Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48501) Jhonny06 válasza mrhitoshi (#48494) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ettől még valószínűleg kamu, tipikusan olvasás nélkül körbement a neten, az egyik site-ra pl. 8 (!) hónapja posztolták, ez sem tűnt fel senkinek.. :DDD Ebből is látszik, hogy most talált rá valaki és ment utána az összes többi oldal is..

[ Szerkesztve ]

(#48502) LeventeV válasza N@idia (#48500) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szerintem nagy valoszinuseggel jonni fog egy remastered valtozat. A fo kerdes az, hogy anyagilag megerne-e a Sony-nak, es szerintem erre egy nagy IGEN a valasz. Sok Xbox tulaj valtott most Ps-re akiknek kimaradt az Uncharted. Egyeduli dolog ami meggatolna az aPs Now, mert abban a kinalatban szibte csak az Unchartedek erik meg a penzt.

(#48503) PandaMonium válasza N@idia (#48497) üzenetére


PandaMonium
őstag

Olvasd már el azt a kib#szott IGN cikket is kérlek szépen. Tényleg felkúr mikor valaki ilyen hülye és még teszi az eszét.

Senki nem mondta, hogy nem fog jönni, azt mondtam, hogy nincs bejelentve. Konkrétan beírtad, hogy be van jelentve és szeptemberben jön a játék, majd belinkeltél hozzá egy tavalyi cikket. Gratulálok, értelmező olvasás általános iskola 1. osztály.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#48504) tepenzed


tepenzed
őstag

szerintetek van esély arra,hogy az usa storeban lévő witcheren is lesz magyar felirat?

(#48505) gyuribácsi88 válasza tepenzed (#48504) üzenetére

ez egy nagyon jó kérdés, mert mi is onnan vennék, de szerintem azon nem lesz :((

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#48506) N@idia válasza PandaMonium (#48503) üzenetére


N@idia
őstag

Parancsolj drága barátom,innen vettem a bejelentési dátumot,bár biztos nem gondolom valószínűnek hogy ekkor fog jönni,mivel kiskereskedői bejelentés humbuk borítóval,de tettem oda smile-t mond ez neked vmit " :Y " [link],de mivel telón olvastam a blinkfeed-en így nem tudtam akkor belinkelni ezt.Ami a másik dolgot illeti Én nem hülyéztelek le,tehát neked sem kellene,de leginkább okoskodnod nem!!! :W Ja és téged idézve "nem bántásként",de tudom nagy rajongója vagy a tamagotchi féle fos indie játékoknak inkább várd a PS+ gameket!Azokat legalább bejelentik bár késve,de bejelentik és hát ha bekerül vmi isten adta jó kis tamagotchi játék ami simán lenyomna egy UC Trilogy remastert :P ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#48507) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Hát ez a Witcher3 odab*sz.Nagyon várós már. :C

[ Szerkesztve ]

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#48508) JohnyLong


JohnyLong
csendes tag

Sziasztok! Éves PS+-t lehet valahol olcsóbban venni mint a store ban?

(#48509) Gebriel válasza PandaMonium (#48503) üzenetére


Gebriel
veterán

Felesleges belemenned. ;)

(#48510) PandaMonium válasza Gebriel (#48509) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ja, már egy ideje rájöttem csak időnként mikor felforr az agyvíz nem bírom megállni. Úgy is ragaszkodik a hülyeségéhez, felesleges tovább magyarázni, egyszerűbb ignorálni.

(#48508) JohnyLong: Igen. Nemrég pl. azt hiszem az ExtremeDigital-nál volt egy elég jó kis akció, ki kell fogni. Illetve érdemes haddent cikkjét elolvasnod arról, hogy hogy működik a felezés, így elég sok pénzt tudsz megspórolni. :)

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#48511) gyuribácsi88

Playstation 4-es kívánságműsor, na nem Tibibácsival

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#48512) A`rpi válasza gyuribácsi88 (#48511) üzenetére


A`rpi
addikt

Maga a kezdeményezés dicséretes.

(#48513) RunnyJuggler válasza Dawide@axele (#48507) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én kiéheztetem magam rá. Direkt nem néztem meg semmit, trailereket is csak a legelején. Ezek a videók csak növelik az elvárásokat, legyen inkább meglepi! :)

Addig ott van a Dragon Age, arra sincs elég időm.

(#48514) JohnyLong válasza PandaMonium (#48510) üzenetére


JohnyLong
csendes tag

A Ps+-t is lehet felezni? Én ugy tudtam hogy csak a digitálisan vásárolt játékokat.

(#48515) Pocok9b válasza Zanik (#48490) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Pár év nekem is kimaradt, egy keveset toltam az mk9-et még xbox360-on, de nyomni kell, engem is agyba főbe fognak verni, az elején, de csak ott lehet megtanulni játszani rendesen, aztán meglátjuk. Egyébként esetleg arról tudni valamit hogy ez a megjelenés napján már nálunk lesz? Házhoz szállítást igényeltem, viszont azt nem tudom hogy a megjelenés napján érkezik, vagy csak szerdán.

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#48516) Nescafé válasza Nescafé (#48489) üzenetére


Nescafé
őstag

Never Alone
Kész is a játék trófeák 100 %

 iPhone 15 Pro

(#48517) N@idia válasza JohnyLong (#48514) üzenetére


N@idia
őstag

Ha profilod megosztod mással akkor feleződik minden a PS+-t is beleértve.

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#48518) varadigabor válasza gyuribácsi88 (#48511) üzenetére


varadigabor
senior tag

Én azt kérem hogy ne legyek NAT-os mert agyfasztkapoktőlehogy26Xkibekelllépni
Meg 10 fős partyt

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48519) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Lehet panaszkodni: [link] :D

PS4

(#48520) gyuribácsi88 válasza mrhitoshi (#48519) üzenetére

Na ez jó hír, nem is tudtam hogy van ilyen :Y :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#48521) JohnyLong válasza N@idia (#48517) üzenetére


JohnyLong
csendes tag

Na ez szuper. Köszönöm az infót! Most már csak a havert kell rábeszélni hogy vegyen 1 ps4 et:)

(#48522) EnterR


EnterR
veterán

Driveclubban kikapcsolható az automatikus replay mentés?

PSN ID: marquuard

(#48523) Gebriel válasza mrhitoshi (#48519) üzenetére


Gebriel
veterán

Kb 8 hsz-el előbb linkelték. ;)

[ Szerkesztve ]

(#48524) mrhitoshi válasza Gebriel (#48523) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Leesett. Na mindegy.

Lehet törölni SEN fiókot valahogy ?

PS4

(#48525) SnIp3r válasza gyuribácsi88 (#48505) üzenetére


SnIp3r
csendes tag

watchdogson sem volt usa storebol felirat,witchernél sem lesz ez másképp. tanuljatok angolul :D

PS4 ID : Kovee1979

(#48526) Dicker válasza gyuribácsi88 (#48505) üzenetére


Dicker
őstag

Ha már lehet ötleteket adni ennek a japán gyereknek twitteren, akkor a minden régióban letölthető nyelvi fájlokat bedobhatjátok, valami kamu szöveggel, hogy "I life amerika, from hungry, i bí hepi, ven can play my mádörtongú play zum beispiel: The Witcher 3. Wenn wir können letölteni store the langídzs pak. U.i: Tudom hol wohnst du!" - Ildikó

Szerintem túlzott technikai akadálya nem lenne, és talán még meg is látná benne a fantáziát. Ha a japán Killzone-hoz is le lehetett tölteni az angolt, akkor miért ne menne a többinél?

(#48527) A`rpi válasza Dicker (#48526) üzenetére


A`rpi
addikt

Józan ész azt diktálná, hogy így legyen, csak a valóság sajnos más. Ki kell sírni, én annak örülnék többek között ha lehetne bármilyen játékot törölni a trófea listámból.

Továbbá annak is örülnék, ha lehetne szerkeszteni letöltési listát, vagy betenni egy kedvencek mappát, ahova azok a játékok kerülnek be ahol számomra fontos gammák vannak, többi sallang pedig maradhatna az eredeti helyén. PS4-en ilyen gond nincsen még viszont PS3nál, ha valamit keresek a listámban, az valami örökké valóság mire átverekedem magam sok ingyenes plusszos sallangon, mert ugye minden sz*rt leszedek, mer "ingyen van".

[ Szerkesztve ]

(#48528) Peat76


Peat76
őstag

Hogy is van ez a preload feature? Megvettem a us store-ról a Mortal Kombat X-et, de még nem kezdte tölteni, pedig a netem sebességével számolva ez nekem másfél nap! Megjelenés előtt 48 órával indul, ez igaz?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#48529) Neoteric válasza Peat76 (#48528) üzenetére


Neoteric
addikt

14.-én jelenik meg, 12.-én kezdi el preloadolni, de mivel usa acc, ezért itthoni idő szerint lesz az 13.-a is.

PSN: ne0teric_sAN

(#48530) ForRedGlory válasza A`rpi (#48527) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hat igen, a Library funkciokat bovithetnek. Minden szar ott van, meg az utolso letoltott tamagocsi demot is jelzi kitorolhetetlenul.

(#48531) haddent válasza A`rpi (#48527) üzenetére


haddent
addikt

Csak ne legyen így kell a halálnak... nekem egy játék 20Gb, mert csak angol van benne, míg ti 40-50 gigákat töltötök le/telepítetek .. :DDD

(#48532) Peat76 válasza Neoteric (#48529) üzenetére


Peat76
őstag

Köszi a választ, akkor holnap reggel próbálkozom újra.. Amikor már 48 órán belül leszek...

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#48533) Djuree


Djuree
félisten

kipróbáltam ezt a bloodbornet, eleg gagyinak tűnik, nem nekem való ez rajottem, nincs türelmem ezzel szarakodni, nem a nehézség miatt. már a karaktergeneralas is olyan rohadt bonyolult...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48534) gyuribácsi88 válasza Djuree (#48533) üzenetére

"bonyolult" :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#48535) haddent válasza gyuribácsi88 (#48534) üzenetére


haddent
addikt

Jó bonyolult... :DDD csak éppen látni soha nem látod a karaktered úgysem, a "típus" meg pont nem számít. Konkrétan ki lehetett volna hagyni az egész karaktergenerálást mert szart sem ér/számít.

Nem én mondom, te is láttad, hogy a többiek mennyit töltöttek mikor mi 20 gigát :)) Jó, persze, optimális rózsaszín pónis világban majd megtanulnak rendesen alkotni és külön lesz a felirat/szinkron/cgi.
... de nem ma

[ Szerkesztve ]

(#48536) gyuribácsi88 válasza haddent (#48535) üzenetére

Hát ja, kb semmi értelem, na mindegy.

A nyelvi fájlra visszatérve, azt ne mond nekem hogy egy felirat egy játékban gigákat foglal el :DDD Mi feliratról beszéltünk, nem szinkronról ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#48537) Dicker válasza haddent (#48531) üzenetére


Dicker
őstag

Felirat hogyan lenne már ekkora méretű? Esetleg, ha leszinkronizálják magyarra az egész játékot, de egy olyan hangfájl se több 3-4 gigánál. Sub van talán 100 mb egy egész játékban a menüvel együtt. Killzone-t is 10 másodpercig tartott letölteni, igaz abban túl sok beszéd nincs. Azt is utólag, és nem a játékkal együtt.
Nem arról van szó, hogy előre le akarná az ember tölteni az oroszt, meg a franciát, mindennel együtt, hanem utólag kiválaszthatná a menüben, és letöltődne. Neked is jó lenne, meg annak is, aki esetleg a saját nyelvén akar játszani. (ha már elérhető)

(#48538) A`rpi válasza Dicker (#48537) üzenetére


A`rpi
addikt

Lesarkítva.

1 karakter 1 bájton tárolódik.
1024 karakter 1 kB.
1 048 576 karakter 1 MB

Néhány megán el kell hogy férjen pusztán csak a szöveg.

100MB szöveget tekintve hatalmas nagyságrend.

Amúgy ez a lehetőség tök jó lenne. Vagy egy alkalmazás is, ami segítségével "házi" feliratokat lehetne bármilyen játékhoz csatolni.

(#48539) gyuribácsi88 válasza A`rpi (#48538) üzenetére

Nem hogy feliratot, hanem házi szinkront, csinálnák hozzá jó kis szinkronokat, olyan lenne mint régen a hangalámondásos filmek :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#48540) Djuree válasza haddent (#48535) üzenetére


Djuree
félisten

Hát jó, de egy rpgben éppen hogy értelme lenne a karakternek is, meg engem idegesít ha nem tudom olyanra megcsinalni h elegedett legyek vele, akkor játszani sem tudok jól, sok rpgt csak azért kezdtem újra mert nem tetszett a karakter.
sajnos grafikailag sem tetszik, olyan 10 évvel ezelőtti szint. tudom nem ez a lényeg itt, de a souls 2-nek jól állt ez a graf, itt sztem nem jó. vagy csak az idő szépíti meg az emlékeket. majd beszerzem az uj verzióját, de lehet már az sem fog tetszeni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48541) Szancho


Szancho
csendes tag

Sziasztok!
Tudom nem éppen a megfelelô helyre ìrom a problémámat, de nem találtam jobb helyet.
Szóval, van egy Thrustmaster T300rs kormányom és rendesen mûködik a menüben, tehát tudok lépegetni, játékot indìtani stb. Viszont amint elindìtom (jelen esetben a The Crew) máris nem reagál és a játék sem látja. A PS gomb reagál, ahogy kilépek a ps gombal egybôl megint minden mûködik minden. A kormány aktìv, de nem tudom miért nem tudom használni játék közben. Ha tudtok valami okosat segìtserek. Elôre is köszi

(#48542) A`rpi válasza gyuribácsi88 (#48539) üzenetére


A`rpi
addikt

Amúgy jó lenne. :D

Kötelező darab ha már StarWars.

(#48543) SnIp3r válasza Szancho (#48541) üzenetére


SnIp3r
csendes tag

próbáltad a jatekon belul beallitani?
ha megveszed project carst, vegyél fel Kovee1979

PS4 ID : Kovee1979

(#48544) ElJoykey


ElJoykey
csendes tag

Sziasztok! Ez a share gomb pontosan hogy működik ps4 en? Rögtön lehet a gameplayeket tenni fel youtubra pl? Vagy aver nélkül a ps4el se lehet ilyet?

(#48545) A`rpi válasza ElJoykey (#48544) üzenetére


A`rpi
addikt

Parancsoljál, itt ebben a videóban megnézheted.

Amúgy ha véletlen benyomod ezt a gombot kárt nem tudsz tenni a konzolban szóval nyugodtan nyomogasd, lehet vele videókat csinál, képeket, nosza próbáld ki. ;)

(#48546) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Komolyan mondom, amilyen jó volt a Bloodborne első fele olyan sz#r a második.
Az ellenségek kb. exponenciálisan nehezebbek, ami még rendben is lenne ha ügyességen múlna a legyőzésük, de nem. Leecher Warlock-on csak rászaladnak az emberre vagy elkapják a spellel és oda az insight, nem beszélve róla, hogy marha sokat sebeznek. A pályák bejárása a felfedezés helyett a rohanok-hogy-megtaláljam-a-csengettyűs-ribancot-ra fókuszálódik, telerakva abszurd mennyiségű nehéz ellenféllel. Egyértelmű, hogy itt már a játékos pályán való átkergetése volt a cél, csak akkor felesleges ennyi munkát meg felfedezhető dolgot belerakni a zónákba.

A The One Reborn boss is nem azért nehéz mert sokat sebez vagy olyan attack patternje van, hanem azért mert mindkét végéről tud ütni, közben a hátáról (vagy honnan) meg a csávó egyfolytában szórja a csonthúslevest és nem tudom a kamerát úgy forgatni, hogy minden részét belássam úgyhogy csak két miatyánk között spammelem kicsit az R1-et meg a kört, remélve, hogy nem sebez meg én pedig beviszek egy kis sebzést. :(((

What I cannot create, I do not understand

(#48547) JohnLeslie válasza A`rpi (#48545) üzenetére


JohnLeslie
csendes tag

Köszi a linket,de az a veszély nem fenyeget hogy "véletlenül" megnyomjam mivel még csak a konzolok tudása felmérésénél tartok. 1enlőre még nincs eldöntve hogy One vagy Ps4 legyen...

(#48548) A`rpi válasza PandaMonium (#48546) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez alapján nem vészes ez a boss figt, már ha erről beszélsz.

(#48547) JohnLeslie

Teljesítmény tekintetében egyértelműen PS4.

Az exkluzív játékkínálat alapján érdemes szerintem dönteni, multiplatform címek mindkettő konzolon élvezhetően futnak (szerintem). (Ha valaki maximalista akkor multiplatformot PC-n játszik maximum grafikán, exkluzív játékok esetén nincsen apelláta, de ez magától értetődő.)

Ugyan mindenki más de nekem share gomb nyújtotta szolgáltatás lenne az utolsó dolgok között ami alapján konzolt választanék.

(#48549) PandaMonium válasza A`rpi (#48548) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nem a boss legyőzése a bajom, hanem, hogy egy speedrun az egész játék második fele (legalább is az utolsó pár órában nekem az volt, felesleges a summonolt ellenségekkel vesződni).

What I cannot create, I do not understand

(#48550) A`rpi válasza PandaMonium (#48549) üzenetére


A`rpi
addikt

Nézőpont kérdése, nekem személy szerint ez az opció tetszik, mondom ezt úgy hogy fentebb linkelt speedrunt láttam, játékot nem vettem még meg. Aki vesződni akar az vesződik vele, aki pedig "gyáva" az elszalad, tök jó szerintem...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.