Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#28101) Švejk


Švejk
őstag

Ha már témánál vagyunk, kinek mi a véleménye, melyik vonalon induljak meg a KV1-ből?
T150, KV1S, vagy KV2? :)

(#28102) Chris0321 válasza Švejk (#28101) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem biztos, hogy kapsz választ, mivel ez a téma elég sokszor ki lett beszélve. Használd az oldal tetején lévő keresőt.

sith7: Nem baj, megengedem neked, hogy befizess egy hétre. :)

[ Szerkesztve ]

(#28103) Kakumix válasza dfsz34 (#28096) üzenetére


Kakumix
senior tag

Egy részük csak azt látja, hogy húzod az időt és nem mersz meghalni, mert azt nem tudják, hogy ki lehet lépni a csata vége előtt, ha már nem élnek :)

Legyen szép napod!

(#28104) echterion


echterion
nagyúr

Vajon miért rak állandóan szopóágra az arl 44-essel? Ezt valahogy sose tudom leduplázni, minden csatám 3-15 5-15 közötti végeredménnyel zárul. Sajnos nem valami csatadöntögető tank amúgy sem, pláne az ilyen leosztású csaták után. Pedig érdekelnének a loaderes francia heavy-k, de egyre kevésbé van kedven a vereségeket gyűjtögetni. Érdekes, hogy a többi tanknál nincs ugyanez, valahogy az SP leosztásaira emlékeztet, azt pont emiatt adtam el. Meguntam vele a sok vereséget.

**********

(#28105) TESCO-Zsömle válasza Kakumix (#28103) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tier 5-ig én se tudtam, szóval... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28106) 04ahgy válasza echterion (#28104) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nekem még a legénységem sem 100%-os, a tank sem fullos, de a 90 mm DCA 4 löveg már fenn van.Szerintem nagyon jó tank, nem is tudom, mikor vesztettem vele utoljára.

Nem csatadöntögető tank? Ekkora pennel a Tier8-as heavyk lövegét is megszégyeníti.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#28107) [HUN]Dani válasza echterion (#28104) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én a Tiger-rel és a WZ-131-el vagyok így. Nem tudok 50% fölötti wr-t kihozni velük, bármennyire is szeretném.

Tiger: 63 csata, 42,86%
WZ-131 :157 csata, 48,41%

Egyáltalán nem lehet azt mondani, hogy nem törekedek a győzelemre.. Csinálhatok én bármit, ha a csata első 2-3 percében már 2-6 az állás.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#28108) 04ahgy válasza [HUN]Dani (#28107) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Fullos az a tigris?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#28109) echterion válasza 04ahgy (#28106) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem még csak a bdr-től örökölt löveg van fent, a legénységem meg 92%-os. Csak sajnos folyamatosan T8-ba rak, és azok pár lövéssel szét is szednek, messziről meg nem valami pontos. 3-4 talált lövésem azért szokott lenni minden csatában, de ez egy 5-15-ös csata esetén édeskevés.

De csak sírnom kellett, és nyertünk is. :))
Igaz, most csak T7-es volt a csata és persze mi nyertünk 15-5-re...

**********

(#28110) #35692544 válasza Švejk (#28101) üzenetére


#35692544
törölt tag

Szerintem a t150 felé majd a kv3-at kifullozni utána kv1s, is is3 majd kv4, sti is8 az ágyuk miatt igy a legkevesebb a szopás

[ Szerkesztve ]

(#28111) [HUN]Dani válasza 04ahgy (#28108) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

~30 csatát mentem úgy, hogy nem volt fullos, aztán meguntam és rátoltam egy adag free-t, hogy minden meglegyen rá. Majd próbálkozom szakaszban, hátha úgy javul valamit a helyzet.

magyarsrac

(#28112) 04ahgy válasza [HUN]Dani (#28111) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Fura, mert a Tiger alapból is jó tank volt, de azóta buffot is kapott. A 88mm-es löveggel húztam ki a nagy löveget a Tiger II-n!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#28113) mynames válasza 04ahgy (#28112) üzenetére


mynames
senior tag

Hát ezen vitatkozhatnánk kedves 04ahgy!
A buff előtt siralmas volt a többi 7-es heavy-hez képest...
Na de aki megtartja a T(ré)25/2-t annak nincs mit magyaráznom... :)) :D

[ Szerkesztve ]

(#28114) forras2 válasza mynames (#28113) üzenetére


forras2
őstag

Hááát, szerintem magasan a tigris a legjobb T7-es tank. Legalább is nekem nagyon bejött, és azzal megy a legjobban. Vagyis úgy érzem.

(#28116) dfsz34 válasza 04ahgy (#28112) üzenetére


dfsz34
őstag

A régi tigert én nem szerettem, mert azzal volt nekem a legdurvább cumiág. Több, mint 40 egymást követő csata! 30-nál abbahagytam számolni, de biztos volt még legalább 10. A tiger2 akcióban volt akkor és ki akartam húzni mindenképppen, azért nem hagytam abba, de nem szép emlékek ezek. El is adtam abban a pillanatban, hogy meglett a tiger2.

Ha lesz majd akcióban a tiger valamikor, akkor visszaveszem, kipróbálom a buff után, mint tud.

(#28117) echterion válasza Chris0321 (#28115) üzenetére


echterion
nagyúr

És mikorra várható ez? Csak mert akkor ez egy újabb free garázslot-ot meg néhány legénykét jelenthet. ;)

[ Szerkesztve ]

**********

(#28118) Chris0321 válasza echterion (#28117) üzenetére


Chris0321
addikt

Ne reménykedj, mostanában már nem így csinálják. Egyébként időpontot nem írtak.

[ Szerkesztve ]

(#28119) forras2 válasza Chris0321 (#28115) üzenetére


forras2
őstag

-A KV-85, a KV-100 meg a KV-122 egy tank lesz Tier 6-on, és lassabb lesz, mint a jelenlegi KV-1S.
Elvileg 3 tank lesz. De hogy hogy, melyik ágakon, azt nem értem.
És elvileg a 9.0-ban lesz szét szedve a Kv1s

(#28120) D1Rect válasza echterion (#28117) üzenetére


D1Rect
félisten

"This unique vehicle will be distributed to your accounts, along with its own garage slot, upon the official release of the 8.9 Update which is coming very soon. "

Reméljünk nem blizzardos "soon".

(#28122) dfsz34 válasza forras2 (#28119) üzenetére


dfsz34
őstag

1 db hatos szintű tank lesz, három különféle ágyúval, de hogy pontosan milyen karakterisztikája lesz a 122-es ágyúnak az még rejtély, úgyhogy azon kívül, hogy várhatóan lassabb lesz a hatos tank, mást még nem igazán tudni.

(#28123) 04ahgy válasza mynames (#28113) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A T25/2 nagyon jó kis kezes járgány.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#28124) echterion válasza D1Rect (#28120) üzenetére


echterion
nagyúr

+1 :K

**********

(#28125) forras2 válasza dfsz34 (#28122) üzenetére


forras2
őstag

Korábban azt mondták ebben a hír videóban, hogy 2 tank lesz belőle. KV-85.
Jelenlegi Kv1s mozgékonysággal, 85 mm-es ágyúval.
És lesz 1 KV-122.
KV1 mozgékonyság, jelenlegi Kv1s páncélzatánál valamivel vékonyabb, és 122-es ágyú.

(#28126) dfsz34 válasza forras2 (#28125) üzenetére


dfsz34
őstag

Két tank, de az egyik ötös szintű lesz, azért írtam, hogy ahogyan én olvastam a hatos szintű az egy darab lesz, három ágyúval, vagy hogyan, mert tényleg szerencsétlen a megfogalmazás, serb-től megszokott lakonikus egyszerűségű.

Ahogyan én értem a hatos tank egy darab lesz, de három ágyúval. Illetve még annyit tudni, hogy a hatos tank lassabb lesz, mint most, de az ágyúról semmit nem írnak.

de idézek, úgy egyszerbűbb:
"ahogy írtuk korábban, a KV-1S szét fog válni (SS: mobil) 5ös szintű KV-1S-re és 6os tankra, ami a KV-85, KV-100 és KV-122 -ből fog állni (SS: hatalmas mozgás nerfre számíthatunk)"

Itt nézd meg a második cikket "Megerősítve: KV-1S kettéválás", kicsit talán érthetőbb

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28127) Tomi0703 válasza echterion (#28109) üzenetére


Tomi0703
őstag

Akkor egy csónakban evezünk... :DDD Nekem még full stock, BDR ágyúval. Én is kapom a 15-3, 15-5-ket, T8-as meccseket. Viszont 500 xp és megvan a torony. Ez a kutyaház borzasztó, akárki belövi akárhol. Én is a tárasokra hajtok. Nagy ágyú nem tudom mennyire lesz jó. Akkora célzás ideje van, hogy rátartom az álló ellenségre közbe kimehetek vécére majd mikor visszajövök akkor fog rászűkülni. :U

[ Szerkesztve ]

(#28128) echterion válasza Tomi0703 (#28127) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem tudom, milyen lesz, de a kövi tank miatt érdemes kifejleszteni, hogy ne kelljen azzal is szenvedni annyit.

**********

(#28129) oPalRx7 válasza Tomi0703 (#28127) üzenetére


oPalRx7
tag

arl-lel egész jól lehet pedig kiforogni a lövésekből :) közelharcban a kicsi dpm miatt necces, de szép ahogy még a t8 tankokat is lehet szivatni :)

(#28130) nyunyu válasza dfsz34 (#28079) üzenetére


nyunyu
félisten

Az ingyen garázshelynél figyelni kell, hogy ne legyen üres garázshelyed a 8.9 előtt.

Loltraktor es tarsaival ingyen fel lehet tolteni a szabad helyeket.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28131) virkir válasza nyunyu (#28130) üzenetére


virkir
veterán

De amúgy nem kell figyelni mert eddig még mindig jött a slot, ha volt üres, ha nem.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28132) nyunyu válasza 04ahgy (#28106) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem csatadöntögető tank? Ekkora pennel a Tier8-as heavyk lövegét is megszégyeníti.

Ha az ARL 44-en is olyan jol mukodik a 90mm DCA 45, mint az ARL V39-en, akkor azzal nem fogsz csatakat dontogetni.
Mire becelzol valamit, addigra eltunik a terkeprol, aztan instant melle. :DDD
Ha meg felig celzod be, akkor a holdat lovi vagy pattan.

Mondjuk a 44-en legalabb jo helyen van a csuzli, plusz forgatni is tudja.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28133) mefistofeles válasza nyunyu (#28130) üzenetére

Egyébként ez tényleg igaz? Ajánlatos feltölteni ha van üres garázshelyem?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28134) #65537792 válasza mefistofeles (#28133) üzenetére


#65537792
törölt tag

Miért? Elfogják venni vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#28135) mefistofeles válasza #65537792 (#28134) üzenetére

Nem de álítólag csak akkor kapod meg a plusz garázshelyet a prémiumtankal ha nincs üres slotod.
Gondolom ha van hely akkor oda bedobják a kis T2-est aztán ugrott az ingyen garázshely...

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28136) forras2 válasza #65537792 (#28134) üzenetére


forras2
őstag

8.9 kijövetelekor mindenki kap 1 T2-es prém tankot. Azért mondják, hogy töltsd fel a garázsodat, hogy kapj 1 plusz garázst, ne a jelenlegiek közül vegyenek el 1-et.
Meg ugye azt sem szabad elfelejteni, hogy a 9.0-val jön a kínai ág, akkor ismét kapunk 1 garázshelyet.
Meg reménykedjünk benn, hogy idén karácsonykor is kapunk 1 tankot, az mellé remélhetőleg kapni fogunk még 1 garázshelyet :K

(#28137) #65537792 válasza mefistofeles (#28135) üzenetére


#65537792
törölt tag

Mekkora zsugori zsidók! Fúúúúj!

(#28138) Kakumix válasza Tomi0703 (#28127) üzenetére


Kakumix
senior tag

Jaja, de ha menetből állsz meg és úgy célzol még egy kávé is belefér :)

Legyen szép napod!

(#28139) Remus389


Remus389
veterán

Pantherus 2 tank ász

annyira nem kedvelem ezt a tankot(nem tudom miért), pedig jó is lehet [link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#28140) emre


emre
veterán

Olyanoknak akiknek sok tankjuk van, és macerásnak találják az állandó görgőzést az egérrel.
Nekem ez a változat van fenn, a linkelt topikban lehet keresgélni a modozatok között.

Tier filter sima vagy több soros garázs mod-hoz

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28141) PAtr0n válasza Chris0321 (#28115) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az mekkora oltás, hogy jobb oldalt a hirdetésben a Warthunder fut :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#28142) dfsz34


dfsz34
őstag

Még, hogy nem OP a KV1s a jelenlegi formájában. Annyit beszéltünk róla, hogy gondoltam leveszem róla a duplázót, mert úgyis még az MT25-t ki kell még fejlesszem rajta, de a nerfig megtartom, hogy utána is ki tudjam próbálni, milyen lesz.

Másodikra lett meg a győzelem, először top tank voltam, 4 kill, de a kedves csapattársak mindent megtettek a vereségért. Másodikon alulra kerültem, de itt is volt 3 kill. 7 kill két csatában, úgy hogy, különösebben nem is mondanám jó teljesítménynek, de a 400-as sebzéssel viszonylag egyszerübb tankokat kiszedni, főleg ha már nem is full hp-n jönek.

Ha hasonlítjuk a tankokat stat alapján, azért sokszor félrevezető. Egy tiger p-vel párbajoztam, ami papíron erősebb, de ebben a helyzetben nem tudott kijönni a rejtekhelyéről, mert a társaim kilőtték volna, úgyhogy ütésváltás volt, csakhogy én ugye 400-t, ő meg 240 körül, ráadásul egyszer pattintott is a tornyom, ő meg szépen mutatta mindig a parancsnoki belépőt, amit ilyen közelről nem lehet elhibázni.

(#28143) #95904256 válasza 04ahgy (#28072) üzenetére


#95904256
törölt tag

Beugratós volt mikor közölték, hogy 8.9-től többé nem lehet a gift shop-ban megvásárolni a 112 és T-34-3 tankokat. Gyorsan meg is vettem őket. :U Később már kiírták, hogy aranyért lesz kapható, mint a többi premium tank. ( Aranyért valamivel olcsóbb, mint euróért megvenni... )

(#28144) remington2 válasza Iratus bug (#28075) üzenetére


remington2
senior tag

"Ugylátszik sok szavazó nem emlékszik rá hogyan alázta meg a WG a GameConn-on a saját játékos táborát..."

Ez mi volt?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#28145) Chris0321 válasza dfsz34 (#28142) üzenetére


Chris0321
addikt

Én még akkor fejlesztettem ki amikor kezdő voltam és elég rossz volt vele a statom. Előtte a német ágon voltam, az IS-4 miatt (akkor ment fel tier 10-be) ugrottam neki ennek az ágnak. Én úgy érzem, hogy kezdőként nem biztos, hogy tudsz vele jól játszani. Elég lassan tölt a 122mm-es ezért nem árt rá töltésgyorsító, amit egy kezdő nem biztos, hogy meg tud venni. Nem árt hozzá egy jó legénység és mivel a 122mm-esbe elég drága a lőszer ezért nem árt megfontoltan lövöldözni, ami szintén nem biztos, hogy egy kezdő játékosnak megy. Később visszavettem egy akcióban és már tapasztaltabb játékosként könnyedén javítottam a staton, persze nem volt gond a tank felszerelése sem és addig hozzászoktam az orosz ágyúkhoz.

(#28146) Vitiris válasza emre (#28140) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Találtál már olyat ami megy 8.9 alatt, a többsorosból.

(#28147) gzbotii


gzbotii
veterán

Imadom az ilyen meccseket. DW2 ult a palya legsarkaban a bokorban es nem csinalt semmit. Mi a fenet akart elmuveli ott? Legalabb a bazisunk se ott volt..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28148) Chris0321 válasza gzbotii (#28147) üzenetére


Chris0321
addikt

Konkrétan? Semmit. Várta, hogy megnyerjétek neki a meccset, az ilyeneket nyugodtan lehet reportolni. Az még kellemetlenebb, hogy még így is a 3. legtöbbet sebezte a csapatban.

PAtr0n: Nekem nem látszik hirdetés, felraktam az Adblock Plust mert elegem lett a sok hirdetésből.

[ Szerkesztve ]

(#28149) Angel1981 válasza emre (#28080) üzenetére


Angel1981
veterán

Szép kör! :R

(#28150) PAtr0n válasza Chris0321 (#28145) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én nem tudok az orosz ágyúkhoz hozzászokni, egyszerűen dühít, hogy ha nem várod meg velük a teljes beszűkülést, képes 30-40 méterről a holdra, vagy vakondot lőni az ellenfél előtt. Túlzó a pontatlanságuk.
Pedig jól néz ki a WT-s hirdetés egy WoT-os oldalon :D

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.