Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93951) unravel


unravel
őstag

Én is pont a napokban álmodtam meg hogy szeretnék PS4 konzolt. És ugyanabban a cipőben járok mint Retekcloud topiktárs, nem könnyű eldonteni hogy sima vagy Pro.
Számomra annyi a biztos hogy új legyen, hivatalos Sony garanciával.
A Plus elofizetest hol veszitek? Hol éri meg?

¯\_(ツ)_/¯

(#93952) andro93 válasza Retekcloud (#93949) üzenetére


andro93
aktív tag

Ha beírod a topic keresőjébe, hogy konzolgame, ki fog dobni pár kommentet, ott az enyéimet olvasd végig, ha érdekel a véleményem róluk. Eddig kétszer rendeltem tőlük, de a második után soha többet. Nem mellesleg telefonban valami olyan prosztó paraszt stílusban beszélt velem az ember, mint még senki.

(#93951) unravel: én mindenképp megvárnám az első teszteket, beszámolókat a full hd felbontáson való extrákról, gondolok itt a felhúzott grafikára pl. Aztán döntenék.

[ Szerkesztve ]

(#93953) Kvelstadt válasza unravel (#93951) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem tesóm most vett slim-et.
Eszébe se jutott pro-ra várni.
Majd ha lesznek értelmes vr címek akkor majd váltunk pro-ra. Csak a mégszebb grafika miatt nem váltunk. 4k-s tv-t nem veszünk a közeljövőben és elég szépek a játékok sima ps4en is.
Meg ahogy előttem is mondták várjuk meg hogy ténylegesen mit is tud a masina.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#93954) Lefty válasza Kvelstadt (#93953) üzenetére


Lefty
addikt

Ami eleg valoszinu, hogy az erosebb hardver miatt valoszinuleg megszunnek az fps droppok, tehat stabilabban fognak futni a jatekok. A masik, hogy 2K tv-n is a tartalmat 1080p-re skalazza ha nativban az kevesebb, mondjuk 900p. Egyeseknek mar ezek is megerhetik a csekely felarat egy uj sima gephez kepest. En azt is valoszinusitem, hogy tobb jovobeni jatek 2k-n is reszletesebb lesz, mint a sima gep eseten.

[ Szerkesztve ]

(#93955) Robi86 válasza Lefty (#93954) üzenetére


Robi86
senior tag

Nem FHD az a 2k?

(#93956) Lefty válasza Robi86 (#93955) üzenetére


Lefty
addikt

De, csak majdnem ugyanaz a ketto.

(#93957) echterion válasza Lefty (#93954) üzenetére


echterion
nagyúr

Kivéve, ha megnyomják pár extra effekttel, mert bírja a gép. A fejlesztőket ismerve inkább ezt várom, pláne, hogy azért a Sony is el fogja várni, hogy a régi géphez képest üssön a grafika.

**********

(#93958) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Én vagy vmi szuper példányt fogtam ki, vagy teljesen más játékokkal csapatom, de soha semmi gubanc nem volt az FPS számmal. Pedig vettem részt óriási harcokban Riviai Geralttal, hordanyi rosszfiut intéztem el Batmannel Gotham City felhőkarcolóján háttérben a várossal stb. Egyedül a Broforce-ban volt hiba mikor millió darabra robbant a pálya, de ott sem zavart...

(#93959) leroyclub


leroyclub
senior tag

Sziasztok! Ps4 vasarlast tervezek par heten belul. Viszont ma kapok kolcson egy ps3-at. A kerdes ha letrehozok rajta egy fiokot azt utana tudom koltoztetni majd az uj gepemre minden hatrany nelkul?

(#93960) Kendek válasza kevepapa (#93958) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Engem sem zavart még ilyesmi, bár valószínűleg mi az erre kevésbé érzékenyek közé tartozunk (mondjuk ezért is választottam PS-t). Egyelőre ezért is felel meg számomra a Slim is. Persze majd ha nagy akadozásokat fogok tapasztalni a majdan megjelenő, engem érdeklő játékokban (amit nehezen hiszek), akkor majd fontolóra veszem a váltást a Pro-ra. Habár gondolom a szebb képi világ mellé a Pro esetében jobb széleffektus is társulni fog, ami még egy plusz előny lesz. :DDD

<-ƘƘ->

(#93961) echterion válasza kevepapa (#93958) üzenetére


echterion
nagyúr

Én most a Tömbradirral tolom, ott se találkozom droppal. De én ritkán játszom keveset, szóval ettől még lehet egy csomó más játékban drop.

**********

(#93962) Djuree válasza leroyclub (#93959) üzenetére


Djuree
félisten

jah.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#93963) Kvelstadt válasza Lefty (#93954) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mondjuk nekem elég igénytelen szemem van. Nekem már a ps3 grafika is szép volt ez meg maga a gyönyör a 30fps-el is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#93964) james001


james001
veterán

Ebben a múltkori Ubis akcióban megvettem az AC Chronicles-t,egy egész hangulatos kis játék lett. Csak sajnos folyamatosan az járt a fejemben hogy ebből milyen király tps nézetű játék lenne,ez a kínai szamurájos téma már úgyis régóta az AC fanok "kívánsága" :(
Unity meg a Syndicate megéri amúgy? Nekem az Ezio-s részek a favoritok,a 3 nem igazán tetszett már,a 4-el eljátszogattam azért,a PS3-as Rogue viszont baromi jó volt,csak baromi rövid :U Így ebből kifolyólag már annyira nem izgatnak az új részek,de ha jónak mondjátok meglesem őket.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#93965) perge666 válasza james001 (#93964) üzenetére


perge666
veterán

Én is megvettem, de nekem még csak kipróbálni volt időm.
Szerintem is jó lesz, az eleje legalábbis tetszett.

(#93966) Lefty válasza Kendek (#93960) üzenetére


Lefty
addikt

Teljesen jogos. Most úgy fest, hogy FHD-ban olyan őrült nagy előnye nem lesz pár játékot leszámítva, ha lenne gépem biztos, hogy nem váltanék, hanem megvárnám mire kiderül valami konkrétum, mert most semmit se tudni egy kis túlzással, ami a FHD-t illeti, és ez az, ami a legtöbb embert érinti. Viszont most egy 1TB-os slim 115k, míg a Pro 135k, szóval én inkább megveszem a Pro-t, mivel új belépő leszek.

(#93967) Def26 válasza Lefty (#93966) üzenetére


Def26
félisten

Több mint kétszer olyan erős lesz. :D Miből gondoljátok, hogy éppen, hogy megüti a full hd szintet?
Nézd meg ehhez képest milyen apró különbség van az xbox one és a ps4 között(1.32, 1.84) ami mégis 720p vs 900p felbontásról döntött.
Az a tény, hogy a ps4 pro a maga kis 4.14tf -ával 2x olyan erős (és 3x erősebb az xbox one -nál) a ps4 -nél, már önmagában elég kéne, hogy legyen a bizakodásra. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#93968) Lefty válasza Def26 (#93967) üzenetére


Lefty
addikt

Nem szabad nagyot álmodni, csak óvatosan. :)

(#93969) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok. A most oktoberi lesz a Hitman elso szezonjanak az utolso resze?

(#93970) cyberkind válasza Def26 (#93967) üzenetére


cyberkind
félisten

Bizakodás: előző szériánál mennyivel jobbak is ezek a gépek amiket 3 ÉV után lecserél a Sony? :D

Paranormal Cocktivity

(#93971) Def26 válasza cyberkind (#93970) üzenetére


Def26
félisten

Jobb ha hozzászoksz, mert szerintem 2020 -ig biztos jön még egy sony gép. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#93972) Lackooo84 válasza kevepapa (#93958) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Majd egyszer nyomj egy kis Broforce-ot... :D

The Truth is out there...

(#93973) Kendek válasza Lackooo84 (#93972) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az ilyen játékok gyenge grafikai teljesítménye nem éppen a gép hardverét, hanem inkább a játék fejlesztőit minősíti. Azért a komolyabbakkal komolyabban is foglalkoznak. Ekkora teljesítménykülönbséget még szépen lehet skálázni, főleg úgy, hogy a Slim ereje lesz az alap (hiszen azzal minden kompatibilis), és ahhoz adnak pluszokat a Pro-hoz (már amelyik játék ezt kihasználja). Szóval az egészen biztos, hogy lesz látható előnye is a Pro-nak, de a gyengébbek sem lesznek elfelejtve.

<-ƘƘ->

(#93974) Vasy09 válasza james001 (#93964) üzenetére


Vasy09
őstag

Szerintem a Syndicate egész jó lett! :U Mondjuk nekem az Uniti is bejött! :DD

De ahogy írod is, a 2 volt szerintem is a legjobb!

Gamertag: Vasy09

(#93975) SenorDave válasza Kendek (#93973) üzenetére


SenorDave
tag

Kapunk majd egy Last of US,CoD MW stb...remastered pro patch tuning játékokat... :DDD
Tény lesznek címek ahol már inkább hasznosabb lesz ,maffia 3, bf1 de szerintem még kevés olyan cím van amihez számomra megérné a pro + ereje.Ugyebár kíváncsi vagyok melyik játékok fogják megkapni a patchet.
Másrészről majd megjelenés után kicsivel pár updattel több infó is lesz róla meg az ára is beáll valahova.

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#93976) cross56


cross56
senior tag

Tegnap megjött a Mafia 3... hát nem is tudom. Grafika néha egész szép, de amúgy botrány. Teli van buggal a játék... viszont a hangulat és a feeling meg van. De nem érte meg előrendelni. Remélem valami grafikai patch jönni fog.. Ti hogy vagytok vele?

(#93977) eisento válasza cross56 (#93976) üzenetére


eisento
addikt

miutan ezt megneztem inkabb kihagyom :DDD

[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#93978) marilllyo válasza Lackooo84 (#93972) üzenetére


marilllyo
veterán

+1 :D
Bár ott egyértelműen a port szar nem a gép gyenge.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#93979) Robi86 válasza eisento (#93977) üzenetére


Robi86
senior tag

Jesszus :DDD
Egyelőre hanyagolom, remélem jön hozzá jó sok javítás.

(#93980) james001 válasza Vasy09 (#93974) üzenetére


james001
veterán

Syndicate-t olvasom hogy jó lett,Unity-t fikázzák eléggé,bár csak a bugos dolgok miatt de azt már gondolom peccselték (?) Ha csak a Syndicate-t veszem meg az elég vagy a Unity azért kapcsolódik hozzá? Van egyáltalán még jövőbeli szál benne? Black Flag-ben is már elég elfelejtett dolog lett,pedig én imádtam a régi Desmond-os szálat is :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#93981) Adam_Shepard válasza james001 (#93980) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hááát a giga mega secret a chroniclesben az kapcsolodik egy most már megjelent részhez, de bizonyos szinten mindegyik kapcsolódik egymáshoz. A Syndicateben érdekesek az ikrek (bár lvl9 nél ugyan olyan mind a kettő), a Unity pedig ki lett már javítva elviselhető sebességűre majdnem minden platfromon. Ott a multi része érdekes (Arnotol viszont agyhúgykövet kaptam) .

nem mellesleg most jelenik majd meg az Ezio Collection PS4-re.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#93982) echterion válasza eisento (#93977) üzenetére


echterion
nagyúr

Bakker, ez nagyon gáz.

**********

(#93983) james001 válasza Adam_Shepard (#93981) üzenetére


james001
veterán

Lemezesen már elég olcsón kapni mindkettőt. Na majd a Chronicles után lehet megszerzem őket.
Tudok az Ezio Collection-ről,de nem fogok 17e adni érte most még,ha leesik kisebb árra akkor majd beszerzem. De amúgy is a 2-t már végigvittem vagy 4-szer,PS3-on ki is platináztam,nem tudom ötödjére is nekiülnék-e :D

Amúgy a Chronicles-ben remélem kiderül mi van a dobozban amit Ezio-tól kapott a csajszi még az Embers-ben. Meg is lepődtem hogy visszahozták ezt,a filmben jó nagy titoknak hagyták a végén :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#93984) Adam_Shepard válasza james001 (#93983) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A kérdésedre a reakcióm: Muhuhu ;]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#93985) andro93 válasza eisento (#93977) üzenetére


andro93
aktív tag

Érthető, miért nem küldtek ki tesztpéldányokat sehova.

(#93986) gyuribácsi88 válasza andro93 (#93985) üzenetére

Pont ezt mondtam mikor kérdezték hogy miért nincsenek megjelenés előtti tesztek, hát ezért :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#93987) james001 válasza Adam_Shepard (#93984) üzenetére


james001
veterán

Szóval nem ;] :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#93988) crue válasza eisento (#93977) üzenetére


crue
őstag

A pc verzió lehet hogy ennyire szar, de én egy ilyen buggal sem találkoztam még ps4-en.

(#93989) #45378816


#45378816
törölt tag

Ps4-hez milyen controller-ek hasznalhatoak?
Csak a dualshock-t fogadja el nem?

Street Fighter-hez olyan gamepad-ot vagy mit engedi a konzol?

(#93990) marilllyo válasza crue (#93988) üzenetére


marilllyo
veterán

+1

Egy napja tolom de semmi ilyesmivel nem találkoztam. De tény kell neki egy day 1 patch. Vannak apróságok.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#93991) Vasy09 válasza Adam_Shepard (#93981) üzenetére


Vasy09
őstag

James001:

Ahogy a kolléga is mondta, van némi kapcsolódás, de igazából szerintem akkor sincs nagy baj, ha nem egymás után játszod őket! :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#93992) proly01


proly01
őstag

Az új Tomb Raider ben ki lehet kapcsolni a DS4 világítását.
Nekem ez új.

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#93993) SenorDave


SenorDave
tag

Készítettem pár dns tesztet:
Első kép az automatikus beállítás,2 google dns ,3 pedig a manuálisan hozzáadott szolgáltatóm honlapján található dns. Ezen kívül kipróbáltam még pár az interneten "tanácsolt" dns szolgáltatót de, azok teljesen minősíthetetlenek voltak. A képek átlag alapján készültek.

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#93994) gery2123 válasza SenorDave (#93993) üzenetére


gery2123
őstag

Milyen szolgáltatód van? Nekem is kellene valmit csinálni a UPC beállításokkal, mert nagyon gyér a sebesség....

-- PSN_ID: GerY2123

(#93995) crue válasza SenorDave (#93993) üzenetére


crue
őstag

Jó lenne tudni milyen neted van. Nekem csak inviteles kábeles 50/5-ös, azt mindenféle b.sztatás nélkül hozza.

(#93996) SenorDave


SenorDave
tag

Elnézést igen az lemaradt :
Digi 100/50

SEBESSÉG
Feltöltési sebesség:
50 Mbit/s
Garantált feltöltési sebesség:
20 Mbit/s
Garantált letöltési sebesség:
25 Mbit/s
Letöltési sebesség:
100 Mbit/s

Ezek szerint a manuálisan hozzáadott DNS jobban kihasználja a sávszélességet mint az automatikus.
Igaz nagyon minimálisan de a feltöltésen is dobott mondjuk 50 es eredeti feltöltésnél az 51 már bónusz :DDD

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#93997) Madwe válasza SenorDave (#93996) üzenetére


Madwe
nagyúr

ez azért érthetetlen számomra, mert az automatikus dnst a routeredből kapja, ami meg a szolgáltatóét használja bizergálás nélkül. Nálam pontosan ugyanazt az értéket érik is el...

(#93998) Lackooo84 válasza Madwe (#93997) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ezek a mérések annyira irrevelánsak, minden mérésre szinte teljesen mást ír. Nekem az 500/200-as nettel 150/70-től kezdve 5/1-ig mindent mért összevissza. Tök nem számít mi a dns, meg az mtu.

The Truth is out there...

(#93999) Djuree


Djuree
félisten

ez az 576 mekkora foscsomó. bevittem egy dying light followingot, 10k-ért beszámítják. jajj de fasza, kb. doomot meg uc4-et is annyiért kapni (vagy olcsóbban, használtan persze), be is cserélem. ahha persze, volt doom meg uc4 is, mindkettő 16990 használtan is, de a régebbi játékok is annyik, until dawn is annyi volt. lol. ja és előttem fóliáztak újra egy használt játékot! van ám pofa...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94000) andro93 válasza Djuree (#93999) üzenetére


andro93
aktív tag

Még anno tavalyi glamour napok alkalmával volt kedvezmény kupon 576-ban. Jó [moderálva] híven mit csináltak? Megemelték minden termékük árát annyival, hogy a kuponnal pont az eredeti árra jöjjön ki a vásárlás. :DDD Nevetséges az egész üzletlánc. Bár én már attól kezdve rájuk se nézek, hogy tudom milyen árakkal dolgoznak.

A spoiler tag ettől nemesebb célokat szolgál!

[ Módosította: Intruder2k5 ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.