Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) papi77


papi77
addikt

"Csak a nagy sietségben nehogy bepárásodjon a kamera." :DD

Az első: NOKIA 1611

(#2) pusszycat válasza papi77 (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt most jól megaszontad. :C

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) MikeWazowski válasza papi77 (#1) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:C :DDD nap kommentje. ;]

pusszycat - a kép alatt már nem olvastam a cikket. :DDD Elég volt a cím meg az első bekezdés. :B

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4) pusszycat válasza MikeWazowski (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A cikkben van. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#5) LaPedite001


LaPedite001
csendes tag

Én úgy olvastam, hogy a 8 gen 4 is marad 4 nm-en... 👀

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

A szemünk lesz párás, nem a kamera! Hajrá Xiaomi!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az az egyetlen kívánságom, ne melegedjen úgy mint máskor. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) Terentius


Terentius
őstag

Iszonyatosan nagy csalódás volt számomra a xiaomi 14. Kezdve azzal hogy minden egyes böngészés vagy fájlmásolás már melegítette a készülék házat, hogy szinte nem volt jó kézben tartani, majd azzal hogy a kamera bepárásodott folyamatosan, pedig aztán szárítottam rendesen nyitott simtálcával meg folyamatos használattal. Hiába volt forró a készülék akár órákon keresztül a párásodáson nem segített. Ment is vissza.

Poco F5 12/256 Gb

(#9) Pimpa válasza LaPedite001 (#5) üzenetére


Pimpa
tag

Na ne, pont ez lenne a lényeg, mert mindenki a nagy melegedésről ír és váltani kellene jobbra

(#10) LurkerSheik válasza Terentius (#8) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Tipik xiaomi… igényes anyagokból igénytelen végeredmény.
Hibak mindenhol vannak… de naluk mindig :U

Tesom most cserel telot 140-50 korul.
Inkabb ajanlottam egy gyengebb de stabil A55-t mint egy papiron erosebb, instabil rendszerrel ossze-vissza takolt redmi note 13 pro-t.
Ne az en anyam szidja a kinai miatt :DDD

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#11) MikeWazowski válasza Pimpa (#9) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.