Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71401) Shamat válasza n000rbi (#71400) üzenetére


Shamat
aktív tag

Ez esetben sorry a félrevezetésért... :B

DEAD LIKE ME

(#71402) Rigormortiis válasza n000rbi (#71400) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért ez sem működik minden esetben. Bf4 pl nagyon keveset szed le elsőre, ha digitálisan vasárlod, végig is fut a csík az ikon alatt, aztán amikor elindítod, akkor irja, hogy jahj még nem tudunk játszani, mert telepít (lofaszt telepit, hanem tölt, de mindegy is). Én sem ertem, miért nem lehet megmutatni, hol tart valoban a telepítés\töltés.

Mondjuk én mindig otthagyom vásarlas utan rest módban a gépet, 1-2 óra alatt barmit lekap.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#71403) DEJVID


DEJVID
őstag

576-tól lehet vásárolni gépet nyugodtan?

(#71404) Sefter válasza DEJVID (#71403) üzenetére


Sefter
veterán

Persze, de vannak olcsóbb helyek is..

Psn ID: sefter_hun

(#71405) Chereiose válasza Sefter (#71404) üzenetére


Chereiose
addikt

ott most elég jó ajánlatok vannak.
Én nem tudom hol vegyem, az számít ha hivatalos sony partner pl a konzolvilág, az 576 meg nem az?

[ Szerkesztve ]

(#71406) A`rpi válasza Chereiose (#71405) üzenetére


A`rpi
addikt

Hivatalos márkaszervizben azonnal kapsz cserekészüléket.
576-nál rá kell kérdezni ők hogyan járnak el.

(#71407) Elims válasza Rigormortiis (#71348) üzenetére


Elims
veterán

Na fasza.Nekem megvan egy ideje lemezesben,de még el sem indítottam.
Tudsz írni vmit,hogy melyik játékhoz hasonlíthat? Share play-ben egyszer kipróbáltam,de azóta sem.
Mégegyszer köszönöm a megosztónak! :-)

Sefter: 6e-t megér.
Ds4 joy 10e+8gb memóriakártya 4-5e maximum.

Tepenzed: Igen,olyan.Bárhova tudod stream-elni a ps4-et ezzel a kis ketyerével.
5mb feltöltés elég hozzá.

Vki írja meg,hogy a gép rest módba kapcsolása után hogy látszódik az account-om az ismerőseimnek?
Tegnap rest módba raktam a gépet,majd hallottam,hogy bekapcsolódik vmit letölteni,utána küldtek 4 üzenetet és csak ma olvastam el.Viszont a levelekből azt szűrtem le,hogy ők úgy láttak mintha még ott lettem volna.

(#71408) Sefter válasza A`rpi (#71406) üzenetére


Sefter
veterán

Én vásárlás előtt beszéltem a szervizzel. Azt mondták ha EU-n belül veszem, ugyan az a garanciális ügymenet..

Psn ID: sefter_hun

(#71409) Chereiose


Chereiose
addikt

mondjuk ahogy jobban megnéztem, nem egy nagy számok ezek az 576 mega packok sem, legolcsóbb játékokat adják pluszba..Szerintem marad nekem a konzolvilág.

A minap voltam a gameshopban, és ott azt mondták a fehér ps4-ekből többet visznek vissza garanciáztarni. Tehát annak több hibája lehet, de vajon miért, ha ugyanaz csak fehérben? :U

[ Szerkesztve ]

(#71410) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tom Clancy’s The Division - Player Stories [EUROPE]
Vannak benne új jelenetek is. Igen jó lesz ez. :C

Live-Die-Respawn

(#71411) Elderath válasza oriic (#71410) üzenetére


Elderath
őstag

Alpha előtt egyáltalán nem fűztem hozzá sok reményt. Alpha után viszont egyből elő is rendeltem

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#71412) Rigormortiis válasza Elims (#71407) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Leginkább a korábbi elder scrolls játékokhoz hasonlít. Morrowind\oblivion\skyrim. Ha ezek tetszettek, ebben sem fogsz csalodni. De ez mmo. Az összes eddigi helyszín benne van plusz sok más is. Nekem azert is tetszik, mert anno rengeteget wowoztam. Ha belevágsz, akkor irtozatos mennyisegű tartalomra készülj.

Az irányítást egész jól átültették konzolra.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#71413) dollarZ18 válasza A`rpi (#71406) üzenetére


dollarZ18
tag

Én még mindig a kontrolleremmel szenvedek. Miskolci szervizben azt mondták fogalmuk sincs mikorra lesz kész. A pesti hivatalos szerviz pedig most eléggé akadékoskodik, hogy év vége és nem biztos, hogy kicserélik. Konzolvilág meg nem akarja kicserélni szervizes papír nélkül. Tök jó ez így az ünnepekre...

(#71414) Mister_X válasza koncsik (#71388) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sok sikert kívánok nekik a Microsoft Azure lefektetéséhez (PSN-t nem merem ilyen magabiztosan védeni).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#71415) n000rbi


n000rbi
senior tag

Adott egy első szériás , 500GB-os 1004-es és egy 1216B, 1TB-os gép
Szerintetek az mindenféle újratelepítés nélkül megoldható lenne, hogy a kettőben megcserélném a vinyókat? A rendszer mindegyiken rajta van, de vajon a gépek miatt újra kellene őket formázni? (ezt szeretném elkerülni)

(#71416) A`rpi válasza n000rbi (#71415) üzenetére


A`rpi
addikt

Sajnos nem.

Ha kellenek az adatok, külső HDD-re tudsz készíteni back up-ot.

[ Szerkesztve ]

(#71417) n000rbi válasza A`rpi (#71416) üzenetére


n000rbi
senior tag

Kár :(

Nem is az adatok miatt, hanem, hogy ne kelljen szarakodni fw telepítéssel stb., de akkor ezt nem úszom meg. Van ehhez valami leírás, hogy pontosat mit/hogyan/honnan?

(#71418) kovsol válasza Rigormortiis (#71412) üzenetére


kovsol
titán

Aki nem fizeti a havidíjat annak is gondolom nagy tartalom van. Meg ahogy láttam a dlc-ket meg lehet venni külön is.

May the Force be with you!

(#71419) Elims válasza Rigormortiis (#71412) üzenetére


Elims
veterán

A skyrim nagyon tetszik ps3-on.Igaz,bug-os néhol kicsit,de szerintem Nagy alkotàs. :-)
Az előző kettőt sajnos nem pròbàltam.
Köszi!

Kovsol: Ennek nincs havidíja.Màrmint ha arra érted,hogy pénzért lehet online jàtszani.
Annyira nincs havidíja,hogy ps plus előfizetés Nélkül is lehet online jàtszani.Ez szinte 100%,rà van írva a dobozàra.

(#71420) Real Ghoost válasza Chereiose (#71409) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Ezt meg tudja erősíteni valaki? Tényleg több lenne a hibás a fehérek között? Én is olyat akarok venni, kicsit futurisztikusabb ebben a színben, jobban mutatna a nappaliban, média marktban 100k az 500 gigás alap gép, szerintem azt fogom választani, később ha nem elég a tárhely cserélek hdd-t.

(#71421) delibab


delibab
senior tag

Az újabb store akció : GTA V - 10.5 k
Egy újjabb remek akció.... :DDD

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#71422) Mardel


Mardel
őstag

A mono headsetet tudom csak mikrofonként használni?

Elvileg 2.5.0 verzió óta a chat audiot ki lehet küldeni TV-re, a TV-hez meg fejhallgatót csatlakoztatnék.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#71423) szasanyi válasza delibab (#71421) üzenetére


szasanyi
félisten

A 7-8k árú játékok 15k-s áron egyet veszel kettőt kapsz? Hihetetlen, hogy a Store-ban a játékok nagy része drágább mint a dobozos verziók.

To all: nincs vmi infó, hogy mikor érkezhetnek PS+ előfizetéshez normális free játékok?PS3 játékok már régen is voltak igen jók, elég nagy számban de ez a PS4 felhozatal nagyot gyatra.

(#71424) zzola válasza szasanyi (#71423) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem-ahogy eddig nem volt-ezután sem lesz jó +-os játék, csak a gagyikat adják ingyé....

(#71425) szasanyi válasza zzola (#71424) üzenetére


szasanyi
félisten

Sajnos valami ilyesmire számítottam. PS3-ra ugye nem kellett PS+ a coop / multi játékhoz, kvázi kellett érdemi pllusz ahhoz, hogy az ember fizessen. Most ezekhez már kötelező, tehát nem szükséges komolyabb plusz mert aki úgy akar játszani annak úgy is meg kell vennie ha semmit sem kap pluszban. :U Mivel a játékárak többnyire elég húzóak és a PS+ díját (ami havi bontásban ugyan nem sok) előre, egy összegben ki kell fizetni én többet várnék. Nem azt mondom, hogy AAA játékok legyenek benn hónapról hónapra, de ezek a gagyi sz@rok a semminél alig értékesebbek.

(#71426) Rigormortiis válasza kovsol (#71418) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen. Ahogy néztem a dlckben inkább mountok, dungeonok vannak. De nem olyanok ezek, mint a wow kiegészítői, túl sok mindent nem adnak hozzá.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#71427) kiki22 válasza Mardel (#71422) üzenetére


kiki22
senior tag

Igen lehet csak mikrofonak hasznalni.Annyi hiba van a rendszerben ,h minden egyes gep inditasnal ujra bekell allitanod,h ne a fulesen szoljon.

(#71428) A`rpi válasza n000rbi (#71417) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem is az adatok miatt, hanem, hogy ne kelljen szarakodni fw telepítéssel stb., de akkor ezt nem úszom meg. Van ehhez valami leírás, hogy pontosat mit/hogyan/honnan?

PS4 HDD csere biztonsági mentés segítségével lépésről lépésre: [link]

(#71429) balazs8907


balazs8907
tag

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. 70mbps netem van. Minden eszközön amin csak mérni lehet a sebességet (tablet, pc, laptop, telefon) meg van a 70 wifin és utp-n egyaránt. Viszont a ps4-en 35-nél többet nem tudok kicsikarni, sem wifin sem utp-n. Mi lehet a gond?

(#71430) Mardel válasza kiki22 (#71427) üzenetére


Mardel
őstag

Értem, köszi!

Legalább külön mikrofont meg adaptert nem kell vennem, hogy a controllerre tegyem mindkettőt.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#71431) szasanyi válasza balazs8907 (#71429) üzenetére


szasanyi
félisten

Szerintem a PS4 a gond, mert én is hasonlót tapasztalok. Nem vmi izmos WiFi kártya került bele.

(#71432) Chereiose válasza Real Ghoost (#71420) üzenetére


Chereiose
addikt

Èn is fehéret vennék. Nem tudom, nekem a gameshopban mondta az egyik eladó, hogy a fehérekkel és a limitáltakkal több a gond.

(#71433) Tuomas válasza Chereiose (#71432) üzenetére


Tuomas
addikt

Érdekes elmélet, de szerintem ez inkább véletlenszerű, már csak amiatt is, hogy a gyártás és az alkatrészek megegyeznek, csak a burkolat más.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#71434) A`rpi válasza balazs8907 (#71429) üzenetére


A`rpi
addikt

Sávszélesség lehet megvan. PS4 böngészőjében mérj sebességet.
Itt tudod ellenőrizni: http://www.bandwidthplace.com

Ha itt hozza a névleges sebességet, akkor a PSN nem tud többet.

(#71435) Chereiose válasza Tuomas (#71433) üzenetére


Chereiose
addikt

Szívem szerint azt venném, de ez a több a gond vele elmélet nagyon elbizonytalanított.

(#71436) delibab válasza Chereiose (#71435) üzenetére


delibab
senior tag

Szerintem ez egy baromság.... Miért lenne több gond vele? Rosszabb minőségű komponensekből vagy rosszabb minőségben rakják össze? Nyilván nem, kb ugyan azt kapod műs "csomagolásban"... így azt se nagyon értem, hogy miért lenne több gond vele...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#71437) Neoteric válasza A`rpi (#71434) üzenetére


Neoteric
addikt

Ez nem tudom mit hogy mér.. pc-n 34Mbit/0.1Mbit-et mér, miközben speedtest 57/62-t.

PSN: ne0teric_sAN

(#71438) Chereiose válasza delibab (#71436) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát szerintem is az, valamiért le akart beszélni az eladó :D De nem érdekel, Mm-ban csak 100K a fehér, szerintem azt veszem :)

(#71439) Peat76


Peat76
őstag

A Soroksári Tesco-ban a The Order 1886 és a GOW3 Remastered 2598 ft!!! , érdekel valakit, írjatok! ! Itt vagyok!

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#71445) sting2 válasza Peat76 (#71439) üzenetére


sting2
addikt

:R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#71446) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Magyar store-ban vett játékot vissza lehet csinálni? Van valami határidő? Gondolom a supportot kell hívni, van valami tuti szöveg? Kösziiiii

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#71450) TazLeacher válasza Peat76 (#71439) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm a tippet, épp időben, Budaörsön is ennyi volt.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.