Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#27701) PAtr0n válasza Bingisz (#27640) üzenetére


PAtr0n
addikt

Számomra nem okoz anyagi csődöt, mert b@szok azt használni. Kábé 2 kezemen meg lehetne számolni mennyit lőttem eddig el. Egyszerűen gusztustalannak tartom az előnyt amit ad. De úgy látom nem sikerült felfognod, hogy pontosan mit is írtam. Én nem is tettem volna a játékba ilyet, mindenki szenvedje ki magának a találatot, meg a kill-t. (megakillt :D ). Az a baj veletek, hogy mivel ebben a rendszerben elég komolyan benne vagytok valamilyen szinten el is vagytok vakulva, és nem láttok kifelé, nem halljátok meg a panaszokat, és nem értetek vele egyet, ami érthető, hisz nektek ez így jó, ezt szoktátok meg, a többiek meg menjenek a fenébe ha nem tetszik. Legalábbis ezt veszem ki abból amit itt írtok jó páran. Bele se gondoltok abba mennyivel másabb lenne a játék gold ammo nélkül... lehet a WG-nek kicsit kevesebb lóvéja lenne. :)
De számomra itt vége a vitának, no offense, nincs veletek bajom, csak sajnos süket fülekre találtam, de majd túl leszek rajta. :)

okos67:
"Amúgy a vereség nem befoyásolja a kapot kreditet csak az xp-t"
Hmm, ezen hiába gondolkozok, hülyeség. Ne mondd már, hogy nem kapsz több kreditet, ha több tankot tudsz kilőni/sebezni a gold által...

ollie:
"Szerinted ki venne prémiumot, ha semmi előnnyel nem járna a nem fizetéshez képest?"
Mint írtam, egyedül a gold ammo-val van problémám, a többi fizetős dolog oké, mert ha valaki gyorsabban akar fejlődni, vegyen prémet, pénzért cserébe. De tisztességtelen előnyhöz nem juttatja a harcmezőn.

odrif:
Én úgy tudtam két külön tankra lesz szétszedve a KV1S, az egyiken marad a nagy mordály csak jóval lassabb lesz, a másik meg gyors marad, de nem lesz nagy cső. Most végül is mi a hivatalos?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#27702) odrif válasza PAtr0n (#27701) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én úgy tudom hogy egy 100mm-es ágyút kap a sok sírás miatt.

20 éve a Prohardveren

(#27703) Bingisz


Bingisz
addikt

Áááá megjött az ESL gold!!!444 :DDD :DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27704) PAtr0n válasza odrif (#27702) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mondjuk az ésszerűbb lépés az lenne valóban...
Bár én inkább hagynám így az egészet plusz tolnék neki 4sec-es reload timeot, meg KV1 tornyot és testet :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#27705) cscsali válasza cifram (#27700) üzenetére


cscsali
tag

Nézd meg melyikben milyen file-ok vannak és írd fölül őket azzal amelyiket működni szeretnéd látni.

[ Szerkesztve ]

(#27706) Bingisz válasza cscsali (#27705) üzenetére


Bingisz
addikt

Magyar 3v3 és magyar 7v7.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27707) cscsali válasza PAtr0n (#27701) üzenetére


cscsali
tag

Kv1-s-ről nincs még hivatalos. Majd lesz ami lesz. Olvassátok a blogot.
Egyébként meg gold lőszer mindig is volt, csak régebben ténylegesen aranyért lehetett vásárolni belőle.
Amit meg a játék így nevez, az a való életben egy nagyobb páncél átütésű lőszer fajta. Csak itt az elejében pénzt csináltak belőle. Mint minden más ilyesmi játékban is...
Ha nem lenne, vicces lenne. Akkor repeszromboló sem illene ide :)

(#27708) sith7


sith7
nagyúr

A nap fénypontja:
Mit tehet az ember, egy isu-152 - vel, fullos löveg nélkül, tier 9 - 10 -es csatában ?

nem hittem el, hogy kikaptunk ... :((

(#27709) Bingisz válasza sith7 (#27708) üzenetére


Bingisz
addikt

1200 dmg + top gun :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27710) sith7 válasza Bingisz (#27709) üzenetére


sith7
nagyúr

Amikor ment a visszaszámlálás, azt hittem elsőként halok, ezzel a löveggel ... erre utolsó előtti lettem

Frag killer ? :D

Amit tudtam , hozzátettem ... szerintem nem rajtam múlt a győzelem ...az IS7 volt az utolsó , aki meghalt, nem idézem ... menet közben lőtt egy IS3 - ra, majd megállt, és úgy is, egyikkel se tudta sebezni :(

(#27711) AVarice


AVarice
tag

Az előbb mentem Tiger II-vel, elszállt az egér driverem, touchpaddal hamar lehaltam. :DDD

(#27712) cscsali válasza sith7 (#27708) üzenetére


cscsali
tag

Troll ágyúval odaszab ott is. Jó az a 250-es pen :)
Azzal farmoltam ki a bl-10-et. Tegnap előtt lett meg és eléggé megérte. :)

(#27713) sith7 válasza cscsali (#27712) üzenetére


sith7
nagyúr

hm ... értem ... :B ... én nem azt használom, hanem a 175 / 390 -est :B .... 7 mp alatt a reload, és sokkal pontosabb ... igaz, most kellett pár gold ammo

(#27714) KisApám


KisApám
addikt

Szerintetek mit élvez az a játékon (Tier VII, KV-13)
aki a meccs végéig a bázison van, majd amikor én megindulok mint páncélvadász (Tier VI, Jagdpanzer IV), nagy nehezen megindul (már fordultam hátra, hogy meglövöm...), jön a nyomomban, és a játék végéig FULL HP-van, 1 találattal, és a végén még nem mer nekiindulni az utolsó, 1/3 HP-n lévő ISU-152-nek (Tier VII) SEM.
(franta2222 - 4200 csatával a háta mögött... :W )

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#27715) TESCO-Zsömle válasza odrif (#27696) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kár, mert a MM előszeretettel dobálja be T7-es meg T8-as partikba, azok ellen meg minden más gyakorlatilag hatástalan...

Nem gond a 100mm-es, csak az árütése ne legyen egy mm-el se kevesebb, mert akkor halottnak a csók...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27716) csapee válasza KisApám (#27714) üzenetére


csapee
senior tag

Ha stock az a KV-13 én se nagyon rusholnék vele. Lassú is alapból meg mindenről pattan.

Csapee

(#27717) Patrick76496 válasza echterion (#27653) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én is jobban érzem magam egy ST-I-ben, mint egy E5-ben. Amúgy pont ma mentem egy kört vele, gondoltam előveszem, úgy sem játszok vele sohasem. Nézem hű ez milyen pontos a 30x zoom-mal. Erre első lövés eltalálja az oldalát mutató E-100 felső köténylemezét, következő az IS-4 előtt a kerítést. Kellett nekem megszólalni. :DDD Ugyan abban a körben kaptam egy ammo rack sérülést és egy tornyot, amit nem tudtam megjavítani, mert elhasználtam már másra a csomagot. Kezd már derengeni miért nem erőltetem én ezt a tankot.

(#27658) r.laci38: "Két hete fordított volt az arány"
3 lövésből 12 talált? :F

(#27711) AVarice: Hát az meg minek? Anélkül nem ismeri fel a windóz szevön a maus-odat? :O
"touchpaddal hamar lehaltam"
Érezd magad szerencsésnek, hogy te is laptopon játszol, anélkül még lehet annyit sem bírtál volna. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#27718) ollie válasza Patrick76496 (#27717) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tényleg nagyon rossz az M103 gunja. Van vele 158 sniper achie-m, 31-es Master Gunner és 50-es Sharpshooter. :)

Hit ratio: 84,23%

[ Szerkesztve ]

***

(#27719) Iratus bug válasza odrif (#27696) üzenetére


Iratus bug
tag

Melyik következőnél? A jelenlegi 8.9 teszten még megvan érintetlenül a 122-D-2-5T. Egy valaki akarja macerálni a KV-1S-t SerB, de mindenki más leszavazta.
Amúgy nem nagyon értem mi a problémájuk sokaknak vele. Az, hogy lazán szemből gold nélkül beütsz vele minden tankot? Szerintem inkább az M6-ot kellene változtatni mert csak karcolgatod a t8 tankokat és 85%-ban oda rakja. Vagy mondjuk a VK3601H 90mm-es átütésén kellene változtatni, mert elég karcsú és ezt is elég sűrűn 75% körül pakolja t8 csatába.

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#27720) ollie válasza Iratus bug (#27719) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az M6 eléggé op a tierjében, mi lenne belőle, ha még javítanának rajta.

Átlagom vele:

XP: 843
Damage: 1344
Battles: 661
WR: 57,94%

***

(#27721) Iratus bug válasza ollie (#27720) üzenetére


Iratus bug
tag

A sajátjában lehet, de legalább 85%-ban t8-ba kerül ahol csak fedezéknek jó miután kilőték. Nekem 2000-2000 csatám van KV-1S és M6-al. KV-1S wr: 56%, M6 wr: 42%.
VK3601H-t elővettem kiváncsiságból, hogy megnézzem milyen nehéz tank lett... hát szánalmas. Adatlap alapján 50 km/h-val kellene mennie, de csak 30 km/h tud 260%-os legénységgel.

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#27722) nyunyu válasza Iratus bug (#27719) üzenetére


nyunyu
félisten

Ott valami juzer error lesz, mert az M6-on levo 90mm M3 joval kiszamithatobban sebez, mint a D-2-5T, annak ellenere, hogy "csak" 160 a penje, nem 175.
Egyreszt joval kevesebb ideig celoz, masreszt el is talalja a weak spotot, mig a KV1-S-nel csak abban lehetsz biztos, hogy nagyjabol eltalalja az ellenfel legvastagabb pontjat.
Ha tavolabb van, mint 300 meter, akkor mar a tankot se talalja el.

VK3601H-on meg par patchcsel ezelott tuningoltak a Konischt, igy mar gold ammo nelkul is 157 lett a penje.
Igy mar nem csak a 75 L/70 meg a 88 L/56-bol lehet valasztani, hanem a Konisch is kituno valasztas, ha valaki inkabb sniperkedni szeret.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#27723) ollie válasza Iratus bug (#27721) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2000 csatát toltál és 42% win ratio? Akkor miért erőltetted? Nekem amúgy KV1-S-sel 54% a WR-em. Na de azért van a gold ammo, hogy használjuk, mindig van nálam arra az esetre, ha tier 8-ba kerülök vele. És persze a gold ammi sem elég, mert 2 lövés alatt kilövik abban a tierben, így még mindig a taktika számít.

***

(#27724) Flayer válasza Iratus bug (#27719) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

Teljesen egyetértek veled amit mondasz!
KV-1S úgy jó ahogy van!Nekem is az egyik kedvenc tankom!Azok sírtak nerfért akik nem tudják használni jól!
VK 3601H pedig imádtam med tanknak de mióta átsorolták egy fos lett lehet el is adom a legénység pedig megy a tigerbe!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#27725) Atlantis válasza echterion (#27583) üzenetére


Atlantis
veterán

Azért az E5 nem véletlenül az egyik legfelkapottabb T10-es HT, jól kiegyensúlyozott, amolyan mindenből egy kicsit jellege van. Tesztszerveren futott néhány csata alapján amúgy sem ítélnék meg tankot. Az, hogy az E100-hoz képest nulla, eléggé merész kijelentés, legfeljebb a te játékstílusodhoz nem passzol. Szerintem meg az E100 az, ami szégyen a saját szintjén, pláne az E75 után.

patrikgtaivs: A sarló-kalapácsos szemüveg helyett egyszer majd kérj kölcsön egy fehércsillagost, hátha megszereted.. :D Amúgy mi a fene, HUNS2? Nem igazán találod a helyed a -HHR- óta... :)
Amúgy az ST1 az egyetlen orosz tank, amit kipróbálnék én is éles szerveren is, csak ne lenne ott előtte a KV4....

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#27726) nemeth989 válasza Iratus bug (#27719) üzenetére


nemeth989
senior tag

Elmondom neked mi a gond a KV-1S-sel, hogy a saját tierjéhez képest, túl erős. Van egy 175-ös átütés gunnja, a legtöbb hp-ja T6-ben, pluszban jó az armorja, és a mozgékonysága se éppen rossz. Nem azt mondom hogy OP a cucc, de szerintem a tierjében túl kiemelkedő. Az hogy kap egy kis nerfet az armorra meg a sebességére az elég lesz szerintem (azt olvastam csak ennyi lesz, a gunnja megmarad), így a kisebb szintű harckocsik is eredményesebben fogják vele felvenni a harcot, mondjuk a T4-et úgyis one shotolja. Eddig is a legjobb taktika a távoli harc volt ellene, az ezek után se fog változni.

Nekem nincsen KV-1S-em, nem is lesz, a csatáim 70%-át T7-8-9-ben toltam a statisztika alapján, ott meg nem igazán gond az ellen folyó harc, ezt csak az új ágak, kihúzása során tolt alacsony tieres csaták tapasztalata alapján vontam le.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#27727) Flayer válasza nemeth989 (#27726) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!

Ez mind igaz amit mondasz de mostanában nemigen dobál az MM top tanknak tier 6-ban a KV-1S leginkabb csak nagyobb tierbe!Ha lesz nerf ez is változni fog remélem!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#27728) szbalogh válasza nemeth989 (#27726) üzenetére


szbalogh
őstag

A frissen T6-ba érkezők számára lehet OP a KV-1S hiszen nem ismerik. Az ágyú pontatlan, lassan tölt, papír a páncélja. Szerintem a T-150 jobb nála. Én azt tartok garázsban 6-os századokhoz.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#27729) dfsz34 válasza Flayer (#27727) üzenetére


dfsz34
őstag

Szerintem te el vagy tévedve. Már miért változna? Például egy másik tank, M6-al amikor játszottam, egy kezemen meg tudom számolni, amikor top tank volt, máskülönben mindig ment az alsó csapatba.

A KV 1s ágyúja - gyorsabb töltéssel, de pen és sebzés ua - rajta van 7-es TD-ken is, úgyhogy nem értem a sírást. Azokat meg ugye akár kilencesek ellen is berakja az MM.

Meg kell tanulni - jól - játszani vele, mert hetes (nyolcas) szintű ágyú van rajta, azzal lehet flankolni a nagy tankokat is és az alap sebzése magas.

(#27730) Bingisz válasza nemeth989 (#27726) üzenetére


Bingisz
addikt

Jelenleg az egyik legrosszabb dpm-je a kv-1s-nek van tier 6-ban. Ha kap egy új ágyút, akkor növelni fognak a pontosságon és a dpm-en, szóval faxa kis buff lesz, de ezen meg se lepődök, az user oldali sírás általában ront a dolgokon...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27731) Flayer válasza dfsz34 (#27729) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!

Valamit nem jól értelmeztél!
Ezt mondom én is állandóan nagyobb tierbe rak alsó harmadban vagyok!
Ha kisebb ágyút kap még jobban csökken az esélye nagyobb tierben.
A változik azt csak azt mondtam remélem nem fixen állítottam!
Ezek szerint a "remélem" szó nálad mást jelent mint nálam!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#27732) TESCO-Zsömle válasza dfsz34 (#27729) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hogy a viharba ne lenne rajta, hisz az az ágyú maga is T7-es. A sírás azon megy, hogy ha az ágyút veszik el, azzal kiherélik a KV1S-t a magasabb tier-ek ellen, mert az összes többi ágyúja csak akkor üt át pl egy IS3-ast, ha sikerül -pontatlansága ellenére- belőni a weak spotot és teliholdkor még egy sámán is megáldja a lövést...

És persze ehhez jön az 1 shot kill túloldalról.

sz: Nem mintha amúgy nem lenne egy kazal olyan tank, ami magasabb tier ellen max golyófogónak jó...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27733) Bingisz válasza TESCO-Zsömle (#27732) üzenetére


Bingisz
addikt

Az átütése 99%, hogy nem fog változni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27734) TESCO-Zsömle válasza Bingisz (#27733) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Még azt is el tudnám képzelni/viselni, ha a T-150-es top ágyúját kapná meg, de akkor a páncélzathoz és a sebességhez nem kéne nyúlni, mert a önmagában is kb -25%.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27735) dfsz34 válasza Flayer (#27731) üzenetére


dfsz34
őstag

Az M6 penje 160 és a sebzése 240, nyilván gyorsabban tölt, de az alacsony pen miatt mondjuk egy is3 vagy tiger2 eléggé megoldhatatlan feladat neki előröl, pláne ha még be is forgatják.

Egyáltalán milyen nerf? Még mindenki csak találgat, de kétlem hogy a penje az M6 szint alá menne, úgyhogy megint nem értem a sírást.

Azt értem, hogy van egy mostani állapot, amikor kisebb tier tankokat egy lövéssel ki lehet szedni egy fürge, egészen jól pattintó páncélzat mellett, a tornya is kiválóan pattint. Többször csak lesek tier8 TD-vel, ha nagy távolságból lövök és kicsit lecsúszik, akkor nagyon gyakran pattint, a tornya főleg. Nagyobb tier tankot meg oldalról, hátulról lehet terrorizálni, mert a 390-es átlagsebzés az elég durva, azt senki nem köszöni meg.

Mielőtt tovább sírnál a nerf miatt, gondolj arra, hogy a hetes TD-ken, Su152, Su12244 ugyanígy 175 pen és 390 átlagsebzésű ágyú van, gyorsabb töltéssel. Azok kilencesek ellen mennek, mondjuk E75 vagy a töltőtáras szutykok, amik 7-8 másodperc alatt kivégzik őket, ugyanezzel a pennel és érdekes, hogy mégsem sírnak, hanem megoldják. A KV1s egy szinttel kisebb ellenfeleket kap, ráadásul forog a tornya, jobban lehet vele taktikázni és könnyebb az oldalba támadás.

Szerintem a T150 szintjére nyugodtan vissza lehetne venni az ágyúját és még akkor is egy komoly, erős tanknak számítana a tierjében.

[ Szerkesztve ]

(#27736) Angel1981 válasza Comic (#27549) üzenetére


Angel1981
veterán

"Na ez zsidóság."

Nem! Tudod mi a a zsidóság?
Az hogy én az SP-t 30%-os leárazásban vettem meg, 5040 aranyért, és most 7200-ért tudom eladni! ;] :))

(#27737) Bingisz válasza dfsz34 (#27735) üzenetére


Bingisz
addikt

Azért az m6-nak ott van a 243 átütésű goldammmoja, ami megspékelve a dpm-jével elég csúnya jelenség tud lenni tier 8-ban is...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27738) Flayer válasza dfsz34 (#27735) üzenetére


Flayer
senior tag

Elszőr is senki nem sír itt!Én biztos nem!
Szakadj már le erről a szóról!
Ha megkapja a T 150 ágyút legyen csak éppen annak a tanknak igen jó páncélja van a KV szemben!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#27739) jimmy74


jimmy74
őstag

Megmarad a köv. update-ban az ágyú a kv 1s-en!
Szerintem nem is merik elvenni annyian szerencsétlenkednek ezzel a tankkal :D lehet népharag lenne.
Nálam a T-150 a favorit :)

WoT:jimmbo

(#27740) Zeratul válasza PAtr0n (#27701) üzenetére


Zeratul
addikt

Az ezüstért vehető '"gold" ammo miért juttatja tisztességtelen előnyhöz? Akkor volt tisztességtelen amikor kizárólag goldért volt vehető.

(#27741) PR0JECTNR56 válasza jimmy74 (#27739) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem kell elvenni, elég ha alaposan megnerfelik. ;]

(#27742) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Uraim, mi számít itt off-nak? Egy történetet hol tudok elmesélni?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27743) [HUN]Dani válasza TESCO-Zsömle (#27742) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

[link]

magyarsrac

(#27744) Angel1981 válasza Flayer (#27724) üzenetére


Angel1981
veterán

"Azok sírtak nerfért akik nem tudják használni jól!"

Mi van? :F
Aki béna egy tankkal, az gyengíttetni akarja?

(#27745) dorka16


dorka16
aktív tag

Csak azért mert tudom, hogy a cyberwaffer már hiányol. Tegnap egy csatát toltam az ISU-val.
Jó is lett a statom. A WN8-am 5700. :DD Időben kell leállni. ;]

(#27746) Exorsized válasza dorka16 (#27745) üzenetére


Exorsized
tag

Nekem ma reggel első 2 meccsbe bedobott top tierbe és még az RNG is mellém állt :D
Igen BiA sajnos még nincs meg.

XONE : MrExoQt

(#27747) Flayer válasza Angel1981 (#27744) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!

Igen kicsit siettem ez így hülyén hangzik kimaradt közben néhány gondolat!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#27748) munnergep


munnergep
senior tag

Basszus, ilyenkor bezzeg nincs prémiumom :(

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#27749) dfsz34 válasza Angel1981 (#27744) üzenetére


dfsz34
őstag

Úgy értette, hogy az az m3lee, akit egy lövéssel kivégez a KV1s, az rossz játékos és tanuljon meg játszani :)

(#27750) Angel1981 válasza Flayer (#27747) üzenetére


Angel1981
veterán

Okok! :)

Egyébként szerintem is OP a KV-1S, kapja meg a T-150 ágyúját, és annyi! :P
Ha meg történelmi vasról beszélünk, akkor menjen fel T7-be, annak megfelelő HP-val, meg egy kis RoF buffal!
(Nem akarok vitát, mert úgysem lehet meggyőzni, csak állást foglaltam!)

dfsz34: ja értem! :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.