Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48851) Djuree válasza haddent (#48849) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is az volt a legjobb, volt benne vagy 400-500 órám. a bf4 is halvány vmi ahhoz képest...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48852) szinimini


szinimini
senior tag

Szokott itt vki a MKX-el játszani?

(#48853) Madwe válasza szinimini (#48852) üzenetére


Madwe
nagyúr

Társat keresel vagy kérdésed van :D? ha társat keresel írd le a psn id-dat, ha kérdésed van ne kímélj minket, halljuk! :D

(#48854) szinimini válasza Madwe (#48853) üzenetére


szinimini
senior tag

Emberkéket akikkel lehetne nyomni :D
PSN id: Szinike

Szóval ha gondolja valaki akkor mehet a bunyó :D

(#48855) Madwe válasza szinimini (#48854) üzenetére


Madwe
nagyúr

Még egy fontos dolgot felejtettem el ez esetben: milyen régiós játékod van? usa store vagy magyar store/lemezes? sajnos régiókorlátos, uh ha pl magyar lemezes akkor velem kapásból nem tudsz játszani, mert én usa storeban vettem meg... :W

(#48856) szinimini válasza Madwe (#48855) üzenetére


szinimini
senior tag

Magyar store van nekem,de az 576-ban vettem meg így akkor is magyar store lesz ?

És ha csinálva van mondjuk egy magyar szoba?

Át lehet váltani még az usa store-a? Vagy mi jelentősége van?
Nem értem ezt,hogy miért ne lehetne ennek ellenére egymással játszani.

[ Szerkesztve ]

(#48857) Madwe válasza szinimini (#48856) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, a lényeg h milyen régió, az hogy lemezes vagy digitális az ilyen szempontból mindegy...

(#48858) chelseafan94


chelseafan94
tag

Kezdő GTA-s vagyok PS4-en. Van valaki, akivel lehetne multizni?

PS ID: KoloChelsea

(#48859) szinimini válasza Madwe (#48857) üzenetére


szinimini
senior tag

Hogy lehet átmenni usa acc-ra?

(#48860) Tegla80 válasza gianni85 (#48850) üzenetére


Tegla80
addikt

Nezopont kerdese,h mi er annyit amennyit es mi az ami nem.
En spec mindent a magam szajize szerint mérek es vasarolok es reg nem a tesztelok/szakik(okosok) szerint......akik amugy sokatlatott ,jatekokkal agyonkenyeztetett vadbarmok mar sztem es lassan a semmi sem jo kategoria kepviseloi....(plusz penzert barmi jo/xar kritikat kihoznak barmibol...)

A BFH singli az En szememben egy jo kis gamma lett.....most nem reg fejeztem be es tuti kiporgetem meg1* ,mert barmennyire is hihetetlen sokaknak,nekem tetszik....
Plusz szamomra a COD AW is megerte a penzet,mert 2 kijatszast eredmenyezett ezidaig ugy,h multiban nem is voltam/leszek.
Persze vehettem volna az isteni GTAv-ot vagy Destiny-t vagy Ordert vagy MKx et vagy barmit,de szamomra azok ertektelenek.....
Te penzed igy sztem a Te dontesed is kell legyen,(ne masok agymenese ),h mi mennyit er neked.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#48861) Madwe válasza szinimini (#48859) üzenetére


Madwe
nagyúr

Átmenni nem lehet, ahoz külön kell regisztrálni új emailcímmel. Ki kell nézni egy usabeli címet lehetőleg olyat ahol 0% az áfa (alaska pl) s meg is vagy. Pénzt rátenni meg amazon.com-on vásárolt feltöltőkártyával lehet. Nekem is van magyar meg usa accountom, teljesen jól elfér egymás mellett bármennyi, annyi a lényeg hogy mindegyiket be kell állítani primaryra a ps4en.

(#48862) szinimini válasza Madwe (#48861) üzenetére


szinimini
senior tag

Akkor majd csinálok egy ilyet is látom azért jól jön. És mire is jó ez pontosan?

De ha felmentem online akkor tudtam mással játszani vagy ez az acc probléma mire vonatkozik? Nem nagyon értem én ezt :U

(#48863) Madwe válasza szinimini (#48862) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igazából az olcsóbb árak s a gyakoribb akciók miatt érdemes csak csinálni, ha digitálisan veszel...

Tudsz mással játszani, mindenkivel aki europai mk x-et vett... De aki amerikait vett, azzal nem tudsz játszani - ezen az se segít, ha van amerikai accod, az számít, hogy hol vetted meg a játékot.

(#48864) gianni85 válasza Tegla80 (#48860) üzenetére


gianni85
veterán

persze, én sem csupán értékelések alapján vásárolok :) Sajnos nem tudom minden vásárlásomat felezni, így legtöbbször csak akciós játékokat veszek. Digit vásárlásra meg már annyira rászoktam (adok-veszek-et meg a sok hülye ember miatt annyira megutáltam), hogy lemezes játék már szóba se jöhet. Persze, ha valami több hónapra lefoglal, akkor jöhet teljes áron is, de az manapság nem az fps, hanem inkább az autós gammák, és pl a Mortal-on húzódok még.

(#48865) szinimini válasza Madwe (#48863) üzenetére


szinimini
senior tag

Ez mekkora szar már,d tényleg :W

És akkor a játék online részében is csak az európai accokat látom?

(#48866) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Project CARS: PS4 vs. Xbox One Digital Foundry összehasonlítás.

Azért 1080p vs. 900p, de durva droppok vannak az esős jeleneteknél. :Y

Live-Die-Respawn

(#48867) Neoteric válasza chelseafan94 (#48858) üzenetére


Neoteric
addikt

Mi szoktuk páran haverokkal tolni esténként, ha van mikrofonod akkor joinolhatsz, heistekhez kéne még egy konstans ember úgyis.
psn id-m: ne0teric_sAN

(#48866) orichalcos: 900p ellenére még inkább beesik boxon.. remélem raknak ebbe ilyen 30fps lock optiont, és akkor az se szörnyülködik akit zavar a drop.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#48868) shunter válasza Madwe (#48814) üzenetére


shunter
aktív tag

Tudnak a kiskapuról vagyis inkább azt, hogy aki élelmes az használja. Sztem pont ezért nem olcsóbb a digit game. Miközben mégis... 50% -al

(#48869) gyuribácsi88 válasza oriic (#48866) üzenetére

Erről beszéltem :DDD és akkor még kapcsold be a ködöt ;] (végül is az ubisoft is megmondta, a 24 fps az valósághűbb mint a 60 :D )

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#48870) krx21 válasza oriic (#48866) üzenetére


krx21
nagyúr

Na, ezt reméljük még javítják valamikor.
Érdekes de még 1080p-ben is egyértelműen magasabb a PS4 fps-e mint a X1 900p-nek... ;]

(#48871) oriic válasza gyuribácsi88 (#48869) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De az a filmes élményhez kell. :D Azzal mit kezdenénk itt egy autós versenyjátéknál. :DDD

Live-Die-Respawn

(#48872) Madwe válasza szinimini (#48865) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pontosan, csak eu-s embereket látsz! Alap esetben amúgy is velük sorolna össze, hiszen velük lenne alacsony a késleltetés a hálózaton, de az h eleve kizárják h másokkal is játszál... ráadásul nem hely alapján nézi, hanem vásárlás alapján, szóval nekem meg eleve csak nagy késleltetésű kapcsolatokat lát, az alacsonyakat nem :D only on playstation amúgy, boxon pcn nincs ilyen mk xnél...

[ Szerkesztve ]

(#48873) Neoteric válasza Madwe (#48872) üzenetére


Neoteric
addikt

Most komolyan ha én megvenném majd leakciózva usa storeról, akkor csak amerikaiakkal dobna össze, függetlenül attól, hogy a pingem az egekbe van és lenne több ezer másik eus játékos?

PSN: ne0teric_sAN

(#48874) Madwe válasza Neoteric (#48873) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#48875) Nayrobi válasza oriic (#48866) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ezek a droppok elég gázak, de ami jobban zavar, azok a pályán keresztbe megálló, a füvet max sebességgel átvágó autók. Az AI még mindig nagyon buta tud lenni, és biztos jön néhány ember megmondani a tutit, de ez a játék nem szimulátor. Egy gondosan kibővített Shift3.

(#48876) Madwe válasza Nayrobi (#48875) üzenetére


Madwe
nagyúr

Semmilyen hatással nincs az autókra a talaj, ez eléggé durva, innentől kezdve vicc az egész játék... nulla gumifizika...

(#48877) Tegla80 válasza Madwe (#48876) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha ezen oldalrol nezed akkor igazad van,de pl a GT arcade resze is ilyen.Mig a multi teljesen mas fizikaval rendelkezik es messze jobb....
Sztem vidikbol ezt nem lehet leszogezni,h xar.... a GT is annak tunik kulso nezetbol,mig vezetve sokkal jobb azert.

Sony® & PlayStation®

(#48878) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#48879) Djuree válasza Nayrobi (#48875) üzenetére


Djuree
félisten

hálistennek nem szimulátor és nem is akart az lenni sosem. aki komoly szimet akar menjen pc-re, ott vannak olyan stuffok amikben csak a futómű beállítása napokat vesz igénybe. na én nem akarok ilyet...

orichalcos: hát ez baromi jó. :W lassan ugyanaz lesz mint egy pc. oldják meg hogy menjen maxon, nem azért vettem konzolt hogy butitsam a grafot ahhoz hogy ne szaggasson. :W ezt a laptopomon is meg tudom csinálni, de ha ez rendszer lesz visszamegyek pc-re istenbizony...
érik a dolog hogy inkább dc-t szerzek be nem ezt a fost, amiről már panaszkodnak nagyon a fórumokon...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48880) SzlobiG válasza oriic (#48866) üzenetére


SzlobiG
félisten

Uhh nem kicsit esik be boxon. :(

Kíváncsi leszek dc-hez képest milyen lesz grafikaba kétlem hogy ütni fogja dc-be az elements dlc valami iszonyat szépen meg van csinálva nem is láttam meg autós játékban ilyen grafot.

(#48881) biceps válasza chelseafan94 (#48858) üzenetére


biceps
tag

chelseafan94: Én is pár hete játszok a GTAV-el. Story módban olyan 60%-nál járok. Multiba még nem nagyon tevékenykedtem (csináltam egy karaktert, nyomtam egy versenyt). De felvehetsz engem is esténként és hétvégente szoktam általában fent lenni. PSN ID-m: BulldozerHUN

Neoteric: Felveszlek téged ha nem gond! :)

ui.: Aki játszik még, felvehet bátran! :)

PSN ID: BulldozerHUN

(#48882) Nayrobi válasza Djuree (#48879) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én se mondtam soha hogy szimulátor lesz, de amikor megemlítettem a simcade jelzőt, akkor jöttek párak lehurrogni meg linkelgetni Rust videóit. Az utóbbi buildeket kihagytam, de előtte beletoltam 100+ órát simán. Jó lesz ez, ha bugtalanítják, de ugyanazok a hibák tűnnek fel, mint a legelső buildekben is. Idegesítő.

(#48883) szinimini válasza Madwe (#48872) üzenetére


szinimini
senior tag

És nem akarnak vmit ezzel tenni a sony-nál? Mert bekap----ák ez azért sok.....

(#48884) Madwe válasza Tegla80 (#48877) üzenetére


Madwe
nagyúr

Videóból pontosan látszik, hogy semmi hatása nincs annak, hogy aszfalton füvön homokon megy... ez gtben sehol nem volt így!

(#48879) Djuree a tuning, finomhangolás az azért más kategória, mint az, hogy más a menetdinamika karakterisztikája különböző terepeken... így semmi értelme nincs a pályán maradni, ha nemhogy megdobja s kipörgeti a kereket a fű, hanem mégcsak le sem lassítja...

Amúgy ezek az opciók szerintem jók hogy belekerültek. Nem azért, h belődd magadnak az optimális teljesítményt! Gondolom mindel hozza nagyjából a jó szintet... De ha megnézed ezek az effektek mind elég jelentősen befolyásolják a látványvilágot, s van aki imádja az egyiket, van aki utálja (blur pl) így be lehet lőni, h olyan legyen ami neked tetszik! azaz opciókat kapsz arra h ugy nézzen ki ahogy neked tetszik, nem pedig azért van ott h kisakkozd hogy fog normális fpsel futni!

(#48885) gyuribácsi88 válasza oriic (#48878) üzenetére

Sajnos ez a konzolgeneráció úgy sz@r ahogy van, mondhat bárki bármit, de alul méretezték a hardvert, nem is kicsit. Előző gen-ben lehet hogy nem volt FHD egy játék sem (csak felskálázott ugye) de ott nem voltak ilyen gondok, nem kellett fps teszteket csinálni, mert nem volt értelme, ment szépen minden, mindenki örült, jók voltak a játékok, nem csúsztak heteket, nem voltak day0 patch-ek (csak nagyon ritkán), jöhet itt nekem bárki az eladási adatokkal, ez a generáció akkor is egy vicc. Nálam ez volt az utolsó konzol gen, mert ebből már most elegem van, és mi lesz még itt később ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#48886) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#48885) üzenetére


gianni85
veterán

Még 1-2 éven keresztül lehet reménykedni, hogy megtanulnak a gépekre programozni, de ember legyen a talpán aki ennyire türelmes...

[ Szerkesztve ]

(#48887) chelseafan94 válasza biceps (#48881) üzenetére


chelseafan94
tag

Köszi, akkor felveszlek. Xbox 360-on a story-t már kijátszottam, ps4 en most kezdtem el a multival együtt. KoloChelsea az ID-m, akkor felveszlek.

PS ID: KoloChelsea

(#48888) Madwe válasza gyuribácsi88 (#48885) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az előző genen lehet hogy nem csináltak fps teszteket, de ott javarészt a 30 se volt meg szinte soha :D

(#48889) Djuree válasza Madwe (#48884) üzenetére


Djuree
félisten

ilyen hülyék csak nem lesznek h nem javítják ezt ki.

gyuribácsi88: nem biztos hogy lesz kövi gen konzol, lehet lesz egy egybegép oszt jóccaka, amit említenek is már néhol...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48890) szinimini


szinimini
senior tag

Na mind1 akkor, ha vki szeretne még mortálozni ( magyar acc ) most megtalál vasárnap estig :D Szinike név alatt ;]

(#48891) ForRedGlory válasza oriic (#48866) üzenetére


ForRedGlory
félisten

OMFG, legalább olyan vezetne, aki már életében egyszer legalább játszott autós játékkal :(((

Nem mellesleg, ez akkor lesz szimulátor, amikor én barbi baba. Ránézésre hulladék lesz az irányítása kontrollerrel :W

Ez se nem szebb, se nem jobb, mint a DriveClub. Lett volna atomstabil 30 fps (lol, nem gondoltam, hogy ilyet valaha leírok...)

[ Szerkesztve ]

(#48892) k4rL^ válasza ForRedGlory (#48891) üzenetére


k4rL^
senior tag

UPDATE: It's come to our attention that the build of Project Cars used as the basis for this article was not intended by the developer Slightly Mad Studios for technical analysis. We weren't aware of this, which was the unfortunate result of some miscommunication on our part with the game's publisher. It was an honest mistake and it is not our intention to misrepresent the game, so we've unpublished the videos that form the basis of the article.

We'll be able to bring you a full analysis of a more advanced build of the game in the coming weeks.

We'd like to apologise to our readers and to Slightly Mad Studios for this unintentional misrepresentation.

Egy több, mint 2 hónapos buildet használtak, mondjuk remélem a 60fps nem csak akkor lesz meg, ha a beépitett grafikai opciókat teljesen levesszük majd. :DDD

(#48893) mrhitoshi válasza PandaMonium (#48842) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ha látnád az aláírásom, vagy elolvasnád egy-két kommentemet a témában, akkor látnád, hogy nem a levegőbe beszélek. Jelen pillanatban nem én vagyok az, aki csak bebüfögött valamit. ;)

PS4

(#48894) gyuribácsi88 válasza mrhitoshi (#48893) üzenetére

Kis olvasnivaló ebben a témában. Aztán mindenki döntse el hogy mit szeretne. ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#48895) mrhitoshi válasza gyuribácsi88 (#48894) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem erről volt szó. Másrészről pedig a cikkhez, bár ebbe tényleg ne menjünk bele, mert off, de tapasztalat, hogy natív nem 4 magos CPU nem elég mindenhez.

Egyébként köszi a cikket! Nem sok ilyen jellegű van a témában.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#48896) Zanik


Zanik
addikt

Fasza, most kaptam kézhez az MK X példányom, ütném be a Scorpion skin bónusz kódját, erre azt írja "incorrect or no longer valid"! Ilyenkor mit lehet tenni? :O
A Goro-s kód működött. :((

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#48897) Jhonny06 válasza Zanik (#48896) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hol vetted? Első körben a boltnak írni, onnan maximum átirányítanak külföldi ügyfélszolgálathoz, de mindenképp pótolják, volt már ilyennel dolgom (sajnos).

(#48898) Zanik válasza Jhonny06 (#48897) üzenetére


Zanik
addikt

Konzolvilág. De végül neked megoldódott?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#48899) Jhonny06 válasza Zanik (#48898) üzenetére


Jhonny06
veterán

Igen. Valószínűleg ők fogják pótolni.

(#48900) marilllyo


marilllyo
veterán

Battlefront trailer...
Hmm csak nem egy PS logoval indul?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.