Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#28151) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Üdv Mindenkinek!

Elindítottuk a HHR-B klánt, melybe várjuk a jelentkezőket.

Feltételek:
- min. 1000 win7 (utolsó 1000csatában 1100+)
- min. 1db 10-es tank
- aktív TS használat

Jelentkezni nálam (játékban: Cingar) lehet.

[ Szerkesztve ]

(#28152) Chris0321 válasza PAtr0n (#28150) üzenetére


Chris0321
addikt

Hát az biztos, hogy kell hozzá egy kis türelem. Szerintem meg lehet szokni, persze ha egy egy lövés kell neked is és az ellenfélnek is nem mindegy ki tud először lőni.

(#28153) Looserke


Looserke
őstag

Ha valaki másnak is lenne olyan gondja, hogy kínai heavy sebzésénél egy nagy fehér szám jelenne meg a képernyőn, akkor innen leszedheti az XVM konfigomat, ami orvosolja a problémát:

[link]

(#28154) mefistofeles

De most komolyan, van valami új csalókód? (nem mintha régiről tudnék) tegnap is ma is előfordult már, hogy a támadó tank egyszerűen eltűnik, olyan 50-100 méterre aztán már csak akkor látom mikor 10 méterről belémlő. Közben sík terepen mozog! Nincs se szikla se bokor....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28155) emre válasza Vitiris (#28146) üzenetére


emre
veterán

A teszt szervert még nem próbáltam, ahhoz nem kerestem modokat.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28156) nyunyu válasza mefistofeles (#28154) üzenetére


nyunyu
félisten

50%-os legenyekkel ne csodalkozz, ha a tank elejeig sem latnak el.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28157) PAtr0n válasza mefistofeles (#28154) üzenetére


PAtr0n
addikt

Alapszabály, hogy tankot minimum 75%-os legényekkel érdemes kezdeni, rá kell szánni azt a plusz kreditet, ha nem akarsz szopni....

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#28158) D1Rect


D1Rect
félisten

Na, ilyen se volt még: 5 killem volt 2. legnagyobb sebzés és közel 1K XP. :))

(#28159) mefistofeles válasza nyunyu (#28156) üzenetére

De akkor az, hogy lehet, hogy előtte, tehát mikor még messzebb vannak akkor látom a tankot? 100 méterre bekapcsolják az álca gombot vagy mi?
A tegnapira már nem elékszem de a mai a T34-es tankommal történt, annak 86%-os a legénysége. Mert azért én sem szoktam sajnálni a plusz kreditet a 75%-ra.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28160) Angel1981 válasza Chris0321 (#28115) üzenetére


Angel1981
veterán

"Mért olyan nehéz a Löwe tornya a T34 méretéhez képest (Löwe: 17 t, T34 16,5t)- "Találj nekünk más történelmi adatot és kijavítjuk.""
Mert ugye a játékban lévő minden tank minden adata történelem hű, mi? :U

Elég paraszt válasz ez!
A srác csak érdeklődött, és várt volna egy valamennyire tudományos választ, erre hülyének nézik!
Máskor meg teszi az agyát a WG, hogy ennek meg annak mennyire utánanéznek! :(((

[ Szerkesztve ]

(#28161) Jo33by


Jo33by
tag

A játék kérdése: Melyik járművemnek akarom rontani a statját? Azzal amelyikkel bemegyek garantáltan romlani fog a statja. Ez a játék játszhatatlan napközben és hétvégén. Iszonyat mennyi piros játékossal van tele a szerver. Nőnek mint a gombák. A készítőknek valami mást kéne kitaláljanak mint ezt a rendszert. Arra gondolok hogy valami olyasmit mint a Battlefieldben. Az ember életre kelhetne a pálya egy másik pontján.

(#28162) joergie válasza Jo33by (#28161) üzenetére


joergie
őstag

Van szó ilyesmi játékmódról. beállítasz 3 tankot(azonos tier, azonos mm), és ha egyikkel meghaltál, újraéledsz a másodikkal, majd a harmadikkal. ez tier8ban lenne izgalmas, 3 prém tankkal :DDD kredit/perc arányban verhetetlen lenne/lesz.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#28163) #65537792 válasza joergie (#28162) üzenetére


#65537792
törölt tag

A WTben már ez van. :D Csak nincs tier limit. De ennek örülnék, ha így lenne.

(#28164) Chris0321 válasza Angel1981 (#28160) üzenetére


Chris0321
addikt

Mindíg azt írják ami éppen jó nekik.

(#28165) Bingisz válasza remington2 (#28144) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát igen. Nagyon csúnyán megalázott mindenkit a WG, hisz aki egy kicsit is résen volt kb. 10k goldot tudott összeszedni, a Locustról nem is beszélve, (amit én Kelvinnek köszönhetek, nagyon rendes volt, hogy tudott szerezni másoknak is.)

A lényeg természetesen az, hogy a WG egy mocskos szemét banda, aki szívatja a játékosokat, lefizette az egész golden joystickot, hogy egy olyan játék nyerjen ami egy nagy sz@r, aminek igazából már az azóta tönkre kellett volna mennie, amióta megjelent az első konkurens a kismillió közül.

Ráadásul egyeseknek biztosan pisztolyt tartanak a fejükhöz így kényszerítve őket a játékra, de szerencsére megengedik nekik, hogy napi 24 óra játék mellett telesírják az összes játékhoz köthető fórumot.

(Mindezt mobilról, szóval bocsi a szmájlik hiányáért)

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28166) Diarmand válasza #65537792 (#28163) üzenetére


Diarmand
senior tag

Csak nincs tier limit.

Hát persze, hogy nincs. Már megint előbb jár a szánk, mint az agyunk :(((

(#28167) Chris0321 válasza Bingisz (#28165) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért ezzel én tudnék vitatkozni. Először bejelentették mikor osztogatják majd a kódokat amiért nézni kellett az online adást. Aztán szépen eltolták az időpontot vagy egyszerűen kihagytak párat. Én is itt ültem a gép előtt és néztem az adást de mivel nem lehetett tudni mikor is osztanak kódot ha osztanak ezért inkább hagytam.

(#28168) #65537792 válasza Diarmand (#28166) üzenetére


#65537792
törölt tag

Akkor miért tudok repülni egy csatában az 1-2-3-4-es géppel? Hülye gyerek!

(#28169) Iratus bug válasza diegho (#28100) üzenetére


Iratus bug
tag

Szerinted honnan lenne? Mint irtam a játékból méghozzá a teszt szerverről, mert a másikon nem fogom átképezni goldért a legénységet egy olyan tankra ami nekem nem fekszik. Sőt azt is elárulom, hogy míg a T-150 esetében minimális volt a szórás a 250 sebzéshez képest addig a KV-1S esetében 330-tól 435-ig volt a szórás.

Ha már nagyon nerfelni akarnak akkor a KV-2-t lehet ami egy lövéssel szedi a tankokat, JagdPz E-100, Foch 155, vagy az összes tárasat ami 15-20 másodperc alatt 1500-2000 sebzést kioszt.

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#28170) emre válasza #65537792 (#28168) üzenetére


emre
veterán

Akkor most gondolkodj el hogy ez melyik topik, meg azon is hogyan beszélsz.
Szóval húzzá elfelé a wt-vel.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28171) Drenadar válasza Jo33by (#28161) üzenetére


Drenadar
veterán

emberek miért van az, hogy mindig van egy siránkozó itt a fórumon? Elüldözünk egyet, pár nap és jön egy másik...

Ha ennyire játszhatatlan a játék, akkor add fel, menj CoD-ozni.
Amúgy meg hogy lehet az, hogy aki nem használ ilyen csuda xvm-et az boldogabb ember? :D
Engem nem érdekel ki milyen színben pompázik. Volt már nem egyszer, hogy szakasztárs bejelentette xvm alapján a csata elején : 10% esélyünk van. És olyan lazán nyertük hogy alig pár tankunk hullott el.
Mi értelme ennek? Jósló modok használatának? Attól, hogy valaki hiper szuper epic lila, attól még mehet fun kört, mehet olyan tankkal amit még nem érez, vagy teszem azt stock... vagy egész egyszerűen csak utálja az adott pályát, vagy teszem azt játék közben még a gyerek/asszony cseszteti is...

Nem akarok senkit se lebeszélni az xvm-ről, de nekem hajam égnek áll ettől, hogy feleslegesen hergelitek magatokat már a játék elején... tudom, közhely, de senkit se kell lebecsülni, biztos vagyok benne, hogy már lőtt ki titeket vérvörös játékos is, csak azt nem írjátok ide be...

(#28172) v!ct0y válasza Drenadar (#28171) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én már mennék is ha megjelent volna már az új. Pár nap és nem tolom tovább ezt a fost!
Szeretem ezt a játékot csak a kamut nem bírom. Nem csinálok semmi és nyerünk. Sebzek 6000et és simán kikapunk. Hagyjuk már .

[ Szerkesztve ]

(#28173) Chris0321 válasza Drenadar (#28171) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is használom az XVM-et, jó tudni milyen játékosokkal kerülök egy csapatban és az ellenség közül sem mindegy, hogy melyiket lövöm ki először. Játszottam xvm nélkül is és akkor is lehet agyvérzést kapni mert ugyanúgy látod mit művelnek béna játékosok.

(#28174) Vitiris válasza emre (#28155) üzenetére


Vitiris
aktív tag

A tesztszerveren összeesik! :S még 4 nap

(#28175) dfsz34 válasza Drenadar (#28171) üzenetére


dfsz34
őstag

Nincs ezzel a játékkal semmi baj, csak mondjuk le kéne törölni az xwm-t és nem foglalkozni a WR-el sem. Én is dühöngök sokszor, de tényleg ez a megoldás.

Játszani kell, aztán kész. Tulajdonképpen azok az együgyűek csinálják a legjobban, akik csak lenyomnak pár kört a tankos lövöldözős játékkal, mert őket nem izgatja a stat meg a győzelem.

Amig nem votl xwm feltéve, addig nem is érdekelt, hogy most győzök vagy vesztek és ugyanúgy élveztem a játékot akkoriban, mint most a nyerő szériák alatt, pedig most biztosan jobban megy, értelemszerűen fejlődtem azóta.

Ez egész stat, WR meg xwm csak megöli a játékot magát és stresszessé teszi az embert, ha nem sikerül a győzelem.

ok, aki valami komolyabb klánba be akar kerülni, az görcsöljön, de rájöttem, hogy én, aki nem akar, mi a fenét érdekel engem a WR meg a stat?

Most már a harmadik napja, hogy rá se nézek a WR-re, pontosabban nem érdekel, ha rossz az se, ha jó, az se. A statot megnézem, hogy mennyit sebeztem, bázist foglaltam xp-t, ezek érdekesek, de a WR miatt stresszelni, kezdek átlépni ezen, remélem sikerül.

Nem könnyű, ma is többször felb.ták a agyam a társaim, akik mindent elkövettek a vereség érdekében, de nagy levegő és tenni rá. Ha nagyon idegesítenek, akkor elküldöm a büdös francba az összeset a chat-ben, több nyelven is és attól megnyugszom és kész, jöhet a következő csata.

(#28176) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Akit érdekelnek a készülő 0.8.9 MODjaim, átirataim.

Itt megtalálja őket, a frissítés folyamatos.

http://data.hu/dir/of9oprxh3t295941

(#28177) Stigma.HC válasza Vitiris (#28176) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

:R Örök hálám

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#28178) Vitiris válasza Stigma.HC (#28177) üzenetére


Vitiris
aktív tag

nincs mit :) Igyekszem mindent gyorsan csinálni. A pen mérős célkeresztekkel kell még dolgoznom. Kettő egyszerűbb már kint van.

aminek a végén "eng" megjegyzés van az angol verzió, egyre több külföldi töltöget, és linkelik az EU és az Amerikai fórumokon.

(#28179) emre válasza Vitiris (#28178) üzenetére


emre
veterán

De miért a datára tolod fel, nekem egy csomó minden eltűnt onnét

Meg nem magyar nyelvűeknek a mediafire mennyivel kiismerhetőbb megoldás lenne.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28180) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

8.9-et mikor izzítják be?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28181) Vitiris válasza emre (#28179) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nekem még semmi :) nem tűnt el! De megnézem! Köszi a tippet!

(#28182) nyunyu válasza mefistofeles (#28159) üzenetére


nyunyu
félisten

De akkor az, hogy lehet, hogy előtte, tehát mikor még messzebb vannak akkor látom a tankot? 100 méterre bekapcsolják az álca gombot vagy mi?

Elotte mas tank spotolta, nem Te.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28183) Vitiris válasza Vitiris (#28176) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Az 0.8.9 módokhoz a Medifire!

(#28184) AVarice válasza TESCO-Zsömle (#28180) üzenetére


AVarice
tag

Holnapra várható elvileg.

(#28185) Vitiris válasza TESCO-Zsömle (#28180) üzenetére


Vitiris
aktív tag

4 vagy 5 nap

(#28186) nyunyu válasza Iratus bug (#28169) üzenetére


nyunyu
félisten

Sőt azt is elárulom, hogy míg a T-150 esetében minimális volt a szórás a 250 sebzéshez képest addig a KV-1S esetében 330-tól 435-ig volt a szórás.

Most kepzeld el, FV215b (183) meg 1312.5 es 2187.5 kozott szor.

Gyk: loves pillanataban dol el, hogy -25% es +25% kozott mekkora pent, illetve sebzest dob eppen az RNG.

Ha már nagyon nerfelni akarnak akkor a KV-2-t lehet ami egy lövéssel szedi a tankokat, JagdPz E-100, Foch 155, vagy az összes tárasat ami 15-20 másodperc alatt 1500-2000 sebzést kioszt.

JgPz E-100 speciel 24 masodpercenkent tud utni egy ezrest.
T110E4 meg ~18 masodpercenkent 850-et.

Foch 155 meg csak addig vicces, amig harmat nem lott, mert utana menekulhet fel percig a tankok elol. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28187) Diarmand válasza #65537792 (#28168) üzenetére


Diarmand
senior tag

A vasmacska csókolja meg a ragyás képedet, te k3csk3baszó :) Ha már becézgetjük egymást.

A kérdésed is kétértelmű, no de sebaj. A lenti soron - aka előre beállított - lévő gépekkel mész csatába és mindig a legnagyobb tierű gépet fogja alapnak venni, így mehetsz a jó kis Csajkával sugárhajtású gépek ellen, már ha van olyanod. De ha csupa tier kettesed van, akkor nem fog felpakolni a nagyokhoz (már majdnem azt írtam, hogy de ezt úgy is tudod, de... áhh, dehogy tudod :D ).
De az igazán csúcs, hogy amíg várakozol a sorsolásra, akkor látod a tierbesorolásokat 0-1, 2-3 stb...
Az, hogy te a saját magad szopatása érdekében ész nélkül pakolod egybe a gépeket, nos, mindenki mást szeret.

ON: Ha már XVM, nekem csak a térkép mod miatt van fent (Jacktor mod pack), de mintha rengeteg eladott accot látnék. Kék és lila játékosok olyan teljesítménnyel, hogy valami hihetetlen. Repesszel lő egy tizes meddel, hátul ül az E100-zal, E5-tel és hasonlók. Különösebben nem érdekel az XVM, max arra használom, hogy akinek a túloldalt jó, arra rámegyek hátha saját account :D

Btw manapság sokszor egész egyszerűen eltolnak, lelöknek ahová beállok. A legszánalmasabb az egészben az, hogy úgy tolnak el, hogy egy jó tizenöt méteres sávon beállhatna mellém és lőhetne ő is, de nem, engem lök le a szakadékba, mert én eltalálom ő meg nem és akkor én helyem biztos jobb.

(#28188) Motyi


Motyi
senior tag

Első csata a Covenanter-el...hm szeretni fogom :)

(#28189) Jo33by válasza Drenadar (#28171) üzenetére


Jo33by
tag

Nem jól látod a dolgokat. Igenis joga van annak a játékosnak aki hónapokon keresztül órákat beleölt ebbe a játékba hogy ne csesszék el a csatáit. Nem azért fizetek prémium fiókot hogy a Wot szedett vetett tudású senkiháziakkal töltse fel a csapatomat. Hogy 6-8 csata alatt sem lehet miattuk leduplázni egy tankot. Azért töltöttem most fel 2 hónapra a prémet hogy erős és ütőképes járműveket elérjek. Erre jön a Wot az idióta piros senkikkel és szépen leamortizálja a tankjaimat és az idegrendszeremet. Haver! A befektetett rengeteg órámért igenis elvárom hogy élvezhessem ezt a játékot. Én pénzt, kitartást és tudásomhoz mérten a maximumot adom a játékba. És a sok senkiházi miatt amiket mellémraknak veszítek zsinórban. Igen volt már hogy a szinpirosakkal is nyertünk csatát. Csakhogy ehez annyi az esély hogy 50 csata közzül egyszer sikerült.

(#28190) vhw válasza Drenadar (#28171) üzenetére


vhw
addikt

Dehogy boldogabb...

Legfeljebb az, aki azért nem használja, mert nem is tud róla - avagy a tipikus "fun játékos" - dehát az ő boldogságuk abban is kimerül, ha 10 percig állhat egy bokor mögött, vagy 14:30-kor már füstölgő roncs a tankja.

Annak idején is, még XVM nélkül is ki lehetett szúrni a sügéreket, legfeljebb nem láttad színezve őket, mérőszámokkal. Emlékszem hányszor nézegettem meg én is csata után a kivételes "tehetségek" statját... gyakran linkelgették ebbe a topikba is a különleges példányokat anno.

Az XVM-el csak felgyorsult a "felismerés", jobban kitűnnek az illetők...
Egy hónapja tolom XVM nélkül (nem azért mert jobb lenne a pici lelkemnek, csak egyszerűen belefáradtam, hogy minden új patch-el csak a sz*rakodás van vele, órák mennek el, míg belövök mindent olyanra amilyen előtte volt, leteszteljem... így inkább játszok most már teljesen modok nélkül) - de nem lettem boldogabb.
Tudom, hogy minden csata tele van paradicsomokkal, az ismertebb, jobb klánok tag-jeiből is fel lehet ismerni kire lehet valamennyire is számítani...

Az XVM-es jóslás meg már az első pillanattól egy megbízhatatlan dolog volt, aki valamennyire is céltudatosan rakta fel ezt a modot az nem a hülye győzelmi százalékokért tette fel, hanem az egyéni játékos statok kijelzéséért. Kicsit homály számomra, hogy miért kezelik egyesek azokat a százalékos esélyeket szentírásként, mikor az jóindulattal is csak egy igen durva becslést ad...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28191) Drenadar válasza Jo33by (#28189) üzenetére


Drenadar
veterán

És vesztes csatát nem lehet élvezni?
Ha tettél le valamit az asztalra, akkor ugyanannyit kapsz, mintha nyertél volna. Ha meg nem tettél le az asztalra semmit, akkor te is hozzátettél ahhoz, hogy a csatát elbukjátok...

(#28190) vhw:
Tény, hogy nem megyek nap mint nap több száz csatát, de nem tartom magam nagyon hobbi játékosnak, ha megnézed az összesített statomat az kifejezetten szar, de nem is izgatom magam rajta. Viszont van, mikor 2000+ wn7-es csatákat megyek.
És igen engem nem érdekel hogy a mellettem álló pistike hogyan játszott azelőtti csatában, lehet most éppen használható lesz.

Sztem minden játékos egy igazi köcsög láma, főleg, akik csak úgy tudnak érvényesülni hogy fragaket lopnak...
volt már, hogy az ellen tanknak alig volt már 500hpja. állt mellettem egy csapattárs, és csak kíváncsiságból nem lőttem rá a tankra. Erre a csapattárs válasza, hogy ő sem lőtt. Nah most akkor ez milyen már?

Vagy mikor nekem van már 5 killem, lesebzek egy tankot, és kedves csapattárs beáll elém, hogy ő végezze ki a tankot, mert még neki nincs egy killje sem.

Lehet én vagyok a láma szar, de ilyen helyzetekben én mindig átengedem a fraget... főleg ha már más sebezte le.
Nagyon nem igazságos ez a rendszer, főleg mikor egy 2000hp-s tanknak marad 2-3hp-ja.

És tudom nem számít semmit sem a sok hülye plecsni, de mégis egytől eddig az "összes" a kilőtt tankok számát díjazza...

[ Szerkesztve ]

(#28192) mefistofeles válasza Drenadar (#28191) üzenetére

Sok mindenben igazad van szerintem, (bár ugye én 1500 csatával nem vagyok mérvadó) pl. az XVM-et használom de a csata elei "győzelemjóslát" kivettem belőle mert borzasztóan idegesített. A vesztes csatákat pedig igenis lehet élvezni. Nekem az egyik leg szebb (eddigi) emlékem egy vesztes csata mikor 5 ellen védtem a bázist. Négyet kinyírtam az uccsó lenyomott, de baromi jó érzés volt, annak ellenére, hogy vesztettünk!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28193) Re-Tech válasza Jo33by (#28189) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Háhh, majd akkor jöhetsz panaszkodni ha az ellenségnél soha egy piros sincs, csak a te csapatodban.
Azt valahogy mindegyik nagyokos elfelejti, hogy ő is szana-szét henteli az ellen pirosakat...

Szóval akkor összegezném: Ha prémiumra fizetek, CSAK az ellenfélnél lehet piros játékos, az én csapatomban nem.
/golfclap

(#28194) mefistofeles válasza Vitiris (#28176) üzenetére

Nagyon szeretem a modokat amiket csinálsz.... Van egy célzó amit tudtommal legalább is te honosítottál.
A Xiaoshang cross mod. Na ha azt megcsináljátok 8.9 re is akkor nagyon fogok örülni. Nekem eddig mesze a legjobban tetsző célzó.......
a batonywot oldalon van fenn....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28195) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#28191) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mi is kell ahhoz, hogy vesztesként is a győzteseknek járó jutalmat kapja az ember?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28196) nyunyu válasza TESCO-Zsömle (#28195) üzenetére


nyunyu
félisten

Barmelyik battle hero jelvenyt megszerezni. (sniper, top gun, steel wall...)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28197) D1Rect


D1Rect
félisten

Hú, ne vegyetek ennyire komolyan egy játékot amiben 14 random emberrel kell játszani.
DOTA-LOL-ban is agyvérzést kapnak emberek és ragelnek, pedig ott csak 4 csapattársat kapsz.

Ha ennyire komolyan megy, akkor össze kell állni többen és kevesebb a random hülye.
:)

(#28198) nyunyu


nyunyu
félisten

Nem is tudtam, hogy ilyen jol lehet a loltrakival keresni:

Replay

(Meg jo, hogy tobb periszkopom van, mint tankom, kulonben buktuk volna.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28199) Drenadar válasza D1Rect (#28197) üzenetére


Drenadar
veterán

én azokon szoktam nevetni, akik miután kilövik őket beírnak egy szép kívánságot, ami általában fu...val kezdődik :D Én soha nem haragudtam arra aki kilőtt. Nem az ő hibája, én voltam a béna hogy hagytam...

(#28200) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Nagyon gáz, hogy a 2-es, 3-as szakaszunk ellenére is a hülyéket mindig hozzánk rakja a játék, sőtt, volt olyan is, hogy 60%-ot jósolt az xvm és még is sz@rrá vertek minket..
Gyász nap...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.