Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#52301) vonSux válasza kari9208 (#52286) üzenetére


vonSux
őstag

Ne vedd komolyan, senkit nem zavar (érdekel?) igazán, hogy milyen konzolt teszel a ps4 mellé. Majd látod, vagy visszaolvasol, hogy sokunk használt/használ több platformot. Baráti csipkelődés, hogy a gyengébb teljesítményű, hangosabb és rondább eszközöket gyártó oldalt leszóljuk ;]

(#52302) kisgabor87


kisgabor87
tag

Sziasztok!

A ps plus egyik ingyen játéka a Metal gear solid v. Na most az a helyzet, hogy az első pályát megcsináltam, aztán kiadja a stáblistát és vége a játéknak? Wtf? Ez mitől lehet?

(#52303) vonSux válasza kisgabor87 (#52302) üzenetére


vonSux
őstag

A ground zeroes (amivel játszottál) az ötödik rész (the phantom pain) korábban megjelent demója. A teljes játék szeptemberben jelenik meg.

(#52304) kisgabor87 válasza vonSux (#52303) üzenetére


kisgabor87
tag

Az komoly, hogy egy demo az egyik ps plus havi ingyen játék. Ez azért kicsit gáz.

(#52305) oriic válasza vonSux (#52303) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem demó, prológus...Külön játék. (Amúgy meg nincsenek a játékban pályák, az egész játék egy nagy területen játszódik.)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#52306) marilllyo


marilllyo
veterán

PS4 letöltési sebességre elvileg elég az is, ha rámérsz a net sebességre. A korábban linkelt Bandwitplace.com-mal. Elkezdtem a Tomb Raidert letölteni...36 óra...rámértem...55 perc. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#52307) Tuomas válasza kari9208 (#52300) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát nem tudom milyen hosszú :) Nem vagyok profi, szóval sokszor otthagyom a fogam :DDD Meg igyekszem mindent összegyűjteni :) Engem az első perctől magába szippantott :)

We were here

(#52308) vonSux válasza oriic (#52305) üzenetére


vonSux
őstag

Ok akkor prológus. Vagy játék a szavakkal, mindegy is..

(#52309) marilllyo válasza kari9208 (#52300) üzenetére


marilllyo
veterán

Azért jó az a játék...mert minden ízében hozza a maximumot. Van egy remek story...enyhén klisés...de teljesen rendben van. Zseniálisak a párbeszédek mint a GTA 5-ben. A grafikája gyönyörű. PS3-ból anno kihozták a maximumot....és mindezek mellett ez egy játék...tehát játszani kell. Ügyesnek kell lenni. Nem idegesítő...nem monoton. Szépen váltogatja az akciódús és a sunnyogós részeket. Ezt cseszte el a Quantic Dream a Beyond two souls-sal. A Heavy Rain-t oda vissza imádtam....A BTS rátett volna mégegy lapáttal...erre elfelejtették, hogy azért "játszatni" is kéne a gyereket...nem csak mozizni. :N

Látszik, hogy odafigyeltek rá és dolgoztak rajta. Úgy tudnám megfogalmazni, hogy....a játék minden pillanatában érzed, hogy a készítők legfőbb célja az volt, hogy ez egy nagyon jó játék legyen. Szerintem a Naughty Dog-nál ez már presztízs kérdés...

Bár...az Uncharted 3-nál azért én éreztem egy..."na jóvan dobjunk össze egy harmadik részt".

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#52310) #20844032 válasza tarti19 (#52299) üzenetére


#20844032
törölt tag

Már hogy miben nem hiszel? Hogy sok embernek van ilyen gondja? Üsd be a googlebe. Nekem is mondták többen, hogy ne vegyek, de nem hittem el, és megvettem. Aztán nálam ugyanez van. Nem is használom épp ezért (zörög a drive, illetve jóval hangosabb a gép is, és szinte bármilyen játékba lépve azonnal felpörög).

(#52311) Angry Rabbit válasza #20844032 (#52310) üzenetére


Angry Rabbit
tag

En is csatlakozom a velemenyedhez.
Kapasbol megvettem a gephez a vertical standot,egyszer hasznaltam es azota a szekrenyben van. Nalam is jobban porgott es zajosabb volt a gep.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#52312) Tuomas válasza marilllyo (#52309) üzenetére


Tuomas
addikt

Na tessék :D Valaki megfogalmazta a megfogalmazhatatlant :D Olyan, mint egy jó film, aminek te vagy a főszereplője :)

We were here

(#52313) marilllyo válasza Angry Rabbit (#52311) üzenetére


marilllyo
veterán

Böktem egy Vertical Stand-et Ebay-ről. Nekem semmi gondom vele....

Az ilyen ventilátor témáknál azért szögezzük le, hogy nem az a lényeg, hogy levegőt fújjon a gépbe ..pláne nem a szellőzőnyílásokba...hanem azt, hogy elfújja a gép alól(körül) azt a meleg levegőt amit a gép fűtött fel és ne pácolódjon benne. Ilyen téren én azt gondolom, hogy a vertical stand jobb választás. Kevesebb felületen érintkezik az asztallal vagy amire rárakjátok és nem szorul meg a gép és az asztal között a meleg levegő.

Egyébként csak engem hagy hidegen, hogy menniyre van melege a gépnek? :DDD Nyár van...ha most nem sütöm meg akkor jövőre sem...addig meg tart a gari. Szerintem a Sony mérnökei úgy tervezték, hogy kibírja...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#52314) Dinasti


Dinasti
senior tag

A ps4 joy használható pc-hez? Ha igen mi kell hozzá?

(#52315) k4rL^ válasza Dinasti (#52314) üzenetére


k4rL^
senior tag

Igen, én a DS4 Windows-t használom.

(#52316) EnterR válasza kari9208 (#52264) üzenetére


EnterR
veterán

Én nem szoktam várni. Kikapcsoláskor instant leáll, rest mode-nál meg szépen visszahűti.

PSN ID: marquuard

(#52317) #20844032 válasza marilllyo (#52313) üzenetére


#20844032
törölt tag

Erre jobb egy notebookhűtő. Én is azt használom.Egészen eddig meggyőződésem volt, hogy placebo, és semmit nem ér, de valamelyik nap kiszedtem alóla, aztán vissza is tettem gyorsan...

(#52318) aizen92 válasza #20844032 (#52317) üzenetére


aizen92
addikt

4 darab kupakon fekszik nálam a gép és tökéletes szolgálatot tesz hónapok óta.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52319) EnterR válasza aizen92 (#52318) üzenetére


EnterR
veterán

Ebay-es? Találtam párat, amit laptop alátétnek hirdetnek, de drágák voltak. Egy linket dobj. :R

PSN ID: marquuard

(#52320) Angry Rabbit válasza #20844032 (#52317) üzenetére


Angry Rabbit
tag

En megmondtam! 😆

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#52321) aizen92 válasza EnterR (#52319) üzenetére


aizen92
addikt

Made my day :C

Az enyém Tesco-s, de ebay-en is találsz ha ennyire onnan akarod megrendelni:
[link] :DDD

;]

Nálam így néz ki: [link] 4 darabon fekszik, alja ezáltal nem forr fel.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52322) Tuomas válasza aizen92 (#52321) üzenetére


Tuomas
addikt

:DDD Nagyon nagy :DD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#52323) Angry Rabbit válasza aizen92 (#52321) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Na ezen megpusztultam a rohogestol! 😆Like!

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#52324) Ronam


Ronam
addikt

Az előbb jött le a Metro Redux. Végigtoltam az első "pályát", most meg azt írja "Downloading Content". Lehet választani, hogy Quit to main menu. Ez mi akar lenni? :)

(#52325) EnterR válasza aizen92 (#52321) üzenetére


EnterR
veterán

Félreértettem, kupak alatt azt hittem, hogy öntapadós cuccot értesz. :DDD :DDD
Nyilván nem kérdezem, ha tudom. :DDD

PSN ID: marquuard

(#52326) Nescafé válasza aizen92 (#52321) üzenetére


Nescafé
őstag

Ez jó :)

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#52327) Angry Rabbit válasza aizen92 (#52321) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Igaz árban nem vetekedhet a tieddel,de nekem azért ez is megfelel :DD

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#52328) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

http://kepfeltoltes.hu/view/150613/20150613_200506_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Bocs,de mobilról kicsit macerás...

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#52329) EnterR


EnterR
veterán

Vásárolt már valaki GamerTech-nél? Sehol sem találok szállítási költséget feltüntetve.

PSN ID: marquuard

(#52330) oriic válasza EnterR (#52329) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha beteszed a kosárba a cuccot amit veszel, majd lent átrakod a "Szállítással kapcsolatos információk"-nál házhoz szállításra, akkor kiírja a futár költségét. 30k fölött nincs szállítási költség.

Amúgy páran már vettek tőle innen is, meg Xbox topikból is. Én is, bár csak személyesen az üzletből.

Live-Die-Respawn

(#52331) EnterR válasza oriic (#52330) üzenetére


EnterR
veterán

Köszöntem. :R

PSN ID: marquuard

(#52332) Dani3457


Dani3457
tag

Helló

Végre hozzá jutottam a géphez :) beregisztráltam meg minden , de amikor a playstation storeba lépek akkor ft írja árakat én viszont us accountot akartam csinálni akkor valamit elrontottam ?

(#52333) bandi0000 válasza Dani3457 (#52332) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ha us accot akarsz akkor nem Magyarországon laksz

Xbox One: bandymnc

(#52334) Dani3457 válasza bandi0000 (#52333) üzenetére


Dani3457
tag

akkor magamtól nem tudok us accot létrehozni ? Azért kérdezem már láttam hogy sokat beszéletek hogy jobbak az akciók stb.. de lehet akkor nem erre értetéttek :)

(#52335) ForRedGlory válasza Dani3457 (#52334) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lehet letrehozni termeszetesen US accountot. Egy "kisse" furcsa valaszt kaptal az elozo kerdesedre...

(#52336) bandi0000 válasza Dani3457 (#52334) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Mostani accodhoz írtam h valszeg Magyarországot állítottad, csinálj egy újat és egy adó mentes övezetből kell választani lakhelyet

Xbox One: bandymnc

(#52337) Dani3457 válasza ForRedGlory (#52335) üzenetére


Dani3457
tag

akkor szerintem én rontottam el :) nincs valami útmutató, meg olyat is hallótam hogy 14 napig ingyenesen lehet játszni online, ezt is meg tudom valahogy oldani ? Nem nagyon vágom ps világot :R :R

(#52338) bandi0000 válasza Dani3457 (#52337) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nincs útmutató sztem, meg van adva a ps accom arra keress rá és add meg lakhelynek azt amit én adtam meg vagy legalább is a várost és azon belül gugliba keresel egy utcát

Amúgy ha us accod lesz akkor nem tudod aktiválni a 14 napos próbát mert mé kell adni a bankkártya adatokat és a magyart nem fogadja el

Xbox One: bandymnc

(#52339) Dani3457 válasza bandi0000 (#52338) üzenetére


Dani3457
tag

mindegy maradok magyar accountnál :) azért köszönöm . A 14 napos próba verziót akkor magyar accomon most tudni fogom használni, ha igen hogyan kell aktiválni, és utána le mondani mert gondolom le kell mert levonja a lovét :)

(#52340) delibab válasza Dani3457 (#52337) üzenetére


delibab
senior tag

Tessék itt egy leírás

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#52341) kari9208 válasza vonSux (#52301) üzenetére


kari9208
csendes tag

Én emiatt nem haragudtam meg senkire :) Mindenkinek lehet saját véleménye :)

(#52342) kari9208 válasza Tuomas (#52307) üzenetére


kari9208
csendes tag

Én is gyűjtögetni szoktam a játékokban :D Próbálok mindent megszerezni és semmit kihagyni :D Engem ez a The Order olykor-olykor megizzaszt elég könnyen kinyírnak ha nem figyelek rendesen oda :D (Mediumon tolom ) :) Huu már nagyon várom,hogy megérkezzen a Last Of Us :D Pedig lehet,hogy még hétfőn nem ér ide.. :D

(#52343) Dani3457 válasza delibab (#52340) üzenetére


Dani3457
tag

Köszönöm ! A ps4 automatikusan updatel ?

(#52344) kari9208 válasza marilllyo (#52309) üzenetére


kari9208
csendes tag

Hát igen a Naughty Dog csak is minőségi játékokat tesz le az asztalra már a kezdetektől fogva :) Pl: Crash :) Rókás mászkálós játék :D Nagyon sokat játszottam még rajt annó ps1-en :)
Októberben megjelenik ps4-re az Uncharted: The Nathan Drake Collection mindenképp be fogom szerezni mert már az Uncharted 1-re is fájt a fogam :D Még Ps3-on próbáltam egyik haveromnál és úgy éreztem,hogy engem nagyon letudna kötni az Uncharted összes része :) Ez azért jó,hogy egyben kiadják ps4-re mind a 3 részét ami eddig megjelent ps3-ra mert gobdolom van valami összefüggés és már nagyon várom az Uncharted 4-et is :D

(#52345) kari9208 válasza EnterR (#52316) üzenetére


kari9208
csendes tag

Én azért inkább kikapcsolás elött hagyom 10-15 percet rest mode-ba,hogy visszatudjon hűlni a ps :)
Egyébként azt nem lehet valahogy beállítani,hogy pl ha rest mode-ba rakom akkor mondjuk 10 perc mulva kapcsolodjon ki automatikusan teljesen abban az esetben ha nem töltöm a joyt vagy nem töltődik valami a ps-re? :)

(#52346) kari9208


kari9208
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem,hogy nektek is nagyon karcolódik a ps4 bal felső része? Még csak 2 napja vagyok ps4 tulaj és tegnap (szombaton) fényes nappal ránéztem közelebbről is és sajnos eléggé karcos a bal felső része :(
De nem értem,hogy miért mert még csak hozzá sem mertem érni a bal részéhez mióta megvettem mert már ránézésre is nagyon kényes felületnek tűnt.. :( persze nagyon szép a burkolata mondhatni gyönyörű :)
Ti hogyan szoktátok tisztítani a ps4 burkolatát és mivel? :)
Még lenne egy kérdésem,hogy az E3 live közvetítéseket ti hol fogjátok követni-nézni? :) Gondolom a Sony E3 live közvetítését lehet majd valahogy nézni a ps4-en,vagy rosszul gondolom? :)
Előre is köszönöm a válaszaitokat! :)

(#52347) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

http://kepfeltoltes.hu/view/150613/20150613_200506_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#52348) Tuomas válasza kari9208 (#52342) üzenetére


Tuomas
addikt

Na meg arra is figyelni, hogy ne használják fegyvert, ha lehet, mert kevés töltény van pályaszerte :D Szóval a pazarlást bünteti a játék :)
A karcolós kérdésre: Sajnos ezek a fényes felületek ilyenek, puha ronggyal szoktam törölni, meg kicsit benedvesítve monitor tisztítóval.

We were here

(#52349) Because válasza kari9208 (#52346) üzenetére


Because
őstag

ilyen a zongoralakk... dolgoztam autóelektronikával foglalkozó multinál, ahol az ilyen típusú előlapok 60%-a már gyártás során ment kukába (nem lehetett rajta karc). flancos európaiaknak a csillogás kellett, viszont érdekes, hogy az oroszoknak küldött modellek esetében matt előlapot kapott ugyan az a termék (itt nem is volt gond) :)

[ Szerkesztve ]

(#52350) EnterR válasza kari9208 (#52345) üzenetére


EnterR
veterán

Erre nincs lehetőség.

PSN ID: marquuard

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.