Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#52651) Pöttön válasza aizen92 (#52650) üzenetére


Pöttön
őstag

Akkor viszont meg van rá az esély hogy ütős lesz a grafikája! :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#52652) aizen92


aizen92
addikt

köszi az Universal Media Server tippet! Háttérben megy a zene a gépemről, miközben játszok. Nem pauseolja le.
A film lejátszás meg villám gyors, tényleg hihetetlen milyen gyorsan beleteker. Bitrate-tel sincs gond. 10/10 ( feliratot gondolom nem fog kezelni, de ez is több mint a semmi )

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52653) EnterR


EnterR
veterán

Hol tudnám most visszanézni a Sony konferenciát? Twitch-en nem tudom még megnézni, GameSpot meg errort dob a lejátszásnál.

PSN ID: marquuard

(#52654) gyuromoj válasza EnterR (#52653) üzenetére


gyuromoj
veterán

Parancsolj :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#52655) EnterR válasza gyuromoj (#52654) üzenetére


EnterR
veterán

Köszöntem. :R

PSN ID: marquuard

(#52656) k4rL^


k4rL^
senior tag

PSN US Storeban: Best of E3 Sale

Driveclub nincs a listában, de PS+ tagoknak $25.

Aki Jun. 23-áig $100 felett költ az Jul. 7-ig $15-t kap ajándékba.

[ Szerkesztve ]

(#52657) ImpersonatoR válasza k4rL^ (#52656) üzenetére

Magyar store on is elérhető mar ahogy nezem az E3 sale van hitman meg minden ami kell :U

Viszont nem egészen világos, hogy az új destiny kieg (Taken King) miért ilyen horror áron van?
Season Pass al nem jár egyébként "ingyen" ?

(#52658) boost


boost
addikt

Megnyugtatok mindenkit, hogy nem a Sony-é lett a leggázabb (leggyengébb játékfelhozatal sajátplatformos játékokból) konf idén, hanem a Nintendo beelőzte. :D

[ Szerkesztve ]

(#52659) k4rL^ válasza ImpersonatoR (#52657) üzenetére


k4rL^
senior tag

Az Expansion Pass-ban előre mondták, hogy az a 2 dlc lesz benne.
Ez a kiegészitő $40, annak akinek megvan már a Destiny vagy $60 a Legendary Edition, ami tartalmaz mindent. Mondjuk ezzel szerintem is szembeköpik azokat akik megvették anno a Guardian edition-t és csak $20-t ér most.

[ Szerkesztve ]

(#52660) front3r válasza boost (#52658) üzenetére


front3r
őstag

Miért kell idejárni trollkodni? Ja és szerinted, mert szerintem meg nem.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#52661) boost


boost
addikt

Persona 5-ről viszont nem esett semmi szó, pedig elég nagy cím az szerintem. Elvileg 2015-öt ír az amcsi Atlus honlap, de japcsiknál sose tudni, belefér náluk 1-2 év csúszás. :-S

[ Szerkesztve ]

(#52662) A`rpi válasza csuri004 (#52590) üzenetére


A`rpi
addikt

1. Lépj be PS4 böngészőjébe, majd futtass egy sebesség mérést: http://www.bandwidthplace.com

Ha itt hozza PS4-en az interneted névleges sebességét, akkor a PS4 és a router közötti kapcsolat jó.

Megoldás:
DNS szervert kell beállítani.

Ha a sebességmérés nem hozza névleges internetsebességedet, amit például számítógépen mértél, akkor bizony a WIFI kapcsolattal lesz a gond.

Megoldás:
Csatlakoztasd PS4-ed kábellel a router-edhez.

2. DNS beállítás:

Lépésről lépésre itt tudod megnézni.

3. Gyári sebességmérővel mérj újra sebességet.

Lépésről lépésre itt tudod megnézni.

(Döntő többségben interneted sebességének úgy 3/4 ét hozza PSN optimális helyzetben. Ebből következik, ha van 10 megabites neted, és 8 magabittel jönnek a dolgok (PSN-ről) az jónak számít.)

(#52663) szarvasbogár válasza boost (#52658) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Az te vagy a videón?:))

(#52664) brodarics


brodarics
tag

Far Cry 4-hez várhatók még dlc? Jól tudom, hogy a gold edition tartalmazza a season passt? Köszi a válaszokat!

(#52665) A`rpi válasza brodarics (#52664) üzenetére


A`rpi
addikt

Store-ban mindig megtalálod leírásban mit tartalmaz a Bundle, és hogy meddig érvényes az akciós ár.

Igen jól tudod, tartalmazza:

Hogy jönnek e új DLC-k még azt nem tudom.

(#52666) banana_joe válasza boost (#52661) üzenetére


banana_joe
tag

na hát ez persona egy foshalom :D

PSN: bananosjoe84

(#52667) vonSux


vonSux
őstag

És még UC4 (szépen jönnek a spoileres videok, aki szűz szemmel menne neki a játéknak 2016-ban, ne nézze meg. Az alkotók beszélnek az E3-on bemutatott trailerről): [link]

[ Szerkesztve ]

(#52668) Con Troll


Con Troll
senior tag

Ha bundle-t vettem, de a játékot már eladtam, akkor nem lehet baj a garanciáztatásnál? Még akkor sem, ha esetleg cserélik a gépet?

(#52669) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Mondjuk ez így korrekt értékelés a Sony sajtójáról. :U

PS4

(#52670) front3r válasza mrhitoshi (#52669) üzenetére


front3r
őstag

Idén így is elleszünk multi címekkel. 2016-ot "látva" nem idegeskedem.
Bár tuti lesznek játékok, amik csúszni fognak. :S

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#52671) laciba77


laciba77
tag

Ahogyan várható volt, a Sony hivatalosan beszállt a Shenmue 3 fejlesztésébe. Az egész Kickstarteres dolog így tehát azért volt, hogy felmérjék a közönség reakcióit és igényét a játékra.

(#52672) boost válasza banana_joe (#52666) üzenetére


boost
addikt

Aha, az előző epizód 90-es metacritic, és 92-es gamerankings pontszáma is erről tanúskodik. :C

Te ilyen vicces srác lehetsz. :DD

[ Szerkesztve ]

(#52673) N@idia


N@idia
őstag

Egy kicsit off, de egy ilyen játék kellene már végre konzolra csak sajnos ez PC-re lesz (az E3 Gaming Shown jelentették be) Rising Strom 2 Vietnam ennek az első része nálam magasan visz mindent :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#52674) Tegla80 válasza boost (#52672) üzenetére


Tegla80
addikt

Lehet,de ez is csak nezopont kerdese....szamomra is ertektelen amugy,de ettol meg lehet jo jatek annak akit ez erdekel.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#52675) banana_joe válasza boost (#52672) üzenetére


banana_joe
tag

csak arra reflektáltam hogy totál lehúztad ez E3at ahol sokan találtak kedvükre való játékot és te pedig olyan gamet vársz amii számomra érdektelen. látod kinek mi :DD

PSN: bananosjoe84

(#52676) tepenzed


tepenzed
őstag

nem tudom, ti hogy vagytok vele, engem lenyűgözött a battlefront multi gameplay,de valahogy úgy érzem minden featuret ellőttek és nem lesz hosszú távon túl izgalmas ez a játék :(

(#52677) Tuomas


Tuomas
addikt

Reggel látom fb-n, hogy a GTA V 60%-kal le van akciózva.. Na mondom, milyen jó, nézem a ps store-t, hát kiderül, hogy csak a PS3-as változat :( :((

We were here

(#52678) boost válasza tepenzed (#52676) üzenetére


boost
addikt

Szerintem pont annyira lesz izgalmas, mint egy BF4. Ha nem szereted a coop lövöldét akkor a StarWars skin nem viszi el a hátán, csak ideig óráig. Ha szeretsz lődözni, akkor jó lesz, 25-30 órára, ha meg rá vagy kattanva a BF4-re, akkor kb erre is ráleszel, és játszol vele évekig.

(#52679) A`rpi válasza Con Troll (#52668) üzenetére


A`rpi
addikt

Józan ész azt diktálná, hogy ebből gond nem lehet, maga a gép a lényeg, de ahogyan már korábban mondottam, garancia papíron feltüntetett elérhetőségek egyikén érdeklődj!

(#52680) tarti19 válasza N@idia (#52673) üzenetére


tarti19
senior tag

Kevesen tolják már, ez a legnagyobb gond vele. Egyébként félelmetesen realisztikus.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#52681) Gebriel válasza A`rpi (#52662) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem ez igy be is kerulhetne az osszefoglaloba.

(#52682) aizen92 válasza Gebriel (#52681) üzenetére


aizen92
addikt

Árpi minden 2. hsze bekerülhetne. Két topicgazda sokmlenne ? Én támogatnám Árpit.
Mondjuk ezek a hszei szerintem vagy scriptek, vagy egy txtből illesztegeti be újra és újra :D szegenyke ^^

:R

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52683) Djuree


Djuree
félisten

megjött nekem is a witcher3 példányom. :C
a sima papírtokos változatban mik vannak?
mert rá van írva hogy térkép is van de nem volt benne, használtan vettem, lehet kivette akitől vettem? :F

ez a köszönőlevél nagy pozitívum, ilyet se láttam még. :R

nagy patch jött már a játékhoz? addig el se kezdem...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#52684) Tegla80 válasza aizen92 (#52682) üzenetére


Tegla80
addikt

Ő a PS3 topikgazdaja amúgy ;).....sokat onnan(osszefoglalo) emel at ide,mert egy es ugyan az.
Amugy meg lehet tobb topikgazda is adott topikon belul...van ra boven pelda mas topikban is.
Plusz tamogatom itt is,(mint ps3 topikban is),h Ő ide (is) bekerüljön.....(Feltève,h szeretne......anno ott +emlitette,h csinálná,de itt még nem olvastam. )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#52685) Zerdal


Zerdal
tag

Sziasztok. Ma nekem is megjött életem első konzolja. Eddig PC-s voltam. Remélem hosszú barátság veszi kezdetét a mai nappal. :D

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#52686) Tuomas válasza Zerdal (#52685) üzenetére


Tuomas
addikt

Üdv!
Ha magamból indulok ki, nem fogod megbánni :DDD

We were here

(#52687) Angry Rabbit válasza Zerdal (#52685) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Ha nincsen penzed X szazezres pc-re,vagy csak eleged van belole es nem baj,hogy nem fullfullfull grafikaval es 695.476fps-el futnak a jatekok,akkor tuti nem banod meg!
Gratulalok hozza!

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#52688) phgergo


phgergo
aktív tag

Aki meg jatszik az esoval irjon

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#52689) Zerdal válasza Angry Rabbit (#52687) üzenetére


Zerdal
tag

Szimplán meguntam a PC előtti görnyedést és a fejlesztések végeláthatatlan sorát. Na meg a meló miatt is napi 8 órát gép előtt ülök. Első játék amin gyakorlok az a Witcher 3. Majd a többi ahogy alakul.

Még úgyis fogok kérdezni bár már 1 hónapja olvasom a fórumot. :D Infógyűjtés. :)

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#52690) LeventeV válasza Angry Rabbit (#52687) üzenetére


LeventeV
senior tag

És ha szereti a minőségi exkluzív játékokat ;)

(#52691) Tuomas válasza Zerdal (#52685) üzenetére


Tuomas
addikt

Annyit még hozzáfűznék, hogy eléggé féltem attól, hogy hogyan fog lezajlani bennem az átállás az FPS szerű játékok miatt. Ugye ott a lövöldözés viszonylag egyszerű volt (egér és katt). De meglepődtem, amikor azt tapasztaltam mennyire nem nehéz ezt a kontrollerrel kivitelezni, és egy dekányival se vagyok bénább, mint az egér+bill kombóval :D Last of us-ban a játék felénél szinte már csak headshot-okat osztogattam :D

We were here

(#52692) Zerdal válasza Tuomas (#52691) üzenetére


Zerdal
tag

Engem is az átállás tartott vissza eddig. De most rávettem magam. :K

VooĐoo Bízom is benne. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#52693) VooĐoo válasza Tuomas (#52691) üzenetére


VooĐoo
tag

Aim assist csodákra képes. :D

PSN: Neon--Skyline

(#52694) Tuomas válasza VooĐoo (#52693) üzenetére


Tuomas
addikt

:Y Az titok olyat senki sem használ :DDD
Amúgy elnézve, hogy az elején milyen béna voltam, nem hiszem hogy be volt kapcsolva :DD
Mondjuk nem is kerestem a beállításoknál, szóval mondhatni hogy alap beállításokon volt akármi legyen is az :D

[ Szerkesztve ]

We were here

(#52695) Tuomas


Tuomas
addikt

Véleményeket, szakértőket szeretnék várni :) :

Kinéztemm íbéjen a linken látható kontroller dokkolót: [link]

A cucc elméletileg (a képek alapján) USB-n keresztül tölti a kontrollereket (nem úgy mint a sony hivatalos dokkolója, az külön adapterrel, hálózatról). A kérdés az, hogy vajon ezek a 3. féltől származó eszközök vajon károsítják-e a kontrollerek aksijait? Árban kb 1/3-a a hivatalos sony dokkolónak.

Szerk: A sony dokkolója alulról tölti a kontrollert, az mennyiben jobb / rosszabb?

[ Szerkesztve ]

We were here

(#52696) Madwe válasza Tuomas (#52695) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezektől szvsz nem kell tartani, a védelem a kontrollerbe van építve, ő leszabályozza hogyan jó neki a töltés. Az h miért van alul meg felül is két külön port jó kérdés... alsóhoz lehet majd csatlakoztatni mini billt vagy nemtom :F meg addig is a sony standen tud úgy állni ahogy :D

(#52697) Tuomas válasza Madwe (#52696) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi a választ!

Én is arra tippeltem, hogy mivel usb-vel töltődik a dokkolón az gyakorlatilag ugyan az, mintha simán kábelről dugnám bele. Csak mivel ez nemtom milyen termék, kicsit aggódom, hogy nehogy tönkrevágja.

Hát ugye a sony bölcsőjére rá kell tenni, ahogy a képen van: [link]

És ez az alsó csatlakozón keresztül tölti, a másik féle pedig a mini usb-s csatlakozón keresztül, előről kapja :)

We were here

(#52698) Madwe válasza Tuomas (#52697) üzenetére


Madwe
nagyúr

tudom, nekem sonys van :D

(#52699) Tuomas válasza Madwe (#52698) üzenetére


Tuomas
addikt

Jaa vágesz :D És azt usb-ről nem lehet tölteni ugye, csak hálózatról!?
Mindig rajta van, amikor nem használod (ergó folyamatosan megy a töltés)?

We were here

(#52700) Madwe válasza Tuomas (#52699) üzenetére


Madwe
nagyúr

4 kontrollerem van, 2 mindig rajta pihen :) Amúgy igen, de a kontroller csak addig tölt amíg kell (addig villog narancssárgán) utána már nem, ez usbs s dokkolós megoldásra is igaz. Egyébként igen, az hálózatról szedi a szuflát, de az mindegy is... szoktam usbs fali adapterrel is tölteni pl fifás heppeningeken mikor mind a 4et fell kell tölteni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.