Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71801) hakos1987


hakos1987
őstag

Hali!

GTA V-t beújítottam most az akció alkalmával. Viszont van egy nagy gondom: minden indításkor kalibrálni kell a fényerőt, majd betölt a játék (mentés megmarad), de a beállítások is visszaállnak alapértelmezettre.

Ez lehet attól, hogy nem tudom hogyan kell kilépni a játékból, ezért csak be szoktam zárni azt mentés után. Vagy valami hiba, telepítsem újra? Mentés megmarad?

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#71802) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#71803) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

PS4 Blu-Ray lejátszásakor ki tudja már tolni magából a HD hangokat, vagy legalább a DTS-t, vagy ugyan olyan buta, mint az elődje, és csak DD-t tud?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#71804) danih


danih
addikt

Megint 7.990 az Until Dawn az Extreme Digital-nál

(#71805) horvathkrisz válasza danih (#71804) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Miért, eddig mennyi volt? Amugy store-ban is kb ennyi, az egyet fizet kettot kap "akcioban"...

(#71806) szasanyi


szasanyi
félisten

Csak aztán annyiért is küldjék! Mert nekem a Diablo3-at a megrendelt, akciós (és visszaigazolt!) 5.990 HUF helyett simán kiküldték 13.490 HUF-ért. Kutyaütő egy társaság az. :U

(#71807) danih válasza horvathkrisz (#71805) üzenetére


danih
addikt

Black Friday-kor volt ennyi (vagy mikor, szóval a novemberi saját akciójuk keretében). Ez lemezes verzió, ha megunod vagy nem jön be el is tudod adni - ennyiért megy használtan Hardveraprón manapság.

(#71808) szasanyi válasza horvathkrisz (#71805) üzenetére


szasanyi
félisten

Az az egyet fizet kettőt kap "akció" elég nevetséges, mivel minden játék 15k (az is ami már rég nem annyi).

(#71809) stickles


stickles
tag

Valaki beruházott már a Trine 3-ra ?
Olvastam neten , h nagyon rövid lett s nem hozza az első 2 szintjét
Bnőmek szeretném meg venni , de így elég kétséges
Érdemes beruházni rá ?

King's Questet szedem neki most , remélem bejön majd

(#71810) Real Ghoost válasza danih (#71804) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Köszi szépen be is rendeltem, így már lesz 2 játékom, igaz egyelőre gépem nincs :D

A digitális árakat szerintem se keverjük a lemezesekkel, nem teljesen ugyanaz azért a kettő.

(#71811) Kendek válasza Real Ghoost (#71810) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mondjuk ha nem tervezed eladni az adott játékot, akkor olyan mindegy, akkor kényelmesebb ha digitálisban van meg. Illetve most (még a The Order és GoW akciózás előtt) nézegettem a Tesco-ban az árakat, hogy elköltsem az ajándékutalványaimat, de arra jutottam, hogy sokkal több játék jön ki ha megveszem az összes 6000-es feltöltőt és kihasználom a digitális akciókat. Jó, mondjuk láttam volt aki inkább meghirdette a feltöltőket, hogy készpénzt csináljon belőlük (úgy már lehet utána használtakat is venni).

<-ƘƘ->

(#71812) Real Ghoost válasza Kendek (#71811) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Igen, akkor valóban mindegy, bár van aki csak akkor érzi igazán a magáénak, ha fizikailag is ott van a doboza, lemeze. Én mondjuk nem emiatt veszem lemezesen a játékokat - akár újonnan akár használtan - hanem azért hogy el tudjam adni, vagy esetleg csereberélgetni barátokkal. Főleg amiben csak egy sima single player kampány van, azt kiviszem, aztán mehet tovább, valakinek aki szeretne vele játszani, ő is megkapja olcsóbban, és tovább tudja adni, így tovább, mindenki jól jár.

Így viszont a tényleg nagyon jó digitális akciókból kimaradok, mint pl most a FIFA16

(#71813) Doki16


Doki16
addikt

Ebben a Driveclub packban benne van az összes megjelent DLC és a Driveclub Bikes is?

Van egy 14 napos free trial még a géphez, ha ezzel megveszem most, akkor később a lejárta után megmarad minden ugyanúgy?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#71814) Agostino válasza Doki16 (#71813) üzenetére


Agostino
addikt

na ez nekem is nagyon aktuális. a free passt még én sem használtam fel, gondoltam várok a januárig amíg többet vagyok otthon. viszont ez a pack jóság, tetszik.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#71815) lockdown90 válasza Real Ghoost (#71812) üzenetére


lockdown90
senior tag

hat ilyen akciok mellett amik voltak sztem rafizetes lemezen megvenni.....

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#71816) LeventeV válasza Doki16 (#71813) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ebben benne van az alapjáték és a season pass is (plusz autók és pályák), de a Bikes nincs benne. Azt külön kell megvedd.
Ha aktiválod a trialt és úgy veszed meg, annak lejárta után is megmarad az összes tartalom, és ez igaz minden hasonló akcióra. Ha nem teljesen ingyen van a játék, csak kedvezményes ha van aktív plus előfizetésed, akkor az előfizetés lejárta után is megmarad minden amit akciósan megvettél.

UI: én is így vettem meg ezt a pakkot.

[ Szerkesztve ]

(#71817) marilllyo válasza Doki16 (#71813) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem a DC "felnőtt" egy must have szintre...kb mint a BF4. Megint egy olyan cím amire lehet azt mondtani, hogy nem nagyon van jobb nála PS4-re.
Gigászi tartalom...kihívás.. A multi rendszere már-már tökéletes. Bármikor el lehet indítani és egy-egy event-nek nekifeszülni... Én bánom, hogy először lemezesen vettem meg és eladtam. Pár hónapja újra megvettük de most már a komplettet. Megéri...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#71818) Petreszku válasza Tegla80 (#71800) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Igen így csináltam, de nem is látta a gép a SONY fülest. Ellenben a Tritton SwitchBlade-et látja, de nem tudom összehangolni. Ez a kettő van otthon, így még próbálkozom, de félek, hogy vennem kell fajd.

(#71819) Wlac


Wlac
Ármester

The Order: 1886 pipa. Hát, mit ne mondjak, tárt karokkal várom a folytatást. Nagyon lehúzták mindenhol, így nem is vártam sokat, de nekem valami iszonyatosan bejött. Persze, kicsit kevés a játék, plusz a vége sem az igazi (Lucan után még jöhetett volna egy boss), de maga az élmény számomra elsőrangú. Pár dolgon lehetne még finomítani, plusz remélem, hogy a folytatás hosszabb lesz, de amúgy vétek lenne kihagyni. A történet elsőrangú, a harcok faszák, egyedül tényleg a rövidsége a probléma. Ha megjelenéskor vettem volna meg, akkor én is csalódtam volna, így azonban, hogy mindenki lehúzta a játékot, plusz olcsóbban szereztem be, simán lenyűgözött.

A másik hasonló játék a Watch_Dogs. Valóban nincs olyan jó, mint a GTA 5, de szerintem indokolatlanul húzták le annyira. Ha laikusként nekiül az ember, és nem a grafikai butításokat valamint a hibákat keresi, akkor baromi jól lehet vele szórakozni. Eleinte fenntartásaim voltak a multiplayer miatt, de pont sikerült úgy megoldani, hogy ne legyen idegesítő mások "beugrása". De ha valakit zavar, akkor kikapcsolhatja ezt.

Amiben viszont nagyon csalódtam, az a Shadow of Mordor. Amennyire nagy volt a hype-ja, annyira nem nyújtott semmi extrát. El lehet vele lenni, de nagyon hamar monotonná válik. Mondjuk a DLC-k hátra vannak még, hátha azok hoznak valami extrát.

“The wha-"

(#71820) FhRossi válasza lockdown90 (#71815) üzenetére


FhRossi
tag

Nem értek egyet. Én soha nem vennék digitálisan semmit, csak és kizárólag lemezen. Első és legfontosabb érvem, hogy azok közé tartozom, akik szeretik birtokolni, magukénak érezni azt, amiért pénzt ad. Gyűjtő szellemű vagyok, szeretem sorba állítani pl. a játéklemezeimet, BluRay filmjeimet..stb,stb. ráadásul ha valamelyiket megunom(bár általában olyat vásárlok amit szeretek is), akkor el adhatom. Szóval ez nagyon egyén függő, hogy megéri e a digitális , a lemezessel szemben, vagy akár fordítva. Mindenki magában dönti el...szvsz.

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#71821) kevepapa válasza marilllyo (#71817) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Basszus én most szereztem be a lemezes alapjátékot 5 rudiért... Mondjuk nincs ps plus-om szóval ezt az akciót nem tudtam volna kihasználni. Season pass mennyit ad hozzá? Jók,fontosak a dlck?

(#71822) LeventeV válasza marilllyo (#71817) üzenetére


LeventeV
senior tag

+1

(#71823) Casanova*


Casanova*
veterán

szasztok! ki milyen monitort használ ps4-hez? melyek a jó monitorok ps4-hez?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#71824) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok,

Hol tudnék most valamilyen jó kis karácsonyi leértékelésben 1 éves Ps Plus előfizetéshez jutni UK account-hoz, jóárasítva?

(#71825) VirDan


VirDan
aktív tag

Tegnap írtam, hogy mennyire benéztem a "buy one get one free" akciót.
Most kaptam választ.
Visszatették a pénzt a SEN-re.
Írták hogy jobban figyeljek legközelebb.
Ha letöltöttem volna a játékot, akkor bukta az egész. Csak így tudták visszatenni a pénzt.
Rendesek voltak :K

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#71826) Agostino válasza VirDan (#71825) üzenetére


Agostino
addikt

de jó, ez tök korrekt hozzáállás : ) vagy lehet megszállta őket a karácsony szelleme :DDD

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#71827) A`rpi válasza Casanova* (#71823) üzenetére


A`rpi
addikt

Én egy Dell E248WFP- típusú monitort használok.

Nem a legoptimálisabb 1920 x 1200 felbontás miatt,
engem speciel egyáltalán nem zavar a nyújtott kép.

Ha monitort vennél PS4hez itt találod a kritériumokat: [link]

(#71828) VirDan válasza Agostino (#71826) üzenetére


VirDan
aktív tag

Igen,biztos nem szeretnék hogy az imidzs lejjebb kerüljön. Na meg persze a karira való jószív is bennük van bizti. :)

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#71829) Casanova* válasza A`rpi (#71827) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi! Dell P2414H monitort néztem ki,de még nézelődöm.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#71830) hakos1987 válasza hakos1987 (#71801) üzenetére


hakos1987
őstag

Valaki tud GTA V-tel kapcsolatban segíteni? :U

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#71831) arpi6k válasza Casanova* (#71823) üzenetére


arpi6k
addikt

Szia!

Én ezt a típust használom: ASUS VX279H
Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Intel & ATI

(#71832) Casanova* válasza arpi6k (#71831) üzenetére


Casanova*
veterán

ez még jobb,olcsóbb is. köszi!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#71833) gyuribácsi88 válasza hakos1987 (#71830) üzenetére

A GTA ilyen sajnos, van mikor hetekig nem csinálja, van mikor minden nap. Ezzel nem tudsz mit kezdeni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#71834) EnterR válasza gyuribácsi88 (#71833) üzenetére


EnterR
veterán

Ezt jó tudni, hogy nem egyéni probléma.

PSN ID: marquuard

(#71835) marilllyo válasza kevepapa (#71821) üzenetére


marilllyo
veterán

Rengeteg tartalmat ad a season pass. Deee...alapesetben baromi sokat el lehet lenni az alapjátékkal...úgyhogy ráérsz... Majd ha azt kicsillagoztad. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#71836) Agostino válasza gyuribácsi88 (#71833) üzenetére


Agostino
addikt

azért annak ellene, hogy hát ilyen, igencsak megkérik az árát...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#71837) Neoteric válasza Agostino (#71836) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha mondanom kéne egy játékot, ami megéri a $60-t, az pont a gtaV lenne.

PSN: ne0teric_sAN

(#71838) >Deego.. válasza Neoteric (#71837) üzenetére


>Deego..
senior tag

Akad a GTA V mellett még más is...

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#71839) gyuribácsi88 válasza >Deego.. (#71838) üzenetére

Nyilván, de nem ez volt a mondandója lényege, mindegy...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#71840) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok! Nekem valamiért nem működik a 14 napos ps plus. Kártyaadatok beírása megtörtént, el is fogadta, majd amikor innen számítógépről rámegyek megint h Subscribe, ezt dobja ki:
You are not eligible to purchase or download this content.

(#71841) Agostino válasza Neoteric (#71837) üzenetére


Agostino
addikt

nem vonom kétségbe, hogy megéri-e, sőt, titkon várom a jézuskától, csak arra céloztam, ha már ennyi, akkor ha jól értem ne felejtse el az alapbeállításokat. szóval ennyibe férjen bele. : ) that's all

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#71842) zzola


zzola
félisten

Ma lejárt az 1 hét BANán büntetés (ismertettem, hogy bannoltak 1 hétre), a vásárlási előzményt törölték a profilból, a pénzt meg ma visszaküldték a kártyámra :Y .

A supportos azt mondta, látja hogy nem abból a régióból vásároltak a fiókomból, ahol egyébként használom.
A banánra annyit mondtak, hogy több bejelentés is érkezett, hogy faji megkülönböztetést és/vagy obszcén kifejezéseket használtam, de természetesen a bejelentők nevét nem árulta el...

+ felhívta a figyelmemet, hogy a következő pihenő 1 hónap is lehet és/vagy végleges kitiltás... :Y

Békesség kedvéért csináltam egy új fiókot, persze erről is írogatok, de csak korrektül, semmi durva kifejezés...így is sokba fáj.

Szóval bárki így írogasson másnak...

(#71843) A`rpi válasza cross56 (#71840) üzenetére


A`rpi
addikt

Regisztrálj egy új PSN fiókot.

(#71844) cross56 válasza A`rpi (#71843) üzenetére


cross56
senior tag

Rendben, én is erre gondoltam.
Egyébként létezik még ingyenes driveclub ps plus változat?

(#71845) A`rpi válasza cross56 (#71844) üzenetére


A`rpi
addikt

Sajnos nem.
14 napos trial alatt viszont meg tudod venni az alapjátékot és az sp-t.

(#71846) danih válasza Real Ghoost (#71810) üzenetére


danih
addikt

Az nem baj, nekem már 10 játékom volt mikor megvettem a PS4-et :)

(#71847) koncsik válasza TazLeacher (#71803) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Szerintem HDMI-n tömörítetlen PCM hangot ad ki (bitangul szól :K ).

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#71848) TazLeacher válasza danih (#71846) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Holnap után kapom meg a gépet, 9 AAA játékom van már, + a plusos indie címek. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#71849) TazLeacher válasza koncsik (#71847) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kicsit kevés a hely, és lehet kukáznám a Blu-Ray lejátszót. Összefoglalóban nem láttam erre infót, sem arra, hogy 3D-s filmet lejátszik-e a gép...

Tovább megyek: PS3-as távirányítót támogatja a gép?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#71850) bads1


bads1
aktív tag

Driveclub alatt már párszor előfordult, de most egy bizonyos verseny vége felé állandóan kidobja a lemezt a gép. FAQ-s tippet már megcsináltam párszor de nem javul a dolog, mit lehet ilyenkor tenni?
Ha megveszem a store-ból a játékot a lejátszott versenyek megmaradnak ugye?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.