Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#52351) kari9208


kari9208
csendes tag

Ki,hogy szokta tölteni a joy-t?
Megvárjátok míg teljesen lemerül és csak azután dugjátok rá a ps-re tölteni? Vagy mielött teljesen lemerülne?
Nem tesz kárt a joy akksijában ha mindig teljesen lemerítem?
Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget! :)

(#52352) kari9208 válasza Tuomas (#52348) üzenetére


kari9208
csendes tag

Hmmm :) Akkor ez a Last Of Us ilyen lopakodós bújkálós game? :) És nagyrészt folyton lopakodni és bújkálni kell benne? :)
Biztos nehéz lesz nekem a játék,mert nehezen tudok a játékokban spórolni a tölténnyel :D
Nem tudom,esetleg szemüveg tisztító kendő vajon jó lehet hozzá? Talán nem karcolná meg jobban :(

(#52353) sting2


sting2
addikt

Nagyon nagy játéknak tartom a The Witcher 3-at.
A történetvezetése, a szereplők, a szinkronhangok, a világ, mind mind egytől - egyig egy külön játékként is megjelenhetne.
De, nem tudok elvonatkoztatni a sok sok technikai anomáliától.
Azt hittem igen, de nem.
Sajnos, mert a TLOU volt az utolsó igazán berántós élményem.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#52354) kari9208 válasza Because (#52349) üzenetére


kari9208
csendes tag

Hmm ez érdekes :(
Gyanítom,hogy már akkor megkarcolódhatott a ps4-em mikor csomagoltam ki és szedtem le róla azt amivel körbe volt csomagolva gyárilag :( Csak valószínűnek tartom,hogy nem vettem észre,mert lehúzott redőnynél a hűvös szobába csomagoltam ki.
De mindenesetre ez aggasztó,hogy ennyire kényes ez a felület :( De aztán lehet,hogy csak én vagyok ilyen szerencsecsomag mert miután hazahoztam pénteken az üzletből mikor bontottam ki a dobozát itthon faszán elszabtam véletlenül az egyik szélét a doboznak és egészen a közepéig szakadt lefele :( Persze tudom az csak egy doboz de akkor is ügyes vagyok,hogy már az első nap sikerült szétcsesznem a dobozát...

(#52355) Because válasza kari9208 (#52354) üzenetére


Because
őstag

amikor az xbox-ot vettem, rákérdeztem kell-e a garanciázáshoz a doboz, mondták nem -> ment is a kukába (nincs azért ennyi hely itthon)

[ Szerkesztve ]

(#52356) Tuomas válasza kari9208 (#52352) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát nem feltétlen lopakodós, de néha jobb csendben hátulról elintézni az ellenfelet :D Minden egyes megspórolt töltény növeli a túlélés esélyét. De amellett lehet őket vascsővel, deszkával, meg bézbózütővel náspángolni de azok is fogyó eszközök egyrészt másrészt meg ha sokan vannak akkor nem sokat ér :)
A szemüvegtisztító jó :)

We were here

(#52357) kari9208 válasza EnterR (#52350) üzenetére


kari9208
csendes tag

Értem. Csak azért kérdeztem,mert ha rest mode-ba kapcsolom akkor a tv-m automatikusan kikapcsol pár perc elteltével és mikor kilépek a rest mode-ból akkor mindig újra be kell kapcsolnom a tv-met is.
Persze ez legyen a legnagyobb gondom,csak mondom azért rákérdezek,hátha :)

(#52358) Tuomas válasza kari9208 (#52354) üzenetére


Tuomas
addikt

Ha teljesen megkarcolódik, van még remény:
[link]

És még egy:
[link]

:DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#52359) d3tox1c válasza kari9208 (#52352) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Telefon töltő,tökéletes.

(#52360) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Szeretnék 1 ismerőssel közösen vásárolni digitálisan játékokat. De neki usa nekem eu-s a profilom. Valahogy megtudjuk osztani azokat a játékokat amik nem közösek vagy pl neki is kellene 1 eu-s profil hozzá?

(#52361) gyuromoj


gyuromoj
veterán

E3 2015 - a Bethesda véletlenül bejelentette a Dishonored 2-t

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#52362) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lebukott a Dishonored 2

szerk: Á, kollega gyorsabb volt. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#52363) EnterR válasza kari9208 (#52351) üzenetére


EnterR
veterán

Li-Ion akksi van benne, ami nem nagyon szereti, ha teljesen lemerítik. 1 csíknál vagy alacsony töltöttségi szint jelzésekor szoktam töltőre tenni, és egyhuzamban töltöm fel a kontrollert, addig nem használom.

PSN ID: marquuard

(#52364) kari9208 válasza EnterR (#52363) üzenetére


kari9208
csendes tag

Húúú még jó,hogy időben megkérdeztem,mert játszottam és a ps jelezte,hogy az akksi szint alacsony megnéztem és már nem volt 1 csík sem a joy akksijánál és azonnal ki is kapcsoltam a joy-t. Köszönöm a segítséged,akkor ezt észben tartom és én is úgy fogom tölteni a joy-t :)
Ez most nagyon hülye kérdés lesz :D De azt nem lehet beállítani esetleg,hogy ha ki van teljesen kapcsolva a ps akkor is töltse a joyt ha rádugom az usb-t? Csak 2 féleképp lehet tölteni ugye? Ha készenléti állapotba van a ps vagy ha be van kapcsolva.

(#52365) varadigabor válasza kari9208 (#52354) üzenetére


varadigabor
senior tag

Enyém is mikro karcos lett. Rendeltem kínából carbon fóliát aztán lefóliáztam.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#52366) #20844032 válasza kari9208 (#52364) üzenetére


#20844032
törölt tag

A világon semmi nem fog történni. Amikor a kontroller csumára lemerül és kikapcsol, még tele van töltéssel az akksija. Gyakorlatilag ezeket az akksikat normál körülmények között nem is tudod kisütni (persze ha nagyon lemerült állapotban néhány évre a polcon felejted, akkor ez megtörténhet, de még erre is kevés az esély).

/de ha ez be is következne, azután azt az akkumulátort többé fel sem tudod tölteni. Tehát ez nem olyan, hogy ettől romlik, vagy bármi.

[ Szerkesztve ]

(#52367) delibab válasza Dani3457 (#52343) üzenetére


delibab
senior tag

Igen, de lehet, hogy át lehet állítani, ezt nem tudom...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#52368) kari9208 válasza Tuomas (#52358) üzenetére


kari9208
csendes tag

Nagyon állat :D
Ügyes a kölök de rohadtul nem szívbajos :D
Én nem mernék közelíteni a ps fele semilyen éles tárgyal :D

(#52369) Dani3457 válasza delibab (#52367) üzenetére


Dani3457
tag

Már meg van :) xbox menü után ps kegyetlen

(#52370) kari9208 válasza #20844032 (#52366) üzenetére


kari9208
csendes tag

Értem :) Ennek örülök,hogy ezeket az akksikat már ilyen jól megtervezték :)
Hát azt hiszem azt nem kell kivárnia senkinek sem,hogy hosszabb ideig porosodni hagyjam a joy-t :D

(#52371) kari9208 válasza varadigabor (#52365) üzenetére


kari9208
csendes tag

Azt hittem,hogy ezzel csak én vagyok egyedül,hogy ilyen hamar meg is karcolódott... Mióta van meg neked a ps4-ed? :)
Esetleg linket tudnál mellékelni nekem? (Csak kíváncsi vagyok,hogy milyen fajták vannak)
Nem volt nehéz rárakni? :)

(#52372) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#52373) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

ARK: Survival Evolved jön PS4-re is Morpheus támogatással.

Live-Die-Respawn

(#52374) N@idia válasza oriic (#52373) üzenetére


N@idia
őstag

Nem RealEyes támogatással ? ;] Csak viccelek :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#52375) oriic válasza N@idia (#52374) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is de. :DDD

Live-Die-Respawn

(#52376) Newyorker


Newyorker
addikt

Gyors kérdés! BF4-be mi az oka annak, hogy a tank fegyverzete a gyári állapotba állt vissza és amiket kiunlockoltam hiába állítom be akkor is a kezdőfegyverzettel jön ki?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#52377) aizen92 válasza Newyorker (#52376) üzenetére


aizen92
addikt

Tipikus update utáni elcseszés. Mióta kint van a játék PC sokszor előfordul most én is ezzel szívok PS4en. Valamiért nem megy fel a push erről a szervernek.
Javaslat a probléma megoldására: battlelog.com weben próbáld meg beállítani és ott rámenteni.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52378) N@idia válasza aizen92 (#52377) üzenetére


N@idia
őstag

PC-n is ez van nem csak PS4-en én még a fegyvereknél is tapasztalom beállítom és nem teszi rá. Egyenes vicckategória amit művelnek ezzel a szerencsétlen játékkal, inkább adnák ki a bf3-at remasternek az legalább etalonnak számít valamilyen szinten :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#52379) LeventeV


LeventeV
senior tag

Azoknak szól a kérdés, akik már megszerezték a Platina trófeát a Bloodborne-ban.

Hogy lehet eljutni Pthumerian Queen Yharnam bosshoz? Muszáj végigcsinálni sorban a Chalice Dungeon-okat, vagy kóddal is beugorhatsz egy már elkészült labirintusba?

(#52380) #20844032 válasza LeventeV (#52379) üzenetére


#20844032
törölt tag

A kérdés technikailag jó, nekem akkor lett meg amikor még széjjel volt rohadva az egész multirész, meg agyon volt szabályozva, így technikailag nemtudom, de mivel ha máshoz mész be, az neked nem lesz meg akkor sem, ha lenyomjátok. Ahhoz neked kell megnyitni a dungeont, ergo végig kell menni.
Szal igazából a kérdésre mindegy mi a válasz :)

(#52381) #20844032 válasza LeventeV (#52379) üzenetére


#20844032
törölt tag

Illetve azt gondolom tudod, hogy dungeonba nem a coop kódjával mész be, hanem a dungeon glyphjével (merthogy vannak random generated dungeonok is). Amikor rákeresel egy adott glyphre, ott kiadja a bentlévő játékosok neveit, akikhez bemehetsz. De mint mondtam (akárcsak a "kinti" coopnál) ezesetben neked nem lesz meg a boss, csak az xp-t kapod meg érte.

Szerk: De amúgy a dungeonok elég gyorsan végig lehet gyalulni ha nem akarsz feltúrni mindent biszbaszt, mer kb egykaptafa mind, és a legnagyobb részük kvázi opcionális. Bossoknál lehet szopni (főleg defiledben). Ha elunod, hívj be segítségetnekem 2 keményebb csatám volt ott (a Pthumerian Descendant, meg a Queen).

Szerk2: Gondolom tudod, hogy mindet nem kell lenyomni, "csak" ezeket:
- Pthumeru Chalice (3 layers)
- Central Pthumeru Chalice (3 layers)
- Lower Pthumeru Chalice (4 layers)
- Ailing Loren Chalice (you need to find two "Bastard or Loran" items, needed to create the next dungeon - you could find these as early as the first layer, or much later, but play at least until you find the Beast Claw weapon in Layer 2)
- Defiled Chalice (3 layers - you have half HP throughout this dungeon, which makes the bosses *brutal*)
- Pthumeru Ihyll Chalice (3 layers, Yharnam, Blood Queen of the Old Labyrinth is at the bottom)

[ Szerkesztve ]

(#52382) EnterR


EnterR
veterán

A konzol keskenyebbik részénél (amit a LED választ el) van légmozgás? Csak a másik oldalon érzem, hogy forgatja befelé a levegőt. A bluray felőli oldalon is van rácsozat, de nem érzek ott semmit.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#52383) Blashe


Blashe
aktív tag

PS4 Playstation plus 365 napos előfizetést honnan tudok beszerezni a legolcsóbban ?

(#52384) Dambi


Dambi
csendes tag

Sziasztok!
Az öcsém profilja van megosztva a gépemre.A profilommal belépve látom a játékait,el is indulnak, nincs is ezzel gond.Viszont tegnap töltötte fel 3 havi Plus-al a profilját,de én azt már nem kaptam meg az én profilomra.Én úgy tudtam, hogy a játékok mellett a Plus is osztódik.Vagy rosszul tudom?Köszönöm!

Ktm RC8

(#52385) A`rpi válasza Blashe (#52383) üzenetére


A`rpi
addikt

http://www.argep.hu/main.aspx?suche=PlayStation+Plus+365

Hacsak nem tudod átvenni személyesen, szerintem észterűbb ha az account-odhoz hozzá adod a bánkártyádat, és így rendezed le.

(#52386) Blashe válasza A`rpi (#52385) üzenetére


Blashe
aktív tag

Egyébként igazad van. 1000 Ft-ot spórolhatok, ha személyesen veszem át. Így Store-on keresztül is 15k. Akkor lehet, hogy inkább ez lesz igen. Köszi a gyors választ!

(#52387) A`rpi válasza Dambi (#52384) üzenetére


A`rpi
addikt

Sziasztok!
Az öcsém profilja van megosztva a gépemre.A profilommal belépve látom a játékait,el is indulnak, nincs is ezzel gond.Viszont tegnap töltötte fel 3 havi Plus-al a profilját,de én azt már nem kaptam meg az én profilomra.Én úgy tudtam, hogy a játékok mellett a Plus is osztódik.Vagy rosszul tudom?Köszönöm!

Csak a letöltött tatalom, és az online játékhoz való jogosultság osztódik, minden más szolgáltatás csak arra az accountra érvényes amin elő lett fizetve. (öcséd profilja)

Ennek megfelelően az ingyenes játékok csak a plusszos profil esetedben (öcséd profilja) library-jéhez adódik hozzá, de ugyanez elmondható az 1GB online tárhelyről és plusszosoknak járó extra kedvezményről is.

(#52388) marilllyo válasza Blashe (#52386) üzenetére


marilllyo
veterán

Jajj én múltkor láttam 13.750-ért ingyen postával. Ha gép előtt leszek megkeresem neked.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#52389) Dambi válasza A`rpi (#52387) üzenetére


Dambi
csendes tag

Akkor már értem,minden tiszta.Köszönöm a gyors választ.

Ktm RC8

(#52390) Dicker válasza marilllyo (#52388) üzenetére


Dicker
őstag

(#52391) Dambi


Dambi
csendes tag

Akinek van kedve vegyen fel.
Multi címek ezek vannak:

Dark Souls 2
Cod AW
Elder Scroll Online

ID: Dambudzo76

Ktm RC8

(#52393) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#52394) LeventeV válasza #20844032 (#52381) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszi a segítséget.
A héten nekiülök és megpróbálom végigvinni. Már csak a Beast Claw hiányzik meg a Yharnam-os trófea. :D

(#52395) marilllyo válasza Dicker (#52390) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen..ez volt az!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#52396) N@idia válasza oriic (#52392) üzenetére


N@idia
őstag

Na a Doom4 az nagyon brutális lett engem megvettek kilóra tuti befogom szerezni :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#52397) oriic válasza N@idia (#52396) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hjaja király lesz, kicsit olyan mint az első és 3. rész keveréke.

Live-Die-Respawn

(#52398) vg válasza oriic (#52397) üzenetére


vg
addikt

Alig várom, hogy ebből is legyen majd olyan trailer/igazi összehasonlító videó mint Aliens: Colonial Marines és a Witcher 3-ból volt.

(#52399) oriic válasza vg (#52398) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint mire gondolsz? Hogy a trailer hogy nézett ki, meg milyet lett a végső játék? Nézd, a Rage, meg a Wolfenstein sem lett rondább szerintem mint a bemutató trailerek.

Live-Die-Respawn

(#52400) bandi0000 válasza oriic (#52392) üzenetére


bandi0000
nagyúr

király lesz biztos, bár ez elég hentelős játéknak tűnik amihez nekem nincs idegzetem, a Bloodborne-ban is már szaladgálok de akkor sem tudok előre haladni :D

Xbox One: bandymnc

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.