Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48151) InterFox


InterFox
senior tag

Csá.
Megvan a PS4, frankó meg minden, de a letöltési sebességgel lehet valamit kezdeni?

PSN ID: interfoxthedead

(#48152) phgergo válasza InterFox (#48151) üzenetére


phgergo
aktív tag

Allitsd be a google dnst es szaguldozni fog a letoltesed.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#48153) InterFox válasza phgergo (#48152) üzenetére


InterFox
senior tag

Kipróbálom, köszi!:)

PSN ID: interfoxthedead

(#48154) InterFox válasza phgergo (#48152) üzenetére


InterFox
senior tag

Nem volt semmi videót találni hozzá, de működik, még egyszer köszi!:)

PSN ID: interfoxthedead

(#48155) Bencus88 válasza InterFox (#48151) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Még1 jó tanács. Ha letöltesz tedd a gépet rest módba. Nekem úgy gyorsabban tölt.

(#48156) InterFox válasza Bencus88 (#48155) üzenetére


InterFox
senior tag

Ott van, köszi!:)

PSN ID: interfoxthedead

(#48157) d3tox1c válasza phgergo (#48152) üzenetére


d3tox1c
senior tag

-off-
Ezt csak ps-hez erdemes, vagy sima(pl torrent)letolteshez is?

(#48158) donceleger8 válasza InterFox (#48154) üzenetére


donceleger8
őstag

Megoszhatnád a linket hogy másnak ne legyen nehéz megtalálni. Remélem két héten belül nekem is meglesz a ps4, akkor majd jól jöhet a videó. Köszi.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#48159) hulkobb


hulkobb
tag

Aki szeretne Fifázni vagy GTA Onlinet nyomni vegyen fel: TukuB96. :))

(#48160) d3tox1c válasza hulkobb (#48159) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Felveszlek, de jatek(gta)csak maskor, csaladi nap ;)

(#48161) Djuree válasza phgergo (#48152) üzenetére


Djuree
félisten

Azt hogy lehet pontosan es hol?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48162) Djuree válasza Jhonny06 (#48145) üzenetére


Djuree
félisten

Sima kuldibe nem tud bemenni csak barat melled, de annak meg nyilvan tudsz szolni h menjen ki. Bar magatol nem nagyon megy be senki mas melle sztem. Vagy nemtom mit tolsz, strikeba harom embert rak ossze pl.
A jatek amugy nagyon jo, a mai sok egykutya cod meg bf melle feludules valami mas. Azok mind tokugyanazok sajna, semmi uj a nap alatt. Ez viszont eleg egyedi, tele lehetoseggel, ha ugyesen jonnek a kiegek megunhatatlan lesz.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48163) hulkobb válasza d3tox1c (#48160) üzenetére


hulkobb
tag

Rendben,ma én sem terveztem már :)

(#48164) Tatyla


Tatyla
őstag

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#48165) F.B.I. válasza Tatyla (#48164) üzenetére


F.B.I.
veterán

:DDD :))

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#48166) InterFox válasza donceleger8 (#48158) üzenetére


InterFox
senior tag

PS4 SPEED DOWNLOAD
A Primary DNS-re én 8.8.8.8-at használtam
A Secundary DNS-re 8.8.4.4-et
ezek a google ip-i.
Tényleg gyorsabb lett! :C

PSN ID: interfoxthedead

(#48167) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hol lehet jó fegyvereket\páncélt találni? Még mindig a +5ös saw spearemmel nyomulok, párat kipróbáltam, de valahogy egyik sem adja. Már a póknál járok.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#48168) eames


eames
tag

Sziasztok!

Régebben jártam erre, amikor terveztem PS4-et venni. Akkor halasztanom kellett a vásárlást, de most itt az idő!
Monitoron szeretnék játszani. Legutóbb a monitoros topikban ezt ajánlották: DELL S2340L. Azóta esetleg van jobb vétel? Érdekelne olcsóbb kategória is, bár 23" alá nem szívesen mennék. Biztos vagytok itt akik ekkora képernyőn játszotok, mondanátok véleményt?
Másik: Ha kontrollerbe dugok fülest, akkor hallok mindent, nem csak a kontrollert?

(#48169) PandaMonium válasza eames (#48168) üzenetére


PandaMonium
őstag

Én S2340L-t nem vennék, a fényes kijelző és a kissé gyenge panel miatt. Én P2314H-t használok, matt bevonat, messze a legszebb képű 23"-es monitor amit valaha láttam és játékra is tökéletes.

És sajnos de, ha a kontrollerbe dugod a fülest akkor csak a kontrollert fogod hallani ahogy bemondja, hogy háromszög, négyzet, start... ;] Viccet félretéve igen, mindent fogsz hallani rendesen, csak be kell állítani.

What I cannot create, I do not understand

(#48170) Jhonny06 válasza Djuree (#48162) üzenetére


Jhonny06
veterán

Pl. ezen a videón is 23:54-nél ott mászkál mellette valaki és ez sima küldetés. [link] Nálam is ez volt.. vagy az ilyen nyíltabb részekbe be tudnak jönni, de főellenséghez már nem?

[ Szerkesztve ]

(#48171) eames válasza PandaMonium (#48169) üzenetére


eames
tag

És egyszerűen összedugom hdmi-vel a monitort és a PS-t? Semmi bűbáj? Nincs olyan, hogy a PS nem támogatja az adott monitort? Mintha régebben olvastam volna ilyesmiről.
Egyébként megtetszett ez a P2314H. :)

(#48172) ImpersonatoR válasza eames (#48171) üzenetére

En is használtam dell (u2311h) monitorral igaz csak próba eréig kíváncsi voltam eszre veszem e kisebb késleltetést TV-hez képest. Ráadásul dvi-hdmi kábellal. Ment minden gond nélkül.
Szerintem te a HDCP védelemre gondoltál h nem megy de az mar kivettek.

(#48173) Garada


Garada
őstag

Paypal fizetésre továbbra sincs semmi féle mód nálunk?

(#48174) Djuree válasza Jhonny06 (#48170) üzenetére


Djuree
félisten

Ja asszem ide meg be tudnak, de miert zavar, ez csak a tutorial, majd lvl20 utan kezdodik a rendes jatek. Egyedul mar ott nem lehet majd ervenyesulni ugysem, szokjad. :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48175) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Sziasztok!

Valaki nem használ véletlenül Sony Wireless Stereo Headset 2.0 -t? Érdekelne pár vélemény hogy mennyire éri meg. :)

(#48176) Syz válasza mrhitoshi (#48149) üzenetére


Syz
senior tag

Kipróbáltam amit mondtál a Spotify-al kapcsolatban.Megcsináltam a Premium fiókot.Csináltam egy listát 3 számmal próbaképpen.Ha átmegyek PS4-re akkor látja hogy abban a listában van 3 szám de nem tudja lejátszani őket.Így most már világos minden :D

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#48177) N@idia


N@idia
őstag

Ez a Dragon Age Inquisition egész fasza kis játék lett,most így akcióban egész jó vétel volt...Aki szereti az RPG játékokat az ne hagyja ki!!!Én momentán most kezdek csak rajongni érte nem igazán szeretem ezt a műfajt,mindig is FPS fanatikus voltam,de változnak az idők :DDD Remélem a Witcher 3 is ugyan ilyen jó lesz,mint a Dragon Age :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#48178) Prof01


Prof01
veterán

Egy nagyon igényes dokumentumfilm a videojátékok történetéről! Mindenkinek ajánlom! :)

History of - VIDEO GAMES (1961-2015)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#48179) gyuribácsi88 válasza N@idia (#48177) üzenetére

Ezzel én is így vagyok, de nem mi változtunk meg annyira, csupán az FPS játékok lettek olyan kritikán aluli fospermetek hogy nincs gusztusunk hozzá. Witcher 3 fényévekkel jobb lesz mint a DAI.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#48180) pomk válasza N@idia (#48177) üzenetére


pomk
őstag

Milyen akció? :U

[ Szerkesztve ]

(#48181) Ronam válasza pomk (#48180) üzenetére


Ronam
addikt

20990 Ft az eredeti ara store-ban, most meg ugye 11990. Mondjuk 10-ert meg lehet kapni lemezes valtozatot, az lehet jobban megeri ;).

[ Szerkesztve ]

(#48182) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

GTA onlineban meg lehet a nevet valtoztatni?

(#48183) shunter válasza JenciHUN (#48175) üzenetére


shunter
aktív tag

Többünknek is Gold van, és nagyon jó füles. Eszméletlen kényelmes és minőségi az anyaghasználat. A hangzása kristály tiszta viszont a basszusból lehetne több benne és ami még (talán) kevés az az üzemidő. Kb 5-6 óra... Én játék végén rakom fel tölteni a fülest és a kontrollert is, uh nekem ez nem olyan nagy para. Összegezve ár/érték arányba nagyon jó. Ami most vetélytársa tud lenni az a TB nek a 400 as fülese de az nem tud vss t

(#48184) haddent válasza shunter (#48183) üzenetére


haddent
addikt

Tapasztalatból írok, Goldom volt (2.0 Elite Európai nevén azt hiszem). Jó a hangzása, jó, hogy nem log az arcodba mikrofon, kellemes viselni, jók a hangprofilok szóval egy jó kis füles, olcsónak véletlen sem nevezném a maga 30 ezer fölötti árával. A virtuális hangzés halottnak a csók kb., legalábbis számomra egy sztereó, egy korrektül scriptelt audióval egy játékban sokkal jobb. Amit tudni kell róla, hogy összecsukható és erősnek és rugalmasnak tűnik az egész, az is, de van egy gyenge pontja: a zsanérok. Ezek annyiból állnak, hogy a két műanyag részbe fúrtak egy lyukat és beletoltak egy fém rudat. Na ez itt szét fog repedni ha leejted néha, vagy ha nagy(obb) a fejed, vagy egyszerűen csak elfárad az anyag. Szar konstrukció szvsz...
Még gariban cserélték, de a boltossal kötöttem egy (számára) k*va jó üzletet, a 30+ ezres Gold helyett inkább egy Turtle Beach Stealth 400 -at kértem (24 körül van) :DDD Erről amit tudni kell, hogy tud mindent amit a Gold (igen, teljesen wireless), kivéve a "virtuális térhangzást" ami kicsit sem hiányzik (nekem). Ennek mindene szövet, amit én preferálok nem szeretem a műbőr genyát (de a gold valóban kényelmes ennek ellenére is!). Nem hajtogatható, talán masszívabb és tartósabb lesz, dehát erről majd 1 év múlva... A mikrofonja jó is meg rossz is, jó, mert sima jack-kel bármilyen rádugható és gyárilag is egy korrekt darabot kapott. Rossz, mert emiatt épp ki***ott érzékeny tud lenni néha. Meg kell szokni, de ha ez megvan akkor nyilván sokkal jobb. Akksi időt össze se lehet hasonlítani nem egy kategória 3x annyi ideig bírja a turtle beach. Hangosabb is, és sokkal sokkal több és tisztább mély van benne. Ja, és a 3x annyi akksiidő ellenére fele olyan nehéz, nagyon könnyű cucc
Akinek meg kell a térhangzás is annak ott a Turtle Beach Stealth 500, ami kb. azonos árkategória a Golddal.
Én biztos csak TB Stealth 400 -at fogok venni mert még ezt a 20-25 ezret is sajnálom arra, hogy 1 év alatt betörjön valami, kényelmes, sokáig bírja és fasza a hangzása.

[ Szerkesztve ]

(#48185) oriic válasza InterFox (#48166) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez mondjuk netfüggő is szerintem. Több ismerősöm van, akinél maxon megy a letöltés PS4-en is meg X1-en is.

Live-Die-Respawn

(#48186) shunter válasza haddent (#48184) üzenetére


shunter
aktív tag

Aha... Am én is agyaltam, h eladom a Goldot aztán veszek egy TB t, de meggondoltam magam. De csak azért mert nem volt kedvem az eladásával bíbelődni, meg tuti, h csak a kíváncsiság hajtana. Am tuti jó a TB, mégis csak egy minőség. Tény h egy éve mindenki egyértelműen Goldot mondott ha fülesről van szó de ma már érdemes körül nézni. Ennek ellenére nekem akk is simán megérte a Gold, bár én 24ezer be vettem egy éve újonnan USA ból. 😊

[ Szerkesztve ]

(#48187) Vasy09 válasza Syz (#48176) üzenetére


Vasy09
őstag

JenciHUN:

Nekem az van, tökéletesen teszi a dolgát! :)) És konzolvilágnál megkapod 23.900,-Ft-ért. Én is ott vettem!

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#48188) EnterR


EnterR
veterán

Akinek tragikus lenne a letöltés, nálam abszolút bevált, kb. 3MB-tal töltöm le PSN-ről a játékot:

1. amit a router kioszt a konzolnak, azt statikus IP-nek megadni a konzolban
2. Google DNS
3. DMZ-nek a konzolnak kiosztott statikus IP címet
4. Statikus IP címnek a portokat megadni [link]

Eddig kb. 700-800KB/s volt a letöltési sebesség, nálam tényleg segített. Volt egy játékletöltés, amit állandóan megszakított egy hibakóddal, azt is megoldotta.

PSN ID: marquuard

(#48189) haddent válasza shunter (#48186) üzenetére


haddent
addikt

Áhh.. eladni nem érdemes. Nem arról van szó, hogy sokkal jobb a TB, csak sokkal olcsóbb és néhány dologban (szvsz) jobb. De erre egy percet sem érdemes áldozni, ha már van egy jól bevállt fülesed megvéve :R

(#48190) eames válasza ImpersonatoR (#48172) üzenetére


eames
tag

Köszönöm, megnyugodtam. :)
A portól mennyire kell tartani? Garanciavesztés nélkül lehet valahogy tisztítani belül is? Olvastam itt a fórumban, hogy valaki vett szűrőt is bele.

(#48191) zzola válasza EnterR (#48188) üzenetére


zzola
félisten

Akinek van egy kis esze, az nem nyit portot! UPNP ezért van...

[ Szerkesztve ]

(#48192) PandaMonium válasza EnterR (#48188) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ha bekapcsolod a DMZ-t akkor abszolút felesleges a port forwardolással bíbelődni, pont ez a lényege a DMZ-nek.

(#48191) Zolar: Az UPnP sokszor lóf#szt sem ér.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#48193) EnterR válasza zzola (#48191) üzenetére


EnterR
veterán

Be van kapcsolva a tűzfalban a port végigpásztázás elleni védelem.

PSN ID: marquuard

(#48194) gyuribácsi88

Witcher 3 map

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#48195) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#48194) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Mikor van már május? :D

(#48196) N@idia válasza gyuribácsi88 (#48194) üzenetére


N@idia
őstag

Hát már nagyon várom a játékot,de a DA:I sem kicsi mire végzek vele pont jön a witcher 3 :C

RunnyJuggler már csak hetek kérdése :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#48197) N@idia


N@idia
őstag

Ma egész nap sétáltam a Dragon Age Inquisition erdejében és ezt találtam az egyik bokorban... :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#48198) Bencus88 válasza gyuribácsi88 (#48194) üzenetére


Bencus88
nagyúr

jaj, de szép. addig kipörgetem a dark soult :DDD

(#48199) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mortal Kombat X launch Trailer. Jesszus ez de király... :C

Live-Die-Respawn

(#48200) gyuribácsi88 válasza oriic (#48199) üzenetére

Nézőpont kérdése, engem pont nem izgat. Tizedik rész, te jó isten. Nehogy egyszer kitaláljanak valami újat, ne, legyen még vagy tíz rész. Mondjuk ez a zene jobban illik a videó alá, mint a csokipálcika versfelolvasása.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.