Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#222403) Dlite


Dlite
tag

Death Stranding: Leírom az első órák tapasztalatait. Hátha jár erre olyan aki gondolkozik rajta megvegye-e? A tesztek, írások arról szólnak, hogy nagyon megosztó a játék nem mindenkinek jön majd be. Én egy kezdő PS4 játékos vagyok, tegnap csomagoltam ki a gépet tesztelésre, beállításokra. A gyerek karácsonyi ajándéka lesz de ugye Minecrafttal csak nem tesztelhetem. Így megvettem a Death Strandiget is (család vasárnapig "nyaral" így szabad a pálya). Közel 30 éve vagyok aktív játékos - PC-n - így láttam már pár játékot (a steam-es könyvtáramban is nagy gyorsan 35-öt számoltam, +Ubisoft, +Epic Games, +Rocktar, +Blizzard stb...még felsorolni is sok :D ). Engem ez a játék egyszerűen elvarázsolt! Tudom, tudom, hogy még xart sem láttam belőle, de az a játék, amely hajnali négyes kelés egész napos munka, majd 3 óra vezetés után úgy a gép elé tud ültetni hajnali egyig, hogy tudja at ember hogy még ma is meló van és ismét kelni kell.....na szóval az magáért beszél. És elhihetitek, hogy 46 évesen családdal, munkával két gyerekkel nem olyan könnyű egy játéknak ennyire ütősnek lenni nálam. Úgy gondolom első PS4-es játéknak nagyon nem nyúltam mellé.

RTX2060 I5-9500

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.