Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7467) Xmodule válasza gyuribácsi88 (#7460) üzenetére


Xmodule
őstag

Ne haragudj, de nem értek veled egyet. Miért baj az, ha valaki nem szeretne "állat" módon dolgozni? Miért baj az, ha ennek hangot ad? Igazabol anno én is ebben a mentalitásban éltem mint Te meg még nagyon sokan Mo.-on. Ezt már nagyon régen elrontották az emberek, ezt az egész gondolkodás modot hogy örulök hogy legalább van melom és nem szolok semmit. Igazabol én akkor jöttem rá, hogy hoppá másképp is van ez mikor elkezdtem itt külföldön dolgozni. Most egy raktarban dolgozom (elég nagy cégnek). Rendesen van szakszervezet stb. Nincs idö limit a pakolásnál ellenben vannak teljesitmény versenyek. Megfélemlités (kirugunk) helyett, lehet mondjuk bonusz pénzzel is motiválni nem? És egyböl más a légkör. Másik meg, hogy azért elég sokat kell itt pakolni, mondtam a csoportvezetönek mikor kérdezte maradok-e tulorázni, hogy nem mert elfáradt a hátam egész napos pakolgatástol. Mondta hogy persze semmi gond, esetleg ha akarok holnap másik csoportban lenni (ahol csak kis cuccokat kell pakolni) nyugodtan szoljak. Ja mondom bocsi, hogy ilyen is van. Szóval emberek ne legyünk már ennyire nem is tudom hogy mondjam... És igen ha itt nem ugy bánik veled a munkáltató ahogy azt szabad mész a szakszervezethez és szolsz. Ennyi. Ezért vannak. És mindenki boldogan él. Munkáltato mert termeled neki a sok pénzt, te meg mert jól is keresel, és meg is vagy becsulve. Mo.-on alapjaiban rossz minden. A fejben! Bocsi az offért.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.