Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87597) Wellin9


Wellin9
tag

Sziasztok!
Fejhallgató vásárlás előtt állok,eddig egy ~3 ezer forintosat használtam,de ha már úgyis bemondta az unalmasat,úgy gondoltam valami komolyabbat próbálok ki.Maximum a 30 ezer forintos határt szabtam meg,így
kettő a fórumokban gyakran előforduló fejes között vacilálok.Csak a controlleres csatlakozást tudom kivitelezni,már ha ez számít valamit. A Sony PS4 Wireless-Stereo-Headset 2.0(Ha jól sejtem ez a gold fejhallgató csak más néven) és a Kingston Hyperx Cloud-t néztem ki.Árban ugye megegyezik,gondolom a hangzása között se lehet nagy az eltérés(bár aki próbálta már őket,jobb rálátása lehet),viszont mindkettőnél van néhány aggodalmam és ezért bátorkodok rákérdezni.A Gold fejes nagyon szépen néz ki,de pont az egyszerűsége miatt,kicsit túlságosan is törékenynek tűnik.A másik a ps4-es app hozzá,ahogy néztem viszonylag kevés játék használja,de ettől függetlenül bármilyen pozitív hang változást lehet-e tapasztalni vagy csak egy jól hangzó feature és annyi?
A Kingstonról szépeket meg jókat olvasni,de elsődlegesen mégis csak pc-hez készült,néhány fórumon olvastam,hogy ps4-hez csatlakoztatva már-már zavaróan halkak lettek a játékok max hangerőn is,tapasztalt-e már valaki hasonlót?Másik aggodalmam csak annyi vele,hogy vajon ps4-en is ugyan azt a hangzást adja-e elő,mint más platformokon.
Szerintetek melyik az ideálisabb,illetve,ezen a 30 ezres határon van-e jobb alternatíva?
Válaszotokat előre is köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.