Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#27401) dorka16


dorka16
aktív tag

Most vesztettünk el egy csatát egyetlen ember miatt. De nem az utolsó percben rossz döntést hozó emberke volt vagy bot. IS8 top tankként sebzett 900-at. 7 percen keresztül nem tudott kilőni egy T29-et. 1v1-ben semmit nem tudott vele kezdeni. Lakevillen álltunk a völgyben és oldalról nem tudta kilőni. A végén elgondolkoztam, hogy TK-zom a lelki békémért de sajnos előbb kilőttek.
Ő volt az: [link] Ilyen statra mit lehet mondani??

(#27402) 04ahgy válasza dorka16 (#27401) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"Ilyen statra mit lehet mondani??"

Azt, hogy ez az ember egy szimpla, mezei koca játékos, kevés tapasztalattal. Semmi extra nincs benne, csak most ő ült a nagy tankban.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#27403) csapee válasza dorka16 (#27401) üzenetére


csapee
senior tag

Most tehet rola hogy kemeny a feje a T29-nek? Amugy ha megirod neki chaten mit csinaljon altalaban megprobaljak amit mondasz (biztos jobban izzadt mint te :) ).

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#27404) oPalRx7 válasza dorka16 (#27401) üzenetére


oPalRx7
tag

ma én is elcsesztem egy csatát sajnos. himmelsdorfon nagyon erőltetni akartam valamit, és miattam a csapattárs mellé még egy t57 heavy is elvérzett.

pedig kezdek már prém lőszer nélkül is alkotni az 50-120-szal...

(#27405) dorka16 válasza csapee (#27403) üzenetére


dorka16
aktív tag

A végén már nem is tudom mit csinált! Bebújt a szikla mögé a T29 meg full az oldalát mutatva tudott csak támadni. Ez meg 8hp-t sebzett rajta!! 122mm ágyúval HE repesszel sose sebeztem még 100 alatt. Ez béna is volt meg szerencsétlen is.

(#27406) dorka16 válasza dorka16 (#27388) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nem lett meg. :(

(#27407) Patrick76496 válasza diegho (#27362) üzenetére


Patrick76496
őstag

Üdv ismét!
- - - - - - - - - - - - - - - - -
(#27383) Jo33by: Amúgy csak egy tipp: Ha tényleg nem szeretnéd, hogy megtudjuk, mi a nickneved a játékban, akkor ne csak mindig középen tüntesd el, hanem ott fent a csata gombtól jobbra is. :) Btw, nem rossz XP.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#27408) sith7 válasza dFactor (#27394) üzenetére


sith7
nagyúr

Vagy kitartó, vagy afk, vagy bot, vagy prémmel farmolja az xp - t az előző módokon, és átváltja ... de akármit is csinál, nem értem, neki ebben mi a jó ... :( ... ha meg melletted van a kezdőkörben ... :((

(#27409) Enzolord válasza csapee (#27403) üzenetére


Enzolord
addikt

Dehogy is...
Még te leszel a noob, hogy beleszólsz..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#27410) Plasticbomb válasza diegho (#27362) üzenetére


Plasticbomb
addikt

A 120ssal, vagy a 155ssel csináltad? Gyanítom, hogy a 120ssal. Szerintem a T30 azzal a legélvezetesebb. Gyorsan tölt, gyorsan lő, sebez, ahogy kell, jól használható. Szerintem.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#27411) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!
Gold vásárlásban szeretnék ségítséget kérni. PÜ-ben várom egy segítőkész kolléga jelentkezését!
Köszönöm!

(#27412) dFactor válasza dFactor (#27394) üzenetére


dFactor
tag

@sith7: akárhogy is nézzük, a beleölt idő mennyisége egészen elképesztő. Mondjuk ha a T10es tankot is bottal használja, akkor viszont végképp nem értem, hogy minek játszik egyáltalán? CW képes klánba be sem engedik...minek neki 10-es tank?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#27413) dFactor válasza zsolthee (#27411) üzenetére


dFactor
tag

Csak és kizárólag a hivatalos oldalról vegyél goldot! Ez a legfontosabb tanács.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#27414) zsolthee válasza dFactor (#27413) üzenetére


zsolthee
senior tag

Úgy gondoltam én is. :K Egészen pontosan egy Golden Bindle Gift-el szemezek.
Csak technikai segítségre lenne szükségem a tranzakció lebonyolításához.(Nincs PayPal-om)
:R

[ Szerkesztve ]

(#27415) Dreadloord válasza zsolthee (#27414) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Akkor csinálj, de komolyan.... Nem csak a wothoz, hanem mindenhez az ajánlott.

(#27416) TESCO-Zsömle válasza dorka16 (#27401) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én se vagyok sokkal jobb...

És előbb-utóbb én is IS8-ba fogok ülni, mert azt az ágat tolom...

zsolthee: Ha nem akarsz PP-al vacakolni, akkor fizess telefonon.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27417) dFactor válasza Dreadloord (#27415) üzenetére


dFactor
tag

Ugyanezt tudom javasolni, millió+1 helyen tudod használni. 3 nap alatt megvan a PayPal account, és ennél biztonságosabb megoldást nem is fogsz találni.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#27418) Antonius1978 válasza diegho (#27362) üzenetére


Antonius1978
addikt

Visszatertel ? :D

(#27419) dFactor válasza TESCO-Zsömle (#27416) üzenetére


dFactor
tag

Csak neked 600 csatád van, neki meg 6000...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#27420) Dreadloord válasza TESCO-Zsömle (#27416) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Nem akarlak megsérteni, de nézz meg 15-20 kommentes visszajátszást minimum, mielőtt visszaülsz bármelyik tankba is, mert valamit nagyon rosszul csinálsz, ha bot nélkül ilyen a statod...

Javítom magam, az utolsó hét már korrekt, magadtól belejöttél, vagy vidiket néztél?:D

[ Szerkesztve ]

(#27421) TESCO-Zsömle válasza dFactor (#27419) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A lényegen nem változtat. A mostani szintemnél följebb már én sem fejlődök... :(

Dreadloord: Hatalmas szerencse, hogy a stat a semminél is kevesebbet jelent nekem, így nem kell aggódnom miatta. :))

Nincs se vidim, se modjaim, semmim. Úgy játszok, ahogy tudok. A statokat a vakszerencse és a MM írja. Lehetek én rambó, ha nem oda jön az ellen, ahol én védek. Gyakran mire találkozok az ellennel már én vagyok az utolsó a csapatból és jönnek rám vagy 6-an.

Legyen pár élvezetes menet, a többi nem számít. ;) Just 4 fun.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27422) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#27421) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jah, és kb 1 hete játszok, szóval az elmúlt hét az egész kenyerem. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27423) Dreadloord válasza TESCO-Zsömle (#27422) üzenetére


Dreadloord
senior tag

A 624 csatádból 124 volt az elmúlt 7 napban, oké, hogy téged nem érdekel a statisztika, de attól az még nem hazudik(nagyot:D).

Hmmm bár jobban megnézve fura, mert okt 17-től van az első adat, szóval lehet tényleg a noobmeter bugzik kicsit:)

[ Szerkesztve ]

(#27424) Antonius1978 válasza TESCO-Zsömle (#27421) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ne izgasd magad, nekem is hasonlo volt a stat kezdo koromban.
A csataid 3/4-et konnyu tankokkal mented, azok sem sebezni, sem pattintani nem tudnak nagyon.
Majd ha lesz valami jo kozepes tankod es nehez tankod, akkor emelkedni fog, ha kicsit tapasztaltabb leszel.

(#27425) TESCO-Zsömle válasza Dreadloord (#27423) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Igazad van, csütörtök este lesz 2 hete. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27426) dFactor válasza TESCO-Zsömle (#27421) üzenetére


dFactor
tag

Badarság, elfelejted a tanulási görbét. Lehetsz még sokkal jobb tankos, mint most. 5000 csata környékén már látszani fog jobban, hogy mit mutatnak a számok.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#27427) Angel1981 válasza Cseri0058 (#27344) üzenetére


Angel1981
veterán

Jaj, Te szegény, hogy sajnállak - semmi kihívás! :D :P

Egyébként milyennek érzed a vasat?

[ Szerkesztve ]

(#27428) 04ahgy válasza TESCO-Zsömle (#27421) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nagyon jó hozzáállás. Ne a stattal foglalkozz. menj azzal a tankkal élvezeteseket, amelyiket kedveled. 600 csata után én is efféle stattal voltam, szóval szerintem abszolút helyénvaló. Achill3uS is megírta korábban, hogy jópárezer csata kellett, mire igazán "ráérzett"...

A KV-1S, IS majd fog javítani a statodon. Arra figyelj, hogy a legénység bennük ne legyen gyenge, próbálj meg minél jobban egy skillt kifejleszteni nekik.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#27429) diegho válasza Plasticbomb (#27410) üzenetére


diegho
nagyúr

Csakis 155-ös. A 120-assal nem szerettem. A T30 lényege a 155-ös ágyú, természetesen játék közben illik a megfelelő zenét hallgatni, hogy az ember átvegye a feelinget [link]

[ Szerkesztve ]

(#27430) 04ahgy válasza diegho (#27429) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Egyetértek. Én az első körömet vele a 155mm-es löveggel toltam, meg is lett a Master... Nálam ez szólt: [link].

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#27431) Angel1981 válasza Bingisz (#27392) üzenetére


Angel1981
veterán

diegho-Virkir-Stieger11 egy szakaszban? :Y
Milyen ott a win rate? 75%? :D

[ Szerkesztve ]

(#27432) csapee válasza 04ahgy (#27430) üzenetére


csapee
senior tag

En is szerettem, most is sajnalom hogy eladtam. En heavynek hasznaltam es meg ugyis eleg jo.

Csapee

(#27433) dorka16 válasza TESCO-Zsömle (#27416) üzenetére


dorka16
aktív tag

Akkor téged is kilőlek majd. :DDD
De erre térjünk vissza 3-4000 csata múlva. 600 csata a full kezdő szint. :U

Na kezdődjék a nap.

[ Szerkesztve ]

(#27434) Djuree válasza diegho (#27390) üzenetére


Djuree
félisten

pedig tanulságos lenne. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27435) ollie válasza 04ahgy (#27357) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már miért ne lehetne gyenge?

Minimum research cost:
9 890 360
464 350 (18 574)

Full research cost:
10 458 540
563 335 (22 534)

Vagyis ha mindent kifejlesztett (ami ilyen szintű játékosoknál amúgy kizárt), átlag 563 XP-t kell elérni 1000 meccs alatt, ami prémiummal elég kevés.

***

(#27436) J.J. András válasza SoulReaver (#26883) üzenetére


J.J. András
őstag

dehogynem,.... de hiába írsz nekik, én igaz németül szoktam velük levelezni.
Volt olyan, hogy kb. a 3÷4 levélváltásra ismerték el, hogy egy küldetés teljesítésért valami szerver baszás miatt nem kaptam meg a jutalmat...., majd egyszer csak jóváírták :)

Mindegy...., ez kőkemény piacgazdaság. Nekik nem GAME....

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#27437) J.J. András válasza dorka16 (#27401) üzenetére


J.J. András
őstag

Te lány vagy Dorka, és TKzni akarsz : ? :)
Istenek haragja előbb utolér... nem éri meg :) játssz lehetőleg barátokkal szakaszban.

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#27438) ollie válasza TESCO-Zsömle (#27422) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én kb 2-3 ezer csata után kezdtem kilépni a nagyon noob korszakból.

***

(#27439) Angel1981 válasza J.J. András (#27437) üzenetére


Angel1981
veterán

Ja! 16 éves kiscsaj, aki él-hal az ISU-152-ért! :D
Nem az, csak nőimitátor! :P

Djuree: az bizony, tanulságos! ;)

[ Szerkesztve ]

(#27440) dorka16 válasza J.J. András (#27437) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nem vagyok lány. :N Csak a feleségem nickjét használom mert az enyém elveszett.
Barátok szakaszban csak 11%-os WR eredményeztek eddig. :C

(#27441) ollie


ollie
MODERÁTOR

A tegnapi egyik csatában majdnem elröhögtem magam, amikor lengyelül beírták, hogy egy klánba tagokat keresnek (ennyit megértettem belőle), és az elvárás a minimum 600-as efficiency meg a 46% WR. :DDD

***

(#27442) Tiszteletes válasza ollie (#27441) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Lehet, hogy CW-zni akarnak, és nem nyerni. :) Ahhoz bármilyen effi elegendő, hogy bemenj trollkodni a loltrakiddal.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#27443) dorka16


dorka16
aktív tag

Valami baj van a játékkal emberek!! 6 csata 6 győzelem. Minden tank elsőre leduplázva. Asszem visszafekszem aludni. :F
Első két csata könnyed győzelem (ez annyit tesz, hogy egy lövés után meghaltam), utána nehéz győzelem IS-el (17 lövés), utána ismét gyors halál T29-el és AT7-el, majd jó csata Jagdpanther-el.
Innen már csak szopóág jöhet. :O

(#27444) X2N


X2N
senior tag

Valaki meg tudná nekem magyarázni a következőt? Van a T44-em és a t62a-m. T44-en a legénység parancsnoka 110% (100+5(venti)+5(BIA)) lövész,sofőr,töltő 121% (100+5+11+5).
T62a-n nincs BIA, a parancsnok csak 100%-os, ventivel. Lövész, töltő, sofőr 110%, (100%+10%???)

T44 (venti+rammer) legénység skillek:
Parancsnok BIA, 6. érzék, Camo 55%
Lövész BIA, Pillanatkép, Camo 66%
Sofőr BIA, Sima utazás 87%
Töltő BIA, Biztonságos elhelyezés, Camo 66%

T62a (Periszkóp, venti, rammer) legénység skillek:
Parancsnok 6. érzék, Mentor, BIA 67%
Lövész Pillanatkép, camo, BIA 66%
Sofőr Sima utazás, camo, BIA 68%
Töltő Biztonságos elhelyezés, camo, BIA 66%

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#27445) Tiszteletes


Tiszteletes
aktív tag

Akkor egy kis sírás. Tegnap klántársakkal toljuk a szokásos esti szakaszozást. Montain Pass-en déli oldalról T9-es top tierként T95-el (hidat) T30-al VK Bélával gleccser aljába álltunk és szorgalmasan bosszantottuk az ellent a pattintgatással, várva a megfelelő pillanatot amikor visszaüthetünk.

Természetesen a kemény páncélt kihasználva első sorban kecmeregtem több más tank között. Pattogott is minden ahogy azt kell, mikor is bumm 430 Amo+motor... Nézem ezt hogyan???! Találatjelző minden kétségemet egy pillanat alatt eloszlatja. Sötétpiros T34 gyönyörűen seggbe lőtt. Na mondom magamban: "kedves barátom.. akkor van kb 5 másodperced, hogy begépeld a sorry-t, ha nem mész a levesbe...

Amit a chatban láttam. "Idiot VK, uninstall this game"
2 lövéssel pontot tettem a dolog végére. De nagyon felhúzott a szitu, hogy a szétlőtt motor miatt, amúgy sem hegymászó tankommal nem értem be időben a capkörbe. 5 másodperccel maradtunk le, mert a hídtól a T95 másfél perc alatt nem tudott visszaszaladni az egy szem capelő Leo1-et visszalőni.

Csak én gondolom azt, hogy a tapasztaltabb játékosok által adott feljelentéseknek nagyobb súlyt kéne adni?
Klántársam javasolt egy olyan metódust a hivatalos fórumon, ami az ilyen idétlen full-zumm-ban közlekedők által elkövetett TK-k büntetését, azonnal a sérelmet szenvedő játékos kezébe adná. Ahogy annak idején a CS-ben... megvakíthattad, megbocsáthattál, helyhez köthetted, slap-pelhetted, azonnal megölhetted, stb.

Így azonnal igazságot lehetne szolgáltatni. Én az ilyen idiótáknak is meg szoktam bocsátani, lévén nem is olyan rég még én is ezek közé tartoztam. De ha a bocsánatkérés helyett még nekik áll feljebb... akkor a hülyéket nem feljelentgetni, hanem azonnal büntetni kéne az adminisztrációs árulkodás helyett.

[ Szerkesztve ]

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#27446) Angel1981 válasza ollie (#27441) üzenetére


Angel1981
veterán

Naneee! :DD :C
A betöltött 8. életév nem volt közte? ;]

Tiszteletes: az utolsó 2 bekezdésedben sok jó dolog van, de félek, a WoT nem nagyon fog lépni....

[ Szerkesztve ]

(#27447) emre válasza ollie (#27441) üzenetére


emre
veterán

Ja, láttam már, sokan szeretik a HAMI-t.
Képzelem hogy pöröghet a chat ablakuk. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27448) Angel1981 válasza emre (#27447) üzenetére


Angel1981
veterán

:C :DDD :R

Ez lenne az? :F

[ Szerkesztve ]

(#27449) HungAryan válasza emre (#27447) üzenetére


HungAryan
tag

Ezt valami mod csinálja, nem? :DDD
Amúgy hivatalosan is megszűnt a klán.

WT account: Cpt_Hungarian

(#27450) Preda válasza diegho (#27429) üzenetére


Preda
aktív tag

Ac/Dc + Schwarzi abból már rossz nem lehet :K . Megunhatatlan zene!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.