Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) b.vr


b.vr
őstag

Kerestem, de nem találtam ilyen témát.
Egy olyan dologról van szó, ami külföldi kártyás vásárláskor, pénzfelvételkor lehet hasznos, különösen ha többszörös konverzió lenne. Pl. Horvátországban, ha a bankunk a fizetést úgy számolná el hogy először kunát euróra, aztán eurót forintra, és természetesen mindkét eseteben nekünk kedvezőtlen váltási árfolyamon, halmozva ezzel amit pénzváltáskor veszítünk.
A Revolut ezen segít (középárfolyamon vált, és havi fenntartási költsége sincsen)
Egy ideje már olvasgattam róla, most be is regisztráltam, persze innen még másfél hét amíg megjön a kártya, stb, szóval nem használtam még, tapasztalatom nincs, kérdésem viszont lenne :)
Szóval vannak itt a fórumon tapasztalt felhasználok?

Addig is egy link arról hogy mi ez, miért jó, stb:

Revolut, a kötelező bankkártya minden utazónak – tapasztalataim

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

(#2) _ATi_1 válasza b.vr (#1) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Szia!
Én is hiányoltam egy ilyen topicot, örülök neki. Én használom régebb óta a kártyát, ha van kérdésed írj nyugodtan. :)

(#3) b.vr válasza _ATi_1 (#2) üzenetére


b.vr
őstag

Szia!
Hát igazán sok kérdésem majd azért akkor lesz ha meglesz már a kártya, de addig is két dolog ami nem egészen világos
(1) a forint folyószámlámhoz van normál kártyám és hitelkártyám is (bár végülis ez al-számla) Te melyikkel kötötted össze a revolut-ot?
A regisztrációnál kellett 10 euro, én meg (mivel gondoltam ez olyan mint az internetes vásárlás, és nekem amúgy is jó ha van hitelkártya tranzakció mert olyan a konsktukció), szóval a hitelkártyámat adtam meg. Viszont itt utána nem kérdezett már semmit milyen pénznemben szeretném, euro-ban vonta le és kész.
Pedig a faq-ban is azt javasolták, meg hát ez a logikus, hogy olyan pénznem legyen amiben a bank számol, és az ugye forint (lévén pont azt akarnám kiküszöbölni hogy a bank váltson a saját árfolyamán)

Nyilván ezt úgy is kikerülhetem hogy nem kötöm össze egyáltalán kártyával, hanem banki átutalással töltöm fel.

(2) A másik ami nem világos hogy itt a különböző pénznemeket hogyan kezeli a Revolut? Három pénznemet ad meg (eur, gbp, usd), ami között még váltogathatnék is az app-on belül. És akkor mi alapján dönti el miben fizetek? Mert lehet hogy ez nem lenne mindig mindegy.

Nekem pl. van USD-m mert végeztem amerikaiaknak munkát akik utána átutalással usd-ben fizettek. Pl. ezt ha feltöltöm (nna, itt rögtön lehetne egy másik topicot is nyitni - transferwise-t érdemes lenne vajon használni? ) akkor ott automatikusan át fogja konvertálni euro-ba? Vagy akkor lesz euro-m és dollárom is? (Amik között az app-ban persze váltogathatok is, középárfolyamon)

Hát egyelőre ennyi (de lehet hogy félreértettem, de elvileg felsorolt egy csomó pénzt amiben lehet feltölteni és a 3 devizanemet amiben számol, én ezt úgy értelmeztem mintha lehetne 3 "al-számlám", mindegyik devizanemhez külön, de lehet hogy ez részemről félreértés, és a revolut számlámnál aze lején el kell döntenem hogy ez euro mondjuk, és onnantól mindent arra konvertál, aztán onnan váltogat tovább középárfolyamon. Nekem az első lenne a logikus, de igazából ez nekem nem világos)

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

(#4) _ATi_1 válasza b.vr (#3) üzenetére


_ATi_1
senior tag

(1) Sajnos feltölteni csak kevés pénznemben lehetséges, a Forint pedig nincs közte.
Nekem többféle kártya is hozzá van rendelve: Sajnos az én bankom nagyon rossz árfolyamon váltja az idegen devizában történt vásárlásokat, ezért hozzá adtam egy családtag kártyája adatait, akinek jól vált a bankja. Arról szoktam tölteni, vele pedig rendezem kp-ban.
A legtöbb hitelkártya erre nem ad visszatérítést, mert nem minősül vásárlási tranzakciónak a feltöltés.
A banki utalást a költségei miatt még nem próbáltam.

(2) Először mindig a terhelés pénznemében próbál terhelni, aztán az accountod "fő devizájában". Viszont nem osztja szét a terhelést, több deviza között. Tehát ha van 100 USD és 500 EUR a számláidon, és érkezik 200 USD terhelés, akkor mindet az EUR számlára terheli.

A rendelkezésre álló dollárod milyen számlán van? A legjobb, ha van a számlához bankkártya...ekkor bankkártyás fizetéssel tudsz USD-t feltölteni költségmentesen. Átutalással is lehet, itt külön számlaszáma van az EUR, USD, GBP..stb számláknak, viszont az EUR számla egyedi, a nevedre szól. Ide akár fizetést is kérhetsz. A többi devizáé egy-egy gyűjtőszámla, és a megjegyzés rovatban lévő azonosító alapján fogják tudni, hogy kinek érkezett a pénz.
Tudtommal emiatt Transferwise-on keresztül történő átutalás is csak az egyedi EUR számlára működik.
Appban tudsz váltogatni a különböző devizák között. Hasznos lehet ha tudod előre, hogy hétvégén fogod használni a kártyát más devizában való fizetésre mint az egyenleged, mivel hétvégén van valamennyi konverziós díj.
Remélem nem maradt ki semmi. :)
Üdv,
Attila.

(#5) Patrol válasza _ATi_1 (#4) üzenetére


Patrol
tag

Szia,

Pontosan hogy működik a feltöltés?
Próbáltam Erste kártyával, (Forint számlás) de elutasította.
HUF számla már van, de forint feltöltés még mindig nincs, így gondolom a Transferwise közbeiktatására még mindig szükség lesz.
Hétfőn megpróbálom átutalással feltölteni.

(#6) tsilver válasza Patrol (#5) üzenetére


tsilver
aktív tag

transferwise vagy euros kártya

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#7) Patrol válasza tsilver (#6) üzenetére


Patrol
tag

Transferwise-al lehet direktben a Revolut Euro-s számlára utalni?
Vagy mindenképpen kell a magyar banknál Euro-s számla és arra kell utalni a TW-al?
Utána pedig arról feltölteni a Revolutot?
A Revolutnál a kp felvételi limit oké, de napi vagy havi vásárlási limit van?
Köszönöm!

(#8) b.vr


b.vr
őstag

Nocsak, kezd felélénkülni a topic, jó hír! :)

Megvan már a kártyám de mivel eddig még nem volt rá szükségem így még nem igazán foglalkoztam vele, viszont pár héten belül kellene majd.
Dollár van a dollárszámlámon, és eurora lenne majd szükségem az utazásnál. Szerintetek mi éri meg jobban: dollárt utalni a revolut-ra és ott átváltani euro-ra, vagy transferwise-zal utalni dollárt és közben már egyből átváltani euro-ra.
(CIB banknál van az USD alszámlám. Kártya nincs hozzá)

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

(#9) tsilver válasza Patrol (#7) üzenetére


tsilver
aktív tag

menet Magyar bank (utalás, kártys, stb) transferwise magyar száma . utána Reevolutba át HUF to EUR
limit az havi 200 eur free, a többit te állítod be a app-ban

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#10) tsilver válasza b.vr (#8) üzenetére


tsilver
aktív tag

egyik sem igazán jó. külföldi deviza utalasa rohadt drága, (EUR lehet SEPA az ingyenes de a dodo az drága) ezért mint az előbbi hozzázólásban látod, ez a járható út,
Közvetlenül revolutra sem jó USD mert az is nagyon drága 3%, várni kell míg lesz közvetlen ft számlájuk és akkor kicsi tegyszerűbb lesz.

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#11) b.vr válasza tsilver (#10) üzenetére


b.vr
őstag

Hát igen, de a kiinduló felállás, tehát hogy USA dollár, az adott. Volt egy amerikai ügyfélnek végzett munkám ahol dollárban kaptam a pénzt.
Tehát az alap-lehetőség ugye hogy kiveszem a dollárt a bankból (ennek is van rögtön költsége), elviszem a pénzváltóhoz, ahol meg úgy váltanak euro-ra (megkérdeztem) hogy először átváltják forintra, és onnan aztán euro-ra (ahol mindkétszer természetesen a nekem rosszabb árfolyamon)

Namost ehhez képest kellene nézni hogy melyik opcióval járok jobban, tehát transferwise dollárból eurora fel a revolutra, vagy dollárt a revolutra és ott átváltani eurora.

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

(#12) Patrol válasza b.vr (#11) üzenetére


Patrol
tag

Megnéztem a kalkulátorokat és az jött ki, hogy ha 1000$ váltasz Eurora, akkor abból 806.2 Euro lesz Revoluton és 797.97 Euro lesz Transferwise-on, mert a TW levon 9.90 USD-t.

(#13) b.vr válasza Patrol (#12) üzenetére


b.vr
őstag

Köszi, viszont a dollár átutalást az mindegyik rendszer eléggé bünteti, és igazából erre lettem volna kíváncsi, hogy melyik módon veszítek kevesebbet. Tehát nem is csak a dollár-euro konverzióval, hanem ha beleszámítjuk azt is hogy mennyibe kerül a feltöltési tranzakció.
(transferwise-nál szerintem csak a bank számít fel díjat. Másik esetben meg szerintem a bank is, meg a revolut is)

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

(#14) _ATi_1 válasza b.vr (#13) üzenetére


_ATi_1
senior tag

A dollár számlához nincs véletlenül bankkártya hozzárendelve?

Patrol: Mire hivatkozva utasította el a bankkártyás feltöltést? Milyen devizában próbáltad feltölteni? Ha HUF-ban, akkor azért nem sikerült, mert még nem lehet. EUR-t válaszd ki, úgy mennie kell, és határozottan jobban jársz, mintha átutalással töltenéd fel.

[ Szerkesztve ]

(#15) b.vr válasza _ATi_1 (#14) üzenetére


b.vr
őstag

"A dollár számlához nincs véletlenül bankkártya hozzárendelve?"

Nincsen hozzá bankkártyám.

Hány százalékot von le a Revolut ha dollárban töltöm fel?

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

(#16) _ATi_1 válasza b.vr (#15) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Tudtommal semmit nem von le, kivéve ha vasárnap töltöd fel. Ez esetben 1% díja van a feltöltésnek.
Ha nagy összegről van szó, mérlegelnék egy kártyaigénylést a dolláros számlához a CIB-nél.

(#17) Patrol válasza _ATi_1 (#14) üzenetére


Patrol
tag

Forint számláról próbáltam feltölteni a minimális 10 Euro-t, mert láttam, hogy virtuális HUF számla már van az alkalmazásban, gondoltam kipróbálom hátha működik és nem kell Transferwise.
Azért akartam a 10 Euros feltöltést, hogy megigényelhessem a fizikai bankkártyát.

Egyébként pont ma néztem, hogy kis összegnél jobban megéri, ha a bankkal váltatom a saját Forint és deviza számlám között.
A Transferwise nagyobb összegnél vált csak jobban.

A kb. 10 Euros minimális feltöltési díjnál maradva, ha az Erste váltja akkor 4000 Ft = 12,499 EUR (320,03 HUF-os váltási árfolyam)
Ugyanez a 4000 Ft a Transferwis-al váltva: 11.53 EUR (323 HUF árfolyam, - 428 HUF Teljes díj, így eleve csak 3572 HUF-ot vált át)

Viszont ha 1 milliót vált az ember, akkor már így alakul:

Erste: 3124.707 EUR (320.03 EUR árfolyam)
TW: 3204.57 EUR (323 EUR árfolyam, de lejön az összegből - 6951 HUF teljes díj)

(#18) Patrol


Patrol
tag

Bár, jut eszembe itt nem csak váltásról lenne szó, hanem HUF számláról EUR számlára utalásról, melynek gondolom szintén lenne az Erste-nél egy plusz költsége....

(#19) _ATi_1 válasza Patrol (#18) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Ha bankkártyás fizetéssel töltöd fel, akkor nincs más díja.

(#20) Patrol válasza _ATi_1 (#19) üzenetére


Patrol
tag

Mármint a Revolutot. Mert TW-nál muszáj utalni, ha jól tudom.
Az lesz az igazi, ha a Revolutot fel lehet tölteni HUF-al is és akkor nem fog kelleni se deviza számla se TW.

(#21) _ATi_1 válasza Patrol (#20) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Igen, az lehet hogy kicsit felforgatja majd a piacot.
Arra gondoltam hogy ha a Revolutot töltöd fel EUR-al, akkor nincs más díja. Ezzel jársz legjobban.
Pár hónapja TW utalásnál is lehet kártyás fizetést választani, ez is nagy előrelépés. Beljebb vagy egy utalási és egy tranzakciós adó költséggel.

(#22) Patrol válasza _ATi_1 (#21) üzenetére


Patrol
tag

Hopp, ezt nem tudtam. A TW-al is még csak most ismerkedem.
Akkor az a legjobb módszer a Revolut feltöltésére, hogy magyar HUF számláról kártyás fizetéssel utalok a TW-al a szintén magyar bankos EUR számlára és arról töltök fel a Revolutra?

[ Szerkesztve ]

(#23) _ATi_1 válasza Patrol (#22) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Összeg és bank függő. Meg kellene nézni, hogy a bankod milyen árfolyamon váltja a devizát. Nagyobb összegnél megérheti az általad felvázolt módszer, de kis összegnél túl nagy lehet a TW jutaléka.
Illetve nem tudom, hogy technikailag lehetséges-e a TW-n magyar EUR számlára utalni.

(#24) Patrol válasza tsilver (#9) üzenetére


Patrol
tag

Havi 200 Euro felett hogy alakul a díjazás?
Általában 5-600 Eurot szoktunk egy összegben bankkártyával kifizetni a nyaralás alkalmával a szállásért.

(#25) _ATi_1 válasza Patrol (#24) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Ha ki tudod fizetni kártyával, akkor havi 5000 EUR összegig nincs gond.
Ha kp-t kell levenni a kártyáról, akkor 200 EUR a limit,a felette lévő részre 2% jutalék van.

(#26) Patrol válasza _ATi_1 (#25) üzenetére


Patrol
tag

Akkor a kártyás fizetés az akármennyi lehet? Az szuper!
Akkor érdemes a nyaralásra szánt komplett összeget a kártyára feltölteni. A 200 Euro kp felvétel meg pont elég az autópálya díjakra, vagy azt is kártyás fizető kapuknál kell fizetni.

Próbálta már valaki esetleg a horvát fizetős kapukat Revoluttal fizetni? Elfogadja?

(#27) _ATi_1 válasza Patrol (#26) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Pontosabban 5000 EUR...de azért ez általában elég...felette sem olyan vészes, 0,5% jutalék van.
Én is csak erről költök külföldi tartózkodás esetén.
A horvát kapuknál elfogadják tavalyi tapasztalat alapján.

(#28) Patrol


Patrol
tag

Hoppá, a Transferwise is készül valamire...
A borderless számlák mellé hamarosan Debit Mastercard kártyát adnak ők is, hasonló konstrukciók mellett mint a Revolut.
Egyelőre meghívás alapon jutnak hozzá a borderless számlával rendelkezők, így még béta, de hamarosan mindenkinek elérhető lesz.

(#29) jezsu1998


jezsu1998
csendes tag

Sziasztok!

Nem rég én is rendeltem Revolut kártyát, emiatt feltöltöttem 10€-val forint számláról. A rendszer a feltöltésnél először felajánlotta, hogy HUF-ban terheli meg a kártyát (elvileg érzékelte a kártyaszám alapján, hogy milyen országból/devizával akarom fizetni, és 3500 Ft-ot írt minimum összegnek), de úgy voltam vele, hogy inkább 10€-val töltöm fel, mert most csak a kártyát szerettem volna megrendelni későbbi utazásokhoz, és így most euróval kevesebbe került, mint a 3500 Ft.

Fentebb azt írtátok, hogy nem lehet forintot feltölteni a Revolutra.(pontosabban forint terhelést küldeni a revolutból). Én most ezt találtam a Revolut honlapján:

We currently support top-ups in 26 currencies - EUR, USD, GBP, PLN, CHF, SEK, NOK, DKK, RON, AUD, NZD, SGD, HKD, ILS, TRY, AED, CAD, HUF, INR, JPY, MAD, MXN, QAR, THB and ZAR.

Ez alapján, és az általam tapasztaltak alapján lehet közvetlenül forintot feltölteni.
De kérem mondjátok, ha tévedek vagy nincs igazam. :)

És még azt szeretném kérdezni, hogy a kártya rendeléskor a szállítás időpontja mennyire reveláns? Nekem 02.05-öt ír, de lehetséges hogy mondjuk holnap vagy a hétvégén megérkezik? Mik a tapasztalataitok?

Továbbá az app-ban az eurós számlaszámom így néz ki GB06 REVO XXXX YYYY ZZZZ TT (az x,y,z,t nyilván számok) Magában a számlaszámban állhatnak betűk is? Vagy a REVO mit takar?

Köszi a segítséget!

Üdv mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

(#30) _ATi_1 válasza jezsu1998 (#29) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Szia!

Sajnos nem lehet HUF terheléssel tölteni bankkártyás fizetéssel...amikor EUR töltés közben felajánlja, az valószínűleg bug lehet, már én is belefutottam. Ha kiválasztod a HUF terhelést, hibaüzenetet dob.
A felsorolt devizanemek nagy része, köztük a HUF is csak átutalással tölthető fel.

(#31) pleszi válasza _ATi_1 (#30) üzenetére


pleszi
csendes tag

Hello!
2 napja jött meg a Revolut kártyám. eddíg remekül működik, igaz csak netes vásárlásokra használtam. A HUF-os bankkártyás feltöltési lehetőséget én is hiányolom. Illetve én úgy láttam egy promóban, hogy dedikált IBAN szám is jár a számlához, ezt a lehetőséget most nem látom az appban sehol. Tud erről valaki valamit?

István

(#32) _ATi_1 válasza pleszi (#31) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Szia!
Tudtommal csak EUR számlához lehet egyedi IBAN számod, ezt az Account manager menüpontban tudod aktiválni. (Főképernyő bal felső sarkában lévő gomb) :)

(#33) #74018560


#74018560
törölt tag

Én EUR-ban toltam fel a 10-et, de nem váltotta szarul a VISA :F Gondolom továbbra is ebben a legjobb fetölteni? :U

Kicsit off, de hátha képben vagytok: N26 nincsen itthon ??? :o Ha muszáj lenne, mit ajánlanátok helyette?
Van esetleg hír mikor várható? :F

(#34) #74018560


#74018560
törölt tag

Kipróbáltam a virtuális kártyát, vettem valami eBay-en 5.80 USD-ért erre 6.07 USD-t vontak le :F Plusz még egy dollárt :U
WTF :((

(#35) klorand válasza #74018560 (#34) üzenetére


klorand
újonc

Kerdezd az ugyfelszolgalattol, hogy mi tortent. Lehet, hogy az Ebay szamitott fel valami dijat.

(#36) #74018560 válasza klorand (#35) üzenetére


#74018560
törölt tag

Igen, egyrészt PayPal kért 1 EUR-t, mivel úgy kártyaként volt regisztrálva (amit aztán visszakaptam), másrészt az ár USD-ben volt kiírva, de EUR-ban kérte gondolom, így a Revolut váltotta az USD-m EUR-ra, aztán a PayPal meg vissza USD-re.

(#37) _ATi_1 válasza #74018560 (#36) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Milyen devizában van az egyenleged Revoluton?
A PayPal a kártyaszám alapján megpróbálja megállapítani, hogy milyen nemzetiségű a bankod, és ennek megfelelően fel szokta ajánlani, hogy majd ő el is végzi az átváltást..és sajnos ez az alapértelmezett. Esetedben a Paypal először átválthatta GBP-re az USD-t, a Revoluthoz beérkezett GBP terhelést pedig a Revolut átváltotta arra, amiben van az egyenleged. PayPal fizetésnél figyelni kell arra, hogy a saját bankod végezze a konverziót.

[ Szerkesztve ]

(#38) #74018560 válasza _ATi_1 (#37) üzenetére


#74018560
törölt tag

Őőőő igen, látok GBP terhelést, de akkor most mit kéne átállítanom, hogy ha USD-ben akarok fizetni, akkor USD-ben terheljenek, ne pedig GBP-ben ??? :F

(#39) #74018560 válasza #74018560 (#38) üzenetére


#74018560
törölt tag

Fu de el van ez dugva a PayPalon.... de megtaláltam :o

(#40) jezsu1998


jezsu1998
csendes tag

Sziasztok!

A kriptovalutákkal való kereskedéssel kapcsolatban nem rég olvastam, hogy fokozatosan mindenkinek elérhetővé teszik. A revolut oldalán és a hivatalos chaten viszont nem nagyon találtam/kaptam, ezzel kapcsolatban egyértelmű információt. Ti mit tudtok erről? Elérhető lesz mindenkinek vagy marad a 3 meghívás/prémium lehetőség?

Kösz szépen a válaszokat!

(#41) #74018560


#74018560
törölt tag

Nem szaroznak ezzel a turbo utalással. Szerdát írt, erre pár órára rá már meg is jött (ráadásul nem SEPA) :o

(#42) _ATi_1 válasza #74018560 (#41) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Honnan utaltál hova? :)

(#43) #74018560 válasza _ATi_1 (#42) üzenetére


#74018560
törölt tag

VISA-val be, aztán turbo wire transferrel vissza ugyanarra a számlára.

(#44) RobexX10


RobexX10
aktív tag

Kaptam ma Revolut hírlevelet

"Hallottad? A Revolut annyira bírja a magyarokat, hogy március 18-ig ingyen adja a bankkártyát az új számládhoz.
Szólj a barátaidnak, családnak, kollégáknak, hogy Magyarországon az első Revolut bankkártya ingyenes, de siess, mert nem sokáig!"

(#45) Bavid válasza RobexX10 (#44) üzenetére


Bavid
senior tag

Pont most készítek számlát, van valami link a hírlevélben vagy automatikusan ingyenes lesz?

Illetve még egy kérdés, csak HUF számlám van, bankkártyával, hogyan éri meg jobban feltölteni a Revolut számlát? Bankkártyámat terheljem EUR-ral, vagy utaljak?

(#46) Isikamika


Isikamika
tag

Hogyan kell ,mi a menete a fizikai kártya igénylésnek? Köszi

(#47) _ATi_1 válasza Bavid (#45) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Üdv!
Nincs link, automatikusan ingyenes lesz.

A számla feltöltése szinte minden esetben bankkártyás feltöltéssel jön ki jobban.

(#48) Bavid válasza _ATi_1 (#47) üzenetére


Bavid
senior tag

Köszi :R

(#49) vmarci21 válasza RobexX10 (#44) üzenetére


vmarci21
tag

Ez valakinek működik?? Nekem eddig csak virtuális bankkártya volt létrehozva, gondoltam most létrehozom az 1. fizikai kártyát is, de kéri érte a 6 euro-t..

>> into.hu - https://into.hu <<:::>> Webfejlesztés: https://intomedia.hu <<

(#50) TOZ válasza vmarci21 (#49) üzenetére


TOZ
addikt

Töröld ki a virtuális kártyát. Legalább 10 juro legyen a számládon és bumm máris tudsz ingyen fizikai kártyát kérni.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.