Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#52251) Tuomas válasza kari9208 (#52250) üzenetére


Tuomas
addikt

Szia, üdv a klubban :)
Ha teljesen kikapcsolod a konzolod (tehát nem világít rajta semmi) akkor nem hűt tovább, csak akkor amikor készenléti (narancssárga) módba van, és akkor is csak akkor, ha szükségesnek érzi :)
A második kérdésedre vonatkozóan, ha nem világít narancssárgán a kontroller, akkor szerintem feltöltött, mert én készenléti állapotban raktam fel tölteni, és a töltés alatt végig világított. Esetleg vedd le a kábelről, kapcsold be a gépet, és nézd meg, hogy feltöltött-e. A lényeg, hogy miközben tölt, elvileg narancssárgán világít stand by módban.
Hát kell neki a szellőzés, meg a hely. Nem tudom, mennyire szűk helyre van bepréselve, esetleg felfele tud-e távozni a levegő. Oldalt is legyen hely, mert onnan szívja be a frisset.

We were here

(#52252) Tuomas válasza kari9208 (#52250) üzenetére


Tuomas
addikt

Bocsi, lejárt a szerkesztési idő. Mintha az rémlene nekem, hogy az usb áramellátáson kívül azt is be kellene kapcsolni, hogy készenléti módban töltse a kontrollert. Most nem vagyok a gép közelében, nem tudom megnézni, de talán valaki majd megerősíti, vagy megcáfolja :)

We were here

(#52253) marilllyo válasza kari9208 (#52250) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem ilyen utóhűtés csak az x360-on volt.

Gondoltam felmegyek Store-ra és okosan megveszem a TR: Definitive-t. Erre hát nem le van halva a PSN? :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#52254) Tuomas válasza marilllyo (#52253) üzenetére


Tuomas
addikt

Ha készenléti állapotba rakod akkor egy kicsit még ez is hűt tovább. Kb fél perc - 1 perc :D Meg amit utána nem hallani :D

[ Szerkesztve ]

We were here

(#52255) #20844032 válasza marilllyo (#52253) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem, abban nem volt (csak ha utólag heftöltek bele), a ps4-ben viszont van: standby/rest módban a hűtés továbbra is aktív, a hőfoknak megfelelően teker a venti.

(#52256) tarti19 válasza front3r (#52234) üzenetére


tarti19
senior tag

Kifejezetten jól néz ki s még a játékmenet is kellően pörgős, dinamikus. Az animáció a végén pedig parádés.
Úgy néz ki ennyiből, hogy hű marad a nevéhez a kis platformer.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#52257) Remi1234 válasza Tuomas (#52241) üzenetére


Remi1234
aktív tag

A Sonyhoz hamar elért a panasz, ezert a pár hónappal későbbi kontrollerek már strapabíróbb gumizást kaptak.

PSN ID: RemiFungus

(#52258) szarvasbogár válasza A`rpi (#52246) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Ezek a lemezek ahogy a ps3 lemezek is vagyis minden ami blue ray már nem igazán karcolódik mert be vannak vonva valami speckó réteggel. Még a ps2 dvd is egész jól bírja ellenben a ps1 fekete korongjaival amik frankón még a szemüvegtörlőkendőtől is hajszálkarcosoknak! Azokkal tényleg vigyázni kell mert nem túl jó érzés amikor egy-egy 100 fontos darab összegányolódik:D

(#52259) A`rpi válasza szarvasbogár (#52258) üzenetére


A`rpi
addikt

Persze, rendeltetés szerű használatnál karcolódás nem tétel, de ha valaki kímélni szeretné, azt azzal teheti meg ha ritkán cserélni.

(#52260) TazLeacher válasza Remi1234 (#52257) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Erre van valami hivatalos forrásod? Ennél frissebb dologgal nem találkoztam ebben a témában.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#52261) Tuomas válasza Remi1234 (#52257) üzenetére


Tuomas
addikt

Szuper, köszi! :)
Egyébként a kopósabbnál mennyi volt az az idő, amíg lejött a gumiréteg?

[ Szerkesztve ]

We were here

(#52262) kari9208 válasza Tuomas (#52251) üzenetére


kari9208
csendes tag

Szia!
Köszönöm a segítséged! :)
Szívesen raknék fel ide képet,hogy megtudjam mutatni miről is beszélek,de sajnos fogalmatlan vagyok hozzá :( Esetleg ha ebben is tudnál segíteni mutatnék róla képet!
Előre is köszi! :)

(#52263) A`rpi válasza kari9208 (#52262) üzenetére


A`rpi
addikt

www.kepfeltoltes.hu

Ide felteszed a képet és belinkeled. Vagy használod PH beépített képfeltöltő rendszerét.

[ Szerkesztve ]

(#52264) kari9208


kari9208
csendes tag

Sziasztok!
Teljes kikapcsolás elött ti készenléti módba szoktátok állítani a ps4-et és várni pár percet míg lehűl és utánna kikapcsolni? Vagy játszás után egyből teljesen kiszoktátok kapcsolni? Vagy simán a kezdőképernyőn hagyjátok egy kicsit lehűlni?
Szívesen elolvasom mindenki válaszát!
Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#52265) kari9208 válasza A`rpi (#52263) üzenetére


kari9208
csendes tag

Szia!
Köszönöm szépen,megpróbálkozom vele :)

(#52266) Tuomas válasza kari9208 (#52264) üzenetére


Tuomas
addikt

Én napközben, ha még használom, csak készenlétibe, estére teljesen kikapcsolom.
Ha teljesen kikapcsolod (és emiatt nem hűt tovább) akkor sincs baj. Ugye tudni kell, hogy azért (is) hűt tovább a készenléti módba kapcsoláskor, mert bizonyos feladatokat elvégezhet úgy is a gép, pl frissítések letöltése, játékok is futhatnak elvileg tovább. Ha teljesen kikapcsolod, nem végez el semmi feladatot, így a szobahőmérséklet visszahűti :)

[ Szerkesztve ]

We were here

(#52267) A`rpi válasza kari9208 (#52264) üzenetére


A`rpi
addikt

Játék után félórát hagyom a főmenüben, és utána kapcsolom ki.

Készenléti részét én nem használom.

(#52268) kari9208 válasza Tuomas (#52266) üzenetére


kari9208
csendes tag

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150613/DSC_0399_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#52269) Tatyla válasza A`rpi (#52267) üzenetére


Tatyla
őstag

Na kábé ennek semmi értelme...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#52270) #20844032


#20844032
törölt tag

Én nem kapcsolom ki soha. Rest módban van állandóan.

(#52271) kari9208 válasza Tuomas (#52266) üzenetére


kari9208
csendes tag

Elnézést kérek ha esetleg duplán töltöttem fel a képet!
Elég béna vagyok az ilyenekhez.. :(

(#52272) szarvasbogár válasza kari9208 (#52264) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

A melegedéssel annyira sose foglalkoztam. Annyi, hogy a gépet nem rakom puha süppedős szőnyegre, hogy ne kapjon levegőt vagy nem takarom be pokróccal:D a tv állvány alsó polcán van ami egy edzett üveglap jól vezeti a hőt, körülötte nincs semmi tudja szívni fújni a levegőt. Játszok egy órát vagy kettőt vagy tizenkettőt egyben majd kikapcsolom. Így volt ez a régi gépeimnél is így van ez most is. Soha semmi baj nem volt. Ötödik ps3 mat nyúzom sosem volt baja egyiknek sem. Egyszer elmentünk nyaralni és úgy felejtettem a gépet:D legalább hazaérve egyből tudtam folytatni:DDD de nagyon oda akarunk figyelni akkor 10-15 perc főmenü játék után sz.tem elég neki.

(#52273) Tuomas válasza kari9208 (#52271) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát ahogy látom felfele van hely, hogy cserélődjön a levegő, oldalt meg, hogy szívjon be frisset :) Kicsit előbbre húznám (már amennyire lehet, mert ugye hátra fújja ki a levegőt), de ezzel semmi baj nincs, még csak lyukakat se kell rá vágni szerintem. Ahogy elnézem 5-10 centi még van mögötte, az meg bőven elég, hogy felfelé kiszellőzzön.

Angry Rabbit kolléga mutatott nekem ebay-en egy kiegészítő ventilátorsort a gép hátára, ha nagyon melegedne, akkor esetleg érdemes lehet beszerezni egy ilyet, de ezzel valszeg hangosabb is lesz, meg minimálisan nagyobb is.

http://www.ebay.com/itm/121429867715?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

De amíg nem jelez folyamatosan túlmelegedést, addig nem hinném, hogy szükség lenne :)

[ Szerkesztve ]

We were here

(#52274) RunnyJuggler válasza Tuomas (#52273) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Jól ki van találva ez a gépezet, nem kell hozzányúlni.
Ha ez bármiben is segítene, akkor már alapból bele lenne építve, de valszeg csak nem engedi kijönni a meleg levegőt...

(#52275) A`rpi válasza Tatyla (#52269) üzenetére


A`rpi
addikt

Kifejtenéd bővebben?

(#52276) Tuomas válasza RunnyJuggler (#52274) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát annyiban segítene esetleg, hogy kiszívják a ventik a melegebb levegőt :) De úgyis meg fogja látni, nem melegszik ez a gép annyira :)

We were here

(#52277) A`rpi válasza kari9208 (#52271) üzenetére


A`rpi
addikt

:)

Azt a baloldali fehér izét ki kidobnám :DDD (Jól van az ott, csak viccelek.)

Én a helyedben feltenném TV alatt kényelmesen elférne, és még jól is szellőzne.

Esetleg vennék neki Vertical Stand-ot.

[ Szerkesztve ]

(#52278) #20844032 válasza A`rpi (#52277) üzenetére


#20844032
törölt tag

Vertical standot ne vegyetek. Semmire nem jó. Halál hangos lesz tőle a venti is, meg a drive is. Tele vannak a fórumok vele. (sajnos én is vettem)

(#52279) Nescafé válasza #20844032 (#52278) üzenetére


Nescafé
őstag

Meg akkor az egyik oldalon nem is tud szívni?

(#52281) Azt hittem mind a 2 oldalon.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#52281) #20844032 válasza Nescafé (#52279) üzenetére


#20844032
törölt tag

Csak az egyik oldalon szív. És pont nem azon :)

[ Szerkesztve ]

(#52282) kari9208 válasza Tuomas (#52273) üzenetére


kari9208
csendes tag

Az a baj,hogy sajnos nem tudom elöbbrébb húzni,mert teljesen a szélén van. :( Így képről nemnagyon látszik de sajna alig van szabad hely a ps4 hátulja és az állvány hátulja között. :(
Lehet csak én vagyok ilyen aggódos típus de nekem az xbox360 konzolomban ramhűtő sünik vannak+nagyobb hűtöborda plussz a ventik is felvannak húzva. Igaz olyan a hangja kb mint egy helikopternek amelyik felszállni készül de ez engem sosem zavart mert mindig hangosan játszom :)
Játszás közben sosem fújt ki meleg levegőt még nyáron sem inkább max langyosat. A PS4 jóval melegebb levegőt fúj ki igaz szinte semmi hangja nincs,bár én nemtudom hogy hány celsius fok lehet az üzemi hőmérséklete gondolom most nyáron ez a nagy meleg is rádob.. :( Akartam hozzá venni kiterjesztett garanciát de sajna a tescoban nem volt rá lehetőség és ezt annyival indokolták is,hogy nem műszaki cikk.. Na mondom akkor vajon mi lehet pékárú... :D Így sajna csak a gyári 1 év garival tudtam megvenni részletre. Egy kicsit keveslem ezt az 1 év garit. :(

Közületek volt már akinek túlmelegedett a PS4? Ha jól tudom olyankor elkezd villogni most hirtelen nem tudom milyen színnel és ki kell kapcsolni egy darabig.

(#52283) kari9208 válasza A`rpi (#52277) üzenetére


kari9208
csendes tag

Megtartom továbbra is az xbox360-om akárki akármit is mond,ír :) Lekopogom az enyém nemtartozik a selejtek közé,de gondolom ez betudható annak is hogy moddolt a 360-am :) Elférnek egymás mellett :) Xbox-on továbbra is tudunk fifázni haverokkal stb.. :) Ps4-ben meg pöröghetnek a szemnek elkápráztató gamek :D Megjegyzem én már ennél az Ordernél is van mikor azt hiszem bluray filmet nézek :D Csak remélem az új játékoknál nem akarják bevezetni és erőltetni ezt a megjelenítést,hogy felül is és alul is nagy feketeség és nincs kitöltve a tv... (106cm-es LG 3D Led TV-m van) sokszor már kicsinek látom :D
Sajna a felső részen ahol a tv-m van ott még fektetve sem férne el!
Alatta pedig ahol a képen is van a PS állítva semmiképp nem férne be!

(#52284) Tuomas válasza kari9208 (#52282) üzenetére


Tuomas
addikt

'..és ezt annyival indokolták is,hogy nem műszaki cikk.."
:DD
Ez nagyon jó :D
Pirosan villog :) De nem volt nálam ilyenre példa :)
Ha elforgatod? Bár úgy meg furán néz ki :)

We were here

(#52285) A`rpi válasza kari9208 (#52283) üzenetére


A`rpi
addikt

TV alá teszel velemit, aztán meg is van oldva, esetleg felszereled a TV-t a falra.

(#52286) kari9208 válasza kata0467 (#52280) üzenetére


kari9208
csendes tag

Szerintem sokan szeretnének ilyen ipari hulladékot amilyen az enyém :) Főleg azok akiknek folyton meghibásodik és nemgyőznek újat venni.Egyébként tudtam,hogy ha így fényképezem le és rakom fel ide,hogy az xbox is rajt van a képen jópáran belefognak kötni akiknek nincs jobb dolguk,csak nemértem,hogy mi okból... Remekül elfér egymás mellett mind a kettő és személy szerint nekem mind a 2 konzolra szükségem van. :) Lekopogom az enyém már 3 éve megvan és használtan vettem szerencsém volt kifogtam egy zsír újat jasper alaplapos 1-2 eredeti játékkal játszottak rajt és még gari is volt rá. 2 joyal vettem,3 eredeti játékkal minden tartozékával papirok stb 27000Ft-ért.. Ne mondja azt senki,hogy ennyit nem ért meg... :) Ajándék volt ilyen áron főleg,hogy utánna elsóztam jó áron mind a 3 játékot :)

(#52287) kari9208 válasza Tuomas (#52284) üzenetére


kari9208
csendes tag

Hát igen fogtam a fejem amikor ezt meghallottam... És elkezdték,hogy ez játék konzol és nem műszaki cikk.. Na mondom,hogy lehet ennyi sütnivalójuk.. :D
Ez bíztatónak hangzik :)
Neked mióta van meg a PS4-ed? És kb mennyit szoktad használni? :)
Egyébként az lenne a legegyszerübb ha vennék egy normális TV állványt de arra sajna most nincs keret..

(#52288) kari9208 válasza A`rpi (#52285) üzenetére


kari9208
csendes tag

A TV-t felrakni a falra nem lenne rossz ötlet,de sajna ahhoz kellene vennem olyan TV tartót amit a falra lehet rögzíteni.
Majd csak kiokoskodom valamit :D

(#52289) szarvasbogár válasza kari9208 (#52286) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Ne foglalkozz vele, multiplatform rulz;) ja és ritka/ultraritka rulz:DD

(#52290) Tuomas válasza kari9208 (#52287) üzenetére


Tuomas
addikt

Pontosan egy hete :)
Ez az első konzolom, előtte PC-n toltam :)
Hát munka után egy olyan 4-5 órát tuti :D Hétvégén többet :)
Egy fali tv tartó nem vészes annyira ám, 5000 ft körül már lehet kapni.

We were here

(#52291) kari9208 válasza szarvasbogár (#52289) üzenetére


kari9208
csendes tag

Ejjhaaa keményen tolod az ipart :D Te sem mai "gyerek" lehetsz :D
Mindenesetre csak gratulálni tudok ehhez a szép gyűjteményhez :D

(#52292) kari9208 válasza Tuomas (#52290) üzenetére


kari9208
csendes tag

Na hát akkor én is csak gratulálni tudok így utólag is a te PS4-edhez :) Használd egészséggel :D ( Én is ezt teszem :D ) Hmm ha szabad kérdeznem min játszol ilyen "sokat"? :D Online tolod a mókát? :) Ritka az olyan játék ami engem órákra le tud kötni a tv elé de viszont ha találkozom olyan játékkal akkor alig tudom lerakni általában a kontrollert :D
Én mikor utoljára nézegettem igaz az már 1 éve volt kb nagyon borsos áron lehetett csak hozzájutni most nemnagyon emlékszem már de 20 ezer Ft körül.. Ennyire lement volna az ára :)

(#52293) Madwe válasza #98221312 (#52231) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem véletlenül, játékhoz ezek nagyon rosszak! Egyrészt nincs ra szükség, másrészt iszonyatosan megnő tőle az input lag (lenyomod a gombot és nem 30ms alatt reagalja le a jatek, hanem sokkal sokkal több. Érezhetően több, nem lehet azokkal rendesen jatszani)

(#52294) szarvasbogár válasza kari9208 (#52291) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Köszi, első körben csak azokat szerettem volna beszerezni amiket régen játszottunk és szerettem, aztán persze nehéz leállni..:D Jó látni, honnan indult ez az egész és hol tart most a technológia:)

[ Szerkesztve ]

(#52295) kari9208 válasza szarvasbogár (#52294) üzenetére


kari9208
csendes tag

Hát igen,ha valamit elkezd gyűjteni az ember akkor nincs megállás :D
Valóban nagyon jó ezt így látni,de egy mai fiatalnak sajnos ezek nem jelentenek semmit,mert ők csak azon vitatkoznak,hogy melyik platformon milyen grafikával és milyen felbontásba és hány fps-el fut egy adott játék... Bezzeg még annó pl nintendon is milyen jókat szórakoztam a marion,tini ninja teknőcökön stb.. :D Ja és persze azt nem hagyhatom ki mikor kisrác koromban nintendon tv elött lövöldöztem a kacsákat meg a repülő tányérokat :D Mekkora szórakozást nyújtott :D Ezt egy mai fiatal el sem tudja képzelni :D
Nem mint ha én olyan nagyon öreg lennék ( 23 éves vagyok ) de hálIstennek nem tartozom a mai fiatalok közé semilyen téren :)

[ Szerkesztve ]

(#52296) Tuomas válasza kari9208 (#52292) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi! :DDD
A last of us-al.. Kevés játékba tudom így beleélni magam, de ez... :D Csak akkor teszem le a kontrollert, ha már besokallok, illetve akkor se teszem le, elkezdek fifázni.. Csakhogy ott meg nem tudok 100%-ban koncentrálni, mert azon agyalok, hogy mi lesz a last of us folytatása... hogyan megyek tovább :D :D
Online még nem, de tervezve van :) Az ismertségi körömben senki nem ps-ezik, úgyhogy új emebereket kell keresni :DDD

We were here

(#52297) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Tameiel Unlimitedet megvette valaki? Milyen az irányítás? Anno a final Fantasy XIVben halálra idegesített, ezért kérdem.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#52298) ImpersonatoR válasza szarvasbogár (#52289) üzenetére

Az erősítőre dugod a konzolokat és az megy a tv be gondolom.
Az erősítő videojelet hdmi pass through ra állítva érzed, hogy hozzáad valamennyi input lagot mint köztes láncszem a TV és a konzol között?
Nekem most siman a TV re van kötve de nincs rajta annyi bemenet mint kéne es marha idegesítő átdugdosni mikor mit akarok használni.

(#52299) tarti19 válasza #20844032 (#52278) üzenetére


tarti19
senior tag

Linkjelj már forrást kérlek. Nem igazán hiszek én ebben, hiszen van, hogy 10-12 órát megy a gép állítva.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#52300) kari9208 válasza Tuomas (#52296) üzenetére


kari9208
csendes tag

Mindenki azt mondja,hogy az mennyire jó játék :D Nemtudom elképzelni,hogy miért isteniti mindenki annyira de már én is megrendeltem és jövőhéten már a kezemben lesz utánna meg a PS4-ben a Last Of Us :D Olyan hosszú egyébként a játék,hogy egyhuzamba 4-5 órákat játszasz rajta? :D Már nagyon kiváncsi vagyok rá :D
Én sem játszok online,xboxomon sem játszottam :) Én is így vagyok egyébként,hogy az ismerősi körömben senki nem ps-ezik :D
De én évekig jól megvoltam online multi nélkül is,szerintem ezután is megleszek :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.