Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#52751) k4rL^ válasza ImpersonatoR (#52748) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nem érdemes megvenni, mivel Szeptember 15-én jön a Legendary Edition, ami $60 lesz és tartalmazza még az új kiegészítôt is.

(#52752) urbi107 válasza A`rpi (#52745) üzenetére


urbi107
tag

Ezt a dns szervert állítottam be : OpenDNS Address - Primary: 208.67.222.222 Secondary: 208.67.220.220
És az mtu-t levettem 1473.
Most wifin olyan 2-3-4mb/s-al tölt le.

(#52753) phgergo


phgergo
aktív tag

Aki jatszik az Elder Scroll Onlineal az irjon nicket legyen szives, vagyunk egy paran es szeretnrnk majd tobben pvp es raidelni is :)

[ Szerkesztve ]

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#52754) aizen92 válasza phgergo (#52753) üzenetére


aizen92
addikt

FPS mennyire stabil illetve mennyi is az annyi? Irányításról tudsz beszámolni? esetleg aki játszik vele? :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52755) ImpersonatoR válasza k4rL^ (#52751) üzenetére

az 27.000 ert van most e3 asakcioban gondolod leviszik addigra?

(#52756) phgergo válasza aizen92 (#52754) üzenetére


phgergo
aktív tag

Teljes mertekben stabil, dungeonben is es pvpn is. Nem akadozik. Egy europai es amerikai szerver van, es hidd el rengetegen toljak :) eszmeletlen jo. Aki regen wowozott vagy tolta hasonloval az ra fog fuggeni. :) szoval gyertek

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#52757) k4rL^ válasza ImpersonatoR (#52755) üzenetére


k4rL^
senior tag

Magyar Store-ban nem tudom milyen árak vannak, de a Legendary Edition 9.15.-én jön ki és tartalmazza az alapjátékot, expansion pass-t és az új Taken King DLC-t $60-ért.
Destinyt csak akkor érdemes most megvenni szerintem, ha mindenképp játszani akarsz vele és nem tudsz várni addig, mivel ehhez a Digital Guardian Editionhöz $40 ~ 12K a kiegészítö ugyanúgy. Nekem sajna ez van, amúgy adnám el és megvenném újra majd amikor jön a DLC.

[ Szerkesztve ]

(#52758) tepenzed


tepenzed
őstag

srácok nagyon nagy multiplayer hiányom van.
A codot már unom és szar is, last of us eladva,gta 5 csak irl barátokkal jó(csakhogy nekik nincs ps4ük), PVZ mellé meg kellene valami komolyabb is. Van most a piacon valami hosszútávú multi amit egyedül is élvezhetek multiban?
Destiny megvolt még a megjelenéskor aztán eladtam az uncsi tartalom miatt, azóta kijött pár dlc, esetleg ide kellene visszatérni? Vagy várjak mostmár battlefrontra?

(#52759) Wlac válasza tepenzed (#52758) üzenetére


Wlac
Ármester

A Shadowfallt anno dicsérték, nem tudom, hogy mennyire aktívak mostanában a szervereken.

“The wha-"

(#52760) tepenzed válasza Wlac (#52759) üzenetére


tepenzed
őstag

jah az nagyon régen megvolt mikor kijött a gép,de sajnos nem adnak ki hozzá már tartalmakat és elég kevesen játszanak vele. Most ezen a Payday 2-n gondolkodom,de hát nem tudom

(#52761) tarti19 válasza tepenzed (#52758) üzenetére


tarti19
senior tag

Destiny 20K-ból megvan az összes DLC-vel. BF4 teljes premiummal meg 10K-ból.
Személy szerint BF4-et ajánlom, kellően összefoltozták s mindig nagyon sokan játszanak vele.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#52762) tepenzed válasza tarti19 (#52761) üzenetére


tepenzed
őstag

és a destinybe azóta vannak új classok? kb hány új multi map van megejelnés óta?

(#52763) Madwe válasza tepenzed (#52758) üzenetére


Madwe
nagyúr

24h hots ban s máris kell valami más:)?

(#52764) tepenzed válasza Madwe (#52763) üzenetére


tepenzed
őstag

Igen, moba ps4re :DDD

(#52765) Zerdal


Zerdal
tag

Sziasztok. Megvolt az ismerkedés tegnap. Elsőre tetszik. Azt hiszem hosszú barátság lesz köztünk. :) Bár még szokni kell a kontrollert. Egy kérdés: A lemezt ki szoktátok venni belőle mikor leállítjátok?

[ Szerkesztve ]

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#52766) biceps válasza tepenzed (#52760) üzenetére


biceps
tag

PayDay 2 is csak akkor jó szerintem, ha vannak haverok. Ezért nem veszem meg ps4-re. Sikeres melóhoz kell az összehangoltság, ki milyen skilleket fejleszt stb. Én pc-n játszottam vele.

PSN ID: BulldozerHUN

(#52767) Tuomas válasza Zerdal (#52765) üzenetére


Tuomas
addikt

Ez teljesen rád van bízva :) Volt már kérdés, hogy lesz-e baja tőle a gépnek, nem lesz semmi :) Én ki szoktam venni mielőtt teljesen lekapcsolom, de pl. tegnap is benne felejtettem :) Semmi hátránya nem lesz sem annak, ha kiveszed, sem annak, ha bent hagyod :)

We were here

(#52768) Tuomas válasza biceps (#52766) üzenetére


Tuomas
addikt

Én még pc-re vettem meg a pay day 2-t hát semmit nem bántam meg annyira, mint annak a megvételét :D Mivel on-line nincs haver, akivel játszani tudnék, így a játék tökéletesen használhatatlan :DDD

We were here

(#52769) #20844032 válasza A`rpi (#52723) üzenetére


#20844032
törölt tag

Otthoni körülmények akkor sem lesznek. Jelenleg csak a telenor biztosít publikus ip-t(de asszem ők is csak bizonyos feltételek mellett). A T és a Voda sem.

[ Szerkesztve ]

(#52770) tarti19 válasza tepenzed (#52762) üzenetére


tarti19
senior tag

Nem tudom, mert nem Destinyzekmár rég, de úgy tudom a 2 Dlc-ben van 1 raid meg valamilyen challnge alapú kihívásos rendszer.
Új klassz? Jó vicc. Még új bolygót se kaptak.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#52771) #20844032 válasza A`rpi (#52662) üzenetére


#20844032
törölt tag

Azért ezt monitorozzátok, mert ez csak addig igaz, amíg az eu-s szerver szarabb, mint a usák(amit a google dns old fel), de egy 100(+)-os nettel nem kizárt, hogy jobb német vagy osztrák publik dns. Azt sem néztem soha, magyarban mit old fel.

(#52772) Kakaduku válasza tepenzed (#52758) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Nekem is ilyen hiányom van, de kivárom az év végét. Kihúzom valahogy a PvZ-vel, mert a Battlefront ígéretesnek tűnik. Ha nem válik be, akkor is év végén, jövő év elején jönnek jó kis multiplayer címek amiket várok.

Más: A PS VITA mire való? Nem sokat olvastam róla, de azt hallottam, hogy lehet vele valamit babrálni a PS4-en is? :DDD Nem voltam túl szakszerű bocs. :R

(#52773) bandi0000


bandi0000
nagyúr

lassan be kell szereznem valami stressz labdát, hol a bloodborne hol a Fifa, bár utóbbi időben inkább a fifa idegesít fel, mert vagy a falat verem vagy a kontrollert fogom széttörni, lehet öregszek de néha nagyon fel tud idegesíteni ez a szar :D

Xbox One: bandymnc

(#52774) Pöttön


Pöttön
őstag

Nem azért mondom, mert alapvetően nem szeretem a CoD-okat, de jó lenne már egy jó CoD nextgen re, ami végre nem az előző rész rókabőre lenne... Hanem vissza menne az alapokhoz CoD 1, 2 esetleg World at War, magyarán egy jó kis 2. világháborús CoD jöhetne! :)
PS3-on a World at War-t nagyon szerettem, és rengeteg órát belenyomtam a multijába, csak aztán az is tele lett csalókkal.. :(((

(#52773) bandi0000: Nem vagy egyedül, én pont ezért nem fifázom. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#52775) LeventeV válasza bandi0000 (#52773) üzenetére


LeventeV
senior tag

Hol tartasz a Bloodborne-ban?
Én most tolom a Defiled Chalice Dungeont... nehezebb mint a NG++

(#52776) Tuomas válasza bandi0000 (#52773) üzenetére


Tuomas
addikt

A FIFA mér? :DDD

We were here

(#52777) GazRic


GazRic
senior tag

The Witcher3-hoz nem tudja valaki várható PS4-re patch?
Van 2-3 beragadt küldetés, esetleg kihagyott gwent kártyák megszerzésére lehetőség.

Köszi

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#52778) bandi0000 válasza Pöttön (#52774) üzenetére


bandi0000
nagyúr

és milyen jól teszed :D

(#52775) LeventeV: Kb itt, már szerintem körbejártam a területet csak a rohadt mentési pontot nem találom, felmentem a bástyába ott meg kinyírt azt a hunter

(#52776) Tuomas: Mért? :D mikor 5-6 meccse az van, hogy összeütköznek a játékosaim, van 2-szer annyi megy kapura a lövéseimből mint a másiknak, de mégis 2 góllal vezet :D Vagy nagy nehezen megszerzem a vezetést és ő végigszalad a félt pályán 1 játékosával és belövi? :D

Xbox One: bandymnc

(#52779) biceps válasza Pöttön (#52774) üzenetére


biceps
tag

Igen, egy 2. világháborús játék jöhetne. Én is arra várok. :K

PSN ID: BulldozerHUN

(#52780) Tuomas válasza bandi0000 (#52778) üzenetére


Tuomas
addikt

Ja, én is ezt szoktam csinálni az ellenféllel fél-profi szinten :DDD
Mondjuk én most a profi módot tolom, és olyan gólokat lövök, hogy jaj :D
Te milyen szinten játszod?

We were here

(#52781) bandi0000 válasza Tuomas (#52780) üzenetére


bandi0000
nagyúr

gép ellen nem játszok, csak az UT-t tolom online ez a szar :D

Xbox One: bandymnc

(#52782) Tuomas válasza bandi0000 (#52781) üzenetére


Tuomas
addikt

Jaa hát így már értem :D
Na én ezért nem tolom on-line :D Meg az UT-t sem kezdtem még el..

We were here

(#52783) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Napi hülyekérdés, mert ebben nem vagyok otthon. PS4-en minden játéknak van trialja?

Live-Die-Respawn

(#52784) Tuomas válasza oriic (#52783) üzenetére


Tuomas
addikt

Asszem, ha van ps+-od, akkor minden játékot 1 óráig kipróbálhatsz

We were here

(#52785) A`rpi válasza oriic (#52783) üzenetére


A`rpi
addikt

The Crew, és Far Cry 4-nek tuti van. Többit nem tudom.

(#52786) losilee1337 válasza Tuomas (#52784) üzenetére


losilee1337
aktív tag

De hogy ilyen véletlen sincs,pár játéknál van az igaz de közelsem mindnél.

[ Szerkesztve ]

Psn id: HungaryLosi

(#52787) oriic válasza Tuomas (#52784) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#52788) LeventeV válasza bandi0000 (#52778) üzenetére


LeventeV
senior tag

Pedig ez egy nagyon jó tápolós rész.
Ha eljutsz a toronyba, akkor használd a pisztolyt, térj ki a támadások elől. Nagy eséllyel ő is ezt fogja csinálni, és ha szerencséd van akkor leugrik a torony tetejéről és meghal. :P

Azonban a lámpa innen még messze van. A torony mögött van a templom, azon keresztül kell juss, tele van ellenféllel, és csak utána lesz mentés. Azonban még a torony előtt van egy shortcut, amit majd kinyithatsz ha keresztül mész a templomon.

(#52789) mrhitoshi válasza oriic (#52783) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem hiszem. Bár ennyire nem böngésztem még a Store-ban, de szerintem mindegyiknek nincs.

(#52777) GazRic: Nem tudok róla, pedig vannak durva laggok is. Tegnap a mocsárban nagyon szenvedtem. A vízzel való interakció nagyon beakasztja az FPS-t. :(((

[ Szerkesztve ]

PS4

(#52790) tepenzed válasza mrhitoshi (#52789) üzenetére


tepenzed
őstag

nem hogy mindegyiknek, de kb 2-3 játéknak van az összes ps4 játék közül xD

(#52791) Tuomas válasza losilee1337 (#52786) üzenetére


Tuomas
addikt

Akkor bocsi, én eddig ami játék adatlapjára rámentem, annál volt. Azt mondjuk nem tudom melyik volt már, és közel se néztem végig az összeset :D :B

We were here

(#52792) losilee1337 válasza Tuomas (#52791) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Ok csak jeleztem. :R

Psn id: HungaryLosi

(#52793) Tuomas válasza losilee1337 (#52792) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi, hogy pontosítottál :))

[ Szerkesztve ]

We were here

(#52794) Madwe válasza oriic (#52783) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#52795) mrhitoshi válasza Madwe (#52794) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Wow A How to survive elérhető PS4-en ? Fain. Már mióta megakartam venni.

Szar PS4 csak ennyit tud. ;]

[ Szerkesztve ]

PS4

(#52796) bandi0000 válasza LeventeV (#52788) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Templom megjerülésénél véletlen nem egy kis utcán kell végig menni ahol van pár vérfarkas?

Xbox One: bandymnc

(#52797) LeventeV válasza bandi0000 (#52796) üzenetére


LeventeV
senior tag

A torony mellett van egy rácsos vasajtó, amit ha kinyitsz, elérhetővé válik egy létra. Ha azon lemész, akkor a templom bejáratához jutsz, azonban ezt csak lentről tudod kinyitni, így muszáj végigmenj egyszer a templomon. Ha a templomon túljutsz, akkor lesz egy kisebb városrész, ott lesz pár farkas (3-4), aztán lesz egy temető szerű kert, majd megint egy kápolna, és abban van a Blood Starved Beast. Menteni csak akkor tudsz majd, ha legyőzöd. Úgyhogy érdemes eljutni a shortcutig, aztán meg párszor újrajárni a terepet, mert miután a vadászokat legyőzöd, azok többet nem fognak vissza jönni. Ellenben azok a görbe hátú csuklyás valamik, meg a szaladó manó szerű izék könnyű célpontok, és elég sok blood echot adnak.

Tipp: a szaladó farkasizék félnek a tűztől, van hogy nem is támadnak meg ha a bal kezedbe a Hunter Torch van. A csuklyás görbehátúak mérgeznek, és van egy támadásuk amikkel vagy 5öt belédvágnak. Azokat egyenként kell leszedni. Ezek ellen is és a Blood Starved Beast ellen is hatásos a tűz, úgyhogy legyen nálad Fire Paper, főleg a Boss Fightnál.
Olyan ruha legyen rajtad, ami viszonylag jó védelmet nyújt a Slow Poison és a Physical attack ellen.
Legyen nálad Antidote is. :D

[ Szerkesztve ]

(#52798) bandi0000 válasza LeventeV (#52797) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Kösz szépen, a mérgezö vackokat mindig egymás után szedem le majd kiderül este hazaérek nyomom 😃 szal akkor főellen legyőzése elött nem tudok menteni? Király, hol tartok mennyi lehet még a végéig?

Am ha nem bánod megkeresnélwk pv ben mert a sok szuttyot amit kapok nem tudom hogy mi :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#52799) d3tox1c válasza bandi0000 (#52773) üzenetére


d3tox1c
senior tag

En most a pcars-al vagyok igy....
Egyre tobbet jatszok vele, egyre jobban tetszik, egyre jobb koroket megyek.
Aztan mikor idomeronel a cel elott kicsit lecsuszok az ivrol,ket kerek az aszfalton, ketto eppen hogy a fuvon, ez a fos meg kozli velem hogy ervenytelen a koridom + a kovetkezo is.....
Hahaha.
Olyankor komolyan feltem a kontrollert.

(#52800) LeventeV válasza bandi0000 (#52798) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nyugodtan keress meg privátban, s ott folytatjuk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.