Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#28201) Reaper


Reaper
őstag

Ha már XVM, sajnos egyre gyakrabban csinálja, hogy ezt kapom:

Hol működik, hol nem, gondolom elveszti a connectiont, és meg se próbálja újra felépíteni. Ilyenkor legtöbbször ha újraindítom a játékot akkor pár körig megint megy. Bosszantó, mert én pl szeretek úgy tanulni, hogy ha látom, hogy van jó statos, akkor megyek vele, ráadásul az ellen is jó, amikor egy alig 1000 csatás nyomogatja, hogy kövessem.

(#28202) Angel1981 válasza #95904256 (#28143) üzenetére


Angel1981
veterán

Értenek az üzlethez, mi? :D

(#28203) Jo33by


Jo33by
tag

Brutál ez az S35 CA. És mindez Tier 5-ben. 165 pen/300 sebzés a 105 milis löveggel.

[ Szerkesztve ]

(#28204) odrif válasza Jo33by (#28203) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Igen az nagyon brutál, ha nem találkozik szembe senkivel, mert akkor meg nagyon papír.

20 éve a Prohardveren

(#28205) Enzolord válasza D1Rect (#28197) üzenetére


Enzolord
addikt

Néha még az sem segít, hiába vagytok hárman...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28206) 04ahgy válasza nyunyu (#28132) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Tény, hogy lassan céloz, de Tier8-ban ott a T34, az pont ugyanilyen lassan céloz... Azon megszoktam, az ARL-en már nem fura. :D Én jó legényekkel, BIA, ventivel használom, úgy tűrhető.

(#28143) akosf: ugyanezért kérdeztem, hogy gyorsan megvegyem-e őket. A KV-5 is jó, hogy volt akcióban. A Type59-re nagyon vágyom, de szerintem sosem lesz. Köszönöm a segítséget.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#28207) D1Rect válasza Enzolord (#28205) üzenetére


D1Rect
félisten

Három a 15-ből nem sok.
DOTA-ban ilyenkor simán kapsz ajándék 2 "oroszt". :DDD

(#28208) Enzolord válasza D1Rect (#28207) üzenetére


Enzolord
addikt

Vannak olyanok, akik akár hárman is képesek megfordítani egy meccset, de kevés az ilyen jó játékos...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28209) DVlad


DVlad
őstag

Megvilágosodtam. Többször is feltűnt már, hogy mikor a bázis körön belül vagyok a térképen azt látom, hogy azon kívül mutat. Most foglaltam majdnem egyedül egyet úgy, hogy a tankom és a csík között volt még egy fél tanknyi hely és 0 pontot kaptam rá. Persze a térkép most is kint mutatott. Nincsen fent semmi, orig verzió.
Más is megfigyelte már?

(#28210) joergie válasza Enzolord (#28208) üzenetére


joergie
őstag

Jajj ezeket birom. Vagyunk 3an 15-1600 wn6-al, túloldalt egy exnom vagy pts platoon. az elején ráuszítom a csapatot a lilákra, hogy ők az elsődleges célpont, és bedarálják/bedaráljuk őket :D zseniális. Nem egyszer történt már meg.
Azokat a toptier platoonokat birom viszont, ahol mind a 3 piros, 900 alatti wn6-al. Azok direkt csökkentik a saját esélyeiket? :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#28211) TESCO-Zsömle válasza joergie (#28210) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ugyan mivel csökkentenék? Nem ők határozzák meg ,hogy TT lesznek-e egy csatában, ahogy azt se, hogy milyen a winrate.

És igen. 3 ember meg tud fordítani egy csatát, de ahhoz nem elég, hogy jó játékosok legyenek. Az is kell, hogy a túloldal ne legyen az.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28212) Drenadar válasza joergie (#28210) üzenetére


Drenadar
veterán

talán azt hiszik együtt több esélyük van? :D

(#28213) Enzolord válasza Drenadar (#28212) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem, csak egyedül nem mer elindulni....:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28214) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Elég sűrűn kerülök olyan helyzetbe, hogy már csak én vagyok életben, pl 6-7-8-9-10 tank ellen (tier10 -ben)
Ilyenkor lehetne valami extra bonusz nekem, pl: plazma pajzs, hogy legyen esélyem :D

Van rá példa alacsonyabb tierben, hogy 5 ös hevy-vel 10-11 tankot el lehet intézni egyedül, vagy pl a multkor t34-el 9db t6-t7-8 -at így vegyesen egyedül... de tier 9 el már necc..., talán egy bizonyos wn után kaphatna az ember, valami bónuszt.. (Ha már am. is sok a noob, meg a lag, meg a bug..)

[ Szerkesztve ]

(#28215) bullseye válasza #65537792 (#28137) üzenetére


bullseye
addikt

Örülök, hogy ez a jelző ilyen univerzálisan használható negatívumokra a játékkal kapcsolatban, meg a topikban.

Csak kicsit szégyellem magam, hogy engem zavar, mikor nyilvánvalóan senki mást nem.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#28216) Enzolord válasza bullseye (#28215) üzenetére


Enzolord
addikt

Sztereotípia.. valóban csúnya dolog zsidózni, főleg, hogy ezek fehéroroszok..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28217) TESCO-Zsömle válasza Enzolord (#28213) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én se szeretek egyedül. Tegnap artyval majdnem ász lettem, csak a harmadik kilőtt tank után megtalált egy light és szépen elkezdte leszedni a hp-m. Én kettőt lőttem bele és nem sok hiányzott a harmadikhoz, ami kivégezte volna, de előbb robbantam. Itt jegyezném meg halkan, hogy az arty újratöltése 20 másodperc!

Az alatt az egy perc alatt, miközben a T2-es könnyűtank apránként szétcsipkedett, a csapat egyetlen megmaradt nehéztankja tőlem 50m-re semmitől se zavartatva lövöldözött vmire a távolban...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28218) Vitiris válasza mefistofeles (#28194) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Fent van már az is :) A gond hogy a golddetectoros damege panellal nem megy, még fenn áll hibal :S
A megoldás hogyha a crosshair_panel_arcade.swf file-t lecseréled. Mondjuk a 817-s crosshair-val! Akkor minden rendben.

(#28219) mefistofeles válasza Vitiris (#28218) üzenetére

Neeeem kel gold detektoros damage panel! Mikor felraktam akkor csak felhúztam magam azon, hogy még tier1 ben is azzal lőnek rám! Ha a célzó megvan az istenkirály! :R

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28220) mynames


mynames
senior tag

Tud valaki eladó kupont, giweavay-t esetleg? Érdekelne mert eddig ezekkel mindig jobban jöttem ki mint a hivatalos vásárlási lehetőségekkel...

(#28221) KaLeun válasza joergie (#28210) üzenetére


KaLeun
senior tag

Á, az EXNOM, mostanában nagy mellénnyel járkálnak a srácok. Miután múltkoriban lebontottam a csodás szakaszukat, nem győzték elmondani, hogy milyen szar noob vagyok. Még személyesen is megkerestek... Gondolom az idei évben felvett stílusom megtette a statomra gyakorolt hatást, így aztán szépen lebecsültek.

Egyébként egész jól működő taktika, az ellen top játékosainak a levadászása, mert a totál failnek kinéző meccseket lehet megfordítani vele..

Cila

(#28222) diegho


diegho
nagyúr

Az ilyen EFE, EXNOM és egyéb "pro" platoonok nagyon érdekesen játszanak. Az első alapszabály náluk ugyebár a csak gold ammo. A második az, hogy campelünk bármivel is vagyunk, megvárjuk amíg a csapat lesebzi őket és akkor rohanunk oda hősként kilőni a már fél hp-s tankokat. Nem egyszer kaptam ki úgy, hogy az én oldalamon ilyen platoon volt, a túloldalon meg csak 1-2 zöld, többi sárga, piros. Úgy érzem ezek annyira a statra mennek, vagy annyira be vannak szarva, hogy nem mernek előremenni. Milyen már, amikor a Bat 9 heavy tank mögött áll egy bokorban a F155 mellett, semmit nem tudnak lőni, mert nincs spot, de meg nem mozdulna a Bat, hogy legalább egy kört tegyen és legyen mit lőni... nem értem mit akarnak ezzel a stílussal, de semmi értelme. Amikor Unica játékos voltam, mi sem mentünk esztelenül előre, de legalább a fontos pontokra odarohantunk gyorsan, hogy azokat befoglaljuk, de ezek még azt sem hajlandóak, csak állnak hátul és várnak, nem tudom mit szólnának, hogy ha mindenki beállna mögéjük, hogy na tessék srácok meg lehet mutatni hogyan kell támadni.

(#28223) sith7 válasza diegho (#28222) üzenetére


sith7
nagyúr

A sakkban is először a gyalogok támadnak :) ... meg gondolom az e-penis növelés mindenek felett

(#28224) csapee válasza diegho (#28222) üzenetére


csapee
senior tag

+1:)
Nem egyszer volt ilyen hogy az elejen nem talaltuk de tenyleg a lila platoont, erre mire ledaraltuk a ket oldalt megjelennek a hatunkba hogy majd lehozzak a meccset. Nem kicsit szetkaptak a "sargak" enyhe letszamfolennyel:) Szerintem ok csak statjavitasra szeretnek pubozni es nem nyeresre mennek.

Csapee

(#28225) KaLeun válasza sith7 (#28223) üzenetére


KaLeun
senior tag

Egyébként sokan pont ez a taktikát játsszák, egyszerű leecherek. Miután rájöttek, hogy ők sohasem lesznek igazán jó játékosok (tehát nem fog egy Battal fel alá cikázni és 10k+ spot és 5k+ sebzést kisosztani vagy E5-tel egymaga megállítani egy IS-7 rusht), így pont hagyják meghalni a gyalogokat és szép kis sebzést tudnak kiosztani a háttérből. Aztán egy idő után szépen belilulnak, és ki mer megkérdőjelezni egy lila wnX játékost...

Cila

(#28226) dfsz34


dfsz34
őstag

Azt nézem, hogy kaptam egy mesterlövész medált egy vesztes csatában, de azzal együtt is alig volt több az xp, mint az engem követő játékosé és a győztes csapattal összehasonlítva is csak a hátulról a negyedik helyen voltam (is7, 3,2k sebzés, 1 kill).

Ennyire jó volt az ellenfél vagy már nem adja a mesterlövészre a teljes xp-t? Nem értem ezt.
Mondjuk elcseszett egy csata volt, minden lövésem pattant szinte (rng eltérítés ugyebár) és a csapatom is mindent megtett a vereségért, hőst csináltak egy e75-ből, amit hatan nem bírtak legyűrni.
Ezzel együtt keveslem a 630xp-t.

Mondjuk ez az egész xp rendszer úgy rossz, ahogy van. Szerintem a győzelmet nem szabadna ilyen direkt módon beleszámolni az xp-be, hanem csak az egyéni teljesítmény alapján mindegy, hogy győztes vagy vesztes csata volt. Be lehetne számolni persze a bázis foglalást valahogy, a győzelemben való részvételt, de a mostaninál sokkal kisebb mértékben.

Az az is3, aki lőtt ötöt, abból sebzett egyet és nulla spot dmg mellett (nekem az is volt 321) vajon miért kap több xp-t, mint én? A teljesítménye közelít a nullához, de mégis úgy számol a program, hogy ő sokkal többet tapasztalt. Ez a mostani rendszer így nagyon torz, főleg ezzel a rengeteg tankos lövöldözős játékot játszó gyerekkel, akik basszuskulcs hatan nem bírnak legyűrni egy ellenfelet.

(#28227) Gyuri27 válasza diegho (#28222) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sokszor viszket a tenyerem egy tk-ra mikor táras lightok hátul (mindenki mögött kempel).
Azokat a csatákat bukjuk is rendesen.
A pont az i-n, mikor támadás módban teszik ezt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#28228) diegho válasza KaLeun (#28225) üzenetére


diegho
nagyúr

és ki mer megkérdőjelezni egy lila wnX játékost... Én!

(#28229) SoulReaver válasza Gyuri27 (#28227) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem valamelyik nap el is durrant az ujjam, fishermans bay -en bementünk a városba, jött az arty is.... egyetlen artink volt, de az sem csinált semmit, 9-es arty-val azt hitte, hogy ő is heví tankban ül és próbált is úgy lőni a hülyéje... Én meg mondtam neki, hogy húzzon vissza hátra a posztjára, lenoobozott, oltott stb, én meg kilőttem a hülye fejét... aztán még rám förmedt a csapat, h mit csinálok... mondom PFFF mindenki piros volt, hozzáteszem...

(#28230) Angel1981 válasza Drenadar (#28191) üzenetére


Angel1981
veterán

"Ha tettél le valamit az asztalra, akkor ugyanannyit kapsz, mintha nyertél volna. Ha meg nem tettél le az asztalra semmit, akkor te is hozzátettél ahhoz, hogy a csatát elbukjátok..."

5 kill és 75% találati arány az semmi? :U
Mert erre még nem jár semmiféle Battle Hero medál, és vesztesnek megfelelő XP-t kap az ember.
(Tegnap 2x is így jártam, azért kívánkozott ez ki belőlem).

Igen, elismerem, a semminél jóval több az a rendszer, amit a 8.8-ban bevezettek, de biztos vagyok benne, hogy az összes nemzetközi fórumon kevesebb lenne az anyázás, ha mindenkit kizárólag a teljesítménye alapján értékelnének - persze ekkor meg a játékosok nagy részét kitevő gyengébb képességűek nem tudnának fejlődni, és otthagynák a játékot, amit meg a WG nem akar.

Meghalt Mátyás, oda az igazság! :( :)

[ Szerkesztve ]

(#28231) SoulReaver válasza Angel1981 (#28230) üzenetére


SoulReaver
veterán

Pedig mennyivel élvezetesebb lenne az egész játék, ha kevesebb agyhalott lenne..

(#28232) Angel1981 válasza bullseye (#28215) üzenetére


Angel1981
veterán

Engem is zavar, de most komolyan, mit lehet erre mondani? :U
Ez nekem a no komment kategória...

Mondjuk ha rövid időn belül 2x írja le ugyanaz, akkor szólok, de ilyen még pont nem fordult elő, vagy átsiklottam felette.

+SoulRiever-: én ezt nem írom alá csípőből, mert a jó játékos pont hogy a gyengébből "él" - legalább is 90%-ban. :)
Kivenni nem kell őket, csak legyen teljesítményalapú a jutalmazás - ez már amúgy is azt eredményezné, hogy T6-T7 felett drámaian megritkulnának.

mefistofeles: papíron! :D

[ Szerkesztve ]

(#28233) mefistofeles válasza Angel1981 (#28230) üzenetére

"Ha mindenkit kizárólag a teljesítménye alapján értékelnének" akkor ez nem egy csapat alapú játék lenne. De az......
Szerintem akkor lenne az amit te szeretnél ha lenne olyan, mindenki mindenki ellen játékmód ahol bedobnak 10, 20, akárhány játékost egy mapra aztán a kilövés sorrendjében (vagy egyéb számolás alapján) díjjaznák őket......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28234) SoulReaver válasza mefistofeles (#28233) üzenetére


SoulReaver
veterán

free for all :D

(#28235) mefistofeles válasza SoulReaver (#28234) üzenetére

ÁÁÁÁ az az! :DDD
Régen én is nyomtam FPS-t (quake3)

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#28236) Drenadar válasza Angel1981 (#28230) üzenetére


Drenadar
veterán

a 75%-os találati arány egy csatában szerintem kevés. nagyon kevés. ha több lenne, akkor arra meg már járna a sniper, és bumm máris a győztesnek járó xp jár...

(#28237) Mr X


Mr X
veterán

Még csak egy napja játszom, de már szétidegelnek azok a majmok, akik indulás után előrerohannak, aztán miután kilőtték őket, nekem írogatják, hogy "go, rush, noob!!!". :U

(#28238) diegho válasza Drenadar (#28236) üzenetére


diegho
nagyúr

Kevés a 75% találati arány? Akkor ezt mivel magyarázod?

Nem az én statom, de szerintem ezt a találati arányt nagyon gyorsan felejtsétek el, mert állítom, hogy lőhetsz 95%-osan, de soha a büdös életben nem lesz 3k átlagsebzésed az összes tankodat együtt tekintve.

(#28239) #65537792 válasza diegho (#28238) üzenetére


#65537792
törölt tag

Egy csatában. Nem összesítésben.

(#28240) sith7 válasza KaLeun (#28225) üzenetére


sith7
nagyúr

Érdekesek néha ezek a lila játékosok, tisztelet a kivételnek

Tegnap ISU-152 - vel voltam, és egy lila Indien Panzer -rel szivatott, kijött egy szikla mögül, amikor nem arra figyeltem, belém lőtt, mikor a 2. - at is belém lőtte, ráfordultam, és nem mozdultam ... eltelt egy kis idő, megint kinézett, de látta ott vagyok visszament, aztán kb. 1 perc múlva, - gondolom bízott benne, hogy nem arra nézek - kijött a szikla mögül, nem volt full hp - n,1 lövéssel kiszedtem, na onnantól kezdve a gold ammo noob volt a legfinomabb kifejezés, amit kaptam, a többit csillagozta a chat :DDD ... persze, 286 - os pennel, nekem gold kell, ahhoz, hogy egy Indien Panzer - t kilőjjek

[ Szerkesztve ]

(#28241) Stigma.HC válasza #65537792 (#28239) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Enyém sem jobb 76%-nál. Lövök én mindenre ami mozog :) Igaz nincs 3000-es átlagsebzésem, csak most léptem át az 1300-at.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#28242) dfsz34 válasza Drenadar (#28236) üzenetére


dfsz34
őstag

Azt érdemes nézni, hogy mennyi mesterlövész medálja van. Mostanában megnézem a jó játékosokat és ez egy jó iránymutató, lényeges, talán az egyik leglényegesebb képesség, hogy mennyire jól tud lőni valaki.

Illetve a játékstílust is szépen mutatja, mert a bokorban lapuló és messziről lövöldöző emberke csak ritkán kap ilyent.

Top játékosoknak 8-12% az arány, sniper medál / lejátszott csaták száma.

Nekem 3%, de javul azt kell mondjam. A különbség mégis hatalmas de megnézem időről időre, mert ezt egy nagyon jó iránymutatónak tartom, hogy kb helyére rakjam a jelenlegi tudásomat.

A wn7 meg eff nyilván részletesebb és több mindent figyelembe vesz, de amikor ennyi majom játszik, akkor nem biztos, hogy pontosabb is. A WR meg egyenesen rossz, semmit nem mutat a valós teljesítményből, csak annyit mutat, hogy simán hülyéket vagy nagyon hülyéket kaptam magam mellé.

(#28243) diegho válasza #65537792 (#28239) üzenetére


diegho
nagyúr

De a sok egy csatából jön ki az összes átlaga. Nem az a lényeg mennyi talál, hanem, hogy mennyi sebez.

(#28244) SoulReaver válasza diegho (#28238) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hát én akkor mit mondjak... :D 3000 csata után jöttem úgy mond bele, most meg nagyon nehéz változtatni ezeken..

mefistofeles Én is azt toltam sokat :D

[ Szerkesztve ]

(#28245) Bingisz válasza sith7 (#28240) üzenetére


Bingisz
addikt

Nincs is annál jobb amikor ISU-val neveznek gold ammo noobnak..... :D

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28246) #65537792 válasza diegho (#28243) üzenetére


#65537792
törölt tag

De Ő úgy értette, hogy egy csata alatt kevés a 75%. Az már más tészta, hogy milyen tankkal/legénységgel mész.

(#28247) Drenadar válasza diegho (#28238) üzenetére


Drenadar
veterán

igen sajnos attól nagyon messze vagyok, hogy az összes tankkal meglegyen egy normális átlagsebzés, de törekszem rá.
Csaták végén nekem 82%+ szokott lenni a találati arányom, sztem egyénileg tehát csatánként kevés a 75%. Mindegyik tankkal amivel játszok mostanában sokkal több. Tudom az átlag számít, és ha megtehetném visszamennék az időbe, hogy a büdös artyk ne rontsák le ezt a statot...

(#28248) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ahogy láthatjátok jelenleg egy HD3000 dolgozik amivel elég borzasztó a minőség..
Szóval kéne egy ideiglenes vga , tudna ajánlani valaki valamit amivel full hd mellett medium beállításokon lehet játszani? Köszi

Na végre ide is eljutottam. Ahhoz képest, hogy stock lehet vele aprítani rendesen :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28249) #65537792 válasza CHaooSS (#28248) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ahhoz képest nem is rossz, hogy CPUGPU-ból megy.

(#28250) 04ahgy válasza CHaooSS (#28248) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Pl.: HD7750, GT640.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.