Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#27851) [HUN]Dani válasza đe$|re (#27845) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hú ne is mond, már alig várom, hogy eljussak a T21-ig. Az M7-et csak duplázgatom, de ha nem sikerül másodikra, legfeljebb harmadikra csillagozni akkor hagyom a fenébe. Még ~18k xp-t kellene valahogy összeguberálni vele és úgy sejtem, hogy el leszek még egy darabig.

magyarsrac

(#27852) Iratus bug válasza nemeth989 (#27726) üzenetére


Iratus bug
tag

Nem igaz, hogy a legtöbb a hp-ja t6-ban, és azzal sem értek egyet, hogy túl erős. Egy szinten helyezkedik el a T-150-el így egyik nerfje érdekes lesz a másik nélkül! Amúgy nekem majd 1 éve van KV-1S a garázsomban és ez idő alatt szinte minden verzió váltásnál kapott egy nerfet. Az OP korszakában én sajnos nem használtam.
Úgy gondolom, hogy megdolgoztam azért a majdnem 5 skillért ami rajta van, ami által olyan jó, és pontos. Aki sír azért hogy kiszedi t8 tankját egy KV-1S az hagyja abba ezt a játékot, mert kellően papír a páncélja és nagy a töltési ideje ahhoz, hogy elbánjon vele. És a legdrágább bele a lőszer...

(#27723) ollie - Azért toltam le annyit vele, mert reménykedtem megfordul a tendencia, mivel az egész csapaton múlik nyertes vagy vesztes a csata. Hát nem jött össze vele. T29-et szeretem, T32-nek nem volt a kedvencem, M105 és az E5 viszont nagyon jó.

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#27853) Bingisz válasza Iratus bug (#27852) üzenetére


Bingisz
addikt

Mikor nyúltak hozzá utoljára a KV-1S-hez?
Két éve?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27854) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Eladó az alábbi profil: Cseri5
Az alábbi tankok vannak meg:

sok felszerelés van a depóban. Fogyócikkek: 600db javító, 600db elsősegély 500db tűzoltó
+4 üres hely
hellcat,121,wz-120 végleges festés
irány ár: 10k Ft
ajánlatokat privátban!

(#27856) [HUN]Dani válasza Cseri0058 (#27854) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Kezdődik. :))

magyarsrac

(#27857) Chris0321 válasza Cseri0058 (#27854) üzenetére


Chris0321
addikt

Adsz 600.000 ft-ot és átveszem.

(#27858) #65537792 válasza Cseri0058 (#27854) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ez mi? Eleged lett? :DDD Amúgy az enyímet is viheti valaki. :D

(#27859) SoulReaver válasza Cseri0058 (#27854) üzenetére


SoulReaver
veterán

sztem a belefektetett idő miatt többet ér... :) vagy is nincs is értéke, mert nem kárpótol úgysem..

Am. meg a szopó ág sem tart örökké...

[ Szerkesztve ]

(#27860) Chris0321


Chris0321
addikt

Kinn van az új, döbbenetesen bőkezű event. Még jó, hogy most rúgtak ki és van időm játszani.

[ Szerkesztve ]

(#27861) vbbb válasza Chris0321 (#27860) üzenetére


vbbb
őstag

Szerintem a bőség mámorát Halloween-re tartogatják, 31.-ére.

(#27862) #65537792 válasza Chris0321 (#27860) üzenetére


#65537792
törölt tag

Akkor hát indúljon a maratoni kockulás. Közben úgy, hogy a böngészőben megvan nyitva a profession.hu. :D

[ Szerkesztve ]

(#27863) Chris0321 válasza #65537792 (#27862) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerencsére azonnalival küldtek el ezért munkanélkülit sem fogok kapni, plusz rám vertek egy 600.000 ft-os kártérítést amit fizessek havi 50.000-el februártól!

[ Szerkesztve ]

(#27864) echterion válasza [HUN]Dani (#27851) üzenetére


echterion
nagyúr

Mi a gond az M7-tel? Most az M5 Stuart-tal szenvedek, valahogy nem megy vele még a spot-olgatás, kb. 7k xp kell még az M7-hez.

(#27860) Chris0321: Ez eléggé gáz. A kérdés, hogy ez a mostani interactive special-ban szereplő 150%-os legyénységi bónusszal összeadódik? Most vettem meg az ARL44-et és még a két csúzlit meg a kövi tankot ki kell vele fejlesztenem és tökre jó lenne, ha ez így összeadódna. :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#27865) Plasticbomb válasza Chris0321 (#27863) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Mit kúrtál el?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#27866) dfsz34 válasza Chris0321 (#27863) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha tényleg ilyen harag van, akkor beszélj ügyvéddel. A cégeket meg lehet szorongatni, kifizetetlen túlórák, valamit nem biztosítottak stb. Általában mindenhol bőven a rendes munkaidő felett kell dolgozni és persze nem fizetik

Egy kérdés, T71-ben használt már valaki arany lőszert illetve he-t? Van egy-egy tárnyi belőlük, de eddig még egyszer sem kellett, mert ezzel mindig oldalt vagy hátat tudok csak támadni, de még nincs komoly tapasztalatom a kis méregzsákkal, azért kérdezem.

(#27867) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Na ezért kezdem utálni a játékot..
Azt hiszem végleg letörlöm.. Ez így van kitalálva, hogy alig keress rajta kreditet, vagy veszíts vele. Semmi értelme. Sokkal többre sokszor nem vagyok képes.. Tehát ezt nem nekem találták ki. Ha élvezni is akarja valamennyire az ember a játékot akkor prém fiók.. Hát persze.



[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#27868) TESCO-Zsömle válasza SSJmeszes (#27867) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem ilyen gondom még sosem volt, pedig nincs bundáriumom... :B

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27869) Chris0321


Chris0321
addikt

Egy CR-1200 takarítógéppel hozzáértem egy kis dobogóhoz. Sérült a hátulja egy kicsit pár alkarészt ki kell cserélni, kijött a szervízes elemlámpával körbenézte, felírt mindent ami a környéken volt és megküldték az ajánlatot a cégünknek. 1.000.000 ft ha mindent ki kell cserélni. HA! Még aznap behívtak aláíratták, hogy egy évig fizetek 50.000 ft-ot. Ez volt hétfőn. Kedden HACCP-s ellenőrzés amihez mint takarító szükségük volt rám. Ma, fél órával a műszak vége előtt behívattak és kirúgtak azonnalival. Persze a kártérítést fizessem meg. Előtte is volt pár alkalom, hogy sérült a gép hátulja mert elég érzékeny rész és ezzel indokolták a dolgot. Persze eddig ki lett egyengetve oszt csókolom ment ahogy kell. Most új főnök, nekem új meló. Már ha találok. Holnap megyek ügyvédhez.

(#27870) [HUN]Dani válasza echterion (#27864) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A sebességén kívül nincs benne semmi jó. A páncélja nulla, ami nem lenne akkora nagy probléma, de az ágyúja is használhatatlan. Valahogy nem tudok vele érvényesülni rendesen.

magyarsrac

(#27871) Jo33by válasza dfsz34 (#27834) üzenetére


Jo33by
tag

"Lehet, hogy ágyúhoz is köti a sz.póágat?" Azt nem hinném de hogy irányított MM van az szinte biztos. Több tankon megfigyeltem hogy amint fullos ágyú felkerült a tierbeosztás legaljára rak be. Úgy értelmezik hogy "ha már elérted a fullos ágyút harcolj vele".
"A legtöbb skill haszontalan" részben osztom ezt a véleményt, a lámpa az ami sokat ér, megment egy bekapott lövéstől és a lánc javítónál tényleg rövidül jelentősen az idő. A többin én nem veszek észre hogy segítene.
"az elején nekem nem nagyon feküdt az E75" nálam szintén így volt, sőt, el akartam adni annyira utáltam a lassúsága és a Tiger 2-ről örökölt lövegje miatt. Most meg azt egyik legjobb tankom, el nem adnám. Már elit lett azóta de nem veszek E-100-at valahogy nem vágyom arra. Most inkább Obj140-re kell a lé.

(#27872) marked one94


marked one94
őstag

Talán valakik örülni fognak ennek a képnek :)

:B

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#27873) Jo33by válasza echterion (#27864) üzenetére


Jo33by
tag

"Mi a gond az M7-tel" haszontalan tank. Scoutolj vele mást nem tudsz csinálni. Végig be fog rakni a nagyok közzé erre készülj. Igazából nem is ezekkel a tankokkal van a baj. A T-71 is parádés tank lenne ha néha hagynák öket opp-nak. De nem, végig azon szivatnak hogy az alsó 3 hely egyike ez a tank.

(#27874) đe$|re válasza echterion (#27864) üzenetére


đe$|re
senior tag

Dani már válaszolt, de én is reagálnék.
Nem volt rossz tank az M7, lehetett vele szép köröket menni. Mondjuk szerintem scoutnak se volt valami fergetegesen jó. A T21 viszont teljesen más világ. Elsőre idegenkedtem az ágyújától, kellemesen csalódtam benne, szépen lehet csipegetni vele. Egy igazi DÖG. :D

Még kb 49k xp és jöhet a T71.

[ Szerkesztve ]

(#27875) Zeratul válasza Chris0321 (#27863) üzenetére


Zeratul
addikt

Buta voltál hogy aláírtad, de egyébként érdemes munkaügyi perre vinni, mert dolgozó gondatlan károkozás esetén csak 4 havi jövedelme erejéig felel, gondolom a szándékosság itt szóba se jöhet, illetve az munkáltatónak kell bizonyítani azt hogy neked róható fel a károkozás.

(#27876) Chris0321 válasza Zeratul (#27875) üzenetére


Chris0321
addikt

Gondoltam a mai időbe nem lehet ugrálni, legalább az állásom maradjon meg. Teljesen vétlen volt a dolog, csak egy kis figyelmetlenség mert még gyorsan műszak vége előtt fel akartam ott takarítani. A papíroknál három vezető elé beültettek és mondták mit csináljak. Persze egy olyan papírt is aláírattak, hogy én okoztam a kárt. Gondoltam ha megteszek mindent csak ki kell fizetnem, egy évig meghúzom magam anyagilag és utána már könnyebb lesz. Az összeg az nem tudom, hogy jött ki mivel a nettóm 120.000 ft. Persze tele van az épület kamerákkal, bár nem mutattak felvételt de az időpontot pontosan tudták. Holnap megyek ügyvédhez, kíváncsi vagyok mit mond.

[ Szerkesztve ]

(#27877) Enzolord válasza dfsz34 (#27866) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem arany nem kell bele, mert fürge nagyon, és körbe tudod kerülni a nagy vadakat, oldalról, meg hátulról sebez rendesen... Kivéve a Maust, azt azt hiszem, oldalról, és hátulról sem sebzed, de megette a fene, ha már oda kerültél..:)
HE nem árt, ha van benne, bázisfoglalás ellen jó lehet, ha biztosan sebezni akarsz...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#27878) Jo33by válasza Zeratul (#27875) üzenetére


Jo33by
tag

Hát én ma 6 csata után se duplázhattam le a T-54-et azt hiszem ez felejtős lesz. Ebből 4 csata olyan volt hogy 3 perc alatt 1:10 lett az állás. Ilyen gyors lefolyású csaták tier 3-5 meccseken szokott lenni, nagy tankoknál nem ez a jellemző.

(#27879) Mark_o


Mark_o
tag

Sziasztok
Milyen képességeket célszeű nyomatni legénységnek kínai vonalon 110-nek, most vettem meg de a legénységnek van annyi xp -je , hogy hogy a másidikat kezdhetném már.
Vártam direkt , hogy legyen értelme.

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#27880) Enzolord válasza Mark_o (#27879) üzenetére


Enzolord
addikt

Én első körben Biát vagy javítást raknék rá

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#27881) Mark_o válasza Enzolord (#27880) üzenetére


Mark_o
tag

Bocsi a Bia alatt mit értesz?
Elit alakulat esetleg?

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#27882) Chris0321 válasza Mark_o (#27879) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem is fontos a javítás, életet menthet ha már elhasználtad az egy szem javítókészleted és leláncolnak vagy közelharcban ellövik az ágyúd vagy a tornyot, hogy minél hamarabb megjavuljon.

(#27883) Enzolord válasza Mark_o (#27881) üzenetére


Enzolord
addikt

Ja, igen, azt értem alatta..:) Valamint a 6. érzék a parancsnoknak, ami kellhet...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#27884) nemeth989 válasza Iratus bug (#27852) üzenetére


nemeth989
senior tag

Olvass vissza pár hsz-t, ott ecseteltük, hogy nagy alfa dmg-e miatt (390) 2 lövésezi az összes T6-ostól kezdve mindent lefele, ha nem one shotlja, mi az ha nem erős. de részemről a témát befejeztem, szerintem már minden meglett tárgyalva.

Aki sír azért hogy kiszedi t8 tankját egy KV-1S az hagyja abba ezt a játékot, mert kellően papír a páncélja és nagy a töltési ideje ahhoz, hogy elbánjon vele. És a legdrágább bele a lőszer...
Ezt a részt, meg nem igazán értem, hogy kinek szól?

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#27885) Comic


Comic
aktív tag

Nah... Én is kaptam az észt kis tier miatt.
Vicces volt. Elkezdtünk ketten egy-egy új ágat, hogy tudjuk közben tanítgatni a páromat, aki lassan eléri a 100 XD csatát.
Erre megkaptuk, hogy mekkora szemetek vagyunk, hogy Tier2-ben trollkodunk! XD
A vicces benne, hogy a tag, aki beoltott, 341 csatát ment az LTR-el és 418-at a PZ I.-el, az én Brit 2-esem meg alap volt, 50-es személyzettel. Valamivel több, mint 400-at sebeztem, ő pedig alig 80-at, de az a 80 két frag-be merült ki... XD
Emberek, hogy én mekkora egy TROLL vagyok! XD

(#27886) ollie válasza SSJmeszes (#27867) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az azért eléggé irreális elvárás, hogy prémium nélkül ne kelljen creditet farmolni. Gondolom te is szeretsz pénzt kapni a munkádért.

***

(#27887) DVlad válasza Angel1981 (#27840) üzenetére


DVlad
őstag

Én csak olyanokkal megyek, amik fullosak és a legénységek is a 3/99-98%-nál vannak és tapasztalom (igen gyakran) a 2-15, 1-15 és hasonlókat. Gyakran zsinórban.

(#27888) PAtr0n válasza szbalogh (#27728) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szerintem is jobb tank a T-150. A lőszer a negyedébe kerül, a top ágyúja gyorsabban tölt, és csak 90HP-val sebez kevesebbet. Ami a KV1S mellett szól, hogy sokkal fordulékonyabb, és valamivel gyorsabb. Viszont az armor jóval több a T-150-nél, nem is tudom a KV1-S testét mi az ami nem lövi be akár T5-ben is?
Kíváncsi lennék hogy hány embernek van itt acélfal jelvénye amit a KV-1S-el szerzett :) A KV1 és T-150-el meg béna aki nem szerez :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#27889) myckey válasza PAtr0n (#27888) üzenetére


myckey
veterán

azért nem lehetetlen küldetés sport kávéval acélfalat szerezni
nekem Tigerrel is van,nem is egy.nyilván sokan másoknak is szíp mágyárosan :DDD
ez szerintem neccesebb,mer ezt tényleg csak az nem lövi be,aki nem akarja ;]
persze Side C.-re jól használható

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#27890) SSJmeszes válasza ollie (#27886) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Ezzel nem azt akartam írni, hogy ne legyen különbség alap és prémium fiók közt. Természetesen legyen. Azért van kitalálva.
Na de, hogy egy ilyen kör után is - ba menjek. Jó persze erről én is tehetek. Senki nem mondta, hogy tegyem tönkre a tankot és lőjek.. De akkor is durva a dolog szerintem. Ne értse senki félre, hogy most elvagyok ettől az eredménytől ájulva, csak azért na..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#27891) Enzolord válasza myckey (#27889) üzenetére


Enzolord
addikt

Na visszatértél?
A játékot is tolod, vagy csak szaktanácsadást végzel? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#27892) Cucuska2 válasza myckey (#27889) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nekem M7-tel is van acélfalam... ;)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#27893) diegho válasza Bingisz (#27804) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem 3500 körül volt azt hiszem, de ebben benne van a 128-as ágyúval letolt kb 30-40 kör is (azzal nem szerettem).

Hogy miért jó az E-100?
- 2700hp
- a nagy alfa sebzés miatt ritkábban kell kinézni vele
- a szoknya már spaced armornak minősül
- a torony nagyon korrekt buffot kapott
- az egyetlen top heavy, ami maxról kiszed bármilyen arty-t egy lövésből
- a top lövege prémium account mellet, prémium lőszerrel is használható kredit farmolásra, prémium account nélkül is simán kihozható egálra.

A többi 10-es nem táras heavy kevésbé élvezhető. Egyedül talán az E5, ami egy lapon említhető az E100-al, de az E5 lőszerrekesze nagyon sérülékeny.

(#27894) Enzolord válasza Cucuska2 (#27892) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem meg PZ1C vel van Sniper medálom...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#27895) #65537792 válasza PAtr0n (#27888) üzenetére


#65537792
törölt tag

Egy acélfalam van vele. :DDD

(#27896) Zeratul válasza diegho (#27893) üzenetére


Zeratul
addikt

Egyetlen hátránya hogy lassú és nem szereti a hegymenetet.

(#27897) diegho válasza Zeratul (#27896) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem lassú az. A végsebessége nem sok, de a rugalmassága meglepően jó.

(#27898) dfsz34


dfsz34
őstag

Ilyenkor este tudom már miért nem szeretek játszani, a program lagol, meg furcsa dolgok történnek.

Hellcat-al foglalok, bino élesítve, az összes ellenség messze van, erre egyszercsak megjelenik egy KV1s olyan távolságban, hogy már ő is felfedezett engem és kilőtt.

Ez elméletileg nem lehetséges, sokkal nagyobb a látótávom még ha coated optics is volt a KV1s-n.
Sivatagi pálya, tehát az sincs, hogy a bokrok alatt sunnyogott.

(#27899) myckey válasza Enzolord (#27891) üzenetére


myckey
veterán

há most 3 hetet voltam oda laktanyában/koleszban.jó volt,csak kicsit sok
:C :W

Cuccus
meghiszem.
;)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#27900) 04ahgy válasza Cucuska2 (#27892) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nekem meg M3 Light-tal hidegfejű-m. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.