csak 5 fős a legénysége. Ez azt jelenti, hogy a hatodik ember, akire szükség lesz később nem fejlődik, ami jelentős hátrány lehet a JT és JPZe100 esetében és nincs akkora különbség a két tank között (bár a JP2 nekem szimpatikusabbnak tűnik a mozgékonysága miatt), úgyhogy szvsz érdemesebb a Ferdit választani, abba 6 fő megy és fejlődik is elég sokat, mire meglesz a JT vele.

(#28569) iwu válasza dfsz34 (#28568) üzenetére


iwu
addikt

pont tegnap fejlesztettem ki a jp2-t:P
de nem adtam el a jp-t, hogy a ferdit is kihúzzam - meg mert jó vele játszani:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#28570) szbalogh válasza Bingisz (#28562) üzenetére


szbalogh
őstag

Ennél már csak az a rosszabb, ha előreszaladsz szpotolni, Te sebzed a legtöbbet és bukta a vége :D

Nick: HE_Storm

(#28571) diegho válasza Cseri0058 (#28540) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezzel az a gond, hogy ebben a játékban semmi szükség nincs a heavy tankokra. A heavy tank lassú, lassan tölt, nem ér vissza védeni, nem foglalja el a kulcspontokat, könnyű arty célpont... van 3 pálya, ahol érvényesülni tud a heavy tank, a többin nem, ezért sokkal jobbak azok a heavy tankok, amiknek van sebessége, mert lehet menni a medek mögött támogatni, vissza lehet velük érni, el lehet menni az arty elől és ebben a játékban olyan tankkal lehet a legtöbbet tenni a győzelemért, ami vagy brutálisan sokat sebez, vagy mozgékony.

[ Szerkesztve ]

(#28572) iwu válasza szbalogh (#28570) üzenetére


iwu
addikt

arra gondolsz hogy van 3 spotter medálom: kv-1, kv-1s, és chuchill-lel:P csak úgy rohantam elől:D:D:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#28573) bullseye válasza dfsz34 (#28568) üzenetére


bullseye
addikt

Lehet. hogy csak megszokás, de nekem a Ferdi jobban belőhető, mint a JPII. Ott a döntött eleje szeret pattintani, ha nem a géppuskát találom el.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#28574) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Jó ez a Marder 38t, de a f@szért 5-ös meg 6-os szinthez rak be... :W :W

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28575) Bingisz válasza CHaooSS (#28574) üzenetére


Bingisz
addikt

Valamivel ki kell érdemelni a hózentróger E100-at....XD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28576) Skyhunter válasza CHaooSS (#28574) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Nálunk biztosra vehető a holnapi vagy csütörtöki 0.8.9 megjelenés? Nem találok hivatalos infót....

(#28577) CHaooSS válasza Skyhunter (#28576) üzenetére


CHaooSS
őstag

mindig 1 nappal előttetek kapjuk szóval holnap már van

-------

hózentróger E100 nagyon nem érdekel inkább a 8-as és 9-es
a tornya nagyon sebezhetőnek tűnik.. igaz brutál a sebzése és a pontossága is a kisebbik löveggel, de inkább a jgpz e100 :D

inkább az fv 215b 183 érdekel csak az a baj még csak az at8-nál járok.. igaz van 105 ezer átváltható TP, de az meg sok pénz

5000 gold 4200 ft. hmmm , úgy is csak 4200 kéne és maradna 800.. lehet veszek mert nem sok érte :DDD

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28578) Szepi1979 válasza Angel1981 (#28553) üzenetére


Szepi1979
senior tag

köszöntem!

“ nem kell mindig nyerni “

(#28579) dorka16


dorka16
aktív tag

Kezdek összemelegedni az obj.704-el. :D
[link]

(#28580) dfsz34 válasza CHaooSS (#28577) üzenetére


dfsz34
őstag

Szerintem a hétvégén már a húzentróger e100-al lesz tele a high tier.

(#28581) sith7 válasza dorka16 (#28579) üzenetére


sith7
nagyúr

Mennyivel másabb /jobb/ az ISU löveg rajta ?

dfsz34
Abban biztos lehetsz

(#28582) dorka16 válasza sith7 (#28581) üzenetére


dorka16
aktív tag

Kicsit laposabban lő. Kisebb az íve a lövedéknek. Nincs nagy különbség de érezhető.

(#28583) CHaooSS válasza dfsz34 (#28580) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát nem hiszem azért.. brit td-ből sincs sok mégis nagyon OP . nem sok elvetemült az aki non-stop játszik most érte.. + ritka az is, hogy valakinek 200-300e free TP-je legyen, hogy gyors kihúzza az ágat :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28584) Angel1981 válasza Szepi1979 (#28578) üzenetére


Angel1981
veterán

Nincs mit! :)

dorka16: valóban, szép munka! :R

CHaooSS: nekem 85.000 van, azon kívül "talonban" (konvertálatlanul) 700.000 - lehet, majd egyszer bekattanok, és 2 perc alatt kimaxolok 1-2 ágat. :D

[ Szerkesztve ]

(#28585) dfsz34 válasza sith7 (#28581) üzenetére


dfsz34
őstag

És én meg majd tier 5 max 6 szinten fogok csak járni akkor :((

Valamennyi szabad xp-t bedobok majd, de az iszonyat sok szabad xp lenne, hogy a teljes ágat kihúzzam.

Ha valaki ráfekszik, akkor kb napi 50e xp-t össze lehet szedni, de a hétvégéig mondjuk 4 nap, az is összesen 200e, ami max egy nagyobb tier vagy 2-3 kisebb tier lépésre elég csak és a többit szabad xp-ből kell lerendezni.

Amikor az indien panzer-leo vonalat bevezették, azt néztem, hogy már másnap láttam leo-t és indient is egy csomót. Vannak itt komoly gold játékosok úgy látom :)

Chaoss: ki beszélt itt játékról? kifejlesztik szabad xp-ből és jönnek villogni
200-300e szabad xp max egy tier 7-8 vagy 8-9 lépésre elég, szerintem kb 500e kell ha teljesen előröl kezdi valaki

[ Szerkesztve ]

(#28586) CHaooSS válasza dfsz34 (#28585) üzenetére


CHaooSS
őstag

200-300-at csak úgy írtam.. eleve 210 ezer a 10-es és 160 a 9-es meg ugye 60-66 ezer a löveg is :D

Na marder 3-tól nézve 768,650 kell

--
nem is lenne sok a ha free xp-t nézzük mert kedvenc tankoknál lazán van egy 100-as annyit játszik vele az ember..

bár nekem be van kapcsolva h legénységre menjen így csak 105 ezrem van

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28587) Vitiris válasza Skyhunter (#28576) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Update 8.9: Armored Spearhead release on Wednesday 30th October

http://worldoftanks.eu/en/news/44/89-armored-spearhead/

(#28588) dfsz34 válasza CHaooSS (#28586) üzenetére


dfsz34
őstag

Az szép, az 30746 arany a váltáshoz

Hát, akinek megér ennyit. Figyelni fogom, most már kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#28589) hfrici válasza dorka16 (#28579) üzenetére


hfrici
aktív tag

Húzzál bele, most elég kicsire osztogatják az ász-t. :)



(#28590) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Most csak 10-es szinten megyek és várom az első waffenträger-t.. remélem velünk lesz

De az a 12.8-as löveg nagyon zavar azzal a 6 lövedékkel.. 2 másodpercenként áááh.. halál. Maus-t le tudná teríteni talán 1 tárral :o :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28591) Bingisz


Bingisz
addikt

Befejeztem az ISU-t:

Sajna nem lett meg a 2600 átlag, esetleg ha kihúzom a BL9s-t, hogy fullos legyen...

Valamint a nap trollja:

A k**va goldammo núúb Grille.... :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28592) Švejk válasza Bingisz (#28591) üzenetére


Švejk
őstag

Engem ma délután egy Type T34 lőtt ki az ARL44-ben, hogy miért, azóta se tudom. Tuti, hogy nem volt véletlen, mert sokáig méregetett magának. Az ellenség már levitte az életem nagy részét, így 1 lövés voltam neki. Azt hittem tier 5-6 körül már eltűnnek ezek a noobok, de sajnos csalódtam.
Egyébként volt már olyan, hogy becéloztam az utolsó ellenséges járművet, erre begurul elém egy csapattárs, és megáll, én meg elsütöttem az ágyút. Utána meg engem lőttek ki a csapattársak, hogy teamkiller vagyok :DDD

(#28593) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ismer valaki belsős wg-s embert? :DDD Éppen most fenyegettek meg HAO pro klánból, miután elküldtem őket a jó k...a a.....a, mert Prokhorovka J-K2 táboroztak és vakarták a töküket t10 tdvel. Igaz a Foch 155 kemény egy sebző lövést leadott, ill O268 is kiosztott vagy 250 sebzést.

Non+ultra beszólás: akkora noob vagy, hogy még egy klánba sem kellesz.... :C

Cila

(#28594) Looserke


Looserke
őstag

eladni vagy nem eladni a Super Pershinget... :(

ahogy a WG-t ismerem tuti pár patch múva megemelik az árát 10K-m fölülre és buffolják... :U

(#28595) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Muszáj vagyok eldicsekedni :)
RazNaRokal összehoztuk a 0.8.9 meltymath crosshair csomagot :)

Itt

(#28596) csapee válasza KaLeun (#28593) üzenetére


csapee
senior tag

Most erre te is lemennel kutyaba mert beszoltal es visszaszoltak, nem semmi:))

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#28597) sith7 válasza Looserke (#28594) üzenetére


sith7
nagyúr

ne add el ... én már nagyon megbántam :(((

(#28598) Kean_Sorbo válasza dorka16 (#28579) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Én is nagyon szeretem a 704-et. Tegnap karikáztam vele 13 kört, íme az eredmény (mondtam is magamban, hogy itt abba kell hagyni):

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#28599) Looserke válasza sith7 (#28597) üzenetére


Looserke
őstag

miért?

(#28600) sith7 válasza Looserke (#28599) üzenetére


sith7
nagyúr

mert nagyon jól termelte a pénzt, és a nerf se lett olyan veszélyes

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.