Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tom120514


tom120514
őstag

Csak egy technikai észrevétel, a speci oldalon fejjel lefelé lóg a kepen :)

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#2) #81733120


#81733120
törölt tag

Szerintem elég szép fotókat csinál, de van sok konkurens készülék, szóval szerintem érthető, hogy miért nem kapott plecsnit. Nem rossz telefon, viszont az árazás egyre jobban száll el a Huaweinél is. :(

(#1) tom120514: furcsa, nekem minden rendben van a képpel.

[ Szerkesztve ]

(#3) ALBY


ALBY
senior tag

Tetszett konklúzió, korrekten leírtad.
Nem rossz gép, de sokadik rókabőr, piszokdrága...

Nekem persze mindegy, ha 4.7"-ra megcsinálnák kb ezt, akkor jönne csak szóba nálam.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Azt nem értem, minek kellett a 7,4mm-es vastagság gyengusz akkuval; zavart volna bárkit, ha 8-8,5mm vastag, de van benne egy 3500-3800 mAh-s telep? Kinézetre egyébként bejövős, és a keskenysége példás.

(#5) RRamstein


RRamstein
tag

120 környékén már kapni a8at ,ezerszer inkább azt venném :)

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem tetszik a cucc. A kijelző végre értelmes fényerősséggel üzemel és a kamera produktumai szerintem jók. Oké 100%-os nagyításan a fák levelei masszát alkotnak, néhol a kép túlzottan világos, csúszik a fehérbe. De nem zavaró. A telefon kinézete szép. Előfizusban jó ajánlat lehet.

[ Szerkesztve ]

(#7) ucli


ucli
senior tag

Notch+alsó káva ujjlenyomat olvasó nélkül, gratulálok. :U

(#8) Fred23 válasza RRamstein (#5) üzenetére


Fred23
nagyúr

Még olcsóbban is! Akár az A8, akár egy LG G6 (105k alatt van az is!), sokkal jobban jár az ember.

(#9) janeszgol válasza Fred23 (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

A sufnis G6-ra is ugyan az a gari jár, mint hivatalos forrásból? Mondjuk a hivatalos is csak 1 év, de ha ezzel a sufnis marhasággal elhajtanak (tehát pultos gari van), akkor az még rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#10) Doki42


Doki42
őstag

Huawei volt sok, de már nagyon elszáltak...x..van lesz😁

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#11) Soleco válasza Fred23 (#4) üzenetére


Soleco
tag

Mert az átlag felhasználót minden bizonnyal jobban megfogja a kecses formaterv mint a számok...

[ Szerkesztve ]

(#12) csakany2001 válasza janeszgol (#9) üzenetére


csakany2001
aktív tag

Tudtommal ha adnak IMEI számlát akkor az LG garanciáztat, korrektek ilyen téren.
Teszthez:
Semmi extra igazából ez a telefon, x+1. középkategóriás Huawei, talán majd a szolgáltatónál jó ajánlat lesz.
Sokszor inkább egy LG G6 vagy egy HTC 10 mint ez.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 11, O+N100

(#13) #52588800


#52588800
törölt tag

Szolgáltatóknál bestseller lesz, de ezt a Kirin 65x -et én már nem erőltettem volna tovább.

(#14) Botnet64


Botnet64
csendes tag

Nyilván laikusok azok, akik ezt megveszik. Sok embernek már az Iphone érzés is megvan , ha ilyen telot vesz.

Nokia N9, Blackberry Z30, Huawei P9, iPhone 7 Plus

(#15) RRamstein válasza janeszgol (#9) üzenetére


RRamstein
tag

Nekem sufni GSM garis g5 volt , előjött rajta 10 perc játékon után a szellem kép efektus aztán ha lehűlt eltűnt ,elvittem az lghez ,csak azt a papírt kértek amit vásárlásnál kaptam :) bár mondjuk kicsi GSM bolt de annál inkább normálisak :) volt hogy vizbeesett akkoriban az LG p920am , sikerült valamennyire megmenteni pár ezer forintért :)
Fred23: na igen bár lgt többet nem vennék ,szóval marad a várakozás hátha be csúszik 100 alá az a8 :)

[ Szerkesztve ]

(#16) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Snapdragon 630-as processzorral szerelt telók inkább a vetélytársak mint a 660-as mezőny.
Ennyiért inkább egy Moto G6 Plus 300 euróért. Huawei-nél a tablet vonalat kedvelem, de a telefonjaik soha nem győztek meg.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#17) #52588800 válasza ghiottone (#16) üzenetére


#52588800
törölt tag

Én is a MotoG6 pluszt várom.

(#18) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Hát ki tudja... végül is egy százast megérhet ...

:F

(#19) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A Huawei P Smart-m 2 hónap alatt esett 20.000 Ft. Ez vár erre is. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#20) Joe.36


Joe.36
addikt

T-nél vettem normál csomagban 86 ért + ajándék Bt stereo füles ami ér egy 10 est.
Nem bántam meg, szép, gyors telefon, 2 napot simán elmegy. :C
Szép menü rendszer.
Jó kamera.
Arc alapú feloldás.
Nagy kijelző.
4/64 GB.
8.0.
Vékony és meglepően könnyű.
Nekem tetszik. :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#22) moleculez


moleculez
veterán

Ez inkább azoknak akiknek tetszik a P20, de overkill a tudása. Ez egy létező réteg, sok ilyet ismerek, meg olyat is, hogy csak azért van xy flagship mert tetszik, jól néz ki, és a tudja jól hohy tudását nem használja ki.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#23) pusszycat válasza Sebhelyes (#21) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Arra amúgy sem reagálna. :U

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#24) #81733120 válasza moleculez (#22) üzenetére


#81733120
törölt tag

+1
(#23) pusszycat: ráraksz a botra egy kis alufóliát, és fog is rá reagálni. :P ;] :DDD

(#25) nypeter95


nypeter95
újonc

Nagyon vártam ezt a tesztet, sokáig a P20 Lite és az A8 2018 között gondolkoztam de ezzel eldőlt hogy a Samsungot választom. Picit drágább de veri a P20 Lite-ot. Köszönjük a tesztet :)

(#26) vzsryl válasza Fred23 (#4) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Használtál már Huawei telefont?
Nekem is meg asszonynak is P10 Lite van, ugyanezzel a 3000-as akksival. Előtte mindkettőnknek Lenovo P1m volt 4000-as akksival, de így majdnem 1 éves tapasztalat után elmondhatjuk mindketten, hogy a Huawei üzemideje jobb. Két napot simán kibír még asszonynál is, pedig ő egész délután és este nyomogatja.
Most ehhez hozzájön a P20 Lite-nál egy nagyobb kijelző, ami tegyük fel lenyomja az üzemidőt másfél napra, de még így is veri a piac felét...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#27) #52588800 válasza vzsryl (#26) üzenetére


#52588800
törölt tag

Ezt én is mondhatom. Van P10 Liteom (3000) és Redmi Note 4 -em (4100) és utóbbi 2x tovább bírja, mint a P10 Lite.

(#28) vzsryl válasza #52588800 (#27) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az egyértelmű, hogy a Redmi Note üzemideje szinte mindent ver, de ettől még a Huawei P10L üzemideje nem számít rossznak. Nem kell betojni a "kicsi" akksitól, ha az energiamenedzsment jó benne. Én pl. sosem kapcsolom ki a 4G-t (kivéve külföldön) és a wi-fi-t, sőt a max fényerőt beállítottam tavaly nyáron, és azóta meg se mozdítottam a csúszkát.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#29) Joe.36 válasza vzsryl (#28) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem most egész nap használat után 64% van a P20 Lite, nekem ez bőven elég.

Tesztről...
Egyébkánt szerintem kár lehúzni egy telefont mert régebbi soc van benne, ami szerintem simán elég, amúgy meg minden másban egy nagyon jó és szép telefon lett.
Külön + hogy Lite létére sok mindent benne hagytak és van benne jack csatlakozó is.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#30) Bog válasza Joe.36 (#29) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A P Smartban is van jack. És majdnem pont ugyanez a hw, de az 70 lepedő, nem 110.
Nincs lehúzva. Tök egyértelműen túl van árazva, ennyi a baja.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#31) Joe.36 válasza Bog (#30) üzenetére


Joe.36
addikt

Ez igaz.

De abban csak 3 GB ram van.

Csak 32 GB a belső tárhely.

Kisebb az elő és a hátlapi kamera.

+ Ez sokkal szebb :)

110-et én sem adnák érte, de előfizetésben jó vétel az ajándék Bt fülesel. ( Én úgy vettem ) Maga a telefon szerintem nagyon jó, abban egyet értünk hogy ez az induló ár drága, de ha lemegy nagyon jó vétel lehet.
70-80 K körül már jó, Nekem annyiba van.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#32) vodkamaffia


vodkamaffia
csendes tag

Úgy tűnik, hogy a Kirin 6-os széria frissítését már nem a P Lite, hanem a Mate Lite sorozathoz fogják ütemezni. Pedig a Kirin 660 lassan időszerű lenne. Kicsit sok lesz már a 659. Bár ha jól emlékszem, még az Y sorozat nem kapott 659-et, de talán ez is eljön hamar. Egyébként nem rossz telefon ez sem, csak sajnos tényleg magasan árazták. Biztos lehet belőle alkudni, ha többet veszel. 😁

(#33) RRamstein válasza Joe.36 (#31) üzenetére


RRamstein
tag

Annyira nem hiszem hogy be esik az ára , nézd meg a mate10 litot ami kopra ugyan ez és az is 80-100k között mozog

(#34) colonell


colonell
senior tag

Függetlenül valóban sok érte a 120 de trénél pl ha jól emlékszem efivel 80 az ára ami már elfogadható, bőven.
Gyorstöltés is jó de nulláról plafonra 1.5 óra volt nekem. Átlaghasználatot nagyon jól bírja az akksi, de 1.5 óra alatt leviszem 100-ról 30%-ra egy gémmel ami viszont szerintem borzasztó. Notchot ki is kapcsoltam mert semmi értelme, hogy az emuiba jól néz ki minden másba meg úgyis sötétít. Kamera abszolút középkategória. 60k-s Xiaomi Mi A1 16+16 MP sokkal jobb képeket készít. Kijelzője viszont kiváló, full fényerőn verőfényes napsütésbe tökéletesen látni mindent, hunyorgás meg forgatás, szem megeröltetés nélkül is. Hangszórók is kiválóak, eddig majdnem minden telefonomon full hangerőn ment a hívás, na ezen nem kell fullra rakni. Zenehallgatásra meg mondjuk so-so huaweitől nagyon jó de amúgy csak átlagos. 1.5 hete nyúzom összeségében amire nekem kell arra tökély, az ára meg annyi amennyi márkahű vásárlóként ennyi belefért még :D

[ Szerkesztve ]

(#35) janeszgol válasza Joe.36 (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Most 80-90 ezer ft maximális árért (legkisebb előfizu, feljebb haladva olcsóbb) a legjobb vétel szvsz. Viszont a Vodánál minden előfizuhoz (legkisebbtől a legnagyobbig) 115 ezer ft. Ennyiért drága, és fél-egy év múlva, ha beesik az ára, már lehet más, esetleg jobb ajánlat.
Ezt a Huawei picit túltolta.

(#36) atike


atike
nagyúr

Elég sok telónál el lehetne játszani, hogy nincs plecsni az ára miatt.... :U

(#37) Jeanne d'Arc

Családba pont a héten érkezett ilyen készülék, gyönyörű, szép kijelzőn, jó kamerás, üzemidő sem rossz idáig, ha 100 ezren felül nem is, de 90 ezret simán adnék érte.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#38) #52588800 válasza atike (#36) üzenetére


#52588800
törölt tag

Már egyszer megkapta a plecsnit Mate 10 Liteként, minek neki még egy... :DD

(#39) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Azért ez durván apple x

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#40) Deadpapa


Deadpapa
aktív tag

Mindenkitől függetlenül írok hozzá.De ezek a reklámok ezek a telefonok vicc.Semmi másról nem szólnak csak hogy milyen képet készíthetsz velük.De egy jobb akkut egy erősebb wifit jobb antennát.Semmi.Ennyi az igény.Milyen képet tud a telefonod. Másik telefonon és a saját kijelzőjén jobb mint az előző.(Talán)De ez is sorftveres vakítás.Valójában ekkora pici érzékelővel mind sz....r

(#41) Swinegod


Swinegod
őstag

A cím lehetett volna: "Ugyan olyan szar, csak rondább"

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#42) pusszycat válasza Jeanne d'Arc (#37) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Számtalan Samsung és Lg után csak puszta kíváncsiságból átnyergeltem Huawei-re eddig meg vagyok elégedve,kellemesen csalódtam benne és mintha egyre jobbak lennének a saját Soc is bevált. Kicsit erősíthetnének vízállóság és vezetékmentes töltés terén.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#43) an30294


an30294
újonc

Lehet, hogy túlzás a felár a házon belüli konkurenciához képest, de van két tulajdonsága, ami valakinek megérheti. Az USB C és az aptx hd codec ismerete. Én Bluetooth fülhallgatót használok, így kell a jobb minőség és az gyorstöltés is. 😀

(#44) ORCA58 válasza colonell (#34) üzenetére


ORCA58
addikt

"Notchot ki is kapcsoltam mert semmi értelme, hogy az emuiba jól néz ki minden másba meg úgyis sötétít."

A tesztben azt írták nem lehet kikapcsolni mint a P20-ban. "így az ember könnyebben elnézi a notch meglétét, pedig ezúttal nem is lehet optikailag eltakarítani."

Ezek szerint felületese volt a tesztelő?

[ Szerkesztve ]

(#45) #81733120 válasza pusszycat (#42) üzenetére


#81733120
törölt tag

Én 1/4 részben csalódtam csak, de nálam a Samsungokhoz képest ez megváltás. Ha újabb Huawei-m lenne, akkor ez a 1/4 részes csalódás se lenne, mert az újabb EMUI jobb, már próbáltam. Nekem egyedül csak a rendszerbugokkal van/volt problémám, de ezeket elvileg kijavították, szóval következő telefonvásárlásnál van esély, hogy marad a márka. :)

(#46) Hallosz


Hallosz
senior tag

Amit a Mediaban megnyomkodtam kikapcsolható volt. A kijelző színvilága nagyon fakó. Legalábbis nekem.
Illetve egy Samu amoledhez képest.
Viszont, szolgáltatóban, nulla forintért mindenképp jó lehet.

Mert lakni, muszáj.

(#47) Szabcsizz válasza Hallosz (#46) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Lehet, hogy azóta már érkezett egy frissítés hozzá, amivel kitakarható a noccs.

(#48) colonell válasza ORCA58 (#44) üzenetére


colonell
senior tag


Ezekszerint igen
ANE-LX1 (C432)

[ Szerkesztve ]

(#49) nyipp válasza colonell (#48) üzenetére


nyipp
csendes tag

Sziasztok,
egy gyors kérdésem lenne: mivel nem teljesen világos előttem, hogy olvassam a proci teszteket: ha P9-ről, P20 lite-ra váltok (a telefonhasználati szokásaim megváltoztatása nélkül :)), fogok lassulást/gyorsulást/akármit tapasztalni?

(#50) pusszycat válasza #81733120 (#45) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Min. 2 évig marad, még nem tudom milyen lesz a következő de érdemes több márkát is kipróbálni szerintem. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.