Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#52601) gyuromoj válasza oriic (#52599) üzenetére


gyuromoj
veterán

E3 2015 - a Heavy Rain és a Beyond: Two Souls is jön PS4-re

Hoztam hozzá linket. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#52602) PandaMonium válasza oriic (#52599) üzenetére


PandaMonium
őstag

Na, végre valami. :) Heavy Rain-t annó végigjátszottam PS3-on, csak ajánlani tudom mindenkinek aki még nem próbálta, fantasztikus.

What I cannot create, I do not understand

(#52603) k4rL^ válasza PandaMonium (#52598) üzenetére


k4rL^
senior tag

Miért mi a baj az exFAT-tal? Külső vinyókat azzal érdemes formázni.

(#52604) Tuomas válasza k4rL^ (#52603) üzenetére


Tuomas
addikt

Ezt kifejtenéd? :) Miért jó az exFAT?

We were here

(#52605) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Uncharted 4 videót most néztem meg... nem találom a szavakat hogy mondjam el. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#52606) tuki2200 válasza oriic (#52599) üzenetére


tuki2200
senior tag

Ps nowban mar 2 hete elérhető ráadásul az UK-Ben ingyen

(#52607) boost


boost
addikt

Szerintem elég gyenge volt a Sony prezentáció. Sony only címekből meg főleg. Egyedül a sokadik Uncharted volt, ami ért valamit. A jó játékok mind multiplatformok.

A Last Guardian.. azzal a csúfsággal elő mertek állni... Szerintem azt a mai napig PS3-on fejlesztik, az első generációs PS3 fejlesztőkészlettel... Ultragáz. Ráadásul amit eddig mutattak az nagyon unalmas volt. Szerintem ez pont olyan szintű játék lesz, mint az új Duke Nukem.. Kihozzák, mert így is megveszik páran, de gyorsan elfelejtjük majd.

(#52608) k4rL^ válasza Tuomas (#52604) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nincs fájl nagyság limit, majdnem minden támogatja, jelen esetben ha valaki a PS4-et akarja videónézésre használni, akkor csak azzal tudja megoldani, ha nem akar másik gépet streamelni.

(#52609) Tuomas válasza k4rL^ (#52608) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi, szuper, ez lesz az én formátumom :D

We were here

(#52610) PandaMonium válasza k4rL^ (#52603) üzenetére


PandaMonium
őstag

Semmi baj nincs az exFAT-al, de mikor én írtam még csak Tuomas válaszát láttam és azt hittem tényleg csak FAT32-t fogad el. :)

(#52607) szgergely: Asszem itt lincselés lesz. ;]

What I cannot create, I do not understand

(#52611) front3r válasza boost (#52607) üzenetére


front3r
őstag

Hát pedig a TLG minden volt, de nem unalmas. Neked most csak egy videót mutattak, de játszani egészen más, mikor neked kell kitalálni azokat, amit a videóban láttál. Valószínű ilyen lesz az egész játék, de ez nagyon tetszetős és egyedi dolog! Tele van hangulattal az a trailer!

De szerintem elírtad a címét, és te a Black Ops 3-ra akartad ezt írni, mert arra ez a mondandód teljesen megfelel! :D

No Man's Sky: Áhh ezt a játékot nagyon várom! Nem baj ha nem jelenik meg idén, csak legyen nagyon fasza, tőlem 2018-ban is megjelenhet, CSAK LEGYEN MEGUNHATATLAN!

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#52612) Tuomas válasza PandaMonium (#52610) üzenetére


Tuomas
addikt

Jaa - jaa, az meg az én saram volt, mert nálam az az elterjedtebb :D :B
Sorry a félig hiányos infóért! :)

We were here

(#52613) Logen88 válasza gyuromoj (#52601) üzenetére


Logen88
aktív tag

Ezt a hírt mennyire vártam már, királyság. :)

The Last of Us is a masterpiece.

(#52614) bolha23


bolha23
aktív tag

Nem tudom itt egyesek milyen konferenciát néztek, de a hozzám hasonló idősebb játékosok érzelmeit alaposan felkorbácsolta a Sony az FF7, Shenmue3 bejelentéssel.

Mondjuk így...

(#52615) Kakaduku válasza bolha23 (#52614) üzenetére


Kakaduku
senior tag

+1 egyetértek, de én most csak olvasom a hozzászólásokat és inkább nem kommentálom. Szerintem elég ütősek voltak a címek és a bemutatott anyagok is. Az E3 alatt egy jó pár cím került fel a "kötelező" listámra. :DDD

(#52616) gyuribácsi88 válasza bolha23 (#52614) üzenetére

Ezzel én is így vagyok, mondjuk nem tagadom hogy a GT7 nagyon hiányzott. Viszont a többi rendben van.

Összességében szerintem az idei egy egész jó E3 volt, mindenki villantott valamit. A legnagyobb meglepetést csodák csodájára nekem idén az UBI okozta, pozitív értelemben persze.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#52617) Kakaduku válasza gyuribácsi88 (#52616) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Várjuk ki a végét, de igazából én is így vagyok vele. Elég sok címet hoztak és a bemutatók alapján (tudom, nem szabad a videókra alapozni) ígéretes az összes címük. Reméljük összeszedik magukat. ;]

(#52618) Ronam


Ronam
addikt

Próbálta már valaki a Media Player-t? Hálózati lejátszást próbáltam az előbb, de ezt írja: Cannot access this media server. It is not allowing access from this PS4. Check the settings of the media server. Tv-ről simán elérem a laptopot. Windows 8.1 van a gépen.

(#52619) adamssss válasza mrhitoshi (#52591) üzenetére


adamssss
veterán

Így értem mire céloztál. Szerintem a Morpheusal az a gond, hogy hogy demózod.? A nagyközönségnek nem tudod átadni az élményt. Szerintem ezért kétélű egy ilyent mutogatni.

Én személy szerint mindent megkaptam amire számítottam az E3-on. Ami érdekelne az a GT7, illetve egy Order folytatás, mert a sztori nagyon félbe maradt...

Az új kontrollerbe nekem max a nagyobb aksi hiányzik, de az sem nagyon mert a legtöbbször tudom vezetékről használni.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#52620) k4rL^ válasza Ronam (#52618) üzenetére


k4rL^
senior tag

Milyen médiaszervert használsz? Azt olvastam, hogy a codec-kel vannak problémák, de megy, még ha nem is minden fájl.

(#52621) gyuribácsi88 válasza Ronam (#52618) üzenetére

Nekem megy, a sima hálózathoz nekem se csatlakozik, de van a gépemen serviio és azon keresztül meg simán. Nagyon gyors egyébként a lejátszó, nem tölt semmit, azonnal indít, és beletekerni is villámgyorsan lehet a filmbe. Feliratokkal nem tudom mi a helyzet, majd ránézek azokra is.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#52622) tuki2200 válasza Ronam (#52618) üzenetére


tuki2200
senior tag

Ha tv-rol eléred miért kapcsolnad be a ps-t pluszba hozza? Nem értem amúgy ezt a koncepciót USB-t is bedugom a tv-be es jatsza miért kapcsoljam be a ps-t ?

[ Szerkesztve ]

(#52623) IzI


IzI
senior tag

Hi

Egy kérdésem lenne,hogy mennyire lehet böngészni a gépen,lehet annyira mint egy pc-n? Behoz minden oldalt és megfelelő sebességgel.

(#52624) Ronam válasza tuki2200 (#52622) üzenetére


Ronam
addikt

Mert nincs akkora Pendrive-om amire felfér egy 1080p-s film, se külső vinyóm. Egyszerűen csak szerettem volna kipróbálni, éreztem hogy lesz valaki aki felteszi a kérdést...

(#52620) k4rL^: Nincs semmi külön, csak a Windows beépítettet használnám. Windowsban megvan osztva a Filmek mappám, de b**zik csatlakozni.

(#52621) gyuribácsi88 : Megpróbálom majd akkor Serviio-val.

(#52625) adamssss válasza IzI (#52623) üzenetére


adamssss
veterán

Teljesen jól. Mindent támogat. PC-n az egyedüli előny az egér, de egyébként minden ok a PS böngészőjével.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#52626) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#52621) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Serviioval hogyan csatlakoztatod?

(#52627) boost válasza bolha23 (#52614) üzenetére


boost
addikt

Az FF7et én is várom, de az is multiplatform. Shenmue3 -t direkt nem értékelem, semmi nem derült ki róla, csak, hogy lesz. Egy év múlva amjd meglátjuk,hogy kb milyen, addigra már lesznek trailerek.

(#52628) gyuribácsi88 válasza RunnyJuggler (#52626) üzenetére

Nálam minden egy hálózatra van kötve, a pc-m pedig 0-24 megy. (látja a ps4 a serviio-t mivel egy hálózaton van minden)

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#52629) Angry Rabbit válasza Pöttön (#52593) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Ha jol emlekszem,akkor talan az elso open world jatek volt anno meg Sega Dreamcast-ra. Sejtesem szerint erre a gepre az ifjabb nemzedek nem is emlekszik,de en hetekig jartam dolgozni a kikotobe es hordtam az arut egyik helyrol a masikra. Az egyik olyan jatek volt amit mig elek nem felejtek el.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#52630) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#52628) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Ja, megvan, csak hozzá kellett adnom a mappát.

Frankón átmegy a FHD film, mondjuk a ps4-et utp-vel kötöttem rá a routerre, azért az is segíthet.

(#52631) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Mivel látom, hogy megy a DLNA-n a görcsölés: Legegyszerűbb ha PS3 Media Server-t használtok, a neve ellenére minden DLNA kompatibilis eszközre képes streamelni problémamentesen. Támogatja a feliratokat meg minden kutya fülét amire az embernek szüksége lehet. Persze a korábban említett Serviio is jó alternatíva.

What I cannot create, I do not understand

(#52632) mrhitoshi válasza oriic (#52599) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Na ez egy jó hír. :C

(#52606) tuki2200: Ingyen ? Hogy-hogy ?

PS4

(#52633) k4rL^ válasza PandaMonium (#52631) üzenetére


k4rL^
senior tag

Igen ez a legegyszerűbb megoldás, de érdemes a továbbvitt verzióját használni, a PS3-t már nem fejlesztik.
Universal Media Server, aki máshoz is használja és a megjelenésre is rámegy stb, oda jobb a plex, serviio, openelec, kodi stb.

[ Szerkesztve ]

(#52634) Ronam


Ronam
addikt

(#52635) IzI válasza adamssss (#52625) üzenetére


IzI
senior tag

Köszi

(#52636) Tuomas


Tuomas
addikt

Na akkor nekem is lenne kérdésem a megosztással kapcsolatban: Sikerült megcsinálnom, hogy a külső vinyót rádugva a gépre lássa a ps4. Látja is a mappákat szépen, na de a mappáknak nincs tartalmuk, pedig avi is van, meg mkv is.
Amik a gépen vannak képek pl, azokat megjelenítette. Ez miért van? Valaki? :R

We were here

(#52637) marilllyo


marilllyo
veterán

Feliratot viszi a ps4-es médialejátszó?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#52638) PandaMonium válasza k4rL^ (#52633) üzenetére


PandaMonium
őstag

Köszi a linkért, nem ismertem még az Universal Media Server-t. :)

What I cannot create, I do not understand

(#52639) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#52640) losilee1337 válasza tuki2200 (#52606) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv uk a accountal ?mert én nem találom.

Psn id: HungaryLosi

(#52641) k4rL^ válasza oriic (#52639) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ez nagyon jó hír, már csak ne butítsanak sokat a grafikán és kapunk egy jó NFS-t. Tuti, hogy beszerzem majd.

(#52642) Pöttön válasza Ronam (#52634) üzenetére


Pöttön
őstag

Még mindig jól néz ki! :C

(#52639) orichalcos: Ez jó hír! :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#52643) aizen92 válasza k4rL^ (#52641) üzenetére


aizen92
addikt

Engine footage volt. Ergo átvezető CGI videó. Szóval nem így néz ki a gameplay

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52644) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ha újra akarok telepíteni egy játékot, akkor először manuálisan fel kell tölteni valahova a mentéseket, vagy hogy működik ez? A Second Son egyik pillanatról a másikra megadta magát, a játék indítása után rögtön a játék logojánál megakad és se kép se hang. Nem fagy le, tehát be lehet zárni meg minden, de újraindítás se segít. Nem karcos a lemez, tegnap még játszottam vele, azóta ki se volt szedve belőle.

(#52645) Peat76


Peat76
őstag

A gamersyde.com-ról pont a Doom 4 trailer hiányzik, tömörítetlen mp4-be,meg a YouTube sem engedi.. HOGY VAN EZ?? Megőrültem...
😴😬😠😕

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#52646) gyuromoj válasza aizen92 (#52643) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szóval amikor letolt egy gyors "küldetést" az nem valódi gameplay volt? :Y

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#52647) Pöttön válasza Peat76 (#52645) üzenetére


Pöttön
őstag

Az Uncharted 4-et pont most szedtem le onnan, mert szar a netem a fhd youtube-hoz, valami beszarás hogy milyen atom jól néz ki aza játék, meg milyen fizika lesz benne...Pl.: amikor a markolót kikerülik hogy megsüpped már a dzsip a sárba.. :C

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#52648) tylerddd


tylerddd
veterán

A media player nagyon gyenge lett szerintem. Lejátszás minősége elég tré, a 2TB-os HDD-t nem ismerte fel, pendrive-on a gyökérkönyvtárban lévő filmekről tudomást sem vett, feliratokat sem kezel. Egyetlen pozitívum valóban a gyorsasága.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#52649) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Star Wars Battlefront - E3 2015 Trailer | PS4 :C (Tatooine)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#52650) aizen92 válasza gyuromoj (#52646) üzenetére


aizen92
addikt

elcsesztem! a cinematic trailer és a gameplay összemosódott nálam.
Cinematic traileren volt az in engine.
A gameplaynél nem írtak ilyet, szóval az normál gameplay lehetett!
bocsesz! :B :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.