Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93101) A`rpi válasza Lackooo84 (#93100) üzenetére


A`rpi
addikt

Ami PCnél megnyilvánul az PSnél is nagyjából körvonalazódik. :K
Az ár, és a praktikusságot hagyjuk, de az a kijelentés fals hogy nem tudja kihasználni az SSD előnyeit a SATA2 interfész, mert még SATA1 is profitál belőle bármilyen platform legyen az.

Amúgy nekem PS3ban SSD csücsül, az csak SATA1et tud, és lényegesen gyorsabb. Kevesebb a popup, gyorsabb a játéktöltés, persze nem minden játék érzékeny rá, van ahol közel azonos.

[ Szerkesztve ]

(#93102) Lefty


Lefty
addikt

Na vegul egy kis gondolkodas utan, az esszeruseg azt diktalta, hogy akkor mar a Pro verzioval csatlakozzam a taborhoz. Ugyhogy elo is rendeltem az edigitalnal.

(#93103) Tatyla válasza Lefty (#93102) üzenetére


Tatyla
őstag

Én ott nem találtam, belinkelnéd?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#93104) HAX válasza Tatyla (#93103) üzenetére


HAX
tag

Tessék: [link]

Én is a Pro-val szállok be, de én várok karácsonyig hátha addig lesz valami jó bundle.

(#93105) andro93 válasza Tatyla (#93103) üzenetére


andro93
aktív tag

Akkor már ipon vagy Aqua, 5 ezerrel olcsóbb.

Arról van infó, hogy a Pro-ban cserélhető lesz-e a hdd? Nekem kívülről nem úgy tűnik, hogy lenne rajta levehető rész.

(#93106) erahurka válasza andro93 (#93105) üzenetére


erahurka
félisten

Tuti cserélhető lesz, nagyon buta húzás lenne az ellenkezője.
Mintha kihagynák a 4k BD lejátszást. Oh wait ;]

(#93107) crue válasza andro93 (#93105) üzenetére


crue
őstag

Amióta hdd van a Playstation gépekben, azóta cserélhető mindegyikben és egyiken sem látszik ránézésre, hogy hol lehet megbontani. Majd pont a pro lesz a kivétel szerinted?

(#93108) Adam_Shepard válasza andro93 (#93105) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ha nezel egy pr kepet a hatuljarol akkor latszik a kozepso csikon a leveheto resz.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#93109) andro93 válasza crue (#93107) üzenetére


andro93
aktív tag

Elnézést kérek a kérdésemért uram. :DDD Én Ps4-gyel szálltam be az iparba, előző szériákról nincs infóm, mit hogyan mivel stb.

(#93108) Da Shep: köszönöm a választ, megnyugodtam, hogy nem kell nyugdíjaznom a 1,5 terrás Seagatet. :R

(#93106) erahurka: valahogy el kell adni azokat a fránya BD lejátszókat is, no. :DDD
Nem tudom miért, de mindig Heurékának olvasom a neved. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#93110) melega


melega
őstag

Srácok Idén meglesznek az első ps 4-exluziv címeim:

A MAfia 3 jön október 7-én a Konzolkirálytól.

Apukám megy Kecskemétre visz engem is és 8 Xbox 360-as, és 3 ps 4-es játékom árát beszámíttatom az Uncharted 4-be, vagy ha nem lesz használtan a Bloodborneba a legjobb exluzív címek.

Az Xbox 360-as játékom is beveszik jó áron kérni fogom a Dark Souls 3-at kedvenc akció-szerepjátékomat.

(#93111) frankdelgado válasza Lefty (#93102) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ésszerűség mi? :DD Amúgy konzolokszervízéből sem gáz rendelni. Ha ők adót csalnak, az téged nem érint, mert a vásárlótól nem kérhető számon, hogy kapott-e számlát, bizonylatot. HA rendelek valszeg 576, mert ha gari van, akkor helyben beviszem és rendezik. Állításuk szerint.

(#93112) frankdelgado válasza Lefty (#93099) üzenetére


frankdelgado
őstag

Csak sata 3 alatt minek? így jártam a pc-vel, vettem ssd-t, azt csodálkoztam, hogy lófing. Alaplapot is kellett cserélnem, mert a ditsztibútorom utána mondta, hogy ja sata2-vel nem éri meg... Ahhoz meg még mindíg drága, hogy azzal vakíts.

(#93113) erahurka válasza frankdelgado (#93111) üzenetére


erahurka
félisten

Jobban jársz ha élből a Sonyhoz viszed. Bár ha vidéken élsz akkor ez nem biztos hogy opció.

(#93114) frankdelgado


frankdelgado
őstag

[link]

Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Már megmarkolásztam a pisi4 kontiját és semmi kivetnivalót nem találtam a kialakításában, csak abban hogy hamar merül. Nem mintha szoktam volna 3-4 órát játszani egyben...

(#93115) koxx válasza frankdelgado (#93114) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ki kell kapcsolni a rezgőmotort és akkor bírja. 5-6 órát sztem kényelmesen elmegy így is. Nekem ezért van 2db ha sokat játszanék.

(#93116) Lackooo84 válasza frankdelgado (#93114) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az a nagy batár 1000mAh, ráadásul 7k? Ilyet nehogy vegyél...

The Truth is out there...

(#93117) A`rpi válasza frankdelgado (#93114) üzenetére


A`rpi
addikt

Kényelmetlen.

(#93118) erahurka válasza koxx (#93115) üzenetére


erahurka
félisten

Ez tényleg elég karcsúnak tűnik, a 4 éves PS3 kontrollerem simán hoz 10-15 órákat :Y

(#93119) koxx válasza erahurka (#93118) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az :((( a gyári kontrollerem 2 éves az már talán ennyit se bír.

(#93120) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Amúgy az is lehet hogy mi csinaljuk rosszul,nem? És csak napi 1-2 órát kellene jatszani. Amúgy nem akartam de én is megtapasztaltam a controllerek minőségét ps4en. Recsegett-ropogott miutan visszakaptam.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#93121) erahurka válasza Adam_Shepard (#93120) üzenetére


erahurka
félisten

Attól, hogy napi 1-2 órát játszol még nem fog többet bírni, max két töltés közt telik el több idő. Nyilván nem egyhuzamban értettem a 10-15 órát :DDD

(#93122) Adam_Shepard válasza erahurka (#93121) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

:D

Amúgy való igaz, ég és föld a PS3 és a PS4 akku- időtartama.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#93123) Madwe válasza erahurka (#93121) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem értem miért nagy kaland kábellel játszani, ha valaki 6+ órát játszik egyhuzamban... Nem feltétlen kell a psbe dugni, bármilyen usb power adapter jó, s bármilyen hosszú kábellel működik.

(#93124) ldave válasza Madwe (#93123) üzenetére


ldave
félisten

Ja, nekem is a kanapé mellett ott a mobiltöltő, ha jelzi, hogy merül, csak bedugom abba a DS4-et és megy tovább a játék. A PS4-be eddig csak egyszer dugtam be, amikor az első indítás alatt kellett.

A Slime draws near! Command?

(#93125) vg válasza ldave (#93124) üzenetére


vg
addikt

Már érdemesebb a gépbe dugni, mert csökken az inputlag, legalábbis volt valamilyen infó erről, hogy a frissítéssel aktiválták ha a gépre dugod, akkor valóban kábeles lesz a kapcsolat. Vagymi.

(#93126) frankdelgado válasza Madwe (#93123) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ez kényelmi kérdés. 2016-ban ne kábelezzek már...A Boxnál rám tudták bízni, hogy akksizok, vagy elemezek, tényleg ha kijön egy ilyen csúcsgép, akkor ne legyen már ilyen kellemetlen gyengesége. Ezen javíthattak volna.

(#93127) Madwe válasza vg (#93125) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tudtommal az inputlag lényegében nem változik, s főleg akkor van jelentősége a kábeles kapcsolatnak, amikor szűk helyen sok ps4es kapcsolat lenne, pl expok és versenyek, ahol egymás mellett tucatszámra vannak a kapcsolatok.

(#93126) frankdelgado A "normális" (értsd casual, konzolok fő célközönsége) embernek bőven elégnek kell lennie 6 órás akkuidőnek. Végeztél vele töltőre teszed. Aki napi 6+ órát jétszik, az meg van akkora kocka, h megérje vennie mégegy kontrollert, vagy deal with it. 3 év alatt soha nem okozott nekünk kellemetlenséget pl.

[ Szerkesztve ]

(#93128) marilllyo válasza vg (#93125) üzenetére


marilllyo
veterán

Bőven elég lenne szerintem ha a játék tervezésénél figyelnének oda.
BF4,BF1 Hardline, Cod-ok. Semmi...
GTA V-nél van rendesen... de a legrosszabb amivel dolgom volt az az Alien Isolation. Bődületes input lag van a játékban.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#93129) Rigormortiis válasza Madwe (#93127) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Miért, van észrevehető imput lag, ha nem 'vezetékes módban' használom? Egek ura! Vagy csak én vagyok olyan tahó, hogy ezt még online játéknál sem veszem észre?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#93130) erahurka válasza marilllyo (#93128) üzenetére


erahurka
félisten

Na ez nekem új. PS3-on nem éreztem input laggot GTA V-nél.
Mennyire komoly probléma PS4-en az input lag?

(#93131) crue válasza erahurka (#93130) üzenetére


crue
őstag

Semennyire, nem is értem hogy jött ez elő.

(#93132) Madwe válasza marilllyo (#93128) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az input lag több dologból adódik:
fps szám. 30 fps esetén 33ms, 60 fps esetén 16ms input lag keletkezik
kijelződ input lagja, ez tvnként változik, játék módban legtöbb 30ms körül van.
ha online játszol akkor a pinged és a server tickrateje is hozzáadódik.

(#93129) Rigormortiis Sehol nem írtam ilyet, mégis miből szűrted ezt le? Pont az ellenkezőjét írtam, ha sok vezetéknélküli kapcsolat van egy helyen, az interferencia miatt felléphet input lag. Pl 10 ps4 és 40 ds4 kapcsolódik hozzá. Otthon 1-2 gép esetén nincs.

(#93130) erahurka He? Játéka s kijelzője váliogatja, s szubjektív ki mit nevez nagynak. A ps3as gtavben nagyobb az input lag sokkal mint a ps4esben.

Komolyan nem értem ezt a 3 hszt tőletek :D

[ Szerkesztve ]

(#93133) Neoteric válasza Madwe (#93132) üzenetére


Neoteric
addikt

Én se értem. Azt is nehezen, hogy hogyan van valakinek napi szinten egy ps4 kontroller akkunyi ideje játszani.. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#93134) kevepapa válasza Neoteric (#93133) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Na azt én sem!

(#93135) Adam_Shepard válasza Neoteric (#93133) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

pl egy dark soulssal / BB- vel simán le lehet cuppantani 4-5 óra alatt, mivel folyamatosan nyomkodni kell.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#93136) negyedes válasza Neoteric (#93133) üzenetére


negyedes
addikt

no life? :DDD jon a hideg ido, a teraszok bezarnak.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#93137) Elims válasza Madwe (#93127) üzenetére


Elims
veterán

"Aki napi 6+ órát jétszik, az meg van akkora kocka, h megérje vennie mégegy kontrollert..."

Pontosan. :-)

(#93138) marilllyo


marilllyo
veterán

Nincs információ valamilyen autós játékról a közeljövőben? Bármi ami NEM a gran turismo. Valami arcade-osabb DC, Forza szerű játékra vágyom. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#93139) Tuomas válasza marilllyo (#93138) üzenetére


Tuomas
addikt

F1 2016 nem érdekel? Állítólag jó lett, főleg az előző éviekhez képest :K Én még nem próbáltam, majd jövőre talán használtan megveszem

We were here

(#93140) kevepapa válasza marilllyo (#93138) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Én meg úgy szeretnék egy új Midnight Club/Midtown Madness/Driver/Burnout Paradise féle minőségi, de marha szórakoztató őrületet, hatalmas zúzásokkal, repülésekkel, stb.

(#93141) Nayrobi válasza kevepapa (#93140) üzenetére


Nayrobi
őstag

Jövőre jön a Wreckfest, az elég őrült lesz.

(#93142) marilllyo válasza kevepapa (#93140) üzenetére


marilllyo
veterán

Ja detto.
Mondjuk annak is tudnék örülni -most a season pass-t látva -, hogy a The Crew-ban a framrate-t felcibálnák stabil 30-ra.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#93143) FIREBLADE78 válasza Tuomas (#93139) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Azzal szemezek,de nem ér meg nekem 21k-t

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#93144) stvnppp válasza FIREBLADE78 (#93143) üzenetére


stvnppp
senior tag

Most az Ubi szülinap miatt az alapjáték és a season pass megáll 7.000,- Ft-ban. (PS Store)

[ Szerkesztve ]

(#93145) perge666 válasza Adam_Shepard (#93122) üzenetére


perge666
veterán

Igen ez igaz,de az hogy 3-4 órát bírna az már h*lyeség!
9 órát bír,7,5-8-nál jelez hogy merül de utána még bírja.....
Igaz a PS3 kontrollere minimum 30 órát bírt,de inkább többet,nem tudom hogy mi a fenét csináltak ezzel a PS4 akkuval. :U

(#93146) stvnppp válasza perge666 (#93145) üzenetére


stvnppp
senior tag

Tettek bele Ledet, gyorsulásmérőt, rezgőmotort, tapipadot.

(#93147) perge666 válasza stvnppp (#93146) üzenetére


perge666
veterán

Led elvileg nem fogyaszt csak nagyon minimálisan,Gyorsulásmérőőőőőt? :F Az minek?
Rezgőmotor volt a PS3 kontrollerben is,tapipad/ alig van használva / szívná az akkut? :F

[ Szerkesztve ]

(#93148) Lackooo84 válasza stvnppp (#93146) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ebből a 4-ből 3 van a DS3-on is. :D

The Truth is out there...

(#93149) FIREBLADE78 válasza stvnppp (#93144) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

F1? Előbb néztem,21

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#93150) Citroware


Citroware
addikt

Játékmegosztásról kérdeznék:

1-es gépen:
"A" felhasználó, elsődlegesnek jelölve, magyar, ezen van a PS Plus
"B" felhasználó, elsődlegesnek jelölve, amerikai, ezen van egy játék Store-ról letöltve, de nincs Plus

2-es gépen:
"C" felhasználó, elsődlegesnek jelölve, magyar, ezen van a PS Plus
"B" felhasználó, másodlagosnak jelölve, amerikai, ezen van egy játék Store-ról letöltve, de nincs Plus

Kérdésem:
Az 1-es gépen "A" felhasználóval szeretnék játszani a "B" felhasználón vett játékkal, tudok-e, illetve a 2-es gépen valaki más ugyanabban az időpillanatban tud-e játszani a "B" felhasználón vett játékkal, hogy akár egymás ellen is játsszunk online?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.