Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#27151) Drenadar


Drenadar
veterán

Ez a T-44-85 ez milyen prémium tank lesz? 7-es tierben ez a 127 pen ez nagyon kevésnek tűnik... csak nekem? és nem is túl pontos csúzli... :(

Amcsi prémium td mikor lesz? nagyon jól esne egy...

(#27152) jano_77 válasza nyunyu (#27150) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi....esetleg azt is tudod, hogy mennyi XP kell majd az új T4 TD-hez?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#27153) nyunyu válasza jano_77 (#27152) üzenetére


nyunyu
félisten

Passz.

Altalaban nagyjabol megegyeznek az egy tankbol kifejlesztheto azonos osztalyu tankok arai, igy nem hinnem, hogy jelentosen elterne a Hetzerhez szukseges 3800XP-tol.
De az par kor alatt osszeszedheto, vagy akar freebol is meglepheto, es akkor nem kell visszavenned a Mardert.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#27154) PAtr0n válasza KisApám (#27145) üzenetére


PAtr0n
addikt

KV1S neked lassú? Nem tudom mi neked a gyors heavyk terén :)
Ma mentem sokat, aránylag jól zártam a napot szinte minden tankot le tudtam duplázni.
Ami undorító, hogy mountain pass pálya, domination, tehát lent a folyóban a zászló. T150-el voltam, aránylag egyforma tiert kaptunk. Lövöm a tóloldalról a Tiger2-t, semmi reakció. Ki-ki bújkál egy lightal a szikla mögül, de nem tudom sebezni. Pár perc, némi support is érkezik, de nem sebzi senki. Én is rálövök néha tisztán, de semmi visszhang hogy leppattan vagy valami. Az 1600 életéből semmi nem ment le a kör végéig, persze vesztettünk, mert a mocsok addig védte a zászlót amíg ki nem kaptunk. Mi a f@sz ez? Kérdem én? Fullra oldalra fordított testtel a T150 nem viszi be az oldalát? Sőt, még a leláncolni se tudtam, pedig megvártam amíg beszűkülök, és elődugja. Az MM megint kurva kegyes volt, úgy látszik azt szerette volna hogy veszítsünk. :(((
Írtam is neki hogy fucking Tiger2. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#27155) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Más:

Úgy látom a pokolmacska mindenki kedvence, holott lámák gyűjtögető tankja. Undormány, hogy 1 lövéssel nem lehet kivégezni T6-ban, brutálisan visszacsíp, meg még gyors is. Ezt a tetvet nem fogják nerfelni? Rohadtul OP. Felderít, odamar, aztán továbbál, néha visszajön és kinyír, mert kábé minden rohadt találata átüt, lehet neked KV1 tornyod, vagy T150 tested. Büdösrohadtmajomállat. Már csak azért sem fogok vele játszani, maradjon a lámáknak....

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#27156) Spenike válasza SoulReaver (#26417) üzenetére


Spenike
tag

Azért az látszik hogy csupa 6os tankot lőttél ki 8assal ,)
ahoz képest menyit lőttél ezért kevés a kredit meg az xp is szerencséd volt biztos jó balfaszok voltak :PPPP

(#27157) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Ezt szeretem én a Kávé 1-ben. Könnyedén megvan vele az acélfal :)

Ráadásul mostanában a rövid ágyúval nyomulok (122mm U11), sokkal könnyebb vele ölni, sokkal nagyobbakat harap :D

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#27158) #43783936 válasza KisApám (#27145) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha neked a kv1 lassú, akkor nem ajánlom a kv3-at. :D
Annak a gépnek csak két előnye van:
Nem Kiszel Tünci vezeti, és nem rózsaszín. :DD
Már csak a két nagy ágyú hiányzik, és a nagy motor, de egyszerűen kezelhetetlen.
Lassú, pontatlan, de ha betalál, az legalább lepattan. :W

(#27159) Gyuri27 válasza TESCO-Zsömle (#27139) üzenetére


Gyuri27
félisten

Rossz az egész. Több sebből vérzik.
Tegnap mentem is3-l. Sebeztek 4k-t. Azt gondolom ez már nem olyan rossz. 21 lövésem volt. Ebből 13 volt ami sebzet. EÍeve érdekes, hogy t8 csatában mit nem visz át a bl9.
TigerII kupolájáról 3x pattantam (50m-ről). Aztán volt néhány 0 dmg-s átütés.
Nyilván elöl harcoltam. Maradt 4% hp-m. Egy eü csomagot is felhasználtam. Jelzem a második a csapatban fele annyit sebzett mint én. Erre az egészre maradt 7k kredit.
Szóval nevetséges az egész. Ezek után ne csodálkozzunk ha mindenki hátul ül és kempelget.

Amd - Radeon - Ryzen

(#27160) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Volt pár jó köröm.

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#27161) zozimoto


zozimoto
aktív tag

:D

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#27162) zozimoto


zozimoto
aktív tag

:DD

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#27163) Linkin válasza zozimoto (#27160) üzenetére


Linkin
senior tag

Te milyen felszerelèssel hasznàlod?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#27164) #95904256 válasza Gyuri27 (#27159) üzenetére


#95904256
törölt tag

"Jelzem a második a csapatban fele annyit sebzett mint én. Erre az egészre maradt 7k kredit. Szóval nevetséges az egész. Ezek után ne csodálkozzunk ha mindenki hátul ül és kempelget."

Sajna kevesen vannak akik valóban játszani akarnak.
A többség csak kreditet gyűjtögetni ül le a gép elé.

Vagy eláruljátok nekem, hogy mi az élmény abban, hogy valaki hátul bujkál percekig egy bokorban a top tankjával, aztán egészen addig csak 1-2 lövést tud leadni, míg el nem hullik a csapata és az ellenfél már az ő nyakát szorongatja?

[ Szerkesztve ]

(#27165) Gyuri27 válasza #95904256 (#27164) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a baj, hogy a játék nem jutalmazza a játékot.
Mint látod kerestem 7k kreditet. Mi értelme volt hát az egésznek? Egy Type59 ha afk és a csapat bukja a kört akkor is többet hoz a konyhára.

Amd - Radeon - Ryzen

(#27166) emre válasza Gyuri27 (#27159) üzenetére


emre
veterán

Igen az elméleted is, mert ha top sebző vagy akkor megkapod a győztesnek járó xp és kredit mennyiséget.
Nekem E50-el így lett meg a tankász. [link] A Tiger2 kupolája és a hasa is erősítést kapott, szóval csak óvatosan.
A BL9 mint minden orosz löveg szerintem elég nagy fokú randomítással van megáldva, ezért ezeknél én nem lepődök meg semmin. Talán csak akkor ha minden lövésem talál vele.

MÁS
Mondom Isten barmainak, erről a félről ne menjenek be a városba, mert instant lose, ráadásul elég skilles ellenfél volt. Erre a válasz hogy minek sírok, majd megoldják, (IS3, M103) Én fenn maradtam egy bokorban.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27167) #95904256 válasza Gyuri27 (#27165) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ha kreditet akarsz gyűjtögetni arra ott vannak a premium tankok. Van köztük néhány amelyik kifejezetten szórakoztató és jól is lehet velük keresni. A normál tankos játszmák esetén nem szokott érdekelni, hogy mennyire buktás a dolog.

(#27168) Gyuri27 válasza emre (#27166) üzenetére


Gyuri27
félisten

Még jó. Mert mínuszos lett volna a kör.

Értem én, hogy erősítették. De a bl9 nem meggymagköpködő. A kupola meg mégis csak kupola.

akosf: na itt ette meg a fene az egészet. Tolod, nyomod. Sebzel, felveszed a sebzést. Ja kreditet ne várj érte. Legyen prem tankod prem fiókkal. Jó mentalitás.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#27169) emre válasza Gyuri27 (#27168) üzenetére


emre
veterán

A kupolán kisebb lett a sebezhető felület, és ha be van forgatva a hasát elég nehéz átlőni bl9-el.
mod.:
Valamint ha jól tudom a gépfegyver nyílásánál sem lehet már belőni.
Keresek valami képet róla, de nem sikerül találnom.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27170) emre válasza emre (#27169) üzenetére


emre
veterán

Na, most sikerült megtalálnom:

8.8 Tiger II Armor Changes

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27171) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ilyen csapattársakkal nem is lehet nyerni.
Vezetünk 12-7-re majd kikapunk 14-15-re. Hihetetlen ami ebben a játékban van.
Majd ezután a vesztes csata után ahol az ember vasárnap reggel már agyvérzést kap, a KV1-et az MM berakja Tier 7, be ahol egyedül vagyok Tier5.
Amint lejár a prémiumom, nagyon sokáig nem fogok pénzt adni ennek a bandának.

20 éve a Prohardveren

(#27172) Gyuri27 válasza emre (#27170) üzenetére


Gyuri27
félisten

Köszönöm. Legközelebb he-t kap ha máshol nem tudom lőni vagy goldot.

Ha már itt tartunk. A tigerII-n az alap ágyún kivül a többinek mi értelme?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#27173) dfsz34 válasza odrif (#27171) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez ráadásul csak rosszabb lesz, ahogy ezek a gyerekek vagy ha nem gyerekek, akkor értelmileg visszamaradottak elérnek magasabb tierekbe is tömegesen.

(#27174) #95904256 válasza Gyuri27 (#27168) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nézd, valahogy terelgetni kell a felhasználókat abba az irányba, hogy kifizessék a fejlesztő és üzemeltető költségeit. Te ingyen dolgozol? :U

(#27175) emre válasza Gyuri27 (#27172) üzenetére


emre
veterán

Azon a top löveg használata ajánlott.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27176) mefistofeles

Tudom nem lehet adekvált választ adni de mégis, mi a éleményetek a kínai ágról magasabb tierben? A közepes-nehéz vonal érdekel.......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27177) Bingisz válasza mefistofeles (#27176) üzenetére


Bingisz
addikt

A közepes és a heavy ágon kívül van még fejleszthető iránya a kínaiaknak? :DD

Amúgy jó tankjaik vannak.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27178) emre válasza Bingisz (#27177) üzenetére


emre
veterán

Igen, a light a két kis WZ-vel, de azt csak erős idegzetűeknek ajánlanám.
Szerintem a 7-8 már magasabb tier. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27179) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ez az IS-3 eléggé papír szemből, csak az nem lövi be aki nem akarja..

magyarsrac

(#27180) #35692544


#35692544
törölt tag

érdemes megnézni a platon 1 két idiótáját
top tankként 218 az össz sebzésük
rájuk írok erre a válasz, hogy szerencsém volt és azért sebeztem ennyit mert prémium tankkal voltam :DDD

(#27181) PAtr0n válasza odrif (#27171) üzenetére


PAtr0n
addikt

Tegnap éjszaka bár kiakadtam természetesen, azért sok olyan meccsem volt amiben én fordítottam és amiatt nyertünk. Meg is lett a kábé 55% wr. Plusz az effim is nőtt, ritka volt az olyan csata amihez ne tettem volna sokat, még a vesztes 2 perces csatákhoz is. Persze lehet az mm is kegyesebb volt, de más hozzáállással játszottam én is.
Volt egy olyan körünk amikor nálunk 1 arty a többi heavy, ellennél 1 medium, 1 arty, a többi heavy. Ráadásul a nagy része a 2 csapatnak Csörcsill és Kávé1 volt. Szerencsére meg is nyertük. :)

Amúgy nem ritka hogy csupa T7-ben találod magad KV1-el. Biztos úgy vannak vele, hogy túl erős a tornya, mehet az oda :) Mellesleg sokszor dobja top tanknak is, ezt szeretem benne.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#27182) Exorsized


Exorsized
tag

Nem volt magasan a mérce 1. kör a tankkal, összekapart legénység a tankban :D

XONE : MrExoQt

(#27183) zozimoto válasza Linkin (#27163) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Hali. T57-et. venti, célzó, függőleges stabilizátor

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#27184) Gyuri27 válasza #95904256 (#27174) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyilván nem. Mondjuk nem is kaszálok annyit mint ők.
Viszont amit írtam azt tartom.

Amd - Radeon - Ryzen

(#27185) SoulReaver válasza Spenike (#27156) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem tudom miről beszélsz... t34 elég papír jószág, egy hellcat simán kivégzi szabad terepen, biztos azért álltam egy gödörbe, mert szerencsém volt... Ha nem használom ki a terepviszonyokat akkor lazán leszednek... De amíg nem láttad a replayt, hiába minden vélemény... kevesebb mint 100 hp val nyertem.

(#27186) echterion


echterion
nagyúr

Mostanában szoktat a játék a Jagdtiger stock állapothoz. Ferdivel az utóbbi egy hétben máshová se rak, csak T10-es csatába. De úgy látom, nem lesz akkora gáz összeszedni ezzel az ágyúval azt a 60k xp-t a nagy csúzlira. Egész eredményes szoktam ott is lenni vele, goldot sem nagyon kell lődözni.

**********

(#27187) sith7 válasza echterion (#27186) üzenetére


sith7
nagyúr

öööö ... nos ... én is ezt gondoltam, amikor a Ferdi - t toltam, ennek ellenére a JT-n nem egészen úgy működik ... sajnos

(#27188) unravel


unravel
őstag

WOT Tények
első rész

- siema
- a játékban mindeki okosabb mindenkinél
- ha sikerül kifejlesztened a kiszemelt tankot, a következő update-tel nerfelve lesz
- ha egyedül maradsz egy csatában és sikerül nyerned akkor király, ha kikapsz akkor noob vagy
- random csatában a te csapatodban minden alkalommal több a "piros" játékos. ha mégsem, akkor az matchmaker bug :)
- halani kötelezö
- mindig az fog S.O.S gombot nyomni akit csapatából 7 top tank vesz körül

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#27189) echterion válasza sith7 (#27187) üzenetére


echterion
nagyúr

Konkrétan milyen különbséget tapasztaltál? Mert tulajdonságaiban egy feltupírozott Ferdi azzal az ágyúval.

**********

(#27190) sith7 válasza echterion (#27189) üzenetére


sith7
nagyúr

amit a Ferdivel átlőttem, ezzel nem sikerült minden esetben ... panaszkodtam is rá, lehet a másik topic - ban, ott írták a többiek, hogy majd a fullos ágyú lesz az igazi, és tényleg, azzal teljesen más

(#27191) TESCO-Zsömle válasza unravel (#27188) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mi az a siema?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27192) #65537792 válasza TESCO-Zsömle (#27191) üzenetére


#65537792
törölt tag

Azt hiszem lengyel és valami köszönés féle. Siema, siemka, siemanko ilyesmik.

[ Szerkesztve ]

(#27193) TESCO-Zsömle válasza #65537792 (#27192) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És hol marad akkor a "salud"? :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27194) #65537792 válasza TESCO-Zsömle (#27193) üzenetére


#65537792
törölt tag

Salut. Az meg román. De lehet keverem ezeket. Ocsmány és kész. :D

(#27195) bullseye válasza TESCO-Zsömle (#27191) üzenetére


bullseye
addikt

Nem csak azért legenda, mert lengyel köszöntés, hanem mert a lengyelek a néphit szerint nagyon rosszak. De könnyen lehet, hogy csak azok, akik köszöngetnek - hiszen a "Van magyar" is ritkán hangzik el 1000 wn6 felett :)

Minden esetre a történet lényege, hogy az a csapat veszít, amelyikben 2-3 játékos is ezzel köszön.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27196) TESCO-Zsömle válasza bullseye (#27195) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát csak én köszönök úgy az ellenségnek, hogy "Penetration!"? :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27197) Motyi válasza TESCO-Zsömle (#27196) üzenetére


Motyi
senior tag

Figyeld meg, ha a Te csapatodban tolja el a simka átkot valaki akkor garantált a vereség, ha az ellennél csattan el, akkor hátra is dőlhetsz, nyertetek :D

[ Szerkesztve ]

(#27198) sith7


sith7
nagyúr

6. ütközetre meglett , 81% -os legénységgel :))
Mindenkinek ajánlom ezt a TD - t, ez a -15% - ban ledönthető ágyú fenomenális

(#27199) emre


emre
veterán

Mi legyen a következő 10-es tankom, T57, E50M vagy M48? :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27200) #65537792 válasza emre (#27199) üzenetére


#65537792
törölt tag

T57 fucking epic!
De beszéljen helyettem a kép. Ez a 4.ik csatám volt vele.

(#27201) polgi803

"Megjelenés" gombra kattintva tutod.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.