Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93401) sting2 válasza Tatyla (#93400) üzenetére


sting2
addikt

Akkor a "reális" piaci ára 50 - 55K...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#93402) Tuomas válasza Tatyla (#93400) üzenetére


Tuomas
addikt

Ezt hol láttad? :F
Én a honlapjukon az 500-ast 70-ért látom, a terásat 80-ért :U

(#93403) gianni85

Ja ok :D Értelmeznem kellett volna. Hát szerintem annyiért nem éri meg beadni, főleg látva, hogy ekkora árkülönbözettel veszik be és adják el újra... :U

[ Szerkesztve ]

We were here

(#93403) gianni85 válasza Tuomas (#93402) üzenetére


gianni85
veterán

annyiért adják, de nyilván kevesebbért veszik be

(#93404) pr0bi válasza sting2 (#93401) üzenetére


pr0bi
senior tag

Max az első 500 Gb-s évjáratnak, amúgy több.

(#93405) gery2123 válasza sting2 (#93401) üzenetére


gery2123
őstag

Én ma vettem egy 1 éves (épp ma) 1tb-os CUH 1116-os gépet. Ennyit megért még szerintem. Aztán kiderül, hogy mennyire csináltam rossz üzletet. Gondolok itt arra, hogy mennyit fog csökkenni az ára. :)

-- PSN_ID: GerY2123

(#93406) A`rpi válasza biceps (#93381) üzenetére


A`rpi
addikt

"Nekem egy olyan kérdésem lenne a megosztással kapcsolatban, hogy ha én a leírás alapján osztom meg játékokat egy másik felhasználóval, akkor én a saját gépemen tudok játszani mással, vagy ez így ki lesz lőve?"

Bármely Local Coop vagy osztott képernyős játékkal tudok játszani.
Ezt szerencsére nem befolyásolja az elsődleges másodlagos státusz.

Tehát Local Coop (osztott képernyőn) működik másodlagosként is.
Annyi csak a kitétel hogy a gazdafiók indíts a játékot,
utána bárki tud hozzá csatlakozni.

Ami problémát okoz ha osztott képernyőn szeretnél játszani más emberekkel interneten. Ebben az esetben minden fiókra kell Plus előfizetés, vagy annak a fióknak elsődlegesnek kell lennie a te gépeden amin a Plus előfizetést vásároltad. Így tud mindenki egy időben akár interneten kérészül is Local Coopot bevonva játszani.

Pl: Little Big Planetben egyik cimborán ezzel szívott.

A Plus előfizetését megosztotta, így ő volt a másodlagos, így viszont a második account Local Coop partnerének nem volt plus előfizetése, így nem tudtak közösen játszani hárman.
(Ketten Local coop, egy pedig neten rekeszül csatlakozva.)

[ Szerkesztve ]

(#93407) vg válasza koxx (#93398) üzenetére


vg
addikt

Gondoltam, hogy az egészet fogod linkelni. :U Teljesen azt hittem pontosan tudod miről beszélsz... elvileg mégse. Viszont, akkor miért adsz olyan tanácsot, hogy vegyen fel jegyzőkönyvet? Mégis mire alapozod? :F Nekem is Bundle gépcsomagom van, kaptam hozzá három játékot, rajta a sárga címke, hogy nem értékesíthető.

(#93408) Tuomas válasza vg (#93407) üzenetére


Tuomas
addikt

És az nem lehet, hogy az a címke nem neked szól, hanem a viszonteladóknak, kereskedéseknek, stb? :U
Mert ha jól megnézed, az van ráírva pontosan, hogy külön nem árusítható/eladható/értékesíthető!

[ Szerkesztve ]

We were here

(#93409) vg válasza Tuomas (#93408) üzenetére


vg
addikt

Feltételezhetően azért mert része a csomagnak és azért kell visszaadni garanciáztatáskor azt is. Miről is beszélünk akkor?

(#93410) A`rpi válasza vg (#93407) üzenetére


A`rpi
addikt

Tulajdonos eladhatja cserélheti kidobhatja, az egy más kérdés ha ezt garanciáztatáskor visszakérik, kérni kérhetik, de jogilag lehet más a helyzet erre mutatott rá koxx.

(#93409) vg
Ennyi erővel akkor ha csúnyán bontod fel, és véletlen nincs meg az utolsó cellux ragasztó ami a csomagoláson volt nem vagy jogosult a garanciára.

Ez nem így van. Akkor lehetnek "szigorúbbak" (ebben az esetben szerintem simán kimagyarázható, és ahogy fentebb írták vitatható) ha nem tudják cserélni és levásárolható utalványt kapsz. Ha neked "átlagos" géped van (nem ritka limitált), akkor azt azonnal cserélik, csak a gép kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#93411) ldave válasza A`rpi (#93410) üzenetére


ldave
félisten

Én is eladtam a gép mellé kapott játékot. Ha emiatt nem tudom majd gariztatni, akkor bedobom nekik a gépet a pulton át, hogy használják csak ajtóéknek nyugodtan. Pedig alapvetően nyugodt ember vagyok...

A Slime draws near! Command?

(#93412) Tuomas válasza vg (#93409) üzenetére


Tuomas
addikt

Arról, hogy azt nem neked írják rá, hogy ne add el külön, hanem a kereskedőknek, hogy nem árulhatják külön, gépcsomagtól elválasztva!
Egy példa: kapnak 10 gépcsomagot, és mellé 10 játékot. Eladják mind a 10 játékot, akkor mit adnak a gépcsomag mellé? Arról nem beszélve, hogy nyilván más ára van az ilyen csomagoknak, így azokon a játékokon nem kereshetnek!

Fórumtárstól kérdezted, miután belinkelte a jogszabályt hogy "Mégis mire alapozod?"
Akkor felteszem a kérdést: te mire alapozod, hogy nem adhatom el a játékot, és vissza kell adni garanciáztatáskor?

[ Szerkesztve ]

We were here

(#93413) andro93 válasza Tuomas (#93412) üzenetére


andro93
aktív tag

Semmit nem adnak a gépek mellé, azokat is külön, sima gépként árulják játék nélkül. Elég sok bolt így csinálja. A kis csirkefogók mi? Konzolgametől én is így kaptam meg tavaly a Last of Us-t, hogy bundleből szedték ki. Az árazást meg úgyis minden bolt magának lövi meg.

[ Szerkesztve ]

(#93414) vg válasza Tuomas (#93412) üzenetére


vg
addikt

Mivan????

Szerk: " te mire alapozod, hogy nem adhatom el a játékot, és vissza kell adni garanciáztatáskor?"
Mondjuk azért mert a csomag része??? :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#93415) Tuomas válasza vg (#93414) üzenetére


Tuomas
addikt

És a játék a garanciális javítás szempontjából miért releváns?

[ Szerkesztve ]

We were here

(#93416) vg válasza Tuomas (#93415) üzenetére


vg
addikt

Mert rajta van a számlán, hogy : Battlefield 1 gépcsomag? :W

(#93417) koxx válasza vg (#93414) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De nem a játékot javítják. Mutass egy jogszabályt ahol ez le van írva. Amíg nincs ilyen addig picsoghat a bolt, köteles javítani, ha meg nem akkor nekik szopóroller.

(#93418) Tuomas válasza vg (#93416) üzenetére


Tuomas
addikt

Ahogy a gép sorozatszáma, meg gyártási száma stb is, gondolom nem a játék alapján azonosítják be a gépet a garanciáztatáshoz.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#93419) vg válasza koxx (#93417) üzenetére


vg
addikt

Nem köteles, mert hiányos. Ott van a jogszabályodban is amit TE linkeltél.

(#93420) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Szerintem a normális szervizek tartozékok nélkül kérik be a javításra váró gépeket. Nekik sem lenne jó kerülgetni ott a szűkös helyen azt a sok kacatot. Csak eltűnnek, elkeverednek stb.

The Truth is out there...

(#93421) Beri78 válasza Lackooo84 (#93420) üzenetére


Beri78
őstag

pontosan...

Sony-val is volt már garanciális ügyintézésem, és csak a terméket kérték be, a dobozban található többi cuccot nem(pedig ott volt nálam - de mondták, hogy nekik az nem kell).
Sőt - mikor javításra nem volt lehetőség(telefon), akkor is a régi telefon minden alkatrésze nálam maradt(töltő, headset....), nem is kérték, és kaptam egy teljesen újat, mindenestül. A telefon mellé kapott ajándék fejhallgatót se kérték - még csak be se kellett mutatni - pedig ott volt a számlán, hogy bundle:)

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#93422) Tuomas válasza Beri78 (#93421) üzenetére


Tuomas
addikt

Sony mp4 lejátszót garanciáztattam, a füles törött meg. A lejátszó maradhatott, a fülest kérték be és cserélték újra. Sony hivatalos szervíz.

We were here

(#93423) Madwe válasza Tuomas (#93422) üzenetére


Madwe
nagyúr

De ezek csak történetek. Fentebb is írta valaki, akitől meg kérték. Tőlem is kérték.

Ez semmit nem jelent, a kérdés az, h jogszabály szerint hogyan kell eljárni (én úgy tudom, h kérhetik). Én nem fogom végignyálazni ezért, az biztos :D

[ Szerkesztve ]

(#93424) Beri78 válasza Madwe (#93423) üzenetére


Beri78
őstag

Igazad van - de ha kérnék, és sehogy nem tudnám meggyőzni őket, hogy ezt ne tegyék (én is bundle-ban vettem, de már rég eladtam a játékot), akkor kérnék 1-2 nap türelmet a játék keresésére, hardverapro, hirdetés, vásárlás..... :DDD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#93425) erahurka válasza ldave (#93387) üzenetére


erahurka
félisten

WOW, itthon mikor fogják ennyiért szórni őket? :Y

(#93426) Adam_Shepard válasza erahurka (#93425) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

van rá 10 FTom , hogy soha :D de már amiböl eddig 200 fontot engedtek az visszakúszott 170 re :D

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#93427) TazLeacher válasza vg (#93419) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tehát ha leejtem eltörik a lemez, akkor nincs garancia PS4-re? Tehát ha egy 2 kontrolleres csomagot vettem és az egyik kontroller eltört, akkor nincs garancia a a gépre? Ezt ugye csak viccnek szántátok Ti is? Ez kb. olyan, mintha egy telefon gariztatásnál bekérnék a fülest, és mivel azt 2 hete becsíptem a cipzárral a kabátomba, közölnék, hogy akkor sajnos a telefon nem garanciás. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#93428) ldave válasza TazLeacher (#93427) üzenetére


ldave
félisten

Ezek szerit jogilag megtehetik. Ha megteszik, akkor viszont jár a faszkorbács.

A Slime draws near! Command?

(#93429) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#93426) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azt írja az oldal hogy 100+ ember nézi ezt a tételt és 100+ vett ilyet az elmúlt 48 órában. legkézósőbb estére out of stock lesz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#93430) Madwe válasza ldave (#93428) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem biztos h megtehetik, ahoz h ezt eldöntsük át kellene olvasni koxx által linkelt szöveget, bár az is lehet másik jogszabályban van a megfejtés... :)

[ Szerkesztve ]

(#93431) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#93429) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen, azt néztem én is. Nem kell ahhoz este. :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#93432) Tavares


Tavares
tag

Sziasztok, Sony PlayStation Pulse vagy Turtle Beach Sentinel Task Force a jobb?

(#93433) Lackooo84 válasza Tavares (#93432) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Pulse. Abban van fasza vibro.

The Truth is out there...

(#93434) boost


boost
addikt

Héten van valami jó megjelenés PS4-re?

(#93435) Tuomas válasza boost (#93434) üzenetére


Tuomas
addikt

Xcom 2? Bioshock collection?

We were here

(#93436) Neoteric


Neoteric
addikt

US storeon Battlefield Hardline PS Plussal most kemény $3.99, ha esetleg érdekel valakit.

PSN: ne0teric_sAN

(#93437) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Meg lehet nézni valahol online is a Librarymet? Az összes eddig megvásárolt játékom kellene kilistázva, csak nem a purchase history nézetben.

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#93438) Elims válasza Vasy09 (#93361) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!
Így persze,hogy van benne. :-) Nekem csak műanyag tokos van.

Gianni: "Nekem pl túl nyomasztó volt a történet..."

Nekem is.

Vonsux: Én filmben szeretem a keményebbeket (akár gore-t is ha nem vmi ostoba módon van megcsinálva).
Játszani nekem másabb.Gondolom Gianni is így lehet vele.

(#93439) Kendek válasza sutyesz96 (#93437) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A download listben látod őket, de persze onnan a lemezesek hiányoznak.

<-ƘƘ->

(#93440) Tavares válasza Lackooo84 (#93433) üzenetére


Tavares
tag

Köszi :R

(#93441) koxx válasza TazLeacher (#93427) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hat az azert kemeny lenne :D de manapsag semmin nem kell meglepodni

(#93442) gamegod


gamegod
senior tag

Hát ez a Fifa baromi jó lett. Akinek ez nem tetszik az ne is játszon többet semmilyen sport játékkal.. :D

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#93443) FIREBLADE78 válasza gamegod (#93442) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Agyalok rajta,médiában 18k. 2015-öst mennyiért lehetne eladni?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#93444) Ronam válasza FIREBLADE78 (#93443) üzenetére


Ronam
addikt

Fifa16 megy 4000 körül, szóval túl sokra ne számíts.

(#93445) sutyesz96 válasza Kendek (#93439) üzenetére


sutyesz96
őstag

Zsír, köszi! :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#93446) FIREBLADE78 válasza Ronam (#93444) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Fasza,akkor széttöröm ;] Mi az isten kerül 20k-ban egy játékon,ha fél év múlva felét éri vagy annyit sem :W

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#93447) erahurka válasza FIREBLADE78 (#93446) üzenetére


erahurka
félisten

A FIFA meg a többi sportjáték szerintem más tészta, hisz évente kapnak frissített kiadást, ennél fogva gyorsan elértéktelenednek.

(#93448) Wlac válasza FIREBLADE78 (#93446) üzenetére


Wlac
Ármester

Az évente megjelenő játékok ilyenek, különösen igaz ez a sportcuccokra, ahol minimális változás szokott csak jönni.

“The wha-"

(#93449) gamegod


gamegod
senior tag

Hát ezt a 17-et tuti vételnek ajánlom.. Az ultimate team is sokat fejlődött tavaly óta, kaptunk benne új játék módokat. És ez a Journey parádés, soha nem gondoltam volna hogy így leköt majd az hogy járj edzésre egy játékban és ha teljesítesz akkor bent vagy a kezdőben a hétvégi bajnokin... meg ilyen apróságok :D..

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#93450) gamegod


gamegod
senior tag

Közben ma jött egy ilyen..

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.