Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#28701) szbalogh válasza #43783936 (#28700) üzenetére


szbalogh
őstag

Na akkor ma kitolom a Matildát a garázsból ;] Lesz apríték rendesen.

Nick: HE_Storm

(#28702) Enzolord válasza #43783936 (#28700) üzenetére


Enzolord
addikt

1 Marder mind felett...:)
Tier 2ben armored race car, fölötte marder sereg...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28703) nihill válasza szbalogh (#28701) üzenetére


nihill
őstag

Ugyan ez ugrott be nekem is, ezen a képen a Matildában ülnék leginkább :)

(#28704) malnabokor


malnabokor
senior tag

Srácok, most kell menni T18-al :D Mindenki a T7-es tankot próbálja, de az nem tudja sebezni a T18-at. Olyan mészárlásokat lehet csinálni ;]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#28705) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Mióta "belepiszkáltam" a WOT könyvtárába nincs hangom, csak a legénység hangja hallatszik lövésnél és találatnál(se zene, se tank hang)... Valaki valami ötlet? Pedig kiszedtem a modokat is. Csak az XVM-et tettem fel, meg célkeresztet...

(#28706) unravel válasza Petyus87 (#28705) üzenetére


unravel
őstag

ha megvannak az updatefájlok és elindítod a telepítőt (wot_install_eu.exe), akkor letöltés nélkül újratelepít mindent -remélhetőleg- működőképesre.

¯\_(ツ)_/¯

(#28707) Bingisz válasza malnabokor (#28704) üzenetére


Bingisz
addikt

Azta Qrva!

;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28708) CHaooSS válasza Bingisz (#28707) üzenetére


CHaooSS
őstag

Jó ez a kis Pz. 38H , nekem is megvan :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28709) Cseri0058


Cseri0058
őstag

izgalmas kör volt :D megvan az első wáffentráger auf e100 killem is :D

Replay a wotreplay oldalra még akkor nem lehet 8.9 replayt feltenni?

(#28710) Bingisz válasza CHaooSS (#28708) üzenetére


Bingisz
addikt

Eddig két kör, 16 kill ;]

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28711) Chris0321 válasza Petyus87 (#28705) üzenetére


Chris0321
addikt

Tettél fel hangmodot is? Ha nem másolod be a res mods/8.9/-be a teljes audio mappát és abba a módosított hangokat akkor szokott hasonlót csinálni.

(#28712) diegho


diegho
nagyúr

Felmentem modok nélkül megnézni milyen a 8.9, ez lett belőle, a végén 1 heat ammo-t el kellett lőnöm a 10hp-s artyra, már nem volt több AP :))

[ Szerkesztve ]

(#28713) dfsz34 válasza malnabokor (#28704) üzenetére


dfsz34
őstag

Az LTP jó volt, de ezt a T7 nevű sz.rt tényleg nem kellett volna adniuk. Egyedül az ingyen garázshely érdekes, de ezt el fogom adni, semmire nem jó. Scoutnak lassú és az ágyúja semmit nem ér.

(#28714) diegho


diegho
nagyúr

(#28715) Cseri0058


Cseri0058
őstag

keresek még 2 modot:
1. max kamera zoom
2. sima egyszerű damage panel( arra gondolok ami ha eltalálnak középen pirossal mutatta a sebzést...illletve a panel mellett írta a találatokat.)
ha valaki tudja honnan lehet letölteni ne tartsa magában :U
köszii :C

[ Szerkesztve ]

(#28716) dfsz34 válasza diegho (#28714) üzenetére


dfsz34
őstag

danke, már töltöm is

visszaveszem gyorsan a T18 és megyek T7-t irtani, de a pz38 is jó, sőt pzs35-el is kaptam egy kisebb csokrot ellenfélnek, próbálkoztak is szerencsétlenek sebezni :)

(#28717) Mr X


Mr X
veterán

Lecsekkolta a frissítést és nekiállt letölteni 8.9GB-ot?! :Y

(#28718) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Sziasztok!

MIóta 8.9 van ,nem tudok görgetésből átmenni ,sniper módba, csak shift-tel... Ha jól tudom valami xml fájlt kell átírni hogy újra működjön, na de melyiket?

köszi előre is! :R

halahala

(#28719) CHaooSS válasza dfsz34 (#28713) üzenetére


CHaooSS
őstag

szar ?
első két meccs 6+ kill , jó az a löveg :DD

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28720) Enzolord válasza xenom0rph (#28718) üzenetére


Enzolord
addikt

A Gui mappában van egy noscroll nevű fájl..
Abban kell átírni a truet falsera..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28721) dfsz34 válasza CHaooSS (#28719) üzenetére


dfsz34
őstag

Na jó, ne fárassz rossz viccekkel. Ha van az ellenfélnél egy kicsit is ügyesebb tier2 tier3 játékos t18-al, pz38-al, akkor kész úgy jön át a t17 csoporton, mint kés a vajon.

Ha kifogsz ostobákat T7-ben vagy sniperkedsz, akkor esetleg, de én ezzel nem fogok sniperkedni, csak azért, hogy legyen jó statom, adom el a csába

Egy dolgot akartam tőled kérdezni. Van nekem is egy orosz accom, mert gondoltam, hogy néha megyek vele, mert ott vannak igazán profik csak. Gyakran összefutsz komoly orosz profikkal?

(#28722) CHaooSS válasza dfsz34 (#28721) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát látok azért Obj 907-et és általában a tulaj tudja mit csinál .. szóval igen :D
tegnap is waffenträger tulaj 3-ból 3 meccs alatt 6.000 + dmg

nem ritka ,hogy van olyan játékos is aki egymaga lesöpör 10 full hp-s ellenfelet. :))

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28723) Motyi válasza Cseri0058 (#28715) üzenetére


Motyi
senior tag

Itt vannak zoom modok: [link]

(#28724) nyunyu


nyunyu
félisten

Azt szeretnem kerdezni Vitiristol, hogy hol lehet atallitani a bekapott loveseket jelzo szovegben a talalat tipusat.

CDPSettings.xml-t mar atirtam, de a chat listanal megjeleno szovegeknel tovabbra is magyar maradt a lepattant es tsai szoveg.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28725) KisApám


KisApám
addikt

Van a 0.8.9-hez nagy felbontású (HD) "tájkép" MOD.
Azaz van gyors procim és vidikarim,
fel akarom dobni a tájképet de nagyon, részletes legyen.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#28726) Angel1981


Angel1981
veterán

Nem reklamálni akarok, csak kérdem, hogy ezen a T7 Combat Car-on kívül várható majd még valami akciózás a GJ-n aratott győzelemből adódóan (mondjuk egy hétvégi event keretében) vagy ennyi az ünneplésre fordított jutalmazási keret?

[ Szerkesztve ]

(#28727) dfsz34


dfsz34
őstag

Na nekiálltam a húzentróger E100 vonalnak.

Pz jager1. Azt nézem, hogy a csúcs rádió csak hetes szinten kell utána legközelebb, úgyhogy azt kihagyom most, majd napi duplákkal megcsinálom addig.

Szép hosszú túra lesz, de erre most rágyúrok3-4 héten belül jó lenne a garázsban tudni a tier10 gépet.

Gondolom beleraktak az ágba egypár ócskább tankot, hadd fogyjon a szabad xp

(#28728) Vitiris válasza nyunyu (#28724) üzenetére


Vitiris
aktív tag

res_mods\0.8.9\scripts\client\vehicle_damage.json file-ban tudod a recieved résznél!

(#28729) sith7 válasza Angel1981 (#28726) üzenetére


sith7
nagyúr

Én bízom benne, hogy a mostani hétvégére nyomnak valami finomat ... a múlt hétvége elég light - os volt, most meg helóvín + arany dzsojsztik :D

(#28730) nyunyu válasza Vitiris (#28728) üzenetére


nyunyu
félisten

Kozben megtalaltam, de azert koszi.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28731) Tbor


Tbor
tag

Játék chat-ben többen is írták, hogy 3 nap prém várható.

(#28732) rolio1 válasza dfsz34 (#28727) üzenetére


rolio1
tag

Szerintem 5-től már mindegyik egy kicsit jobb mint a többi TD, addig meg el lehet szaladni...Én személy szerint a 8-ast fogom tuti megtartani, az egy német ISU, mindkét ágyú top rajta. Remélem nem fogják később sem elrontani őket.

(#28733) myckey


myckey
veterán

hit log modot tudtok mutatni?
xvm nélkülit.
utoljára 2 peccsel ezelőtt használtam

:R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#28734) nyunyu válasza KisApám (#28725) üzenetére


nyunyu
félisten

HD textura csomag

Meg nem probaltam ki, mert 1.6GB...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28735) D1Rect válasza nyunyu (#28734) üzenetére


D1Rect
félisten

Én néztem, sokat dob a látványon, csak eszi a gépet nagyon.

@all: melyik TD vonalat érdemes fejlesztgetni? Én az amerikai vonalat néztem ki elsőre.

[ Szerkesztve ]

(#28736) Linkin


Linkin
senior tag

Nálatok megy az XVM?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#28737) KisApám válasza nyunyu (#28734) üzenetére


KisApám
addikt

Majd kiderül.
Remélem az FPS nem zuhan le Tőle túl nagyon...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#28738) diegho


diegho
nagyúr

Képek kommentár nélkül:


(#28739) Exorsized válasza Linkin (#28736) üzenetére


Exorsized
tag

Megy az Aslains féle csak 2-3 hete nem frissülnek az adatok.

XONE : MrExoQt

(#28740) Linkin válasza Exorsized (#28739) üzenetére


Linkin
senior tag

nekem sima van minden megy csak a szinezés nem

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#28741) nyunyu válasza Linkin (#28736) üzenetére


nyunyu
félisten

Nálatok megy az XVM?

1 oraja meg mukodott.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28742) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Egy kis önreklám!

Vitiris Bluedream Crosshair

Sniper módban.

Igy néz ki arcadeban

Elérhető innen! :)

Igazi előnye akkor jön ki ha a beállításoknál a lövegjelzőt "A tipusu jelző I (páncél átütés indikátorral) állítjátok.

(#28743) Linkin válasza nyunyu (#28741) üzenetére


Linkin
senior tag

úgy raktam fel az új verziót mint eddig de nem szinezi be a játékosokat azon kívül megy minden.ÉS keresek egy nem csicsázott damage panelt is olyat még nem találtam
Ilyen modok vannak fenn jimbo,Zoom damage panel

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#28744) Achill3uS


Achill3uS
veterán

sikerült már bárkinek játszania ebben az uj jatekmodban (team battle)? össze vissza dobál csapatokba a felének gőze sincs róla miez, és mindenki tier8at akar hozni, hogy majd én hozzak tier2-t ami kell a limithez. de ha véletlenül még össze is jönne a 42 akkor enemy csapatot nem talál. ja és performance rating alapján pakol (amit most nem is vitatnék mennyire skill based) de, berakott a 4000-res csapatba egy 56-os performance-el rendeklező playert is, 1 db tankja volt semmi mást nem tudott hozni. szóval egyelőre no comment, kíméljétek meg magatokat fél óra fölös idegeskedéstől és menjetek szakazoni vagy randomozni helyette.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#28745) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Mi a f**sz ?

Kilőnek és kilépek a csatából akkor ledob a játék.. és ez már negyedszerre.. ilyenkor mi van?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28746) Flayer válasza Achill3uS (#28744) üzenetére


Flayer
senior tag

Akkor a WG csak hozta a formáját de lehet ez még beta verziója!
Bár nem hinném!

CHaooSS
Azért tessék tanulni az életben maradt campelo ,bújkáló nooboktól!:)

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#28747) dfsz34 válasza Achill3uS (#28744) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem se ment, hagytam is a fenébe egyelőre, inkább húzom a német td ágat, de az mindenképpen pozitív hogy a wg bármennyire is paraszt stílusnak tűnik SerB válaszai, meghallgatja a sirámokat és ad rá választ. Ez egy jó dolog lesz, lehet már az is, hogy aki unja a rengeteg siemkát vagy éppen túl jó ellenfelekkel rakja össze, az megy pár kört ilyen csatákban.

(#28748) nyunyu


nyunyu
félisten

Lustaknak Nyunyu pakk

- varosi hangar
- tobbsoros garazs
- Deegie's+Melty's hybrid by Vitiris
- Damage Panel+Gold Detector pack by Vitiris
- Max Zoom Out
- ZoomX
- Max FarPlane
- Romkyns Black Spy tank ikonok
- custom icons
- XVM nightly 2897 (5.0.1-test1?)
- XVM tank view range 1.5
- Ingame Clock 8.9
- Colored Service Channel Messages 8.9
- Improved Session Statistics 8.9
- "PH klan" ikonok


Telepites elott a readme-t olvasd el.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28749) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ezt a textúra pakkot hogy/hova kell telepíteni, emrt nem találtam erre vonatkozó infót.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28750) dfsz34 válasza nyunyu (#28748) üzenetére


dfsz34
őstag

kösz ezt is

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.