Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48751) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Megjött a gépem (immár a harmadik), ez tényleg halkabb, mint az előzőek. Legalábbis a The Order alatt nem visított.
Ha már Order: abszolút nem értem, hogy miért húzták le sokan ennyire. Nekem nagyon bejön, lehet, hogy azért mert öreg vagyok már és kényelmes, de fasza kis játék ez.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#48752) BMS


BMS
őstag

Aki játszott már a mortallal az leírhatná nekem akár pb'be,hogy mi is az a kripta?mire jó,miket kell feltörnöm,hogy sok pénzt adjon,egyik miért drágább a másiknál stb

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#48753) Cseneles


Cseneles
őstag

Sziasztok!

Ezennel beléptem egy PS4-el a klubba :C
Üdv mindenkinek :R

Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

(#48754) zzola válasza Cseneles (#48753) üzenetére


zzola
félisten

Üdv a klubban! :)

(#48755) RunnyJuggler válasza Cseneles (#48753) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Jól döntöttél!
Ha játszol majd esetleg BF4-gyel vagy gta-val, akkor nyugodtan vegyél fel! :)

(#48756) gyuromoj válasza Cseneles (#48753) üzenetére


gyuromoj
veterán

Üdv köztünk.
Ajánlom az alábbi listát, habár nem tudom mennyire naprakész. Tudsz válogatni a játékok alapján hogy kiket vegyél fel. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#48757) Cseneles válasza gyuromoj (#48756) üzenetére


Cseneles
őstag

Egyenlőre csak állítgatom a rendszert meg frissítem, játékom egyenlőre nincs is saját :D De sok a kocka haver a közelben majd lerabolom őket ;]

Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

(#48758) N@idia válasza Cseneles (#48753) üzenetére


N@idia
őstag

Jól döntöttél!

RunnyJuggler kihagyta a hardline-t ;] Egyébként Bf4-et GTA V toljuk rendesen,ha úgy van csatlakozhatsz hozzánk bf4 klánunk is van,ha gondolod majd lépj be hozzánk remek kis party-kat szoktunk tolni Runnyjuggler,Prof,Gergő társaságában (Rigormortis) ;] ;)

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#48759) eames


eames
tag

Használt játékot hol érdemes venni? Illetve mire kell figyelni ilyenkor? Még nincs ps-em, csak felmérem a terepet. :) Elsősorban GTA V érdekelne, először azt szeretném kipróbálni.

(#48760) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok PS4 eye-jel ugyanúgy lehet táncizós játékkal nyomulni mint a kinect-tel vagy ehhez kell a fagyi is?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#48761) N@idia válasza eames (#48759) üzenetére


N@idia
őstag

Már PC-n is ki tudod ég és föld a konzolhoz képest ma egész nap azt toltam 1.5 óráig telepítette ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#48762) krx21 válasza N@idia (#48761) üzenetére


krx21
nagyúr

Annyival szebb?

(#48763) N@idia válasza krx21 (#48762) üzenetére


N@idia
őstag

Nem tudod elképzelni mennyivel,ha maxon játszod el áll a lélegzeted nem beszélve a 60Fps-ről teljesen más a játék,mint 30fps-el :K A konzolos verzió kb medium szint durván le van butítva nézd meg ultrán mintha kicserélték volna a játékot ;)

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#48764) gyuromoj


gyuromoj
veterán

MKX promo 10k gamer365-ön BP-i átvétel. Bloodborne promo pedig 11k postával.
Ilyenkor utálom hogy nem a fővárosban lakom... :O

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#48765) Neoteric válasza marilllyo (#48760) üzenetére


Neoteric
addikt

Tudtommal nem kell fagyi.

PSN: ne0teric_sAN

(#48766) b.daniel válasza gyuromoj (#48764) üzenetére


b.daniel
senior tag

Amúgy ez a promo mi jelent? Máskor is láttam már, de soha nem kérdeztem. Ezek azok amik a bundlekbe vannak csomagolva?

(#48767) delibab válasza b.daniel (#48766) üzenetére


delibab
senior tag

nem, ezek olyan darabok amik kiállított gépekben vagy bemutatókon voltak használva, csak a lemez van cd tokban...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#48768) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Más is kapott psnow beta kulcsot?

(#48769) haddent válasza N@idia (#48763) üzenetére


haddent
addikt

Lényegtelen, nem érte meg 1.5 évet várni. Lehet, hogy én öregedek már ki a játékokból lassan, de tökre hidegen hagy a különbség. Nekem tetszik PS4 -en is a GTA V grafikája és biztos nem ülnék a pc -hez ide, nem vinném tv -hez a gépet, nem szenvednék a telepítéssel driverekkel, mikroszaggatással hűtéssel stb..
Teljesen elhanyagolható, majd lesz 1 év múlva olyan grafika itt, pc -en meg még jobb. Ráérünk azt jóvan ;)

(#48770) nismoka válasza haddent (#48769) üzenetére


nismoka
addikt

Igy van, most próbáltam pc-n maxon és egyáltalán nem estem hanyatt, jó a 60fps de ennyi. Persze lehet tolni az effekteket meg élsimítást, de ezért nem fogom harmadszor is végig tolni. Elég volt PS3-on és PS4-en. :) PS3-hoz képest nagyon látványos volt a különbség PS4-en, itt (PS4/PC) ez nem áll fenn olyan mértékben.

[ Szerkesztve ]

(#48771) eames válasza N@idia (#48761) üzenetére


eames
tag

Köszi, de ps4-et szeretnék venni, nem pc-t. :)

(#48772) N@idia válasza haddent (#48769) üzenetére


N@idia
őstag

Egyetértek veled ,de azért látványos a különbség viszont én is ps4-en játszok már mindent a jelenlegi PC-m pedig elfogom adni,mert felesleges és helyette egy kisebb gépet rakok össze egy gtx 750ti-vel,hogy legalább a fhd filmeket vigye :)

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#48773) Ronam válasza N@idia (#48772) üzenetére


Ronam
addikt

FHD filmek az Intel HD videokartyamon is elfutnak, egy eleg gagyi proci mellett is :D.

(#48774) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Tök jól megy a psnow, a gow ascensiont és a nascar14-et próbáltam, csak minimális késleltetés érzékelhető, bőven játszható így is. Ha UK-n kívül is lesz majd szerver, akkor szerintem ez a kis lag is eltűnik. Mellesleg a trófeákat is beadja és menteni is lehet.

(#48775) Mister_X válasza Nayrobi (#48774) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én még az OnLive-val is el voltam, itt meg nem kicsit komolyabb a tartalom és attól se kell félni, hogy lehúzzák a rolót.

Meg lennebb ment a PSTV ára is, hell yeah.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#48776) Djuree válasza gyuromoj (#48764) üzenetére


Djuree
félisten

bloodborne promot en arultam, es nem pesti vagyok. :P
dragabban ment el mint ahogy vettem, 1 ora jatek utan elegem lett, mindig haltam, a blood echo vagy mi is elveszett mindig, ez igy nem palya, legyen nehez oke, nekifutok en 600x ha kell, de ne vesszen el a nehezen szerzett cuccom. ez igy csak idegesito, mint nehez sajnos...
majd egy witchert veszek inkabb...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48777) Neoteric válasza Nayrobi (#48774) üzenetére


Neoteric
addikt

US accounttal is lehet használni a UK szervereket (és majd később pl német)? Szal nincs régióhoz kötve a dolog?

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#48778) gyuromoj válasza Djuree (#48776) üzenetére


gyuromoj
veterán

Bloodborne-hoz nem írtam hogy pesti átvétel, csak hogy postával kerül 11k-ba. :B
Éppen a te problémád miatt nem merem megvenni, majd inkább ősszel ha jobban lecsökken az ára. (5-7k)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#48779) tarti19 válasza haddent (#48769) üzenetére


tarti19
senior tag

Már van, sőt szebb is.
Azt kell mondanom, hogy az ORDER után nincs jelenleg szebb játék!!!
Sajnos a maga 7 órás kijátszása, mely sok átvezetővel volt tarkítva negatív irányba húzza a játék megítélést.
Összességében olyan techdemót kaptunk ami pofátlanul ETALON.
Amúgy tetszett a játék, csak mire ráizgultam volna, vége lett. Várom a 2. részt 20-25 órás kampánnyal s hozzá egy jó multit. :) :)

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#48780) LeventeV válasza Djuree (#48776) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nekem nem tűnt annyira nehéznek a Bloodborne. Az elején én is szenvedtem vele, párszor meghaltam, de aztán ráéreztem és sokkal jobban ment a játék. Meg kell szokni, hogy többször kell használni a kikerülést, mint a támadást.
Megvetted az elején a Yharnam Hunter szettet? Az könnyít a dolgon.

Amúgy szerintem a Ninja Gaiden Sigma 1 nehezebb volt.

(#48781) Djuree válasza LeventeV (#48780) üzenetére


Djuree
félisten

biztos belejöttem volna, de nem volt türelmem, meg mindig visszadobott a pálya elejére. a kikerülés is csomószor nem működött, ugyanúgy sebzett ha rossz felé vetődtem. meg felcseszte az agyam hogyha sikerült is a kikerülés, akkor meg mire odamentem h megcsapjam, megint ő ütött és sebzett. a kis embereket simán kinyírtam, volt vmi nagy hóhér szerűség, az nyirt ki mindig.
nem vettem meg a szettet, nem volt rá pénzem még a legelején. :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48782) PandaMonium válasza Djuree (#48781) üzenetére


PandaMonium
őstag

"volt vmi nagy hóhér szerűség, az nyirt ki mindig."
Akkor biza' rossz irányba mentél és nem csoda, hogy meghaltál. Ő sokkal erősebb mint a játékos az elején, de nem is kötelező megölni. Ilyenkor eladás helyett gyorsabb egy Youtube videót nézni, hogy merre kell menni ha nagyon el vagy veszve... :P

What I cannot create, I do not understand

(#48783) Djuree válasza PandaMonium (#48782) üzenetére


Djuree
félisten

direkt azért akartam kinyirni mert erősebb volt mint a többi, mondom biztos ad vmi jó cuccot, fegyót akármit. :D fene belém h nekem mindig az erősebbel kell kezdeni, ovodában is nekimentem a nagycsoportosnak, el is páholt. :DDD
nem csak azért adtam el, nem is tetszett a képi világa sem, a souls2 sokkal jobban tetszett a középkoriságával.
majd még egyszer lehet beszerzem ha nem lesz más jobb játékom.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48784) koxx válasza tarti19 (#48779) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Csak 7 óra, nemár :F

(#48785) haddent válasza N@idia (#48772) üzenetére


haddent
addikt

750ti filmezni? :DDD Én 2 magos i5 meg intel HD4000- el töltök le/fel, filmezek, streamelek DLNA, programozok :DDD

tarti19 tényleg, igazad van. Jó kis játék volt csak látod annyira felejthető, hogy konkrétan 1 hónap múlva már elfelejtettem, hogy volt :DDD De tényleg elsőosztályú tech dome :K

#48711 Djuree nem. Pont leszarja mindenki szerintem.. Itt felesleges ezen patriótáskodni, nem arról van szó, hogy szlovák tejet iszom meg román búzából készült kenyeret eszem ukrajnába járok tankolni és csak multikban vásárolok..

(#48786) oriic válasza koxx (#48784) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van akkinek meg kevesebb. Foleg ugy hogy nem is rohannak at rajta. DLC pletykak vannak, de semmi konkretum egyelore.

Live-Die-Respawn

(#48787) marilllyo válasza koxx (#48784) üzenetére


marilllyo
veterán

A 7 órás kampány a legkisebb baj azzal a játékkal. Érdemes a Honest trailert megnézni belőle.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#48788) gyuribácsi88

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#48789) Neoteric


Neoteric
addikt

na talán F1 2015-nél összejön az 1080p 60fps.. [link]

PSN: ne0teric_sAN

(#48790) haddent válasza gyuribácsi88 (#48788) üzenetére


haddent
addikt

...denemma

(#48791) HaZsolt válasza gyuribácsi88 (#48788) üzenetére


HaZsolt
őstag

Magyar Store majus 7et irt, csodalkoztam is, majus kozepere volt igerve. 1 hettel hamarabb szerezhetjuk be.

(#48792) mrhitoshi válasza N@idia (#48763) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ja.. csak nem mindegy mennyi pénzt tolsz bele. Persze, hogy szebb, mikor már kicsengettél 300eFt-ot, szemben a 120e Ft-tal, ez mindig is így volt.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#48793) PandaMonium válasza mrhitoshi (#48792) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ne menjünk bele ebbe a "drága a PC" baromságba mert így születnek a fölösleges flamewarok.

What I cannot create, I do not understand

(#48794) tarti19 válasza koxx (#48784) üzenetére


tarti19
senior tag

Ebben az intervallumban a nyitó -és zárójelenet is benne van. ;] (sajnos)

Haddent :) GoW erre a motorra épít majd, garantált a vizuális orgazmus. :)

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#48795) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Nézegetem az ebay-t és találtam jó áron MKX-et. Egyik secondary premium edition, másik sima verzió primary accal.
Melyiket lenne érdemesebb megvenni?
Secondary Premium 19 euro
Primary Sima 20 euro

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#48796) Jhonny06 válasza gyuromoj (#48795) üzenetére


Jhonny06
veterán

A secondary esetén e-mail címet kapsz és azzal belépve tudsz játszani, nem a saját felhasználóddal. Primary esetén 1X lépsz be a megadott e-mail címre és onnan töltöd le a játékot, majd a saját felhasználóddal játszol, ott fog megjelenni.

A primary drágább, de személy szerint nem értem a logikáját, sőt.. ugye a primary-vel 1X töltheted le a játékot, mivel nem léphetsz be újra a fiókba. Tehát ha letörlöd, buktad. A secondary-ba meg elvileg bármikor beléphetsz, így le is törölheted bármikor.

Én eddig mindig primary-t vettem, de most legutóbb már secondary-t válaszottam a BF Hardline esetében, csak 6k volt.

Szóval mindenképp secondary. Még ugyanolyan verzió esetén is, akkor meg pláne, ha premium.

[ Szerkesztve ]

(#48797) Gebriel válasza Jhonny06 (#48796) üzenetére


Gebriel
veterán

Miért csak egyszer toltheti le?
Miert nem lephet be ujra abba fiokba? Mi az oka, hogy nem lehet tobbet?

[ Szerkesztve ]

(#48798) Jhonny06 válasza Gebriel (#48797) üzenetére


Jhonny06
veterán

Gondolom az, hogy aki secondary-ként vette meg, zavartalanul tudja használni. Feltételezem, hogy nem lehet 2 ember egyidejűleg ugyanabban a fiókban, de ki tudja..

[ Szerkesztve ]

(#48799) Madwe


Madwe
nagyúr

AngryJoe Plays Final Fantasy XV - [Part 1]

Primary secondary accountokkal szerintem lassan kezdeni fog vmit a sony, mert nagyon sokat árulnak így, s lényegében tőlük meg a fejlesztőktől "lopnak" s ráadásul egész jól meg is élnek belőle...

(#48800) Jhonny06 válasza Madwe (#48799) üzenetére


Jhonny06
veterán

Akkor azok is megszívják, akik felesbe vásárolnak, ez ugyanaz a metódus.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.