Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#28051) joergie válasza Enzolord (#28046) üzenetére


joergie
őstag

Azért várjuk még ki, mi lesz a jövő héten :))

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#28052) [HUN]Dani válasza ollie (#28031) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Akkor az a Ferdinand lesz úgy tűnik.

(#28047) Chris0321: Az tökmindegy, mert nem csak 100%-ra szeretném, hanem legalább az első skillt 100%-ra húzni.

magyarsrac

(#28053) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Nem rosszból, de a golden jostick award-ért komolyan gondolták, hogy egy t2 light tankot adnak ajándékba, XD

(#28054) Bingisz válasza Dreadloord (#28053) üzenetére


Bingisz
addikt

Igazad van. Én neked nem adnék semmit. :((( :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28055) Drenadar válasza Dreadloord (#28053) üzenetére


Drenadar
veterán

Miért mit adjanak? lowet? ingyen tank általában csak fun.
Eddig sztem max a tetrarch volt igazán jó kis tank :)

és akkor a mazsolák csodálkoznak hogy sokan játszunk kis tierben, ha egyszer a WG erre buzdít minket :D

Erre megadta... mondtam már hogy utálom ezt a tankot? ritka alkalmak egyike mikor csak 7-esek közé dobja be, és itt sem túl jó, csak néhol kemény a páncélja...

kasztráltatnám azt a black princet, akit kilőttem. nem volt leláncolva és keresztbe állt nekem. Én örültem ennek, de aki ennyire nem látja át a játék lényegét minek játszik? :D

(#28056) odrif válasza Drenadar (#28055) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Type 59-t. :C

20 éve a Prohardveren

(#28057) #43783936 válasza Drenadar (#28055) üzenetére


#43783936
törölt tag

:R :C :C

(#28058) PAtr0n válasza Drenadar (#28049) üzenetére


PAtr0n
addikt

Áhh kár volt eladni, annyit megér az a 300gold-os garázshely, hogy néha menj vele fun csatákat. :)
Nem tudom, nekem tényleg fun tank, ritka, hogy rögtön kilőnek, legutóbb T6-oskat szopattam vele.

Mogyesz75:
Valahogy éreztem :)

Dreadloord:
Én a helyükben fullos loltrakit adtam volna 10000 gold lőszerrel :D

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#28059) KisApám


KisApám
addikt

Ma minden gépemet ledupláztam: 14 csata, 10 győzelem. 71 % :DDD

Persze megint volt olyan vesztes csata, hogy az elején a csapatból egymást KETTEN kinyírták...
Plussz amikor védeni kellett volna a zászlót, a lemingek előrerohantak támadni, van aki a nyílt területen...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#28060) unravel


unravel
őstag

Ez nagyon durva :)) 1:11 az állás és utána már csak a század marad.

[link]

¯\_(ツ)_/¯

(#28061) Drenadar válasza PAtr0n (#28058) üzenetére


Drenadar
veterán

tudod mikor több ágat húzol egyszerre, akkor nagyon nincs időd fun körökre... erre a célra pzIV van megtartva...

amúgy meg soha nem vennék garázshelyet 300goldért :)

(#28057) Mogyesz75: köszike, de nem volt nagy szám, bár tény elég sok sebzést kiosztottam a döggel... :)

[ Szerkesztve ]

(#28062) Kakumix válasza Bingisz (#28054) üzenetére


Kakumix
senior tag

Hát a lelkiismeretemet nem sikerült elaltatni az ajándékkal, pedig ez volt az egyetlen reményem, ha már hazudtam a szavazáson, legalább lenne valami hasznom is belőle :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#28063) Chris0321 válasza [HUN]Dani (#28052) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért nem mindegy, hogy -10 vagy -20 % mert kredites átképzésnél ennyit vesztesz.

(#28064) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Ééééés végre mentem egy kört T110E5-tel, ahol 10k fölött volt az összeszedett potenciális bekapott sebzésem. Végén meghaltam, hiába, én éltem túl a legtovább. :C

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#28065) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Azt mondja már meg valaki, hogy T150-nél 122mm-es tarackkal, hogy a picsába sebzek csak 60, max 100 körül? Mikor 450/370 a dmg-je? Amikor a kisebb átütés miatt csak pattania kéne, ehelyett átüt, és alig sebez. Ez mi a szar? Eddig KV1-nél működött a dolog, de pár napja se azzal, se a T150-el nem tudok a rövid csővel sebezni normálisan, holott ezeknek jóval nagyobb sebzésük van ha átüt. Ma Erlengbergnél ráfutottam egy T150-re, én is azzal voltam, mondom majd jó belövöm közelről. Kapott 3-mat elölről, meg 1-et hátulról, ezekből 3-mat tök közelről!. Az össz sebzésem lett 222 rajta, persze kilőtt hosszú csővel! Ez mi a f@sz?
Múltkor meg KV1 122mm-essel 2 lövés volt egy csörcsill 1. Undormányul sebez egy pár napja a tarack mind2 tankon. Komolyan mondom idióta ez a játék.

Drenadar:
A garázshely azon pénzért vehető dolgok egyike amire nem sajnálom a gempát. Nem is értelek. :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#28066) #65537792 válasza PAtr0n (#28065) üzenetére


#65537792
törölt tag

Repesszel lősz? Mert lehet, hogy a rövid 122-eshez az alap lőszer az repesz. Mint pl. az AT2 3.7-es lövegéhez csak repesz meg prém lőszer van.

[ Szerkesztve ]

(#28067) csapee válasza PAtr0n (#28065) üzenetére


csapee
senior tag

:) :K :K :K

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#28068) emre válasza PAtr0n (#28065) üzenetére


emre
veterán

ha átüt akkor annyi, ha nem megy át a lövedék a páncélon akkor meg ennyi mert csak behorpasztod vele

egyébként külön gratulálok hozzá, hogy egy 6-os gépben ülve ennyit tudsz a lőszerekről
mondjuk láttam már ilyent E75-el is.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28069) SoulReaver válasza PAtr0n (#28065) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszönöm szépen, nincs több kérdésem. ;]

emre: Lőtt már belém obj 268 is HE-vel, de sztem csak elnyomott valamit.. :D belém vert 100 valamennyit, mondom miiihh? XDD

[ Szerkesztve ]

(#28070) PAtr0n válasza #65537792 (#28066) üzenetére


PAtr0n
addikt

Annál a csőnél a repesz az alap, a másik a kumulatív, aminek jóval nagyobb az átütése, de picivel kevesebbet sebez. Tehát úgy mint az AT2-esnél.
De most már értem mi a baj, nekem sincs több kérdésem, a többiek megválaszolták ;)
Köszönöm! Megy vissza a hosszú cső, ez így nem biznisz :) A rövid cső akkor lenne jó velem egy kaliberű tankok ellen, ha a motorra lőnék. erre meg nem sok esély van...

emre:
Volt valami fogalmam róluk, de nem gondoltam, hogy ha átüt akkor még számít a belső páncél is...
Elnézést! most szégyellem magam :P

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#28071) emre válasza PAtr0n (#28070) üzenetére


emre
veterán

A lőszer normalizációja előtt valóban volt értelme használni, de mióta ezt is elpiszkálták az M4-essel sem megyek.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28072) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

A 112 és a T-34-3 megszűnik megvásárolható lenni a 8.9 eljövetelekor? Vagy utána már a kliensen belül is megvehető lesz?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#28073) csaba17 válasza KisApám (#28059) üzenetére


csaba17
senior tag

jó neked, nekem 43 csatából 18 győzelem...
és nem miattam buktunk.

(#28074) Angel1981 válasza myckey (#28037) üzenetére


Angel1981
veterán

Mondjuk egy T34! ;]

(#28075) Iratus bug válasza mefistofeles (#28024) üzenetére


Iratus bug
tag

Elgondolkodtató hogyan nyerhet egy olyan játék ahol a legtöbbször szidják egymást a játékosok és magát a játékot. Szerintem sok embernek kellett az a csirke t2 prem tank, vagy az ingyen garázshely.
Ugylátszik sok szavazó nem emlékszik rá hogyan alázta meg a WG a GameConn-on a saját játékos táborát...

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#28076) #43783936 válasza Iratus bug (#28075) üzenetére


#43783936
törölt tag

No igen.
Az azért durva volt ahogy a Fehér Pákó pitiztette a népet! :((

(#28077) 04ahgy válasza #43783936 (#28076) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Meg a beígért QR kód helyett órákig semmi...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#28078) PAtr0n válasza #43783936 (#28076) üzenetére


PAtr0n
addikt

Fehér Pákó? Ki a pöcs az? SerB? :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#28079) dfsz34 válasza Iratus bug (#28075) üzenetére


dfsz34
őstag

Az ingyen garázshelynél figyelni kell, hogy ne legyen üres garázshelyed a 8.9 előtt.

Az LTP-nél megjártam így utólag visszagondolva, mert volt néhány üres helyem és akkor odarakja be nem ad újat.

(#28080) emre


emre
veterán

Mára ennyi, O268 ász, közel 10k damage.
Sajnos jó párat mellé lőttem és így veszteséges volt a kör.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28082) SSJmeszes válasza emre (#28080) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Nem akarod megosztani a replay t?:))

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#28083) #43783936 válasza PAtr0n (#28078) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az a majom, aki ott pitiztette a nyomikat.
Mivel én nem szpík külföldi, ezért hang nélkül ment a "műsor".
Nem mintha érdekelt volna hogy mit dumálnak.... :D

(#28084) HellGreg válasza TESCO-Zsömle (#28010) üzenetére


HellGreg
őstag

Nem rémlik hogy szakasz lett volna, de mivel az eredetit felülírtam, lehet hogy igazad van, nem tudom igazolni :)

(#28085) emre válasza SSJmeszes (#28082) üzenetére


emre
veterán

Most már nem tudom, mert éjszakás vagyok. Holnap délután lehet feltöltöm, de nem volt nagyon skilles kör, mivel nincs még 100%-os legénység benne, így inkább a helyezkedésre figyeltem, meg Kb 2k sebzés disconnect ellenfél volt. Meg még azt sem tudom mikor érdemes goldot töltenem bele. Szóval egyáltalán nem tartom irányadónak ezt a kört. Inkább csak azért tettem be mert mindig van hasonló kèrdés hogy mennyi kell az ászhoz.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28086) Drenadar válasza PAtr0n (#28065) üzenetére


Drenadar
veterán

én akcióban veszek csak garázshelyet, van vagy 25-30 annyi elég... 300 goldot nem ér meg. 150-et talán.
Mikor a WG régebben elszámolta magát és akciós volt a T14 akkor vettem vagy 7-8-at ígylett garázshelyem bőven, no így olcsóbban megkaptam a T34-et. Igen az amcsit, mielőtt még valaki beszól :D

A sebzést megválaszolták, és sztem az a cső még tier5-ös tankon is gyenge...

(#28087) PAtr0n válasza Drenadar (#28086) üzenetére


PAtr0n
addikt

Persze, kicsit drága a 300, én is akcióban vettem a helyek 50%-át....
A sebzése jó lenne, csak ütne át rendesen az a 122-es :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#28088) KisApám


KisApám
addikt

Ez a nap Nekem nyerő volt. 22 csata - 15 győzelem - 68% :R
(10 különböző járművel, le2xeztem őket)

Sajna csak ennyire volt időm. Hétvégén ennyire sem... :O

DE mint már írtam, ezen kevés csata alkalmából is meg volt
a noob-ok minden fajtája, fokozata.
Ez elválaszthatatlan a játéktól, a "játékélménytől".

Remélem lesznek akciók, mert az a 300 aranyos "tankhely" kicsit sokkkk.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#28089) forras2


forras2
őstag

Felsorolt tankok közül melyik a legjobb CW-re szerintetek?
Maus, E100, BC25t, IS7, T110E5

KisApám
8.9-el együtt kapunk 1 T2-es prém tankot. Szerintem garázshely is fog mellé járni :K

[ Szerkesztve ]

(#28090) Jo33by


Jo33by
tag

Kezdek megbarátkozni ezzel a járművel. A saját tierjében jó csatákat hoz és a napokban tényleg nem rakott be sokszor nyolcasok közzé. Végre! Most például hozott bruttó 75K-t amiből ha leveszem a lőszert 8,5K szép summa marad. Bezavar hogy pont nála gyűlt ki az 50 K Xp a mai napra.

(#28091) #43783936 válasza Jo33by (#28090) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szépen lehet vele aratni.
Leginkább azon szoktam vidulni, amikor a csigaszemes extra látótávomnak köszönhetően én spottolok a többi tanknak. :D

(#28092) Patrick76496 válasza ollie (#27924) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az már komoly játék. :DDD

(#27934) Midway: Néha megy, néha nem, változó. Nem vagy egyedül, másoktól is hallottam, hogy nekik sem működik normálisan (nekem sem).

(#27954) diegho: Értem, kösz, hogy leírtad a tapasztalataidat. Végül is, ha az IS-3 nagyjából elvan T10-ben az átütésével, akkor ennél sem lehetnek végzetes gondok..

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#28093) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Üdv Mindenkinek!

Elindítottuk a HHR-B klánt, melybe várjuk a jelentkezőket.

Feltételek:

- min. 1000 win7
- min. 1db 10-es tank
- aktív TS használat

Jelentkezni nálam (játékban: Cingar) lehet.

(#28094) Iratus bug válasza Drenadar (#27927) üzenetére


Iratus bug
tag

Mivel kiváncsi voltam legutolsó próba óta változott e a T-150 (és igaz e az amit írsz) ezért kipróbáltam. Átdobtam a KV-1S legénységét, belepakoltam ugyan azokat a felszereléseket. A lenti adatok alapján már nem igaz amit írtam, hogy kettőt lő a T-150 amig a KV-1S egyet. Viszont a 390-es ebzéstől meg nagyon messze áll a T-150, tehát LOL! A két tank nagyon is "egyforma" csak valakinek ez fekszik valakinek az. Így továbbra is érdekes, hogy csak a KV-1S-t nerfelgetik folyamatosan.

KV-1S
tötési idő: 13,20s
átlag sebzés: 400
26,4s alatt 800 sebzés / 52,8s alatt 1600

T-150
töltési idő: 8,41s
átlag sebzés: 250
25,23s alatt 750 sebzés / 50,46s alatt 1500

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#28095) oPalRx7 válasza forras2 (#28089) üzenetére


oPalRx7
tag

CW-re? a csapat stratégiájától függően mind jó :) bc25 mindíg jó ha van legalább 1, e100 védeni, maus védeni az e5/is7 meg támadni. e00/maus közül inkább e100-at szokták vinni, bár artynerf óta maus is javult, az is7/e5 közül meg inkább az e5-öt szokták... de is4 se épp rossz, annak az előnye hogy kevésbé játszanak azokkal, kevésbé ismertek a gyenge pontjai.

(#28096) dfsz34


dfsz34
őstag

Nyomtam pár csatát ma reggel és érdekes, hogy milyen rinyálás megy, ha az ember életben marad a végére egy vesztes csata után. A saját csapattól természetesen.

Van hátra 2 perc, én egy stock m103-ban négy tier8-9 ellenfél ellen. Ráadásul csak 1 foglal, a többi három azt lesi, hogy mikor bukkanok fel. Hát sorry, de én ilyenkor nem támadok. Megpróbálok nagy távolságból használni a távcsövet, hátha onnan meg tudom lőni, de megtámadni a zászlót annyit jelent maximum, hogy kilőnek sec perc alatt és fizethetem a horribilis javítást, de értelme nincs sok.

Illetve egy dolgot érdemes megfontolni, ha a védő jelvényt meg lehet szerezni, akkor esetleg, de az a baj, hogy odáig el is kell jutni, hogy meg tudjam lőni a foglaló tankot, ami nem túl valószínű.

Úgyhogy próbáltam használni a binot, de persze az agyatlanjai nem értették, hogy ahhoz mozdulatlannak kell lennem pár másodpercig. Aztán meguntam a sok rinyát visszatolattam egy épület mellé, elküldtem minden fakezű noobot a garázsba meg a p.csába, mert már untam a sok sírást meg az ellenfélnek könyörgést, hogy lőjenek ki engem, nem figyeltem minden beszólást de talán még a pozíciómat is megadták közben.

Valamiért ezek olyan nagy súlyos dolognak hiszik, személyes sértésnek, ha őket kilőtték és valaki meg túléli.

Nem arról van szó, hogy meg se próbálom, de tényleg fölöslegesen nem lövetem ki magam, annak értelme sincsen. Inkább a sok fakezű azzal foglalkozna, hogy mi kiirtottuk az ellenfelet a mi oldalunkon és hogy a ..csába jött át 4 majdnem full hp-s ellen rajtuk, amikor ráadásul majdnem lemming vonat is volt, többen mentek arra az oldalra tőlünk, de ezt már nem kérdeztem meg tőlük, úgysem értenék a kérdést.

[ Szerkesztve ]

(#28097) TESCO-Zsömle válasza dfsz34 (#28096) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sose állj le vitatkozni gyerekekkel. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28098) Chris0321


Chris0321
addikt

Úgy olvastam valamikor, hogy kapunk egy hét prémiumot ha nyer a WOT. Van valami infó, hogy ezt mikor kapjuk meg?

(#28099) sith7 válasza Chris0321 (#28098) üzenetére


sith7
nagyúr

azt csak én írtam poénból :D

(#28100) diegho válasza Iratus bug (#28094) üzenetére


diegho
nagyúr

a KV-1S sebzése 390, a T-150-é 300, nem tudom honnan van a 400 és a 250.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.