Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#52551) Tuomas válasza k4rL^ (#52538) üzenetére


Tuomas
addikt

Eeeezt mennyire vártaaam :D
:C :C :C

We were here

(#52552) Tuomas válasza N@idia (#52547) üzenetére


Tuomas
addikt

Ez a 4. rész mennyire fog történeti szálban az előzőekre épülni? Érdekelne a játék, de a korábbiakkal nem játszottam, így félő, ha egymásra épülnek, nem fogom érteni a sztorit :/

[ Szerkesztve ]

We were here

(#52553) tuki2200 válasza Tuomas (#52551) üzenetére


tuki2200
senior tag

Mindenki :)

[ Szerkesztve ]

(#52554) aizen92 válasza Tuomas (#52552) üzenetére


aizen92
addikt

mindhárom részt kiadják PS4-re. Nem kell aggódni. Megveszed őket, kijátszod és utána mehet a 4. ;]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52555) Tuomas válasza tuki2200 (#52553) üzenetére


Tuomas
addikt

Eltőnt a többi része a hozzászólásodnak :DDD

Fat32-re van formázni a HDD?
DLNA Az potnosan mit is tud? :D

[ Szerkesztve ]

We were here

(#52556) Tuomas válasza aizen92 (#52554) üzenetére


Tuomas
addikt

Akkor már csak egy bundle csomag kell :C

Szerk: ez amúgy ps4 exkluzív cím?

[ Szerkesztve ]

We were here

(#52557) tuki2200 válasza Tuomas (#52555) üzenetére


tuki2200
senior tag

Fat formátumban nagyobb fileokat nem tudsz ra tenni tudtommal, vezetek nélkül helyi hálózaton felismeri a médiát a gépen es le tudod játszani masolgatas nélkül

(#52558) Tuomas válasza tuki2200 (#52557) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi :D
Viszont ha jól tudom NTFS fájlrendszert nem támogat :(
A DLNA-nál meg akkor az lehet a buktató, hogy egy full HD filmet hálózaton átvinni, háát :D
De majd meglátom mi sül ki belőle, mindenesetre ezért már megérte felkelni :DDD

We were here

(#52559) tepenzed válasza Tuomas (#52558) üzenetére


tepenzed
őstag

helyi hálozaton próbléma nélkül vihetsz át akár egy 100gb-os blueray filmet is..

[ Szerkesztve ]

(#52560) Zjunior válasza N@idia (#52539) üzenetére


Zjunior
veterán

Jó konferenciát néztél?:Y

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#52561) hitchins


hitchins
őstag

Hol maradt a Gran Turismo???
Még egy teasert sem sikerült összedobni?

(#52562) Tuomas válasza tepenzed (#52559) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát legyen így! :)
Hamarosan minden kiderül :)

We were here

(#52563) Neoteric


Neoteric
addikt

GT7-et remélem Gamescomra tartogatják.

Battlefront & UC4 must have.

PSN: ne0teric_sAN

(#52564) aizen92 válasza Neoteric (#52563) üzenetére


aizen92
addikt

For Honor-t. Az mekkora durrantás volt!

Észrevettétek, hogy a Division-nél eltűntek a szemetek az utcáról? előző gameplayek tele voltak szórva több ezer objecttel, most meg mintha minden túlélő szemétnapot tartott volna és feltakarítottak E3-ra ;D

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52565) tepenzed válasza aizen92 (#52564) üzenetére


tepenzed
őstag

Division minden egyes bemutatóval egyre inkább butított,köze nincs már az első bemutatóhoz, de hát Ubifos,ugyanazt hozza minta a Watch Dogs.

Btw nem bírtam ki és munkából megnéztem a cikkeket, hogy mit villantott a sony.
Ilyen atom gyenge szar felhozatalt évek óta nem láttam, magasan a Microsoft nyert, de nem cserélem le a digitális játékaim miatt :((( Jól látom, hogy a morpheust (nem tudom az új nevét) egyáltalán nem mutogatták?

[ Szerkesztve ]

(#52566) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Nem bírom követni az eseményeket. Szerintem az E3 után kell még 1 hét, hogy felfogjam és megnézzem az összes bejelentést/trailert/gameplayt. :O

(#52567) aizen92 válasza tepenzed (#52565) üzenetére


aizen92
addikt

kemény másfélperces szutyok semmitmondó, proofofconceptnek SE mondható IZÉT dobtak ki: [link]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52568) adamssss


adamssss
veterán

Az uncharted remastered-rol van valami info h mikor jon?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#52569) tepenzed válasza adamssss (#52568) üzenetére


tepenzed
őstag

októberben jön

(#52570) Tegla80 válasza aizen92 (#52567) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat jah....a tuloldalon sem lelkesek,sot......
Itt egy reggeli csemege vg szavaival [link] ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#52571) vg válasza Tegla80 (#52570) üzenetére


vg
addikt

:DDD

Biztos van valami oka ennek, valószínű minden pénz elmegy a borítékolhatóan nagy bukásra (lásd kinect): VR Sisak!

(#52572) PandaMonium válasza Tegla80 (#52570) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nem tudom vg miről beszél, nekünk sincs sok okunk örömködni. A Last Guardian-t évek óta ígérgetik valamikorra, a RIG-ből semmi érdemleges nem derült ki (bár amúgy is rétegjátéknak lesz mondható szerintem a VR cuccok árát nézve), a Dreams elég semmilyennek tűnik. A Horizon Zero Dawn volt az egyetlen értelmes játék, az összes többi multiplatform, vagy már régóta bejelentett cím új trailerekkel.

What I cannot create, I do not understand

(#52573) marilllyo


marilllyo
veterán

Engem nem hatott meg, hogy a sexbox one viszi a 360 játékait. Ma már nem... Ha ezt a microsoft akkor jelenti be amikor megjelent a gép tavaly....akkor még akár meg is nyerhette volna ezt a csatát.... De most...egy évvel később? Én új...szép...menő PS4-es játékokkal akarok játszani....nem a régiekkel újra. Ami meg olyan, hogy leülnék elé azt meg úgyis kiadják remasteredbe....

Szerintem... :U

PS4-nél meg ugye a médialejátszós cucc. PS3 is vitt mindent...egyedül a feliratot kellett ráégetni az avi-ra. Ettől most nem estem hanyatt...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#52574) Tuomas válasza marilllyo (#52573) üzenetére


Tuomas
addikt

Én örülök a médialejátszásnak, mert emiatt gondolkoztam az x1 és a ps4 között... Aztán ps4 lett, de kicsit bökte a csőröm, hogy nem tudja... De most már igen :) PS3-am meg nincs, úgyhogy az sem vigasztalt :)

We were here

(#52575) tarti19 válasza tuki2200 (#52543) üzenetére


tarti19
senior tag

Egyetlen kivétellel, tényleg mindent a pakliban hagytak.
Médialejátszó azért több, mint érdekes húzás, viszont pozitív.
Mondjuk imádom a habzó szájú, véres ajkú arcokat, akik máris eladnák a PS4-et :) Sírnak itt töménytelen mennyiségben, mert gyenge volt szerintük a felhozatal.
Gamescomig van még 2 hónap s ott lesz a hazai rendezésű TGS. Majd biztos itt lepleznek le néhány nyílt titokként kezelt játékot.
Deep Downot várok nagyon-nagyon.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#52576) Tegla80 válasza Tuomas (#52574) üzenetére


Tegla80
addikt

A tv-n esetleg nincs usb? Melyebben bele sem megyek,h mi minden mas kepes mar erre......
PS4 el ez miatt egy csepp aramot sem etetnek meg soha....nem erre van.(azaz nem erre lenne ,de ....nah mind1. "sok lud ,disznot gyoz" itt is,mint yt nal.... :C )

Sony® & PlayStation®

(#52577) Tuomas válasza Tegla80 (#52576) üzenetére


Tuomas
addikt

TV-n nincs sajna (az lenne a legjobb), bár úgyis tervezek egy új tv-t venni :D
Van egy média box-om, vagy mi a neve, na az mindent megeszik, de azon az elven vagyok, hogy ha a ps4 le tudja játszani, akkor a másik eszközre nincs szükség, nincs kábelháború :))

We were here

(#52578) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Oszinten szolva es soha nem hasznalnam a PS-t se film nezesre,se zenehallgatasra,se youtube-ra. Ezer mas megoldas van ezekre.
Okes ,nekem smart tv-m van igy reszemrol egyszerubb az elet,de ha nem lenne se hasznalnam erre ezt a gepet,ahogy a 3-at se hasznaltam,pedig sehol nem volt akkor meg a smart technologia...

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#52579) varadigabor


varadigabor
senior tag

Amúgy ez a black ops 3 nem Titanfall copynak nézki? ez a falon futásos marhaság.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#52580) Dinasti


Dinasti
senior tag

Slim gépről még nem jött hir?

(#52581) varadigabor válasza Dinasti (#52580) üzenetére


varadigabor
senior tag

PS4 alapból slim:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#52583) ImpersonatoR

ps now rol volt szo hogy mikor meltoztatik jonni ide is?

(#52584) k4rL^ válasza ImpersonatoR (#52583) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nem volt, csak a PlayStation Vue kiterjesztéséről beszélt.

(#52585) kentucky


kentucky
őstag

Az idei E3-mat akár ki is hagyhatták volna.

(#52586) RunnyJuggler válasza varadigabor (#52579) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Falon futás nélkül még komolyan tetszene is. :D

Meg most már tényleg visszatérhetnének a valóságba, kikészülök ettől a sok szar kütyütől meg mindenféle futurisztikus lézerágyúmesterlövésznyomkövetős fegyverektől. Miért nem lehet csak egy ak-47 meg egy 1911-es nálam? :(

(#52587) Pöttön válasza tarti19 (#52575) üzenetére


Pöttön
őstag

Sajnos ez nem teljesen így lesz... :(
A Sony nem megy ki az idei gamescom-ra, helyette majd csak a Paris Games Week-re megy ki október 27-én.
Nagyon remélem hogy ott egy kicsivel több "puskaport" durrantanak mint itt, és ki viszik az új GoW-ot meg a GT7-et, meg rengeteg cím van amiről már elég régóta semmi infó nincs, Pl.: Shadow of the Beast...
Na meg valószinűleg idén is lesz év vége fele Sony experience, majd talán még ott...

Az egész Sony show-al az volt a baj hogy tul nagy hangsúlyt fektettek ebbe a fos szar CoD-ba, szerintem azt hitték hogy ezzel nagyobbat fognak durrantani, ezt az időt inkább két új ip bejelentésére kellett volna áldozni, azt mindjárt más lenne a gyerek fekvése.

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#52588) mrhitoshi válasza kentucky (#52585) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Egyre rosszabb a színvonal a Sonynál.
Jó persze volt egy csomó új cím, meg jók is stb..., de a Horizon és az UC4-en kívül más nem győzött, már ami direkten a Sonyhoz köthető.

Az tisztán látszott, hogy most nem szivárgott semmi a MS-tól, és nem tudtak rákontrázni. Ennyivel készültek, kész. A RealEyes kellett volna ezerrel demózni, dobálni kellett volna rá a játékokat, új PS, új kontroller, új szolgáltatások stb... amitől megőrülnek a népek, nem pedig a mézesmadzagot húzni, hogy nesztek ez lesz majd valamikor 2016-ban. Tisztán látszik, hogy az őszt megnyerte a MS.

Az egész E3-ra pedig azt tudom mondani, hogy nem durrant el az agyam. Minden eddig bemutatott címről már tudtunk mindent, most csak demoztak egyet. Lapos, még a Square Enixben bízok.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#52589) adamssss válasza mrhitoshi (#52588) üzenetére


adamssss
veterán

Uj gep, kontroller stb. Minek? Nem jo ami van? Ez csak a fogyasztoi tarsadalom hatasa hogy ha valami mar tobb mint 2 eves azt cserelni kell. Szerintem oruljunk annak ami van. A ps4-nek. Gyakorlatilag egy hibatlan konzol, semmi erv nincs amellett hogy frissiteni kelljen. Legalabb is ez az en velemenyem.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#52590) csuri004


csuri004
csendes tag

Sziasztok.
Segítségetek szeretném kérni.
A PS4-em nem vagy csak alig csatlakozik fel a netre.
Wifin keresztül szoktam, a PS Storeba nagyon sokára lép be vagy be sem lép.
Amikor az Internet tesztet lefuttatom a Ps4-en akkor nem látszik a hiba.
Esetleg valami Ötlet valakinek?

Sajnos nem sikerül a csatlakozási problémát megoldani, lassan csatlakozik fel maj szinte azonnal le is dob....
Le futattam az Internet Testet....
Elvileg csatlakozik, Minden Succesful, Nat type 2
Anyi hogy alul kis betükkel azt irja hogy: The Router in use might no support IP packet fragmentation, and some network features of the PS4 might be restricted. For details, contact the router manufacture.

(#52591) mrhitoshi válasza adamssss (#52589) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Kicsit rosszul fogalmaztam. A szivárgást kellett volna helyre rakni. Itt a frissített tápos gépekre gondolok.
Az új kontroller a MS szemben lett volna jó, de nem feltétlen kell, igaz. Viszont hogy a Morpheus-t nem demózták agyon, az szégyen. Ezzel kellett volna most durrantani.

PS4

(#52592) k4rL^ válasza mrhitoshi (#52588) üzenetére


k4rL^
senior tag

A Morpheusszal belátták, hogy nem tudják visszaadni az élményt amit ad a szinpadon, de maga a Morpheus kint van a standon. Pl. kipróbálható a Guerilla Games által fejlesztett Rigs demo és még pár másik. Figyelni kell majd, mert lesznek videók ezekről, már most vannak trailerek meg miegymás itt.

(#52593) Pöttön


Pöttön
őstag

Amúgy milyen játék ez a Shenmue 3? Ez valami RPG?
Sajnos az előző részeket nem ismerem, de elég nagy port kavart a neten hogy jön a folytatás, gondolom nem lehet kis cím... :)
Amúgy az eddig látottak alapján, nekem az új Doom a dobogós, utánna az Uncharted 4, majd a Horizon: Zero Dawn. :) Az új NFS-ben nem merek megbízni, majd kiderül milyenek lesznek az első értékelések...
A többi cím nem igazán hatott meg.

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#52594) ImpersonatoR válasza k4rL^ (#52584) üzenetére

Megneztem. igen itthonrol sokra nem megyek vele megint us only ott is csak par nagyvarosban.

(#52595) marilllyo


marilllyo
veterán

Ez a PS4 médialejátszó milyen file-rendszert olvas? NTFS-re nekem azt írja, hogy nem jó...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#52596) Tuomas válasza marilllyo (#52595) üzenetére


Tuomas
addikt

FAT 32 elméletileg :) Meg még lehet, hogy tud mást is, megnézem majd du., hogy az mp4 lejátszóm mire van formázva, mert azt is felismeri, és emlékeim szerint az nem FAT 32

[ Szerkesztve ]

We were here

(#52597) k4rL^ válasza marilllyo (#52595) üzenetére


k4rL^
senior tag

FAT, FAT32, exFAT, de mivel megy a DNLA tudod más eszközről is streamelni a videókat.

(#52598) PandaMonium válasza Tuomas (#52596) üzenetére


PandaMonium
őstag

Wow, így aztán van értelme az MKV visszajátszásnak. :DDD

(#52588) mrhitoshi: Végre valaki aki érti miről kéne szólnia az E3-nak.

What I cannot create, I do not understand

(#52599) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jön PS4-re a Heavy Rain, és a Beyond Two Souls

Live-Die-Respawn

(#52600) Tuomas válasza PandaMonium (#52598) üzenetére


Tuomas
addikt

Majd meglátjuk mit sikerül összehozni vele :DDD

We were here

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.