Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#27251) mefistofeles

Köszönöm wot én így szeretlek..... :W
Úgy lagzik a játék, hogy gyakorlatilag forogtam egyhelyben mint a mérgezett egér és persze simán kétszer kilőttek + mindkettő vereség is lett. Asszem most kicsit pihenek!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27252) dorka16


dorka16
aktív tag

Én meg meguntam a Pz.IV-et. Egyszerűen 3 napja ez viszi le a WR-et. Ma az 5 vereségemből 3 vele van és nem tudom letriplázni. 3000XP hiányzott a VK.36-hoz azt beletoltam freeből és triplázás nélkül eladtam. De jól esett. :((

(#27253) dorka16


dorka16
aktív tag

Ez jó volt. A mai első 6 csatámat megnyertem. Most 7:7 az állás. Utoljára nem vettem észre, hogy Erlenbergen nem támadásban vagyunk hanem sima csatában és átmentem a hídon egyedül. Aztán néztem amikor 8 tank állt velem szembe. :C

(#27254) dorka16


dorka16
aktív tag

És csak nyafogni kellett!! Ezekért a csatákért játszom ezzel a szarral. A Panther és én megnyertünk a vesztett csatát. Az ISU hatalmas!! :)
8 kill.

(#27255) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Találtam egy fasza polót :D

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#27256) ollie válasza Memphis79 (#27255) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hol lehet ilyet kapni?

***

(#27257) bandiras2 válasza dorka16 (#27252) üzenetére


bandiras2
senior tag

pedig a pz4 az egyik legjobb t5 tank a jatekban, persze nem ugy kell hasznalni mint a kv1 et, ami pedig a masik csucsgep t5 -ben. en a 75milis agyujaval is birtam vele eredmenyes lenni, de persze nem a regi az l70 nelkul. mostanaban a 110 milissel trollkodom a nepet hogy az utobbi update rendezte a celzasat, meglepoen pontos meg kozepes tavolsagon felett is. persze erosen stilus fuggo, de az egy nagyon jo gep, sajnos te nem ereztel ra erre a gepre.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#27258) Kakumix válasza Angel1981 (#27080) üzenetére


Kakumix
senior tag

Többen kérdezték és én mindig azt mondom, hogy jobb lett, bár sokkal többet lövik át a hasát mint korábban, és volt már pár érdekes sebző találatom a tornyon a plusz rátett páncélon keresztül (???). Pl. KT lövése a torony plusz páncélján, de magán a tornyon már nincs nyoma, mégis sebzett, de ez lehet grafikai hiba is.
Viszont, amit még hozzá kell tennem, hogy szerintem csalnak a WG-nél vele és ha már nem lehet eladni aranyért, rosszabb csatákba fogja betenni, most elég gyakran élvezetes a játék vele, de a 8.7-es óta borzalom volt (bár vannak képek itt, amit mások cáfolatként linkeltek).
Jelenleg, ha sebeznek azt általában normál lőszerrel teszik - a T69-eket leszámítva, mert azoknak a tárába csak arany fér :) - és elég sok tank képes a hasa felső részét (UFP) is belőni, de gyakran össze lehet vele szedni 4000+ lepattanót is és van mikor egy AMX 13 90 szemből egy tárból kivégez.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#27259) Kakumix válasza Kakumix (#27258) üzenetére


Kakumix
senior tag

AMX 13 90-hez: mozogtunk mindketten és 10-30 méterről a tankom tetejét lőtte. Talán kék vagy lila színű játékos volt, szóval lehet nem volt korrekt a hozzászólásba betenni, mert nem gyakori és valószínűleg nem is az SP hibája, hogy ez lett a vége :)

Legyen szép napod!

(#27260) Skyhunter válasza ollie (#27256) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Mondjuk itt. :)

(#27261) Angel1981 válasza sith7 (#27091) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi!

(#27262) Petyus87 válasza Angel1981 (#27261) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Sziasztok!
Meg tudná nekem valaki írni, hogy melyik mod küszöböli ki teljesen a cenzúrázást?
Köszi előre is!

(#27263) AVarice


AVarice
tag

Volt mostanában akció T-32-re?

(#27264) Memphis79 válasza ollie (#27256) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Na kollega megelőzött már belinkelte előttem....
Vki vegyen már,hogy tényleg faxa az anyaga :D

Origin:Memphis79HUN

(#27265) Angel1981 válasza unravel (#27188) üzenetére


Angel1981
veterán

He-he-he! :)

(#27266) Angel1981 válasza bandiras2 (#27257) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem is egy nagy sz*r, emelem kalapom az előtt, aki hatékonyan tudja használni - nekem csak trollgunnal nem volt szenvedés vele a játék, úgy szódával elment (sok-sok szódával).

Mondjuk az is igaz, hogy nagyon kezdőként használtam, talán most jobban menne, de nem akarok kockáztatni hajszálakat! :P

(#27267) ollie válasza Skyhunter (#27260) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azta...

mod:

A tegnapi napom ritka rossz lett, kivéve a WR-t:

Nézzük részletezve tankonként:

Na most teszem le végleg a T110E4-et.

Egyébként ritka kiábrándító volt, hogy belelövök egyet a t10-es francia TD-be, majd ő rám ront, és amíg én újratöltök egyszer (skillek maxon + töltésgyorsító), addig ő háromszor lő, és kb akkorát sebez egy lövéssel mint én, és persze ki is lő.

Viszont a T28 eszméletlen jó, tegnap vettem meg, és csak a láncot kellett megvenni free xp-ből, minden más ki volt már fejlesztve, így jó volt t10-es gunnal kezdeni. Még 75%-os legénységgel is durva. Csak egy dolgot nem értek, miért gyullad ki a motor akkor is, ha elölről lőnek meg, és akkor is, ha hátulról.

[ Szerkesztve ]

***

(#27268) KisApám


KisApám
addikt

Aki szídaná a német Tier IV Durchbruchswagen 2-t, annak itt egy kép
(amúgy eddig 2 csatám volt vele, 9 kill-el összesen ;] )

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#27269) Angel1981 válasza Kakumix (#27258) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi! :R

KisApám: nem szidom, csodás potyafrag szokott lenni! ;]

[ Szerkesztve ]

(#27270) KisApám válasza Angel1981 (#27269) üzenetére


KisApám
addikt

Ha megnézed a képet, ott látod, hogy lopkodták előlem az általam majd teljesen leszedett tankokat...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#27271) Angel1981 válasza KisApám (#27270) üzenetére


Angel1981
veterán

Összesen 7 tankot sebeztél meg, ebből 5 frag lett a tiéd végül, ez még bőven tűréshatáron belüli, sőt, még szerencsés is - persze Master medál pusztán szerencséből nem lesz meg senkinek, ezt nem vitatom.
Szerintem egy hulladék a DW2, ellenfélnek jó, mert esélye sincs - legalább is én ezt tapasztaltam! :D

(#27272) X2N


X2N
senior tag

Wotos pólók: [link]

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#27273) KisApám válasza Angel1981 (#27271) üzenetére


KisApám
addikt

A hulladékkal azért egyet értek most már:
KV-1-et illetve a CHURCHILL 1-et körbelőttem - SEMMI hatás...

Egy másik DW 2-t is körbelőttem: jó szerencse kell hozzá, de szinte majdnem minden pattan.
Az az ágyú Tier III ellen hatásos max., jó esetben Tier IV ellen is.
Tier V elől MENEKÜLNI kell vele... itt még a jó szerencse sem segít rajta.

Azért megyek vele, mert rajta keresztül lehet eljutni az E50M-ig, vagy az E100-ig.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#27274) Angel1981 válasza KisApám (#27273) üzenetére


Angel1981
veterán

Erről beszéltem! :))

"Azért megyek vele, mert rajta keresztül lehet eljutni az E50M-ig, vagy az E100-ig."
No, azok aztán jó vasak, azokban nem fogsz csalódni! ;)
Sikert és kitartást - mert hosszú lesz az út, nagyon hosszú!

(#27275) TESCO-Zsömle válasza KisApám (#27273) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

KV1-ben ülve 122-es tarackkal megküldtem egy DW2-t, 2% élete maradt, amit a tűz evett meg.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27276) emre válasza ollie (#27267) üzenetére


emre
veterán

kb nekem is ilyen volt, nem alakítottam nagyot, de a win jó volt. stat
ráértem játszani :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27277) Achill3uS


Achill3uS
veterán

újabb gyöngyszemre akadtam:

tier IX-es csataban, conqueror-al kezdő zászló melletti bokorban letáborozott és forgatta a tornyát az egész csata alatt. 10k csata, 60-as effivel. kiváncsi lennék hány éves.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#27278) ollie válasza Achill3uS (#27277) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne viccelj már, 60-as effivel 41%-os nyerési ráta teljesen jó. :D

***

(#27279) dorka16 válasza Achill3uS (#27277) üzenetére


dorka16
aktív tag

Ez bot.

(#27280) mefistofeles válasza Achill3uS (#27277) üzenetére

Huh ennél az én statjaim is jobbak 1K csatával. :DDD

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27281) Angel1981 válasza dorka16 (#27279) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, gyanús!
T9-ben van, és 69 az átlag dmg-je? :F

[ Szerkesztve ]

(#27282) mefistofeles

Tényleg szerintetek mi a helyes metodika? Egy ágat felhúztok, míg a többi tank csak fejlődik és farmol, vagy szimultán mentek felfelé több ággal? Illetve van erre valami hasznos szabály vagy egyénfüggő?
Most elértem, hogy van 5db tierV-ös vasam és most először is kihúzom fullosra mindet, meg egy kicsit anyagilag is meg akarok erősödni.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27283) ollie válasza mefistofeles (#27282) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ahogy te jobban élvezed a játékot.

Én egyszerre több ágat húztam korábban, de mostanában nagyon ritka, hogy bármit is húzok, jobban élvezem, hogy régi, megszokott tankokkal játszok (M103, T30, stb). Bár most rákattantam a másik amcsi, TD ágra, szóval azt elkezdtem húzni. De a lényeg, hogy ahogy neked jobban bejön, úgy csináld.

Farmolni amúgy nem igazán szoktam, max akkor, ha akarok venni egy új T9 vagy T10-es tankot, mert szoktam gold ammót is használni, és úgy már kevésbé gyűlik a pénz magától.

[ Szerkesztve ]

***

(#27284) Bingisz válasza mefistofeles (#27282) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem egyszerre egy maximum egy nemzet két ágát érdemes húzni. Például a két szovjet heavy ágat, mert sok a közös modul, kevesebbett kell játszani stock tankkal.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27285) mefistofeles válasza ollie (#27283) üzenetére

Azt hiszem egy kis pihi most nem árt nekem se. Talán túlságosan is hajtottam a minél nagyobb tiereket és igazából alig játszottam, alig ismertem ki a tankjaimat. Most úgy gondolom, hogy ezeket jó alaposan "bejáratom" és sokat játszok velük.
Most is nemzetközi a felhozatal. jelenleg PZ III/IV, StuG III, Churcill I, T-34 és KV-1 csücsül a garázsban.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#27286) munnergep


munnergep
senior tag

1gy/14v, 2 top gun, 9x a legtöbbet sebző, 3x az első megmurdeló :)

Már megint elfelejtettem játszani.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#27287) oPalRx7 válasza KisApám (#27273) üzenetére


oPalRx7
tag

huh, én a Renault b1-gyel éreztem magam anno elég rémesen elveszettnek :D nem gondoltam hogy lesz annál nehezebben érvényesülő tank... :)

(#27288) PR0JECTNR56 válasza KisApám (#27268) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Gratulálok hozzá, szép eredmény, de ettől ez még egy fos tank. ;]

(#27289) emre válasza mefistofeles (#27282) üzenetére


emre
veterán

Változó, mert pls a német ágon a lövegek és a motorok egy része ugyan az, amit nem kell még egyszer kifejleszteni.
Vagy pl az orosz kv4 ága csak másodiknak ajánlott, azért hogy az is3-al ki tudd fejleszteni a BL9-es löveget, mert különben az ST1-en a D25-el kell vacakolnod amíg meg nem lesz rá az xp.
Rengeteg ilyen áttétel van amire érdemes figyelni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27290) Achill3uS


Achill3uS
veterán

asszem ilyenkor nem érdemes erőltetni a game-t :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#27291) TESCO-Zsömle válasza mefistofeles (#27282) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én szimultán húzok több ágat, mert nálam az XP a szűk keresztmetszet, azt meg nem lehet egyik tankról a másikra dobálni.

(#27290) Achill3uS: Siemka!

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27292) zsolthee


zsolthee
senior tag

Ez számomra érthetetlen:
Városi pálya (nevekkel gondba vagyok), robogok le a hegyről mert foglalják a bázisunkat.
100m-rel a körtől telibevágok egy ELC AMX-et, ezáltal némileg csökkentve a zászlóhúzásukat.Megyek tovább és az utolsó 2mp-ben épp beérek de nem történik semmi. :F
Elbuktuk. Mint ha ott se lettem volna. Miért???? Nem villognia kellett volna a kis csíknak mert mint védő megérkeztem??? :U

Másik hasonló:
Mindkét csapat foglalja az ellenfél bázisát. Ha nekünk sikerült előbb akkor nem mi nyerünk véletlenül?
Miért döntetlen?
Jut eszembe: mindkét szitu ugyan azon a pályán játszódott le.
(replay-em van mindkettőről. )

[ Szerkesztve ]

(#27293) dorka16


dorka16
aktív tag

6 csata 6 vereség. Utoljára 3 tankos előnyből elfogyott az időnk. :C

[ Szerkesztve ]

(#27294) nihill válasza zsolthee (#27292) üzenetére


nihill
őstag

Ha van saját zászlója mindkét csapatnak akkor azzal nem áll le a foglalás ha bemész a körbe, ilyen csak akkor van ha 1 bázis van a térképen és azt foglalja mindkét csapat.

Egyszerre foglalásból döntetlen: amikor elfoglaltad az ellenség zászlóját, még pár másodpercig megy tovább a játék, ha ezalatt az ellenfél is beér 100%-ra, akkor döntetlen.

Ezekhez kapcsolódik még: a 100% foglalás sem azonnal győzelem, biztos észrevetted már hogy utána van még 1-2 másodperc mire átvált a szöveg bázisfoglalásról elfoglalva-ra. Ha eközben még be tudsz vinni lövést a foglalónak, akkor 100%-ról is visszahozható a meccs.

[ Szerkesztve ]

(#27295) Bingisz válasza zsolthee (#27292) üzenetére


Bingisz
addikt

1. Az nem állítja meg a foglalást, ha szövetséges tank áll a báziskörben. Ez alól kivétel az encounter.

2. 5 másodpercig kell tartani a bázist.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27296) zsolthee válasza nihill (#27294) üzenetére


zsolthee
senior tag

Ok. Az első világos.
De a másodiknál én nem így emlékeztem. Nyakamat tettem volna rá, hogy már volt ilyen és akkor az nyert aki előbb foglalta el az ellenfél bázisát.
Valószínűleg Neked van egyébként igazad. :D :R

Elkezdtem a "csigazabáló" heavy ágat.
Némi fintorral nekiálltam a D2-höz. Nagyot csalódtam: mentem néhány kört és meg lett a TankÁsz :)
A B1 sem olyan rossz mint amilyennek gondoltam. Bár csak 28km/h a végsebessége, ha jól nekilódul van az 30 is. :)
Másrészt úgy forog mint egy frankó kis light tank.
Egyedül maradtam 3 ellenféllel. Nem voltak túl ügyesek, mert egy ház körül kergetőztünk, de nem volt eszük, hogy egyik mögém kerüljön. Úgy kiszedtem a két kis med tankot, mint a huzat. :)
Már jöttek a gratulációk de éreztem ez kevés lesz. Volt betárazva prémium lőszerem is végszükség esetére :D
Kemény 99pen-je van. Gondoltam megcsípem az utolsó M3 Lee-t. Ott sajnos elvéreztem. De jó csata volt.

(#27295) Bingisz
Így már tiszta. Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#27297) nihill válasza zsolthee (#27296) üzenetére


nihill
őstag

Ha egyszerre foglalásból kis lemaradással felért az ellenfél is 100%-ra, de a játék vége előtt a szöveg nekik még nem váltott át arra hogy "elfoglalva", akkor az még nem döntetlen hanem ti győztetek. Lehet ilyen volt az eset amire emlékszel.

(#27298) iwu


iwu
addikt

esküszöm, nem értem a wnszámítást.. tegnap hulla fáradtan megyek pár csatát, nem ment kilépek, ma nézem 1700 a wn7. Tegnapelőtt rambózok sok damagevel, tök élveztem, mekkora sztár vagyok...1100wn7:P

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#27299) unravel


unravel
őstag

:)
World of Angry Tankers [link]

¯\_(ツ)_/¯

(#27300) TESCO-Zsömle válasza unravel (#27299) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hajrá magyarok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.